هیدن تاک برنامه ای پر چالش با مطرح ترین خواننده ها و هنرمندان ایرانی

مدتی است هیدن تاک به یکی از برنامه‌ های جذاب و پرطرفدار تبدیل شده است که مخاطبان زیادی را نیز به دست آورده است.

برنامه هیدن تاک بر چه اساسی است؟

برنامه هیدن تاک بر چه اساسی است؟

اگر به سبک رپ علاقه‌ مند هستید قطعاً برای یک بار هم که شده نام مهراد هیدن و یا آهنگ های او را شنیده اید. امروزه مهراد هیدن به یکی از آرتیست های محبوب تبدیل شده است که به دلیل صدای خاص و سبک آهنگ هایش طرفداران بسیار زیادی به دست آورده است. حال مدتی است که این رپر معروف برنامه‌ ای به نام هیدن تاک را راه‌ اندازی کرده است که این برنامه امروزه به یکی از محبوب ترین و هیجان انگیز ترین برنامه های مجازی تبدیل شده است.

در مورد این برنامه باید بگوییم که هیدن از سلبریتی ها و آرتیست های معروف و مشهور دعوت می‌ کند و مهمان های او در مورد موضوعات جذابی مانند حرفه شان، فعالیت هایی که انجام می‌ دهند و فراز و نشیب هایی که در حرفه خود تجربه کرده اند و خیلی از موضوعات دیگر صحبت می کنند. البته باید افزود که این برنامه موضوعات دیگری نیز دارد که با حضور خود مهراد ضبط و پخش می شود. لینک های این برنامه را از اینستاگرام مهراد هیدن به راحتی پیدا خواهید کرد.

هیدن تاک تابحال چه مهمان های داشته است؟

از زمانی که هیدن برنامه خود را راه‌ اندازی کرده است تا به اکنون مهمان های زیادی در برنامه او حضور داشته اند که در این قسمت به این موضوع خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ویلسون

سامان ویلسون یکی از رپران معروف و پرحاشیه ایرانی است که تا به اکنون آهنگ های جنجالی زیادی را منتشر کرده است که اکثر آهنگ های او مخاطبان زیادی نیز دارند. سامان دوست صمیمی مهراد هیدن به شمار می‌ رود که هیدن تاک فصل اول با حضور ویلسون پخش شده است. به همین دلیل اگر شما در اینترنت هیدن تاک ویلسون را جستجو نمایید، می توانید قسمتی از این برنامه که ویلسون مهمان آن بوده است را مشاهده نمایید. هم چنین مهراد در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که در هیدن تاک جدید نیز ویلسون در برخی از قسمت‌ های برنامه حضور خواهد داشت.

جی جی

امروزه کمتر کسی است که علیرضا جی جی را نشناسد، او یکی از رپران معروفی است که به دلیل سبک خاصش در موسیقی به شهرت و محبوبیت زیادی رسیده است. مهراد در یکی از برنامه های خود از علیرضا جی جی نیز دعوت کرد و در برنامه هیدن تاک مصاحبه با جی جی صورت گرفت که این مصاحبه به یکی از مصاحبه های بسیار جذاب و جنجالی این برنامه تبدیل شد.

سهراب

سهراب ام جی یکی از رپران خوب کشورمان است که تا به اکنون همکاری های گسترده ای با سایر رپران و خوانندگان سرشناس داشته است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در هیدن تاک فصل دوم قسمت چهارم مهمان برنامه سهراب بوده است که در این قسمت از برنامه می‌ توانید پادکست سکته سهراب ام جی را نیز مشاهده نمایید. اگر در اینترنت عبارتی مانند هیدن تاک سهراب را جستجو کنید با نتایج عالی رو به رو خواهید شد.

پروفسور شفیع خانی

مهراد در فصل دوم برنامه خود مخاطبانش را سورپرایز کرد، چرا که در هیدن تاک فصل دوم پروفسور شفیع خانی یکی از چهره های معروف و سرشناس ایرانی مهمان برنامه او بوده است. مصاحبه مهراد هیدن با پروفسور شفیع به جذاب ترین مصاحبه های او در فصل دوم این برنامه تبدیل شد که مخاطبان بسیار زیادی نیز به دست آورد. با توچه به کفته های این رپر سیاوش سیجل را هم به زودی خواهیم دید.

بازخورد های مردم درباره هیدن تاک چگونه بود؟

بازخورد های مردم درباره هیدن تاک چگونه بود؟

مهراد قبل از این که برنامه خود را راه‌ اندازی کند تبلیغات بسیار زیادی در مورد برنامه خود در شبکه‌ های مجازی مانند یوتیوب و اینستاگرام انجام داده است که این موضوع باعث شد تا طرفداران او بی صبرانه منتظر پخش فصل اول این برنامه باشند. زمانی که هیدن تاک فصل اول منتشر شد با استقبال بی نظیر مردم رو به‌ رو شد، چرا که در این برنامه افراد سرشناس و محبوب زیادی حضور داشته اند و هم چنین در این برنامه در مورد موضوعات مختلف و جذابی صحبت می‌ شد که این موضوع باعث شد تا مخاطبان زیادی جذب این برنامه شوند. هم چنین طبق نظرسنجی ها برنامه هیدن تاک قسمت ۴ به یکی از جذاب‌ ترین قسمت های این فصل از برنامه تبدیل شده است.

برای دانلود برنامه هیدن تاک چه کاری باید انجام داد؟

امروزه برنامه هیدن تاک به یکی از جذاب ترین برنامه ها تبدیل شده است که مخاطبان بسیار زیادی به دست آورده است. خیلی از افراد تمایل دارند تا برخی از قسمت های این برنامه را دانلود کنند. ما به این دسته از افراد پیشنهاد می‌ کنیم تا برای دانلود هر قسمت از این برنامه به گوگل مراجعه نمایند، به این گونه که با جستجوی عبارت مورد نظر خود در گوگل، سایت های مختلف برای شما نمایش می یابد.

هر کدام از این سایت‌ ها لینک قسمت های مورد نظر شما از این برنامه را برای مخاطبان و علاقمندان در صفحه خود قرار داده اند که به این گونه شما می توانید به راحتی به دانلود آن بپردازید. البته این موضوع را هم باید افزود که برخی از کانال ها در تلگرام نیز لینک تمام قسمت های این برنامه را برای کاربران خود قرار داده اند که با عضو شدن در این کانال ها نیز می توانید به راحتی به جستجو و دانلود قسمت مورد نظر خود از این برنامه بپردازید.

مهمان ها در این برنامه چگونه انتخاب می شوند؟

مهمان ها در این برنامه چگونه انتخاب می شوند؟

مدتی قبل یکی از سوالاتی که برای مخاطبان این برنامه به وجود آمده بود، در مورد چگونگی انتخاب مهمان های برنامه هیدن تاک بوده است. در مورد چگونگی انتخاب مهمان ها، مهراد در یکی از لایو های خود به طور کامل و دقیق صحبت کرده است که می توانید این قسمت از لایو مهراد را به راحتی در پلت فرم هایی مانند آپارات و یا یوتیوب جستجو و مشاهده نمایید.

مهراد این برنامه را در کدام کشور ضبط می کند؟

مهراد هیدن سال ها قبل برای این که در حرفه مورد علاقه خود یعنی موسیقی و خوانندگی پیشرفت کند، از ایران برای همیشه مهاجرت کرد. در این باره باید بگوییم که در ایران محدودیت های زیادی برای خوانندگان وجود دارد، به همین دلیل مهراد از ایران به انگلستان مهاجرت کرد و هم اکنون ساکن انگلستان می باشد. هم چنین باید افزود که او تمام فعالیت های خود را در انگلستان انجام می دهد که این موضوع شامل ضبط و پخش برنامه هایش نیز می باشد.

mehrad hidden برنامه هیدن تاک که از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار است را در انگلیس ضبط و پخش می‌ کند.

چرا هیدن تاک در بین طرفداران رپ بسیار پرطرفدار شد؟

مهراد یکی از رپران معروف و سرشناس ایرانی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. حال مدتی است که او برنامه هیدن تاک را راه اندازی کرده است که به شدت محبوب و پرطرفدار شده است. از آن جایی که مهراد تبحر خاصی در صحبت کردن دارد و هم چنین برنامه‌ های او در مورد موضوعات جذابی ساخته و پخش می شوند و مهم تر از همه اکثر مهمان های او رپران و خوانندگان سرشناس هستند. به همین دلیل این برنامه در بین مردم و به ویژه طرفداران رپ بسیار محبوب و پر طرفدار شده است.

مهراد در هیدن تاک چه اصولی را در مصاحبه رعایت می کند؟

مهراد در هیدن تاک چه اصولی را در مصاحبه رعایت می کند؟

مهراد در یکی از صحبت های خود در مورد برنامه اش بیان کرد که من هنگامی که برنامه ام را راه اندازی کردم برخی از موارد را قانون و اصول برنامه قرار دادم تا به این گونه در آینده و ادامه ساخت برنامه با مشکلی مواجه نشوم. هم چنین او در ادامه صحبت های خود در این باره بیان کرد که از مهم ترین اصول در برنامه ام رعایت کردن حقوق مهمانان هایم است. می توانید این قسمت از صحبت‌ های مهراد را به راحتی در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

هیدن تاک چقدر ادامه دارد؟

مهراد در پاسخ به سوال یکی از مخاطبانش در مورد این که برنامه هیدن تاک تا چه زمانی ادامه دارد، بیان کرد که تا جایی که مردم و طرفداران هیدن تاک از این برنامه حمایت کنند، این برنامه را ادامه خواهم داد و حتی انرژی بیشتری برای بهبود برنامه صرف خواهم کرد. هم چنین او در ادامه صحبت هایش افزود که از این که این برنامه را راه اندازی کرده ام، بسیار خوشحال هستم، چرا که به نظر من هیدن تاک به یکی از برنامه های جذاب و متفاوت برای خیلی از مردم ایران تبدیل شده است.

سوالات متداول

چه کسی برنامه هیدن تاک را راه اندازی کرده است؟

مدت‌ ها قبل مهراد هیدن یکی از رپران معروف برنامه هیدن تاک را راه اندازی کرد.

افراد چگونه می توانند قسمت هایی از برنامه هیدن تاک را دانلود کنند؟

برای دانلود و یا مشاهده قسمت هایی از این برنامه می‌ توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

آیا سهراب ام جی مهمان برنامه هیدن تاک بوده است؟

سهراب یکی از رپران معروف در فصل دوم این برنامه حضور داشته است.

دلیل اصلی این که طرفداران رپ به این برنامه علاقه مند شده اند، چیست؟

به دلیل حضور خیلی از رپران سرشناس و معروف ایرانی در هیدن تاک، این برنامه به یکی از برنامه های مورد علاقه طرفداران رپ تبدیل شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا