پر درآمد ترین مدل های جهان چه کسانی هستند؟ + بررسی معتبر ترین رسانه واشنگتن

حرفه مدلینگ همیشه جز مشاغل پر درآمد بوده است و جوانان زیادی به دنبال آن می روند. زیرا هم محبوبیت و دیده شدن را برای آن ها می آورد و هم اینکه باعث می شود تا پول خوبی را از این راه کسب کرده و رفاه داشته باشند. پر درآمد ترین مدل همیشه برای بسیاری از افراد سوال بوده است و برای آن ها جالب است که درباره این موضوع بدانند با همراه باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورید. هر آنچه در خصوص مدل ها نیاز دارید را در اخبار سلبریتی ها دنبال نمایید.

پر درآمد ترین مدل ایرانی کیست؟

پر درآمد ترین مدل ایرانی کیست؟

در ایران یا خارج از ایران نیز مدل های ایرانی فعالیت دارند که بسیار شناخته شده هستند و اگر برندی با آن ها کار کند محصول آن برند و نام آن به واسطه مدل بسیار دیده می شود. پس این مدل ها معمولا درآمد بسیار بالایی نیز دارند. در زیر تعدادی از آن ها را نام می بریم.

نگین میر صالحی

نگین یکی از مدل های بسیار معروف ایرانی است که برای برند های معروف خارجی فعالیت مدلینگ را انجام می دهد. او خارج از ایران، در هلند زندگی می کند و رقم قراردادی که با برند ها می بندد بسیار بالا است اما از میزان دقیق آن اطلاعاتی در دسترس نیست.

سام اصغری

سام اصغری مدل بسیار معروف ایرانی آمریکایی است. او نیز برای برند های بسیار معروف کار کرده است و حتی مجله فوربس نیز درباره او مطلبی را نوشته است. فوربس مجله ای است که درباره افراد بسیار ثروتمند مطلب می نویسد و به این افراد مرتبط است. پس می توان نتیجه گرفت که درآمد این مدل ایرانی بسیار بالا است.

حمید فدایی

حمید فدایی مدل ایرانی است که در ایران برای برند های معروف کار می کرده است. او هم اکنون در دبی زندگی می کند و آن جا نیز برای برند های بسیار معروف مانند فیلا، دی اند جی و تام فورد کار می کند. بنابراین درآمد او نیز بسیار بالا است.

مه لقا جابری

مه لقا مدل بسیار زیبای ایرانی است که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کند. او نیز فعالیت مدلینگ را برای برند های بسیار معروف در دنیا انجام می دهد و میزان قراردادی که با این برند ها می بندد بسیار بالا است.

طلا گلزار

طلا گلزار نیز مانند مه لقا جابری در آمریکا زندگی می کند. او علاوه بر فعالیت در مدلینگ که منبع درآمد بسیار بالایی برای وی حساب می شود، در زمینه پزشکی نیز فعالیت دارد و از این راه هم درآمد کسب می کند. به همین دلیل می توان گفت که او هم یکی از پر درآمد ترین مدل های دنیا است.

پر درآمد ترین مدل خارجی کیست؟

پر درآمد ترین مدل خارجی کیست؟

در دنیا نیز مدل هایی وجود دارند که شاید جز ثروتمند ترین افراد جهان بیایند و درآمد آن ها گاهی به قدری زیاد می شود که در صدر اخبار ثروتمند ترین فرد دنیا قرار می گیرند. این افراد معمولا نفوذ بسیار زیادی در مردم دارند و تبلیغاتی که برای یک برند انجام می دهند به قدری تاثیر گذار است که ممکن است آینده آن شرکت را به کل تغییر دهد. در زیر تعدادی از این افراد را نام می بریم.

پائولین پریزکوا

پائولین پریزکوا یک مدل اهل جمهوری چک و سوئد است که در آمریکا زندگی می کند. او برای اولین بار در کالکشن لباس های شنا دیده شده است. این مدل هم اکنون پر درآمد ترین مدل دنیا محسوب می شود.

نائومی کمپل

نائومی کمپل مدل آمریکایی است که در واقع به عنوان سوپر مدل شناخته می شود. سوپر مدل ها کسانی هستند که از مدل های دیگر بیشتر شناخته شده هستند و درآمد بسیار بالایی نیز دارند. زیرا این افراد برای تبلیغ برند هزینه زیادی را دریافت می کنند.

آلساندرو آمبروسیو

آلساندرو آمبروسیو یک مدل برزیلی آمریکایی بسیار معروف است که به غیر از فعالیت مدلینگ، بازیگر، طراح و تاجر نیز هست. او نیز یک سوپر مدل محسوب می شود و به همین دلیل هم ثروت بالایی دارد و هم در آمد بسیار زیادی را تجربه می کند. وی در سال 2022 در بین 50 مدل برتر جهان نیز قرار گرفت.

کایلی جنر

کایلی جنر از خانواده معروف جنر و کارداشیان است و به عنوان یکی از زنان قدرتمند دنیا و یکی از ثروتمند ترین مدل های جهان حساب می شود. او در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد ‌و مقدار زیادی از درآمد خود را از طریق مدل بودن در اینستاگرام و اینفلوئنسری به دست می آورد.

آدریانا لیما

آدریانا لیما مدل بزریلی است که بازیگری نیز انجام می دهد و یکی از مدل های برتر و فرشته های ویکتوریا سیکرت است. او نیز یکی از گران ترین و پر درآمد ترین مدل های دنیا است.

پر درآمد ترین مدل های ایرانی با کدام برند ها فعالیت دارند؟

پر درآمد ترین مدل های ایرانی با کدام برند ها فعالیت دارند؟

پر درآمد ترین مدل های ایرانی معمولا در خارج از ایران زندگی می کنند و درآمدی که دارند را به دلار دریافت می کنند. همان طور که در بالا نیز مشاهده کردید، تقریبا تمام مدل های گران و ثروتمند ایرانی خارج از ایران هستند. این افراد به همین دلیل اجازه و توانایی این را دارند که با برند های بسیار معروف در دنیا مانند دی اند جی، تام فورد، دیور، فیلا و گوچی فعالیت داشته باشند.

پر درآمد ترین مدل های خارجی با چه برند هایی فعالیت دارند؟

مدل های خارجی که گران هستند و درآمد بسیار بالایی دارند معمولا با برند های بسیار معروف در دنیا همکاری می کنند و یا اینکه مدل دائمی آن ها می شوند و به صورت مادام العمر برای یک برند مخصوص کار می کنند. گاهی اوقات این مدل ها برند خود را دارند و برای برند خود فعالیت مدلینگ را انجام می دهند که این کار نیز بسیار درآمد زا است. مانند کایلی جنر که برند کایلی کازمتیک مربوط به لوازم آرایشی را دارد.

عکس پر درآمد ترین مدل های ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس پر درآمد ترین مدل های ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس پر درآمد ترین مدل های ایرانی بهترین کار این است که به صفحه اینستاگرام آن ها مراجعه کنید. تقریبا تمام این مدل ها صفحه ای برای خود دارند که عکس های مدلینگ خود را در آن جا قرار می دهند و این عکس ها معمولا جدید ترین عکس های آن ها است. البته می توان از گوگل نیز برای دیدن عکس های مدل های ایرانی استفاده کرد اما عکس های این افراد ممکن است در سایت های اینترنتی به روز نباشد.

عکس پر درآمد ترین مدل های خارجی را در کجا مشاهده کنیم؟

تقریبا می توان عکس تمام مدل های پر درآمد خارجی را در گوگل تماشا کرد. از این افراد در سایت های بسیاری صحبت شده است و عکس های زیادی از آن ها در این سایت ها وجود دارد. شما می توانید نام این مدل ها را به انگلیسی در گوگل قسمت تصاویر آن وارد کرده و تمام عکس های موجود از آن ها را در قسمت تصاویر و صفحه نتایج آن مشاهده کنید.

پر درآمد ترین مدل های ایرانی چه حاشیه هایی دارند؟

پر درآمد ترین مدل های ایرانی چه حاشیه هایی دارند؟

معمولا حواشی پیرامون مدل های ایرانی پر درآمد زیاد است. این مدل ها اغلب بسیار معروف هستند به همین خاطر تمرکز مردم روی آن ها است و تعداد بسیار زیادی از افرادی که آن ها را دنبال می کنند، همیشه رفتار و زندگی آن ها را زیر نظر دارند. البته آن ها خودشان نیز حاشیه ساز هستند. مانند طلا گلزار که گاهی اوقات حواشی را به وجود می آورد تا توجه مردم به او جلب شود و به همین دلیل محبوبیت او بالاتر می رود.

پر درآمد ترین مدل های خارجی چه حاشیه هایی داشته اند؟

پر درآمد ترین مدل های خارجی هم حاشیه هایی دارند که گاهی توسط همین حواشی به صدر اخبار می روند و توجهات را به خود جلب می کنند. به عنوان مثال کایلی جنر که گاهی اوقات روابطی که دارد حاشیه ساز می شود و یا اینکه خانواده جنر برای او حاشیه درست می کنند.

گاهی بعضی از این مدل ها مانند نائومی کمپل جز فعالان حقوق بشر هستند و با سخرانی هایی که در مجامع بین المللی انجام می دهند باعث بروز حاشیه می شوند. البته این نوع حاشیه ها تاثیر مثبتی دارند.

پیج اینستاگرام پر درآمد ترین مدل های ایرانی چیست؟

پیج اینستاگرام پر درآمد ترین مدل های ایرانی چیست؟

همان طور که گفتیم تقریبا همه مدل های ایرانی پیج اینستاگرام دارند و گاهی از طریق همین پیج نیز درآمد زایی و تبلیغات انجام می دهند. عده ای از آن ها نیز اینفلوئنسر یا فرد تاثیر گذار نامیده می شوند. برای پیدا کردن پیج آن ها کافی است نام آن ها را در اینستاگرام جستجو کنید.

به عنوان مثال آدرس صفحه طلا گلزار talagolzar است و بیشتر از ۲ میلیون دنبال کننده دارد. آدرس صفحه نگین میر صالحی هم negin_mirsalehi است که بیشتر از ۷ میلیون دنبال کننده دارد. برای اطلاعات بیشتر حتما سری به مقاله 10 مدل برتر ایران بزنید.

پیج اینستاگرام پر درآمد ترین مدل های خارجی چیست؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام مدل های پر درآمد در دنیا بهترین کار این است که نام آن ها را در گوگل به همراه اینستاگرام سرچ کنیم. اولین نتیجه ای که ظاهر می شود پیج آن ها است. اما باید دقت کنیم که صفحه فیک را فالو نکنیم. صفحه ای واقعی است که بالاترین میزان دنبال کننده را داشته باشد و هم چنین تیک آبی به معنای اعتبار از طرف اینستاگرام را گرفته باشد.

به عنوان مثال صفحه نائومی کمپل naomi نام دارد که بیش از ۱۲ میلیون دنبال کننده به همراه تیک آبی دارد. آدریانا لیما نیز صفحه ای با آدرس adrianalima دارد که بیش از ۱۴ میلیون دنبال کنند به همراه تیک آبی دارد.

سوالات متداول

  1. آیا پردرآمد ترین مدل های ایرانی مجرد هستند یا متاهل؟

    در میان این مدل ها هم مجرد وجود دارد و هم متاهل به عنوان مثال طلا گلزار مجرد است اما حمید فدایی متاهل است.

  2. آیا پر درآمد ترین مدل شغل دیگری به غیر از مدلینگ دارد؟

    گاهی اوقات این افراد در زمینه بازیگری یا تجارت و تاسیس کسب و کار فعالیت می کنند.

  3. زیباترین و پردرآمدترین مدل های جهان در کجا زندگی می کنند؟

    معمولا این افراد در نقاط مختلف دنیا زندگی می کنند. اما مدل های بسیاری در آمریکا ساکن هستند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا