آشنایی با بهترین راننده فرمول 1 انگلیس، گری اشمور+ بررسی حواشی وی

گری اشمور متولد 25 ژوئیه 1936 وست برومویچ (استافوردشایر) است و فوت او در تاریخ 25 اوت 2021 لیمینگتون اسپا (وارویک شایر بوده است. یک راننده بریتانیایی فرمول یک بود. او در سال های 1961 و 1962 چهار مسابقه را در این کلاس رانندگی کرد که همگی برای تیم لوتوس بود. این راننده پس از دوران حرفه ای خود در موتوراسپرت، سال ها تجارت کامیون و جرثقیل را اداره کرد. سال های آخر عمرش از سرطان رنج می برد. او در 25 آگوست 2021 در سن 85 سالگی درگذشت. او راننده فرمول یک بود.

گری اشمور کیست؟

گری اشمور کیست؟

گری اشمور یک راننده رالی بود که تجربه زیادی داشت و متولد ۲۵ ژوئیه ۱۹۳۶ در وست برومویچ، استافوردشر بود. او راننده مسابقات اتومبیل‌ رانی فرمول 1 اهل بریتانیا بود که از فصل ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۲ در مجموع در چهار گراند پری شرکت کرد، اما موفق به کسب امتیاز نشد. بیوگرافی گری اشمور را در این مقاله معرفی می کنیم. این راننده همراه با برادرش کریس در سال 1960 آغاز کرد. بعداً در همان سال در مسابقات Zeltweg و Innsbruck شرکت کرد و پس از Hans Herrmann و Wolfgang von Trips سوم شد. در سال 1961 او با یک رقابت خصوصی لوتوس 18به فرمول یک صعود کرد و پس از گرفتن موقعیت pole مقام دوم مسابقات Grand Prix ناپل را کسب کرد. بعداً همان سال در جایزه بزرگ بریتانیا شرکت کرد اما پس از تنها چند دور بازنشسته شد. آخرین حضور وی در مسابقات قهرمانی جهان در سال 1962 در مسابقات لوتوس در مونزا بود که موفق به کسب صلاحیت نشد. این راننده امتیاز های زیادی را کسب کرده است.

مهم ترین افتخارات گری اشمور کدامند؟

افتخارات گری اشمور، این راننده با تیم های خیلی خوبی همکاری کرده است و او بیشتر عضو تیم های کارخانه‌ای لوتوس بوده است. افتخارات زیادی را به دست آورده است. این راننده مسابقات زیادی را در ایتالیا برگزار کرده است و همچنین او دوست داشت افتخارات بیشتری را از آن خود کند. افتخارات کیث اندروز و جیمی استوارت نیز در سایت بررسی شده است.

فیلم مسابقات گری اشمور را در کجا ببینیم؟

فیلم مسابقات گری اشمور را در کجا ببینیم؟

فیلم های مسابقات گری اشمور را می توانید از سایت های مختلف و آپارات دانلود کنید و حتی بعضی از فیلم های این راننده را می توانید در یوتیوب مشاهده کنید. فیلم های این این راننده را می توانید خیلی راحت در سایت های مختلف دانلود کنید و آن ها را مشاهده کنید. فیلم مسابقات اتومبییل رانی بسیار مهیج و جذاب است. فیلم مسابقات بهترین راننده فرمول یک نیز در سایت بررسی شده است.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس گری اشمور را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل و سایت های مختلف مشاهده کنید. گری اشمور در اینستاگرام فعال بود اما پیج او الان به دست طرفدارانش حمایت می شود. او در طول دوران فعالیت خود موفقیت های خیلی زیادی را کسب کرده است و در این عرصه به شهرت رسیده است. شما می توانید عکس های او را در سایت های مختلف مشاهده کنید، علاوه بر این شما می توانید مسابقات او را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. هواداران این راننده اکثر اوقات از مسابقات او فیلم هایی را در یوتیوب و سایت های مختلف به اشتراک گذاشته اند و شما می توانید آن ها را در یوتیوب و یا آپارات مشاهده کنید. اگر دوست دارید که از زندگی او و از مسابقات این او باخبر شوید می توانید صفحه شخصی او را در اینستاگرام پیدا کنید و می توانید نام این این راننده را در اینستاگرام سرچ کنید و به فن پیج های او در این شبکه اجتماعی دست پیدا کنید.

آیا گری اشمور فوت کرده است؟

این راننده پس از دوران حرفه ای خود در موتوراسپرت، سال ها تجارت کامیون و جرثقیل را اداره کرد. سال های آخر عمرش از سرطان رنج می برد. او در 25 آگوست 2021 در سن 85 سالگی درگذشت. این راننده با تیم های خیلی خوبی همکاری کرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا گری اشمور ازدواج کرده بود؟

  این راننده سن زیادی داشته است و به احتمال زیاد ازدواج کرده بود. او در سن 85 سالگی فوت کرده است.

 2. چرا گری اشمور چند سال بود که دیگر مسابقه نمی داد؟

  این راننده به دلیل با لا رفتن سنش دیگر مسابقه نمی داد. اما به افراد زیادی در این حرفه کمک کرده است.

 3. آیا فیلم های گری اشمور در یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است؟

  فیلم های او و مسابقات او همه در یویتوب و سایت های معروف انتشار داده است و شما خیلی راحت می توانید آن ها را مشاهده کنید.

 4. گری اشمور چند سال داشت که فوت کرد؟

  او 85 سال داشت و در سن بالا فوت کرد.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا