ادگار بارث چرا به قهرمان بزرگ مسابقات فرمول یک معروف شد؟

فرمول یک جهان مجموعه‌ ای از مسابقات است که به جایزه بزرگ مشهور هستند. معمولاً این مسابقات در پیست‌های فرمول یک در شهرهای مختلف جهان و در معدود مواردی در جاده‌ های بسته شهری برگزار می‌ شود. همه ساله تعداد زیادی از رانندگان حرفه ای در این مسابقات شرکت می کنند و تنها تعداد محدودی از آن ها موفق به کسب مقام و سکو می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا با ادگار بارث یکی از رانندگان معروف و شناخته شده فرمول یک آشنا شوید.

ادگار بارث کیست؟

ادگار بارث کیست؟

ادگار بارث یکی از رانندگان فرمول یک جهان است که در۲۶ژانویه سال ۱۹۱۷ در هرولد، راینلاند-فالتس، آلمان به دنیا آمد. سال‌ های فعالیت به عنوان راننده فرمول یک ۱۹۵۴,۱۹۵۷,۱۹۵۸,۱۹۶۰,۱۹۶۱و ۱۹۶۴ بوده است. او در طی دوران رانندگی حرفه اش در تیم های مانند ئی‌ام‌و، پورشه، تیم راب واکر ریسینگ عضویت داشته است و موفق به کسب افتخارات زیادی برای این تیم ها شده است. او در ۷دوره از مسابقات جایزه بزرگ شرکت کرد. اولین ورود او به این مسابقات مربوط می شود به جایزه بزرگ آلمان که در سال ۱۹۵۳برگزار شد و آخرین ورود او در مسابقات جایزه بزرگ آلمان در سال ۱۹۶۴ بوده است.

ولی او هرگز نتوانست سکویی را از آن خود کند. بارث در ۲۰ مهٔ ۱۹۶۵ بر اثر ابتلا به سرطان در لودویگزوبورگ، بادن-وورتمبرگ درگذشت. ویلفرید ادگار بارث دارای ۲ پسر و ۲ دختر می‌ باشد که آن‌ ها نیز راه پدرشان را ادامه دادند و به اتومبیل رانی روی آوردند. آن ها در مسابقات اتومبیل رانی دارای مقام‌ های متعددی می‌ باشند. بیوگرافی آرچی اسکات براون و پیرو اسکاتی نیز در سایت بررسی شده است.

مهم ترین افتخارات ادگار بارث کدامند؟

او کار خود را به عنوان یک موتورسوارآغاز کرد و بعداً به خودروهای ورزشی BMW روی آورد. ادگار توانست با این ماشین قهرمانی در هر دو سال 1952 و 1953 را به دست آورد. در سال 1953 در سه رویداد اتومبیل رانی در غرب شرکت کرد ، از جمله اولین حضور او در مسابقات جهانی فرمول یک، که در سال ۱۹۵۳ بوده است. وی در مسابقات غیر قهرمانی نیز موفق به کسب مقام شد از جمله در مسابقات ایفلرنن مقام پنجم را به دست آورد. او در سال 1957 بازنشسته شد و به غرب مهاجرت کرد و به صورت پراکنده برای تیم پورشه در فرمول یک تا سال ۱۹۶۱مسابقه داد. او همچنین در مسابقات F2 در بخش های F2 در سال 1956 و 1957 رانندگی کرد و هر دو بار خارج از امتیازات به کار خود پایان داد.

بارث در مسابقات گرندپری ایتالیا در سال 1960 با اتومبیل فرمول 1 رانندگی کرد و هفتم شد. او در سال 1961 وارد مسابقه خانگی خود شد اما بعداً کنار گذاشته شد و همان سال به عنوان بازیکن تعویضی در مونزا وارد زمین شد. آخرین حضور او نیز در مسابقات F1 در مسابقات گرندپری آلمان 1964 با رانندگی با کوپر-اوج برای Rob Walker Racing انجام نشد. بارث در مسابقات قهرمانی کوه های اروپا در سال های 1959 ، 1963 و 1964 (Hillclimb ) برای پورشه شرکت کرد و توانست قهرمان شود. بارث به غیر از مسابقات فرمول 2 با پورشه 718، در مسابقات 24 ساعته لمانز نیز به دفعات مختلف شرکت کرد. افتخارات بهترین راننده فرمول یک نیز علاوه بر مقاله ادگار بارث در سایت بررسی شده است.

فیلم مسابقات ادگار بارث را در کجا ببینیم؟
l’athlétique Edgard Barth ramène au stand sa Porsche sur trois roues

فیلم مسابقات ادگار بارث را در کجا ببینیم؟

مسابقات این راننده حرفه ای بسیار جالب و دیدنی است. علاقه مندان به دیدن مسابقات بارث، این راننده باسابقه و باتجربه فرمول یک، می توانند مسابقات او را از طریق یوتیوب و یا گوگل پلی و شبکه های اجتماعی دیگر مشاهده کنند.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

ادگار بارث به عنوان یکی از رانندگان فرمول یک جهان شناخته شده است و جزو باسابقه ترین رانندگان به شمار می آید و شما از طریق گوگل پلی و جستجوی نام او در گوگل می توانید به عکس های فراوانی از او دسترسی پیدا کنید و عکس های این راننده نام آشنای فرمول یک را ببینید.

اصلیت ادگار بارث کجایی است؟

ادگار بارث یکی از رانندگان فرمول یک جهان است که در۲۶ژانویه سال ۱۹۱۷درهرولد،راینلاند-فالتس، آلمان به دنیا آمد و اصالتی آلمانی دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ادگار بارث در چه سالی متولد شد؟

  ادگار بارث یکی از رانندگان فرمول یک جهان است که در۲۶ژانویه سال ۱۹۱۷درهرولد،راینلاند-فالتس، آلمان به دنیا آمد.

 2. ادگار بارث در طول دوران رانندگی حرفه اش با چه تیم های همکاری داشته است؟

  او در طی دوران رانندگی حرفه اش در تیم های مانند ئی‌ام‌و، پورشه، تیم راب واکر ریسینگ عضویت داشته است.

 3. اولین حضور ادگار بارث در مسابقات جهانی فرمول یک در چه سالی بوده است؟

  اولین حضور ادگار بارث در مسابقات جهانی فرمول یک در سال ۱۹۵۳ بوده است.

 4. علت مرگ ادگار بارث چه بود؟

  ادگار بارث در ۲۰ مهٔ ۱۹۶۵ بر اثر ابتلا به سرطان در لودویگزوبورگ، بادن-وورتمبرگ درگذشت.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا