چرا هارالد ارتل پس از بازنشستگی از فرمول 1 به روزنامه نگاری روی آورد؟

هارالد ارتل رانندهٔ مسابقات فرمول یک و هم چنین روزنامه‌ نگار ورزش‌ های موتوری اهل اتریش بود. او دارای ریش و سبیلی به سبک بازرس کلوزو بود و به دلیل این سبک از ریش و سبیل بسیار معروف شده بود.

معرفی هارالد ارتل

معرفی هارالد ارتل

در بیوگرافی هارالد ارتل آمده است که او متولد31 اوت سال 1948 است و یک راننده مسابقات اتومبیلرانی و روزنامه نگار اهل اتریش بود. این راننده معروف در زل آم سی به دنیا آمد و در همان مدرسه رانندگان جایزه بزرگ نظیر جوخن رینت، هلموت مارکو و هم چنین نیکی لاودا تحصیل کرد. او بعد از این که حمایت مالی کافی برای ورود به فرمول یک به دست آورد، در بین سال‌ های 1975 الی 1980 با لباس‌ های مختلف رانندگی کرد.

در گرندپری آلمان 1976 ارتل یکی از چهار راننده‌ ای بود که کمک کرد تا نیکی لائودا از فراری در حال سوختن خود خارج شود. او بهترین راننده فرمول یک در دوران حرفه ای خود بوده است. متاسفانه این راننده معروف در سال 1982 در یک سانحه هوایی کشته شد، هنگامی که هواپیمای کوچکی که ارتل با آن سفر می کرد دچار نقص موتور شد.

هارالد ارتل چه افتخاراتی در مسابقات اتومبیل رانی دارد؟

ارتل عاشق رانندگی با سرعت بالا بود و از رانندگی کردن لذت می برد، به همین دلیل در این ورزش به صورت حرفه ای فعالیت خود را شروع کرد و بعد از مدت کوتاهی توانست افتخارات و جوایز متعددی را به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات کاملی در رابطه با تمام افتخاراتی که این راننده اهل اتریش کسب کرده به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا ویکی پدیای او مراجعه نمایید. افتخارات گای ادواردز و کریس اروین در بت سایت فارسی آمده است.

این راننده عضو کدام تیم است؟

این راننده عضو کدام تیم است؟

این راننده معروف و سرشناس اهل اتریش یعنی هارالد ارتل عضو تیم Hesketh Racing بوده است و برای این تیم به رقابت و مسابقه می پرداخته است. حال در رابطه با این تیم بهتر است که بدانید این تیم در 52 جایزه بزرگ قهرمانی جهان شرکت کرد که یک بار برنده شد و هشت بار دیگر به سکو رسید. در سال 1975 این تیم در مسابقات قهرمانی سازندگان جهان رتبه چهارم را کسب کرد.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

این راننده در دوران حرفه ای خود بسیار محبوب و سرشناس بوده است و به همین دلیل عکس های زیادی از خود را برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر کرده بود. حال برای مشاهده عکس های این راننده اهل اتریش کافیست تا به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید و نام او را جستجو نمایید. البته ناگفته نماند که در گوگل علاوه بر عکس می توانید فیلم هایی از مسابقات این راننده را نیز جستجو کنید. هم چنین با مراجعه به برخی از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز می‌ توانید عکس‌ های این راننده معروف را در برخی از پیج ها با کیفیت بالا مشاهده کنید.

آیا فن پیج های هارالد ارتل هنوز در اینستاگرام فعال هستند؟

آیا فن پیج های هارالد ارتل هنوز در اینستاگرام فعال هستند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این راننده اتریشی در یک حادثه هوایی کشته شده است. اما با این حال از آن جایی که او یکی از اعجوبه های رانندگی در زمان خود بوده است، هنوز هم طرفداران و مخاطبانی دارد که برخی از آن ها این روز ها در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، فن پیج هایی را برای او راه اندازی کرده اند و در این فن پیج ها فعالیت می کنند. می توان این گونه بیان کرد که فن پیج های هارالد ارتل اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده اند و در این صفحات عکس ها و فیلم های متعددی از این راننده معروف را برای علاقه مندان و فالووران منتشر می‌ کنند که با مراجعه به این فن پیج ها می توانید عکس ها و کلیپ های این راننده را مشاهده کنید. برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این فن پیج ها نیز می‌ توانید به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه کنید.

سوالات متداول

  1. هارالد ارتل کیست؟

    وی متولد31 اوت 1948 است و یک راننده مسابقات اتومبیل رانی و روزنامه نگار اهل اتریش بود. او بعد از این که حمایت مالی برای ورود به فرمول یک به دست آورد، در بین سال‌ های 1975 الی 1980 با لباس‌ های مختلف رانندگی کرد.

  2. چگونه می توان به مشاهده عکس های هارالد ارتل پرداخت؟

    برای مشاهده عکس های این راننده اهل اتریش کافیست تا به شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و یا حتی موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید.

  3. دلیل فوت این راننده چه بوده است؟

    متاسفانه ارتل در سال 1982 در یک سانحه هوایی کشته شد، زمانی که هواپیمای کوچکی که او با آن سفر می کرد دچار نقص موتور شد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا