جذاب ترین بازیگران مرد در ایران، هالیوود، ترکیه و کره در سال 2022

بیشتر افرادی که اوقات فراغت خود را در بیکاری سپر می کنند به تماشا کردن فیلم ها و سریال ها می پردازند. فیلم هایی که موجب لحظاتی خوش و جذاب را کنار خانواده، دوستان و یا حتی به تنهایی برای افراد فراهم می کند. ساختن فیلم کار دشواری است و به عوامل بسیاری نیاز دارد. کارگردان، تهیه کننده، فیلم بردار و دیگر افراد نقش پر رنگی در ساخت فیلم دارد اما مهم ترین بخش فیلم بازیگران آن است و این بازیگران هستند که بر روی پرده سینما دیده می شوند. هر فیلم ممکن است دارای چند بازیگر مرد و یا چند بازیگر زن باشد که بسیار زیبا و جذاب باشند. ما در این مقاله به جذاب ترین بازیگران مرد جهان اشاره می کنیم و با بررسی اخبار سلبریتی ها به بررسی زندگی این افراد می پردازیم.

جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی چه کسانی هستند؟

جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی چه کسانی هستند؟

ایران دارای سینمای بزرگی است و فیلم های ایرانی گاهی در سراسر جهان محبوب می شوند. بازیگران مرد ایرانی نیز در سراسر دنیا و بین مردم و نیز محبوبیت فراوانی دارند‌. موضوع بازیگر های مرد ایرانی نیز جزو جذاب ترین های بحث امروزه محسوب می شود و این مبحث برای افراد نیز حائز اهمیت است. بسیاری از افراد سینما به این موضوع اعتراف کرده اند که بازیگران ایرانی هیچ چیز از دیگر بازیگران جهان نه از نظر ظاهری و نه از نظر هنری کم ندارند. بسیاری از افراد وقتی که فیلمی ایرانی را از هنرمند مورد علاقه خود می بینند ممکن است با خود فکر کنند که جذاب ترین بازیگران ایرانی کدام هستند؟ در ادامه این مقاله به آن پرداخته می شود.

محمدرضا گلزار

رضا گلزار، یا محمدرضا گلزار یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی است. او جزو صد مرد جذاب جهان می باشد و او یکی از مدل های کشور ایران به شمار می رود و هم چنین در یکی از فیلم هایش در کشور هند فیلم برداری کرد و نقد بسیاری خوبی دریافت کرد. او یکی از گران ترین بازیگران ایرانی است و چهل و چهار سال سن دارد. اینستاگرام محمد رضا گلزار با کلیک بر روی کلمه آبی برای شما در دسترس خواهد بود.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان، یکی از مشهور ترین بازیگران ایرانی است و جذاب ترین بازیگران مرد به شمار می رود که در سال های اخیر بسیار شناخته شده می باشد. او هم چنین جزو بازیگران جذاب ایرانیم محسوب می شود. او در کنار بازیگری به کار مدلینگ مشغول می باشد و هم اکنون سی و نه سال سن دارد و از سال هشتاد و سه کار خود را آغاز کرده است. برای دسترسی به اینستاگرام امیرحسین آرمان روی کلمه آبی کلیک کنید.

شهاب حسینی

سید شهاب الدین حسینی بازیگر، فیلمساز و مجری ایرانی است که جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی محسوب می شود. او یکی از جذاب ترین بازیگران ایرانی به شمار می رود و جوایز بسیاری را از آن خود کرده است. او جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره کن و هم چنین جایزه خرس نقره ای برای بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرده است. او هم اکنون چهل و هفت سال سن دارد.

جذاب ترین بازیگران مرد هالیوود

جذاب ترین بازیگران مرد هالیوود

پر طرفدار ترین فیلم های جهان، فیلم های هالیوودی هستند. فیلم های هالیوودی دارای بازیگران بسیار خوب و هم چنین ماهر می باشد و در هالیوود بازیگران مرد بسیار خوبی وجود دارد. در بین بازیگران هالیوود خیلی از آن ها جزو افراد جذاب جهان شناخته شده اند و همین طور جزو پر طرفدار ترین افراد جهان نیز می باشند. بازیگران مرد هالیوود علاوه بر جذابیت بسیار که موجب جذب افراد به ویژه دختران و بانوان می شود، در کنار آن از هنر و استعداد بالایی بر خوردار هستند. هر یک از این افراد، بار ها جوایز بسیاری در سطح جهان برنده شده اند. برخی از این افراد جهان را به شما معرفی می کنیم.

دی‌کاپریو

لئوناردو دی‌ کاپریو یکی از بازیگران اهل ایالات متحده است و یکی از جذاب ترین بازیگران مرد جهان به شمار می رود و هم چنین در این لیست، جزو ده نفر اول بوده است. او برای بازی در فیلم های تاریخی با دوره زمانی معروف است و صاحب یک جایزه اسکار و سه جایزه گلدن گلوب است. او هم چنین یک تهیه کننده هالیوود نیز می باشد.

برد پیت

یکی از جذاب ترین بازیگران مرد هالیوود برد پیت است. او یکی از بزرگترین و مشهور ترین بازیگران جهان می باشد و در بین صد مرد جذاب جهان در رده ده مرد برتر بوده است. او تا کنون صاحب دو جایزه گلدن گلوب و هم چنین برنده یک جایزه اسکار شده است. هم چنین اصالتا اهل آمریکا می باشد و هم اکنون در آن جا زندگی می کند.

تام کروز

یکی از جذاب ترین بازیگران مرد اهل نیویورک آمریکا تام کروز می باشد. او یکی از پر درآمد ترین بازیگران جهان است و در کنار بازیگری، تهیه کنندگی نیز انجام می دهد. این بازیگر هم اکنون پنجاه و نه سال سن دارد و سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد وهم چنین سه بار جایزه گلدن گلوب را از آن خود کرد.

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه چه کسانی می باشند؟

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه چه کسانی می باشند؟

فیلم ها و سریال های ترکی، طرفداران مختص به خود را دارد. در ترکیه نیز مانند بسیاری از کشورها افراد جذاب بسیاری وجود دارند که هر کدام در رنج جهانی جایگاهی دارند. معمولا بازیگران کشور ترکیه به خوش پوشی و آناتومی صورت بسیار جذاب معروف هستند. فیلم های ترکیه ای دارای ژانر های ملودرام و عاشقانه هستند و فیلم های ترکی از این نظر مشهور می باشند. برخی از بازیگران ترکی از نظر زیبایی در بین صد نفر مرد زیبا و جذاب جهان قرار دارند که موفقیت بسیاری برای آن بازیگر ها محسوب می شود. در ادامه این مبحث به برخی از مرد های جذاب ترکی می پردازیم.

ابراهیم چلیکون

بر اساس رده بندی این بازیگر جز هفتمین جذاب ترین بازیگران مرد در کشور تریکه محسوب می شود. این بازیگر در رشته های دیگر مانند بسکتبال، مدلینگ و هم چنین بازیگری فعالیت دارد. مادر این هنرمند یونانی و پدر او اصالتا عرب می باشد که پدر خود را در سن 18 سالگی اش از دست و بعد از آن تنها دارای یک خواهر است.

بوراک اوزچویت

این بازیگر و هنرمند زاده 24 ماه دسامبر و در سال 1983 به دنیا آمده است و می توان گفت یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه محسوب می شود. این مرد جذاب به دلیل مدل سیبیل خود در بین طرفدارانش محبوبیت بسیاری بدست آورده است.

باریش آردوچ

بهتر است بدانید که این بازیگر دررده سوم جذاب ترین بازیگران مرد ترکی به شمار می رود و افراد کشور ترکیه او را بسیار دوست دارند و فیلم های او را بسیار دنبال می کنند. این بازیگر تا هشت سالگی خود به همراه خوانواده اش در کشور سوئیس زندگی می کرده است.

جذاب ترین بازیگران مرد کره

جذاب ترین بازیگران مرد کره

بی شک زیبا ترین و جذاب ترین مرد های بازیگر جهان بازیگران و سلبریتی های کره ای هستند. بازیگران کره ای همیشه در لیست مردان جذاب وجود داشته اند و این غیر قابل انکار است. بازیگران و شهروندان کره ای همیشه به دلیل مراقبت پوستی عالی خود مشهور هستند. هنرمندان کره ای عمل های پوستی بسیاری انجام می دهند و هم چنین بازیگران کره ای به دلیل قد بلند، ظاهری همیشه آراسته و استایل های متفاوتشان معروف هستند. فیام های کره ای گاه در سطح جهان مشهور می شوند و در بسیاری از سینما های جهان اکران می شوند. برخی از جذاب ترین بازیگران مرد کره را در پایین به شما معرفی می کنیم. اگر علاقه مند به لیست بازیگران کره ای زن هستید سری به این متن نیز بزنید.

لی مین هو

یکی از جذاب ترین بازیگران مرد که آسیایی نیز هست و چندین بار جزو صد مرد جذاب جهان و هم چنین جذاب ترین مرد کشور کره شناخته شده است، بازیگری به نام لی مین هو است. او یکی از بازیگران معروف کشور کره جنوبی می باشد و علاوه بر بازیگری به خوانندگی و مدلینگ نیز مشغول است.

لی جون سوک

این بازیگر، که لی جون سوک نام دارد، یکی از زیبا ترین و جذاب ترین بازیگران مرد کره ای شناخته شده است. او در کنار بازیگری یکی از خوانندگان مطرح کشور کره نیز است. او در فیلم و سریال های متعددی بازی کرده است‌. این سلبریتی جزو مشهور ترین افراد کشور کره می باشد و درآمد بسیار خوبی نیز دارد.

سونگ جونگ کی

یکی دیگر از بزرگ ترین و جذاب ترین بازیگران مرد کشور کره جنوبی سونگ جونگ کی است. او با نقش‌ آفرینی در سریال های متعدد مشهور است و یکی از افرادی می باشد که همیشه جزو لیست جذاب ترین مردان کره بوده است و هم چنین به دلیل هنرنمایی در سریال های جذاب در جهان محبوب می باشد که در لیست اینستاگرام سلبریتی های کره ای ما نیز قرار گرفته است.

جذاب ترین بازیگران مرد عرب

جذاب ترین بازیگران مرد عرب

در سراسر جهان بازیگرانی وجود دارند که زیبایی و جذابیت بالایی داشته باشند و جزو برترین و محبوب ترین ها در سطح جهان باشند و فرقی نمی کند که این افراد اهل کدام کشور باشند. در سراسر جهان مردان زیادی وجود دارند که جذاب باشند و زیبایی خدادادی داشته باشند. در تمامی کشور های عربی نیز استعداد های بازیگری وجود دارد و گاهی این افراد تا بالا ترین سطوح موفقیت بالا می روند و شناخته می شوند. بسیاری از بازیگران شناخته شده در جهان غربی و آمریکایی نیستند و گاه اصالت عرب یا دیگر کشور ها را دارند. برخی از این بازیگران را به شما معرفی می کنیم.

جمال دبوز

یکی از بازیگران دو رگه عرب، جمال دبوز است که دو رگه اهل مراکش و فرانسوی و جز جذاب ترین بازیگران مرد محسوب می شود. یکی از معروف ترین فیلم های او آستریکس در بازی های المپیک و آستریکس و اوبلیکس در ماموریت کلئوپاترا است. او اصالت مراکشی می باشد و هم اکنون چهل و شش ساله است.

ونورت میلر

بسیاری ونورت را با بازی در سریال فرار از زندان در نقش مایکل اسکافیلد می شناسند. او بازیگری است که اصالتش کاملا جدا از کشور آمریکا است و یکی از جذاب ترین بازیگران مرد به شمار می رود. مادر او زنی با اصالت روسی، فرانسوی و سوری و پدرش نیز مردی لبنانی بوده است. او یکی از سرشناس ترین بازیگران اهل آمریکا است.

رامی مالک

یکی از جذاب ترین و به قولی با نمک ترین مردان هالیوود رامی مالک است که جذاب ترین بازیگران مرد عرب محسوب می شود. مادر و پدر او اهل کشور مصر هستند و بعد ها به کشور آمریکا مهاجرت کرده اند. او در آمریکا بزرگ شده است و توانسته است یکی از بازیگران موفق این کشور با اصالت عربی باشد. فیلم های او بیشتر در سبک کمدی است.

درآمد جذاب ترین بازیگران مرد به چه صورت است؟

یکی از مزیت های خوب بهترین بازیگر بودن و همین طور جذاب بودن، درآمد های بسیار خوب و گاهی بسیار بالا است. بیشماری از بازیگران جذاب که در دنیا شناخته شده اند و در دنیا خواهان و طرفداران زیادی دارند، معمولا این افراد برای بازی در فیلم های مختلف دستمزد هایی بالایی را دریافت می کنند و فیلم های آنان بازدهی بالایی نیز دارد. به غیر از دستمزد هایی که برای نقش آفرینی در فیلم ها دریافت می کنند، ممکن است برای برند های مختلف تبلیغات انجام دهند و برای تبلیغات نیز دستمزد زیادی دریافت می کنند. افراد بزرگ زیادی در هالیوود و دنیا در آمد های بالایی از راه تبلیغات و مدلینگ در کنار بازیگری دارند.

جذاب ترین بازیگران مرد هند

جذاب ترین بازیگران مرد هند

فیلم های هندی جزو پر طرفدار ترین فیلم های جهان به شمار می روند. سینمای هند، دنیای جدایی از سینمای جهان و هالیوود دارد و بالیوود نام دارد. در سینمای بالیوود ستارگان زیادی وجود دارد که هر کدام استعداد های بسیاری دارند. سینمای بالیوود بازیگران قابلی دارا می باشد که در سطح جهانی ستایش می شوند و همین طور بازیگران این کشور جزو جذاب ترین مردان جهان قرار دارند و دست کمی از بازیگران هالیوودی ندارند. بازیگران هندی از نظر جذابیت در بسیاری از کشور های جهان از جمله ایران ستایش می شوند و از این نظر تمام معیار های جذابیت را دارند. در ادامه این مقاله به نام برخی از این بازیگران مرد جذاب خواهیم پرداخت.

ریتیک روشن

ریتیک روشن که در ایران با نام هرتیک روشن نیز شناخته می شود، یکی از جذاب ترین بازیگران مرد هندی است. او بار ها جزو پنج مرد جذاب جهان شده است. بسیاری از دوستداران، طرفداران و هم چنین بزرگان سینما به او لقب الهه یونانی بالیوود داده اند. او در سال دو هزار و بیست و یک دومین مرد جذاب جهان شد.

سلمان خان

یکی دیگر از بزرگان سینمای بالیوود، سلمان خان است که جذاب ترین بازیگران مرد در هند به شمار می رود. او در سال دو هزار و بیست و یک جزو سی مرد جذاب جهان شد. او همیشه با تناسب اندام خود شناخته شده است و با اینکه حدود پنجاه و شش سال سن دارد، اما شور و شوق او باعث محبوبیت او شده است. او یکی از بازیگران محبوب کشور هند است که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد.

وارون داوان

اگر بخواهیم یکی ازجذاب ترین بازیگران مرد هندی نسل جوان را نام ببریم هیچ کسی بهتر از وارون داوان نیست. وارون داوان بازیگری سی و سه ساله است که در هند به بازیگری و مدلینگ مشغول است. او در لیست صد مرد جذاب جهان قرار دارد. او یکی از پرطرفدارترین بازیگران هندی نسل جوان بالیوود است.

جذاب ترین بازیگران مرد جهان

در جهان بازیگران مرد بسیاری وجود دارد. در کشور هایی مانند ایران، هند، کره جنوبی، آمریکا فرانسه و… بازیگران معروف و موفقی وجود دارد که هر کدام در کشور خود یا جهان جزو بزرگ ترین بازیگران جهان هستند. از گذشته که صنعت فیلم سازی نو ظهور بود تا کنون یکی از مباحث این بوده است که چه بازیگرانی جذاب هستند و می توان گفت یکی از رقابت های بین بازیگران و طرفداران بین یکدیگر است. هر ساله در بین بازیگران مرد در برخی از سایت های سینمایی جذاب ترین بازیگر ها را با نظرسنجی انتخاب می کنند. البته جذابیت یکی از ملاک های بازیگران است و مهم ترین ملاک در پر طرفدار بودن هر بازیگر استعداد بازیگری آن ها می باشد.

جذاب ترین بازیگران مرد انگلیسی

یکی از کشور هایی که بازیگران بسیار عالی را به دنیا عرضه کرده است، کشور انگلستان است. بازیگران بسیار معروفی از این کشور پا به عرصه هنر بازیگری نهاده اند و جزو بزرگترین بازیگران جهان شده اند. بسیاری از این بازیگران در سطح جهانی معروف اند و جزو جذاب ترین مردان جهان نیز بوده اند. برخی این بازیگران در بین جذاب ترین مردان جهان قرار گرفته اند و از این نظر بسیار مشهور شده اند. بازیگران انگلیسی، نه تنها در کشور خودشان بلکه در بسیاری از کشور های جهان کار می کنند و نام برخی از این بازیگران به این شرح است:

بندیکت کامبربچ یکی از جذاب ترین بازیگران مرد

یکی از شناخته شده ترین جذاب ترین بازیگران مرد بندیکت کامبربچ است. او بیشتر با نقش شرلوک هلمز در سریالی با همین نام از شبکه بی بی سی شناخته شد. او هم چنین یک بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد و هم چنین جزو صد مرد جذاب جهان است. این بازیگر مجرد هم اکنون چهل و یک ساله است.

رابرت پتینسون یکی از جذاب ترین بازیگران مرد

یکی از بازیگران که شهرت بسیاری دارد و جذاب ترین بازیگران مرد است رابرت پتینسون است. او با نقش آفرینی در مجموعه سینمایی های گرگ و میش شناخته می شود و همین طور او جزو صد مرد جذاب جهان است. رابرت در کنار بازیگری به تهیه کنندگی و نویسندگی نیز مشغول می باشد.

جیسون استاتهام یکی از جذاب ترین بازیگران مرد

مطمئنا یکی از مشهور ترین بازیگران جهان، جیسون استاتهام است که جذاب ترین بازیگران مرد محسوب می شود. او یک بازیگر، ورزشکار، تهیه کننده و صدا پیشه انگلیسی است. او را بیشتر با هنرنمایی در فیلم های رزمی و اکشن می شناسند و هم چنین جزو صد مرد جذاب جهان قرار دارد و در فیلم های بسیاری ایفای نقش کرده اند.

جذاب ترین بازیگران مرد جهان imdb

جذاب ترین بازیگران مرد جهان imdb

یکی از معتبر ترین وبسایت های موجود برای تراز بندی فیلم ها، تراز بندی بازیگران، کارگردان ها و نظرسنجی مردم وبسایت imdb می باشد. در این وبسایت فیلم های روز و یا فیلم هایی که در گذشته اکران شده اند، مورد نقد و نظرسنجی مردم قرار می گیرند. یکی از بخش های این سایت نظر خواهی از مردم در مورد بازیگران است. یکی از لیست های این سایت، لیست جذاب ترین بازیگران مرد جهان است. این لیست را می توان معتبر ترین لیست از این گونه نظرسنجی دانست. این لیست هر سال بروز می شود و ممکن است افرادی به این لیست اضافه شوند و یا از این لیست کم شوند. چند تن از افراد این لیست را معرفی می کنیم.

تام هالند یکی از جذاب ترین بازیگران مرد

یکی از بازیگران نسل جوان هالیوود تام هالند نام دارد و جز جذاب ترین بازیگران مرد می باشد. تام یکی از جذاب ترین مردان جهان از نظر کاربران این سایت است. تام هالند اخیرا در نقش مرد عنکبوتی در سری فیلم های کمپانی مارول بسیار درخشید. او اکنون بیست و پنج سال است و در این لیست قرار دارد.

کاینو ریورز یکی از جذاب ترین بازیگران مرد

یکی از بزرگترین بازیگران سینمای هالیوود کاینو ریورز است که یکی از جذاب ترین بازیگران مرد می باشد. او یکی از جذاب ترین مردان جهان از نگاه سایت imdb می باشد و فیلم های بسیار خوب زیادی بازی‌ کرده است و از گذشته تا کنون توانسته که مخاطب های زیادی را به خود جذب کند و جوایز بسیاری را کسی کند.

جانی دپ

بی شک اگر در مورد تغییر قیافه و گریم هنرمندان اطلاعاتی داشته باشید، جانی دپ یکی از استادان تغییر قیافه در سینما است که یکی از جذاب ترین بازیگران مرد می باشد. او یکی از بزرگترین هنرمندان تاریخ سینما خواهد بود و همین طور جذاب ترین بازیگر نیز است. او صاحب جوایز بسیاری می باشد.

سوالات متداول

لیست بازیگران جذاب چگونه است؟

لیست جذاب ترین بازیگران مرد جهان، لیستی است که توسط برخی از سایت های طرفداری و سپس توسط سایت معتبری نظیر imdb تشکیل شد و در آن تمام بازیگران جهان، با برخی از معیار ها و نظرسنجی ها رتبه بندی می شوند و در یک لیست به مردم معرفی می شوند. این معیار ها زیبایی چهره و استایل و خوش پوشی آن ها و دیگر معیار ها است.

آیا از ایران هم کسی جزو لیست بازیگران جذاب است؟

بازیگران ایرانی زیادی چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران وجود دارند که هر کدام هواداران خود را دارند و برخی از آن ها در لیست جذاب ترین بازیگران جهان، وجود دارند. این بازیگران مرد که یکی از آن ها محمدرضا گلزار است، در لیست صد مرد جذاب جهان وجود دارد. این لیست هم چنین در ایران نیز بین بازیگران ایرانی وجود دارد.

چگونه می توان لیست جذاب ترین بازیگران را دید؟

برای بسیاری سوال است که لیست جذاب ترین بازیگران مرد جهان را چگونه مشاهده کنیم؟ این لیست در برخی از سایت ها وجود دارد و قابل مشاهده است. هم چنین می توان لیست مورد نظرتان که جزو سایت imdb است را در همان سایت مشاهده کنید و تمامی آن بازیگران را ببینید. این لیست ها ممکن است هر سال تغییر کنند، به روز شده و بازیگرانی به آن اضافه شود.

آیا تمام بازیگران جذاب جهان اهل هالیوود هستند؟

در دنیای هالیوود، بسیاری از بازیگران آن جزو مردان جذاب جهان هستند که هم خیلی معروف و هم بسیار جذاب هستند. اما تمامی مردان جذاب اهل هالیوود نیستند. برخی از بازیگران این لیست اهل کشور های متفاوت می باشند.‌ کشور هایی هم چون هند که برخی از بازیگران در این لیست قرار دارند و هم چنین ایران و کشور کره جنوبی نیز بازیگرانی را در این لیست دارند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا