بررسی بیوگرافی، حاشیه ها و درآمد 50 مدل برتر جهان اعم از مرد و زن

صنعت مدل شدن و استفاده از افراد برای تبلیغ برند لباس و انواع محصولات بسیار رایج شده است. البته باید بگوییم که این کار سال های زیادی است که در حال انجام است. اما امروزه بخاطر محبوبیتی که افراد در این زمینه به دست می آورند و پول زیادی که به دست می آورند، به ویژه در میان جوانان بسیار پرطرفدار و معروف شده است. مانند بیشتر حرفه ها، کسانی در این زمینه مشغول به کار هستند که پیشرفت بسیار زیادی کرده اند و توانستند به اولین ها در دنیا تبدیل شوند. 50 مدل برتر زن جهان موضوع بحث ماست پس در ادامه مطلب همراه باشید. جدید ترین حواشی را در اخبار سلبریتی ها دنبال نمایید.

50 مدل برتر زن جهان چه افرادی هستند؟

50 مدل برتر زن جهان چه افرادی هستند؟

حرفه مدلینگ همیشه مورد توجه زنان و دختران زیادی بوده است و تعداد زیادی از دختران جوان هر ساله به امید معروف شدن و پیدا کردن طرفداران بسیار وارد این حرفه شده و تمام سعی خود را می کنند تا معروف شوند. این دختران معمولا الگوهایی دارند که آن ها مدل های معروف دنیا هستند و هر کدام در زمینه ای بسیار درخشیده اند و معروف شده اند. در زیر به تعدادی از مدل های زن معروف در دنیا می پردازیم و با آن ها آشنا می شویم.

کندال جنر، یکی از 50 مدل برتر جهان

کندال نیکول جنر متولد 3 نوامبر 1995 یک مدل آمریکایی، شخصیت رسانه ای و اجتماعی است. او دختر کریس جنر و کیتلین جنر است.

کایلی جنر، یکی از 50 مدل برتر جهان

کایلی کریستن جنر متولد 10 اوت 1997 یک شخصیت رسانه ای، اجتماعی، مدل و تاجر آمریکایی است. او موسس و مالک شرکت آرایشی و بهداشتی Kylie Cosmetics است.

کیم کارداشیان، یکی از 50 مدل برتر جهان

کیمبرلی نوئل کارداشیان متولد 21 اکتبر 1980 یک شخصیت رسانه ای، اجتماعی، مدل و تاجر آمریکایی است. او ابتدا به‌ عنوان دوست و استایلیست پاریس هیلتون توجه رسانه‌ ها را به خود جلب کرد.

کلویی کارداشیان، یکی از 50 مدل برتر جهان

کلویی الکساندرا کارداشیان متولد 27 ژوئن 1984 یک شخصیت رسانه ای، اجتماعی و مدل آمریکایی است. کارداشیان به همراه خواهرانش کورتنی و کیم در خرده فروشی و صنایع مد مشغول است.

 کورتنی کارداشیان، یکی از 50 مدل برتر جهان

کورتنی مری کارداشیان متولد 18 آوریل 1979 یک شخصیت رسانه ای، اجتماعی و مدل آمریکایی است. کارداشیان و خواهران و برادرانش در رسانه های اجتماعی محبوب هستند.

فن بینگ بینگ، یکی از 50 مدل برتر جهان

فن بینگ بینگ متولد 16 سپتامبر 1980 یک هنرپیشه چینی است. از سال 2013 تا 2017، وی پس از رتبه بندی در 10 نفر برتر از سال 2006، به عنوان پردرآمدترین افراد مشهور در فهرست 100 سلبریتی فوربس چین قرار گرفت. او در لیست 100 فرد تأثیر گذار مجله تایم در سال 2017 ظاهر شد.

 کاندیس سوانپول

کندیس سوزان سوانپول یک مدل و نیکوکار آفریقای جنوبی است. او برای همکاری با ویکتوریا سیکرت شناخته شده است.

 کارا دلوین

کارا جوسلین دلوین یک مدل، بازیگر و خواننده انگلیسی است. او پس از ترک تحصیل در سال 2009 با Storm Management قرارداد بست.

 جیجی حدید

جلنا نورا جیجی حدید یک مدل آمریکایی است. در نوامبر 2014، او اولین حضور خود را به عنوان یکی از 50 مدل سال انتخاب شد.

 بلا حدید

ایزابلا خیر حدید یک مدل آمریکایی است. در سال 2016، او هم مانند خواهرش به عنوان یکی از مدل های سال انتخاب شد. عکس های جدید این مدل در اینستاگرام بلا حدید در دسترس شما خواهد بود.

باربارا پالوین

باربارا پالوین در 8 اکتبر 1993 متولد شد. او یک مدل مجارستانی شناخته شده از مجارستان، بوداپست، بریتانیا است. وی در سال 2019 با موفقیت به فرشته ویکتوریا سیکرت تبدیل شد.

 لی لی آدریج

لیلی مود آلدریج یک مدل آمریکایی است که بیشتر به خاطر فرشته ویکتوریا سیکرت از سال 2010 تا 2018 شناخته می شود.

الساندرا آمبروزیو

الساندرا کورین آمبروسیو یک مدل، بازیگر، طراح مد، تاجر و شخصیت تلویزیونی برزیلی آمریکایی است. او به دلیل همکاری با ویکتوریا سیکرت شناخته شده است و به عنوان اولین سخنگوی خط PINK این شرکت انتخاب شد.

ژیزلی بینچنی

Gisele Caroline Bündchen یک مدل مد برزیلی است. از سال 2001، او یکی از پردرآمدترین مدل های جهان بوده است.

هایدی کلوم

هایدی کلوم مدل، مجری تلویزیون، تهیه کننده و تاجر آلمانی و آمریکایی است. وی اولین مدل آلمانی بود که فرشته ویکتوریا سیکرت شد.

رزی هانتینگتون

رزی آلیس هانتینگتون وایتلی یک مدل و هنرپیشه انگلیسی است. او بیشتر به خاطر کارش برای لباس‌ های زیر زنانه ویکتوریا سیکرت شناخته می‌ شود.

آدریانا لیما، یکی از 50 مدل برتر جهان

آدریانا لیما مدل و هنرپیشه برزیلی است که به خاطر کارش به عنوان فرشته ویکتوریا سیکرت از سال 1999 تا 2018 شناخته می شود. او باسابقه ترین مدل بود و در سال 2017 با ارزش ترین فرشته ویکتوریا سیکرت نام گرفت.

ژیسل بوندچن، یکی از 50 مدل برتر جهان

Gisele Caroline Bündchen یک مدل برزیلی است. از سال 2001، او یکی از پردرآمدترین مدل های جهان بوده است.

لیو ون، یکی از 50 مدل برتر جهان

لیو ون یک مدل چینی است. در سال 2012 به عنوان یکی از اولین سوپر مدل های چین انتخاب شد. او هم چنین بازیگری نیز انجام داده است.

کریسی تیگن، یکی از 50 مدل برتر جهان

کریستین دایان تیگن یک مدل آمریکایی و شخصیت تلویزیونی است. او در سال 2010 اولین فعالیت مدلینگ خود را با لباس شنا انجام داد.

کارلی کلاوس

کارلی کلاوس یک مدل، بازیگر و کارآفرین آمریکایی است. کلاوس در سن 14 سالگی برای جلد و عکسبرداری مجله Scene ژست گرفت.

الک وک

الک وک در سال 1977 در سودان به دنیا آمد و به یکی از موفق ترین مدل های قومیتی تمام دوران تبدیل شده است. او و خانواده اش در سال 1991 برای فرار از جنگ داخلی در سودان به بریتانیا نقل مکان کردند.

بیانکا بالتی

بیانکا بالتی در 19 مارس 1984 در لودی متولد شد. او بازیگر و مدل برتر ایتالیایی است. وی اولین فیلم خود را درسال 2007 به کارگردانی Abel Ferrara انجام داد. او دو دختر دارد.

پالوما السسر، یکی از 50 مدل برتر جهان

پالوما السیسر، مدل مد آمریکایی سایز بزرگ، به خاطر آثارش در مجلات بسیاری از جمله ووگ آمریکایی، ال، و مجله سرزمین عجایب و بسیاری دیگر شهرت دارد. مدل های پلاس سایز یا سایز بزرگ امروزه بسیار معروف شده اند.

امیلی دیدوناتو، یکی از 50 مدل برتر جهان

امیلی دیدوناتو سوپر مدل آمریکایی است که پس از شرکت در کمپین Maybelline در سال 2009 در سراسر جهان به شهرت رسید.

 آژاک دنگ، یکی از 50 مدل برتر جهان

آژاک دنگ یک مدل استرالیایی سودانی است. دنگ در سودان جنوبی کنونی متولد شد.

شانینا شایک، یکی از 50 مدل برتر جهان

شانینا شایک یک مدل استرالیایی مشهوردر جهان است. او در 11 فوریه 1991 در استرالیا به دنیا آمد.

جما وارد

جما وارد در سال 1987 در پرث استرالیا به دنیا آمد و کار مدلینگ خود را در سال 2002 آغاز کرد.

نائومی کمبل

نائومی الین کمبل یک مدل، خواننده، بازیگر و فعال انگلیسی است. او ابتدا در سن 15 سالگی توسط یک آژانس استعدادیابی استخدام شد و کار خود را به عنوان یک مدل آغاز کرد.

جوردان دان

جوردان دان یک مدل انگلیسی است. او در حومه غرب لندن در گرینفورد به دنیا آمد. او به همراه مادرش مسئولیت بزرگ کردن دو برادرش را قبول کرد و در سن 16 سالگی اولین قرارداد خود را برای مدل شدن نوشت و کار خود را آغاز کرد.

روبین لاولی

رابین لاولی در 13 ژوئن 1989 در گیراوین استرالیا متولد شد و یک مدل است. او در حیطه پلاس سایز فعالیت دارد و علاوه بر مدل بودن یک آشپز حرفه ای و یک نویسنده است.

ایسکرا لاورنس، یکی از 50 مدل برتر جهان

بازیگر و مدل بریتانیایی ایسکرا لارنس در ورسسترشایر انگلستان از مادری ایرلندی شمالی و پدری انگلیسی به دنیا آمد. او یک مدل پلاس سایز است.

میراندا کر، یکی از 50 مدل برتر جهان

میراندا در شهر کوچک گونیده در استرالیا به دنیا آمد و بزرگ شد. او به صورت غیر منتظره زمانی که 13 سال داشت در یک مسابقه مربوط به مدلینگ شرکت کرد.

بهومیکا آرورا، یکی از 50 مدل برتر جهان

بهومیکا آرورا در شهری کوچک در هاریانا متولد شد. او در کودکی همیشه مدل های بین المللی را از تلویزیون تماشا می کرد. او از همان ابتدا به مدلینگ علاقه داشت.

اشلی گراهام، یکی از 50 مدل برتر جهان

اشلی گراهام یکی از شناخته‌ شده‌ ترین مدل‌ های سایز بزرگ آمریکایی در این صنعت است که بر روی جلد مجلات بزرگ عکس های او چاپ شده است.

 آمیتو لاگوم

آمیتو لاگوم متولد 3 دسامبر 1992 یک مدل اوگاندایی است که بیشتر به دلیل برنده شدن در فصل اول مدل برتر بعدی آفریقا در سال 2013 شناخته می شود.

لارا استون

لارا استون مدل در سال 1983 در شهر میرلو هلند از مادری هلندی و پدری بریتانیایی متولد شد. او در 12 سالگی در متروی پاریس کشف شد.

سیندی کرافورد

سینتیا آن کرافورد یا سیندی کرافورد که به عنوان یکی از سوپرمدل های اصلی آمریکا مشهور است. او یکی از معدود نام هایی است که صنعت مد را متحول کرده است.

لیندا اوانجلیستا

لیندا اوانجلیستا یک مدل مد کانادایی و یکی از برترین سوپر مدل های دهه 1990 است. او به‌ عنوان یکی از موفق‌ ترین و تأثیر گذارترین مدل‌ های تمام دوران در نظر گرفته می‌ شود.

کریستی تورلینگتون

کریستی نیکول تورلینگتون برنز مدل، بشر دوست و مستند ساز آمریکایی است که بیشتر به خاطر تبدیل شدن به چهره عطر کالوین کلین در دهه 1980 شناخته شده است.

اوا هرزیگوا

اوا هرزیگووا یک مدل و بازیگر متولد چکسلواکی است که دوران حرفه ای او بیست و شش سال طول کشیده است.

هلنا کریستنسن

هلنا کریستنسن یک سوپر مدل دانمارکی است که اولین موفقیت بزرگ خود را به عنوان یک فرشته اصلی ویکتوریا سیکرت به دست آورد.

یاسمین لبون

یاسمین لو بون یک مدل انگلیسی، یکی از پردرآمد ترین مدل های دهه 1980 است و به خاطر همسرش سایمون لو بون شهرت دارد.

کلودیا شیفر

کلودیا ماریا شیفر یک مدل، بازیگر و طراح مد آلمانی است که در بریتانیا زندگی می‌ کند. یکی از بهترین مدل هایی است که در دهه 90 به شهرت رسیده است.

نینا اگدل

نینا برووس آگدال متولد 26 مارس 1992 یک مدل دانمارکی است که به خاطر حضورش در Sports Illustrated Swimsuit Issue شناخته شده است.

سیگرید آگرن

سیگرید آگرن متولد 24 آوریل 1991 یک مدل فرانسوی اهل مارتینیک است که در سال 2006 در نگاه الیت به شهرت رسید.

لیلی آلدریج

لیلی آلدریج بیشتر به خاطر کارش به عنوان یک مدل لباس زیر زنانه ویکتوریا سیکرت شناخته می شود. او در هفت شوی مد ویکتوریا سیکرت از سال 2009 تا 2015 ظاهر شد.

کارن الکساندر

کارن الکساندر مدل و بازیگری که بیشتر به خاطر حضورش در Sports Illustrated و Vogue شناخته شده است.

کلارا آلونسو

کلارا آلونسو به عنوان یکی از بهترین و زیبا ترین مدل های اسپانیایی شناخته می شود. او در مادرید به دنیا آمده است و یکی از فرشته های ویکتوریا سیکرت است.

آلساندرا آمبرسو

آلساندارا آمبرسو یک مدل برزیلی آمریکایی است و هم چنین یک طراح، بیزینس وومن و بازیگر نیز هست. او یکی از فرشته های ویکتوریا سیکرت است و برای پینک نیز کار می کند.

50 مدل برتر مرد جهان چه کسانی هستند؟

50 مدل برتر مرد جهان چه کسانی هستند؟

همان طور که زنان در صنعت مدلینگ بسیار درخشیده اند و تقریبا بیشتر این بازار را برای خود کرده اند اما باید گفت که مردان نیز در این زمینه بی نصیب نبوده اند و آن ها هم به عنوان مدل فعالیت می کنند و تعدادی از آن ها به عنوان بهترین ها در جهان شناخته می شوند. در زیر ۵۰ مدل مرد برتر در دنیا را معرفی می کنیم.

آلفا دیا، یکی از 50 مدل برتر جهان

آلفا دیا یک مدل سنگالی است که در سال 2017 با راه رفتن در مجموع 43 کت واک پیشرفت زیادی داشته است.

آلتون میسون، یکی از 50 مدل برتر جهان

آلتون دوون میسون یک مدل مرد آمریکایی، اولین مدل مرد سیاه‌ پوستی است که برای Chanel کار کرده است.

لئون دام، یکی از 50 مدل برتر جهان

لئون دام یک مدل است که در مدت کوتاهی به شهرت رسیده است. او در برلین آلمان به دنیا آمد. این مدل بسیار محافظه کار است. او به ندرت اطلاعاتی را در رسانه ها به اشتراک می گذارد.

لاکی بلو اسمیت، یکی از 50 مدل برتر جهان

لاکی بلو اسمیت مدل و موزیسین مشهور آمریکایی است. او به صفحه جلد چندین مجله مد بین المللی از جمله Vogue راه یافته است.

آندره آرند ون در نورد

این مدل هلندی در سن ۵۴ سالگی در گذشته است. او یک سوپر مدل بسیار معروف بود که در حین فعالیت حرفه ای خود برای برند های معروف کار کرد.

شان اوپری، یکی از 50 مدل برتر جهان

شان ریچارد اوپری یک مدل آمریکایی اهل کنسو، جورجیا است. او از طریق شبکه های اجتماعی شناخته شد.

جان کورتاجارنا، یکی از 50 مدل برتر جهان

جان کورتاجارتا یک مدل مد و بازیگر اسپانیایی است. او برای برند های بسیار معروف مانند ورساچه، آرمانی، دیزل، لگفرد و کاوالی کار کرده است.

دیوید گاندی، یکی از 50 مدل برتر جهان

دیوید جیمز گاندی یک مدل مرد انگلیسی است که کار خود را پس از کشف شدن در یک برنامه تلویزیونی آغاز کرده است.

مارلون تکسیرا، یکی از 50 مدل برتر جهان

مارلون لوئیز تکسیرا یکی از موفق ترین بازیگران و مدل های مرد برزیلی است. او برای یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی کار می کند.

تایسون بکفورد

تایسون بکفورد مدل و بازیگر آمریکایی است که بیشتر به عنوان مدل رالف لورن پولو شناخته می شود. او همچنین مجری هر دو فصل برنامه براوو مرا سوپر مدل کن بود.

ایواندرو سولداتی

ایواندرو سولداتی یک مدل برزیلی است. طبق گزارش فوربس، او هفتمین مدل مرد موفق جهان در سال 2008 بود.

سیمون نسمان

سیمون نسمان یک سوپر مدل کانادایی اهل کورتنی، بریتیش کلمبیا است. او برای برند های معتبری کار می کند.

نوا میلز، یکی از 50 مدل برتر جهان

نوآ میلز یک مدل و بازیگر کانادایی است. ووگ او را به عنوان یکی از 10 مدل مرد برتر تمام دوران در سپتامبر 2014 معرفی کرده است

هیرو فینس تیفین، یکی از 50 مدل برتر جهان

هیرو فینس تیفین بازیگر، مدل و تهیه کننده انگلیسی است. او برای بازی در نقش هاردین اسکات در مجموعه فیلم های After شناخته می شود.

برد کروینگ، یکی از 50 مدل برتر جهان

برد کرونیگ متولد 1979، یک مدل مد آمریکایی است. او برای آژانس هایی مانند فورد مدلز کار کرده است.

ماتیاس لوردیسن، یکی از 50 مدل برتر جهان

ماتیاس لوریدسن یک مدل برجسته دانمارکی است که پس از حضور در مجموعه‌ ای از کمپین‌ های گوچی، جیل ساندر، لاکوست، برونس بازار و دیگران به عنوان یک مدل برتر مشهور شد.

مارکوس شنکنبرگ

مارکوس شنکنبرگ یک مدل، بازیگر، خواننده، نویسنده و شخصیت تلویزیونی سوئدی است. او نسبت به مدل های دیگر قد بلندتری دارد.

جیم دورنان

جیمز پیتر ماکسول دورنان بازیگر، مدل و موسیقی‌ دان زاده ایرلند شمالی است. او در مجموعه فیلم های فیفتی شیدز نیز بازی کرده است.

لوکا سابات

لوکا سابات مدل آمریکایی است که در سال 1997 به دنیا آمده است. او برای برند های بسیار مشهور مانند کالوین کلین و تامی هیلفیگر کار می کند.

یوهانس هوبل

هویل یک طراح کفش، مدل و عکاس آلمانی است. او متولد 1977 است و در آلمان زندگی می کند.

اولیور چشایر، یکی از 50 مدل برتر جهان

اولیور چشایر در 3 ژوئن 1988 در لندن به دنیا آمد. او در 15 سالگی در حالی که در حال تحصیل در رشته نمایش بود توسط مدیریت یک آژانس انتخاب مدل شناسایی شد.

هو بینگ، یکی از 50 مدل برتر جهان

هو بینگ بازیگر، مدل، خواننده، طراح و تهیه کننده چینی است. او به عنوان یک مدل لباس از سال 1990 شروع به کار کرد و برای بیش از 20 سال یک مدل مرد برتر در چین بود.

آندرس ولنکوسو، یکی از 50 مدل برتر جهان

آندرس ولنکوسو سگورا مدل و بازیگر اسپانیایی است. او بیشتر برای کمپین های تبلیغاتی مانند Chanel Allure Homme، عطر اسپرت و کمپین لویی ویتون با جنیفر لوپز در سال 2003 شناخته شده است.

زک میکو

زک میکو یک مدل بلاس سایز آمریکایی متولد 1989 است. او بازیگر نیز هست و در صنعت سینما هم فعالیت داشته است.

دیوید آگبوجی

دیوید آگبوجی یک مدل فرانسوی تحسین شده است. او برای نمایش در برند های مختلف مانند Calvin، Klein و Diesel شناخته شده است.

آدام سن

آدام سن متولد 1984 یک مدل و رستوران دار و هم چنین بازیگر آمریکایی است.

آیزاک کرو

ایزاک کرو یک مدل معروف بریتانیایی است که بعدها به یک آشپز حرفه ای تبدیل شد. او پیش از تمرکز بر آشپزی به عنوان مدل برای برند های بزرگی مانند هرمس، والنتینو، زارا، لی و موسکینو کار کرده است.

کلمان شابرنو

کلمان شابرنو یک مدل مد فرانسوی است. او در حال حاضر به عنوان یکی از مردان فوق العاده در دنیا توسط مدل دات کام رتبه بندی شده است.

کامرون دالاس

کامرون دالاس متولد 1994 یک مدل بسیار مشهور است که از طریق اینترنت و شبکه اجتماعی واین معروف شده است.

جک گینس‌

جک گینس نویسنده، مدل و مجری بریتانیایی است. او بنیانگذار و کارگردان The Queer Bible است. گینس کار خود را به عنوان یک مدل با بازی در کمپین های جهانی برای برندهایی مانند L’Oreal، Dunhill و Dolce & Gabbana آغاز کرد.

مارک واندرلو

مارک واندرلو مدل و بازیگر هلندی است. به عنوان یک مدل، او به خاطر کارش با هوگو باس شناخته می شود. واندرلو به عنوان یک سوپر مدل در نظر گرفته می شود و در دهه های 1990 و 2000 به موفقیت های بین المللی دست یافته است.

پیترو بوسلی

دکتر پیترو بوسلی یک مدل ایتالیایی، مهندس و مدرس سابق ریاضیات در دانشگاه لندن است.

فرانسیسکو لاچوفسکی

فرانسیسکو لاچوفسکی یک مدل برزیلی است. او در تبلیغات تعدادی از برندهای مطرح از جمله اچ اند ام، آرمانی، تامی هیلفیگر و لورآل حضور داشته است.

الکس لوندویست

الکس لوندکویست متولد 1972 یک مدل بسیار معروف سوئدی است و توسط یک عکاس کشف شده است و از آن زمان به بعد فعالیت خود را آغاز کرده است.

چانینگ تاتوم

چانینگ متیو تاتوم یک بازیگر و رقصنده آمریکایی است. بعد از اینکه در بازیگری بسیار معروف شد به حرفه مدلینگ نیز روی آورد.

جردن بارت

جردن کاله بارت یک مدل استرالیایی است. در دسامبر 2016، مدل دات کام او را به عنوان مدل سال انتخاب کرد.

تایسون بالو

تایسون بالو که در گارلند، تگزاس به دنیا آمده است جذابیت جنوبی خود را به همه مردم دنیا نشان داده است و به یکی از محبوب ترین مدل های مرد صنعت مد تبدیل شده است.

دیوید بکهام

تقریبا تمام مردم دنیا دیوید بکهام را می شناسند. فوتبالیست اسبق که در زمینه مد نیز بسیار خوش درخشیده است و مدل برند های معروف بوده است.

برودریک هانتر

برودریک هانتر جونیور، یک مدل و بازیگر آمریکایی اهل فونتانا، کالیفرنیا است، اما در اسلو، نروژ بزرگ شده است.

گرت نف

گرت نف یک مدل آمریکایی است. او به خاطر کار اولیه خود با کالوین کلین به عنوان چهره شلوار جین، لباس زیر و عطر MAN شناخته شده است.

تونی وارد

آنتونی وارد یک مدل معروف آمریکایی است که کار خود را با برند های معروف مانند کالوین کلین آغاز کرده است.

وارنر شرایر

از سال 1990 ورنر شرایر به عنوان یک مدل و یک بازیگر فعالیت می کند. ورنر شرایر برای همه طراحان، شرکت ها و عکاسان برجسته کار کرده است. او روی جلد تمام مجلات مهم یا روزنامه های بین المللی بوده است.

اولی اردواردز

اولی اردواردز یک مدل مرد بریتانیایی است که در کمپین های تبلیغاتی متعدد و مجلات مهم ظاهر شده و برای طراحان برتر قدم کت واک رفته است.

گابریل اوبری

مدل خوش تیپ، گابریل اوبری، کار خود را در سال 2008 آغاز کرد. او در کسب و کار میسی به عنوان یکی از اجزای نخبه با کالوین کلین از نزدیکان ماریا کری، مارتا استوارت، دونالد ترامپ و کارلوس سانتانا ظاهر شد.

تایلر ریگز

تایلر ریگز مدل و بازیگر آمریکایی است. او در حال حاضر در لس آنجلس، کالیفرنیا ساکن است.

کول مر

کول مر یک مدل آمریکایی از هیوستون، تگزاس است که با Request Model Management قرارداد امضا کرده است.

بوید هولبروک

رابرت بوید هولبروک علاوه بر اینکه یک مدل معروف آمریکایی است، یک بازیگر بسیار معرفو نیز هست که در فیلم گان گرل هم بازی کرده است.

آدریان بوش

آدریان بوش یک مدل مد دانمارکی است. کار کمپین او شامل برند هایی مانند Balmain، COS، Gucci و Paul & Joe است.

احمد جلال ابولروب

نام اصلی او احمد جلال ابوالروب (احمد جمال ابوالروب در برخی منابع) است و در 20 ژوئن 1987 در مانیل فیلیپین از پدری عرب (که به عنوان مترجم کار می کرد) و مادری آلمانی متولد کلیولند به دنیا آمد.

آرتور سیلز

آرتور سیلز مدل برزیلی که با آژانس EPmodels در برزیل قرارداد امضا کرد. او برای برندهایی مانند Dolce & Gabbana، Armani Exchange و Ralph Lauren کار کرده است.

عکس های 50 مدل برتر جهان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های 50 مدل برتر جهان را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های ۵۰ مدل برتر جهان بهترین کار این است که به گوگل و قسمت تصاویر آن مراجعه کنیم. با نوشتن نام این افراد در موتور جستجو‌ می توانید عکس های آن ها را در قسمت نتایج تماشا کنید.

درآمد  50 مدل برتر مرد جهان چقدر است؟

از اینکه این ۵۰ مدل برتر مرد جهان چقدر درآمد دارند، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. زیرا آن ها تا به حال درباره این موضوع صحبتی نکرده اند. اما می توان به مراجعه به وب سایت های آژانس های مدلنیگ یا اطلاع از قرارداد های قبلی آن ها از میزان درآمد تقریبی این افراد مطلع شد. در دیگر مقاله های سایت در مورد درآمد های سلبریتی های ژاپنی و سلبریتی های کره ای نیز برای شما صحبت شده است.

درآمد 50 مدل برتر زن جهان چقدر است؟

درآمد 50 مدل برتر زن جهان چقدر است؟

اگر بخواهیم از میزان درآمد ۵۰ مدل برتر زن جهان اطلاع پیدا کنیم، باید گفت که این کار سخت است و ممکن است امکان پذیر‌ نباشد. زیرا معمولا افرادی که معروف هستند از اینکه درآمد خود را لو‌ بدهند امتناع می کنند. اما با وجود اینکه این افراد زندگی مرفهی دارند می توان حدس زد که درآمد بالایی داشته باشند.

 50 مدل برتر مرد جهان چه حاشیه هایی داشته اند؟

حواشی همیشه پیرامون افراد معروف و سلبریتی وجود دارد. مدل ها هم از این قائده مستثنی نیستند. اما در اینجا باید گفت که مدل های مرد حاشیه کمتری دارند و معمولا آن هایی که بازیگر هستند حواشی را ممکن است داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر سری به جذاب ترین بازیگران مرد نیز بزنید.

 50 مدل برتر زن جهان چه حاشیه هایی داشته اند؟

 50 مدل برتر زن جهان چه حاشیه هایی داشته اند؟

در میان ۵۰ مدل برتر زن در جهان، خانواده جنر و کارداشیان از همه بیشتر حاشیه دارند. این افراد معمولا از حاشیه برای معروف شدن استفاده می کنند و با بالا رفتن تعداد دنبال کنندگانشان و رفتن به صدر اخبار درآمد زایی دارند.

پیج اینستاگرام 50 مدل برتر زن جهان را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن اینستاگرام ۵۰ مدل برتر زن جهان کافی است نام آن ها را در گوگل جستجو کنیم. بهتر از که بعد از نام آن ها واژه اینستاگرام هم بنویسیم. در این صورت می توانید در اولین نتیجه صفحه آن ها که بالاترین میزان فالوئر و تیک آبی دارد را پیدا کنید.

پیج اینستاگرام 50 مدل برتر مرد جهان را چگونه پیدا کنیم؟

پیدا کردن اینستاگرام ۵۰ مدل برتر مرد جهان کار آسانی است. زیرا این افراد معروف هستند و معمولا از اینستاگرام برای معرفی و تعامل خود با طرفداران استفاده می کنند. کافی است نام آن ها را در جستجوی اینستاگرام سرچ کنید. در جدید ترین مقاله های سایت به بررسی سلبریتی های افغانستان و سلبریتی های پاکستانی پرداخته ایم.

سوالات متداول

  1. زیباترین مدل ها از میان 50 مدل برتر جهان در چه رده سنی هستند؟

    به غیر از مدل های زنی که بازنشسسته شده اند و یا اینکه از دنیا رفته اند، تعداد بسیار زیادی مدل زن زیبا وجود دارد که معمولا در رده سنی 30 تا 40 سال قرار دارند. البته بالاتر از 40 سال نیز وجود دارد که این به فعالیت خود مدل باز می گردد.

  2. آیا مدل های قد کوتاه نیز در لیست 50 مدل برتر جهان جای دارند؟

    در قدیم صنعت مدلینگ به صورتی بود که فقط از افراد لاغر و بلند قد استقبال می کرد. اما امروزه مشاهده می کنیم که مدل های سایز بزرگ و قد کوتاه نیز وارد این عرصه شده اند.

  3. آیا تعداد مدل های امریکایی از همه مدل ها بیشتر است؟

    آمریکا در صنعت مدلینگ از بقیه کشور ها پیشرفته تر است و مدل ها در آمریکا از بقیه دنیا بیشتر هستند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا