لو دادن چهره و شخصیت اصلی گرینگو شو برای اولین بار در رسانه ها

گرینگو شو یکی از برنامه های مهیج ماهواره ای و رسانه ای می باشد که مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است. بهتر است بدانید که این برنامه دارای یک مجری می باشد که یکی از واینر های ایرانی می باشد و با قیافه ای بسیار جدی و کلاه گیس های معروف خود، مردم را جذب برنامه با مزه و خنده دار خود کرده است. ما در این مقاله برخی از حواشی مربوط به این برنامه را بازگو می کنیم و در نظر داریم مجری این برنامه را به شما معرفی کنیم تا کمی بیشتر با اخبار سلبریتی ها که در این برنامه بازگو می شود آشنا شوید.

گرینگو شو چیست؟

گرینگو شو چیست؟

بهتر است بدانید که این برنامه متعلق به رادیو جوان می باشد و ساپورتر مالی او سایت رادیو جوان می باشد. بهتر است بدانید که پلتفرم رادیو جوان در نظر دارد بسیاری از بنامه ها و مصاحبه های خود را با خوانندگان انجام دهد چرا که این پلتفرم مربوط به پخش آنلاین موزیک های خوانندگان ایرانی می باشد.

بسیاری از افراد از این اپ استفاده می کنند. باید بدانید که رادیو جوان در عرصه تولید برنامه های طنز بسیار موفق بوده است و یکی دیگر از برنامه های طنز او به نام گاف شو می باشد و در شبکه rjtv منتشر می شود. برای دسترسی به اینستاگرام گرینگو شو بر روی کلمه بولد و رنگی کلیک کنید.

همسر مجری گرینگو شو چه کسی است؟

هنوز بر سر اینکه مجری برنامه گرینگو شو واقعا چه کسی است اتفاق نظری وجود ندارد. به نظر می رسد دست اندرکاران این برنامه و البته خود مجری برنامه نمی خواهند شخصیت اصلی مجری آن لو برود. البته چند نام به عنوان مجری این برنامه عنوان شده است که البته هنوز هیچ یک از آن ها به عنوان مجری برنامه تائید نشده است. با توجه به اینکه ما نمی دانیم واقعا مجری این برنامه چه کسی است در مورد همسر او هم نمی توان اظهارنظر کرد.

قسمت جدید گرینگو شو را در کجا ببینیم؟

شما می توانید برنامه گرینگو شو را در شبکه ماهواری ای رادیوجوان دنبال کنید و یا با استفاده از پبج اینستاگرام این برنامه، از دیدن ویدیو های او لذت ببرید. باید بدانید که بسیاری از افراد در حال حاضر از کلیپ های ورقه ای این برنامه در اینستاگرام دیدن می کنند و از آن نیز لذت می برند. زمان پخش گرینگو شو در ادامه برای شما بازگو می شود.

شما می توانید با استفاده از جستجو نام قسمت از آپارات استفاده کنید و یا تمامی قسمت های این برنامه را در اینستاگرام و یا یوتوب نیز دنبال کنید. بهتر است بدانید که افراد زیادی در پشت پرده این برنامه قرار دارند. در فصل جدید در خصوص سلبریتی های ژاپنی و سلبریتی های استرالیایی بیشتر قرار است صحبت شود.

مجری گرینگو شو کیست؟

نام مجری گرینگو شو که دغدغه افراد زیادی شده است امید نیاز می باشد و بهتر است بدانید که یکی از بازیگران ایرانی می باشد. باید بدانید که این مجری چهره واقعی خود را نشان نداده است و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال این موضوع هستند. در حال حاضر به دلیل فکت های بامزه ای که منتشر می کند معروف شده است و این فکت ها برای تمامی خوانندگان و بازیگران ایرانی و خارجی می باشد.

بهتر است بدانید که حواشی زیادی درباره این مجری در فضا مجازی منتشر شده است و برخی از افراد معتقد اند که مجری این برنامه کیوان ساکت آف می باشد و این شخص یکی از بازیگران مطرح سینما ایران می باشد.

گرینگو شو این هفته چه زمانی پخش می شود؟

گرینگو شو رادیو جوان اصولا جمعه ها ساعت 10 شب منتشر می شود و بهتر است بدانید که این برنامه دارای تکرار های مکرر می باشد و جدا از آن در پیج اینستاگرام نیز موجود می باشد. باید بدانید که وبسایت رادیو جوان یک وبسایت ماهواره ای می باشد که از واشنگتن دی سی و آتلانا شروع به کار کرده است. باید بدانید که هدف اصلی او پخش اثر های متفاوت خوانندگان ایرانی می باشد. شما می توانید با استفاده از آپارات تمامی قسمت های او را دنبال کنید.

تکرار برنامه گرینگو شو چه زمانی است؟

ساعت پخش برنامه گرینگو شو در پنجشنبه و جمعه شب در ساعت 21:30 است. پخش اصلی برنامه در روزهای جمعه است و در تمام روزهای هفته به جز شنبه تکرار آن از شبکه رادیو جوان پخش می شود. تکرار این برنامه در روزهای یکشنبه و سه شنبه در ساعت 19:30 و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه در ساعت 14:30 است.

آهنگ تیتراژ گرینگو شو چیست؟

تیتراژ این برنامه توسط سهیل سالمی کارگردانی شده است و خواننده آن علیرضا هاشمی فر است. سهیل سالمی در استانبول ترکیه زندگی می کند و در زمینه ساخت انیمیشن و موشن گرافیک فعالیت دارد. اطلاعات بیشتری در مورد آهنگ تیتراز این برنامه موجود نیست.

یوتیوب گرینگو شو

گرینگو شو را می توانید در یوتیوب و در کانال رادیو جوان با نام Radio Javan تماشا کنید. همچنین کانالی تحت عنوان Gringo show در یوتیوب موجود است که متعلق به خود برنامه است. این کانال در یوتیوب نزدیک به ۶ هزار سابسکرایب و دنبال کننده دارد. در حال حاضر در این کانال بیشتر از ۶۰ ویدئو آپلود شده است که نزدیک به یک میلیون بازدید داشته است.

اینستاگرام گرینگو شو

این برنامه علاوه بر یوتیوب در اینستاگرام و همچنین تلگرام هم صفحه ای مختص به خود دارد. شما می توانید برای دنبال کردن این برنامه در اینستاگرام به آیدی gringofficial در این شبکه اجتماعی پرطرفدار مراجعه کنید. همچنین کانال تلگرام برنامه گرینگو شو با همین آدرس تمام قسمت های این برنامه را به طور کامل در خود دارد که در صورت تمایل می توانید به این کانال تلگرام مراجعه کنید.

 برای دانلود گرینگو شو قسمت اخر چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود گرینگو شو قسمت اخر چه کاری باید انجام داد؟

شما می توانید برای دانلود این برنامه از لینک های زیر استفاده کنید و یا با استفاده از سایت آپارات به دانلود این برنامه بپردازید. گرینگو شو فصل دوم خود را به پایان رسانده است و در حال حاضر در اواسط فصل سوم می باشد. به گفته افراد زیادی به دنبال ادامه ندادن برنامه می باشد اما زمان دقیق آن مشخص نمی باشد.

گرینگو شو ویکی پدیا توضیحاتی را برای این برنامه منتشر نکرده است. بهتر است بدانید که این برنامه قسمت آخر فصل دوم خود را منتشر کرده است و در حال حاضر فیلمبرداری فصل سوم انجام می شود.

چهره واقعی گرینگو شو

بسیاری از افراد به دنبال چهره واقعی این مجری هستند و می توان گفت که می تواند به خوبی از پس نقش خود برآید. بسیاری از افراد به دنبال رزومه این مجری می باشند و ما در قسمت بالایی توضیح دادیم که یکی از بازیگران ایرانی این نقش را به عهده گرفته است. گرینگو شو 1400 باعث جنجال های زیادی شد. باید بدانید که بسیاری از افراد به دنبال حواشی مربوط به این موضوع می باشند و تا به امروز فکت های زیادی درباره مجری این برنامه داده اند.

درآمد مجری این برنامه چقدر است؟

این برنامه یکی از پر بیننده ترین برنامه ها در رادیو جوان و در یوتیوب است. مطمئنا این برنامه برای سازندگان و مجری آن درآمد خوبی دارد که بخشی از آن هم به مجری برنامه می رسد. البته شاید مجری این برنامه همان تهیه کننده برنامه گرینگو باشد و بخش بیشتری از درآمد برنامه هم متعلق به او باشد. اطلاعاتی از رقم دقیق درآمد مجری و به طور کلی درآمدی که از پخش این برنامه نصیب عوامل آن می شود موجود نیست.

خنده دار ترین قسمت گرینگو شو کدام است؟

شما می توانید در اینباره این گونه فکر کنید که تمامی قسمت های این برنامه خنده دار می باشد و هر قسمت آن افراد زیادی را جذب خود کرده است. بهتر است بدانید که در حال حاضر فصل دوم آن بازدید بیشتری داشته است. عرفان مجری گرینگو شو یکی از حواشی این برنامه است و تعدادی از افراد می گویند که عرفان علیرضایی مجری این برنامه می باشد و به همین دلیل پیج او به یک بار منحل شد. بسیاری از افراد از دیدن این برنامه لذت نمی برند و می توان گفت که کاملا سلیقه ای می باشد. در این برنامه حتی به جذاب ترین بازیگران مرد و زن هم رحم نمی شود و با همه شوخی می شو.

در این برنامه راجع به چه مسائلی صحبت می شود؟

در این برنامه درباره انواع مسائل سیاسی و هنری صحبت می شود و تمامی موارد جامعه را به چالش می کشد. باید بدانید که تا به امروز حواشی زیادی را از خوانندگان نشان داده است و بسیاری از راز های آن ها را برملا کرده است. باید بدانید که به تازگی با برخی از بازیگران نیز شوخی هایی می کند و به همین دلیل معروف تر شده است. مجری گرینگو شو بدون گریم خود را نشان نداده است و تمامی مدت با گریم می باشد.

در یکی از برنامه های خود درباره نوید محمد زاده اظهار نظر کرده بود و نوید محمد زاده در برابر این موضوع استوری بسیار جدی و خشنی را منتشر کرده بود. باید بدانید که برنامه های طنز اصولا با بازیگران و خوانندگان شوخی می کنند.

این برنامه در کدام کشور ضبط می شود؟

بهتر است بدانید که بسیاری از برنامه های رادیو جوان درر آمریکا ضبط می شود ما این برنامه در ترکیه ضبط می شود اما در حال حاضر این خبر به تمامی رسانه ها نرسیده است. باید بدانید که رادیو جوان دارای استودیو بسیار بزرگی در ترکیه می باشد و در برخی دیگر از شهر ها نیز دارای استودیو می باشد. بسیاری از مجری های برنامه های رادیو جوان در شهر محل زندگی خود به انجام این کار می پردازند.

بهتر است بدانید که رادیو جوان در حال حاضر دارای تجهیزات زیادی می باشد و تمامی برنامه های خود را با بودجه جلو می برد، چرا که پشتوانه مالی بسیار خوبی دارد.

کارگردان این برنامه کیست؟

بهتر است بدانید که برنامه های رادیو جوان دارای یک کارگردان واحد نمی باشد و در حال حاضر با تیم مناسب و انتخاب شده رادیو جوان این برنامه ساخته شده است.

باید بدانید که افراد زیادی در پخش این برنامه نقش دارند و می توان گفت که یکی از برنامه های بسیار دقیق ایرانی می باشد. بهتر است بدانید که در این برنامه درباره تمامی اشخاصی که در پشت صحنه این برنامه قرار دارند صحبت می شود و در برخی از موارد برخی از آن ها جلو دوربین می آیند. باید بدانید که این برنامه در حال حاضر یکی از تاپ ترین برنامه های طنز می باشد.

 سوالات متداول

گرینگو شو قسمت جدیدش را چگونه می توان دید؟

قسمت های جدید این برنامه هر جمعه در ساعت 21:30 از شبکه ماهواره ای رادیو جوان پخش می شود. آخرین قسمت این برنامه که هفته گذشته، جمعه شب از رادیو جوان پخش شد، قسمت هشتم از فصل سوم بود. در صورت تمایل به دیدن قسمت جدید گرینگو شو می توانید این قسمت را در گوگل و یا در یوتیوب جستجو کنید. همچنین برای دیدن جدیدترین قسمت گرینگو شو می توانید به پیج اینستاگرام ، کانال یوتیوب و تلگرام این برنامه که آدرس آن در ادامه گفته می شود، مراجعه کنید.

گرینگو شو زمان پخشش چه زمانی است؟

در حال حاضر گرینگو شو فصل سوم خود را در حال پخش دارد و هر جمعه ساعت ۲۱.۳۰ به وقت ایران از شبکه رادیو جوان پخش می شود. برنامه طنز گرینگو شو جدید ۱۴۰۱ به جز شبکه ماهواره ای رادیو جوان در یوتیوب و اینستاگرام هم قابل تماشا است. اما اگر جمعه ها موفق به دیدن این برنامه از رادیو جوان نشدید، می توانید بازپخش آن را در دیگر روزهای هفته در رادیو جوان مشاهده کنید. به طور مثال گرینگو شو امشب یعنی سه شنبه شب در ساعت 19:30 از این شبکه پخش می شود. در بخش بعدی ساعت تکرار برنامه در سایر روزهای هفته را به اطلاع شما خواهیم رساند.

چهره بدون گریم گرینگو چگونه است؟

شخصی که برنامه گرینگوشو را اجرا می کند، همیشه با همان گریم خاصش در برنامه حاضر می شود. هنوز شخصیتی که پشت این گریم قرار دارد برای کسی مشخص نیست. البته گمانه زنی هایی در این مورد شده است، مثلا برخی او را کیوان ساکت اف بازیگر تئاتر و مجری تلویزیون می دانند. با توجه به اینکه کیوان ساکت اف در ایران سکونت دارد، بعید به نظر می رسد که او مجری این برنامه باشد.

میثاق دبیری شخص دیگری است که برخی نام او را به عنوان مجری این برنامه عنوان می کنند. او قبلا در برنامه چند شنبه با سینا همکاری داشت و هنوز هم از دوستان نزدیک سینا ولی الله است.

برخی دیگر از امید نیاز، دیگر بازیگر ایرانی به عنوان مجری برنامه یاد می کنند. شخصیت دیگری که به عنوان مجری از او یاد می شود عرفان علیرضایی است، حال اینکه هیچ یک از این گمانه زنی ها هنوز ثابت نشده است. البته این گریم قبلا توسط یکی از مجریان شبکه من و تو هم در این شبکه استفاده شده بود و ابتدا همه ‌تصور می کردند که این مجری سیاوش صبا مجری شبکه من و تو است.

سوالات متداول

 1. آیا گرینگو شو در اپ رادیو جوان منتشر می شود؟

  بهتر است بدانید که این برنامه در حال حاضر تنها در شبکه های ماهواره ای و مجاری مانند یوتوب و اینستاگرام نیز منتشر می شود و برخی از افراد با استفاده از سایت آپارات نیز به دیدن آن می پردازند. باید بدانید که در حال حاضر به دنبال در اپ رادیو جوان منتشر نمی شود. بهتر است بدانید که اپ رادیو جوان تنها برای موردات موسیقی می باشد.

 2. برنامه گرینگو شو چه ساعاتی از شبکه رادیو جوان پخش می شود؟

  پخش اصلی این برنامه جمعه ها ساعت 21:30 است و تکرار آن در روز پنجشنبه ساعت 21:30، روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 19:30، روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 14:30 است.

 3. آیا مجری گرینگو شو ممنوع التصویر شده است؟

  باید بدانید که امید نیاز دارای پیشینه بسیار قوی می باشد و افراد زیادی را در این کار موفق نموده است. بسیاری از شبکه های داخلی با کارگردانی و بازیگری او منور شده است و در حال حاضر ترجیح می دهد چهره خود را نشان ندهد. بسیاری از افراد درباره ممنوع التصویر شدن او می گویند.

 4. ماجرا تلفیق این برنامه با گاف شو چیست؟

  مدتی پیش بودجه های برنامه های گرینگ شو کم شده بود و رادیو جوان تصمیم گرفته بود این برنامه را با یکی دیگر از برنامه های طنز خود به نام گاف شو تلفیق کند و از دو مجری خود استفاده کند. بسیاری از افراد از برنامه گاف شو لذت نمی برند و تنها برای دیدن این برنامه به شبکه RJTV سر می زدند.

5/5 - (4 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا