بیوگرافی حصین ابلیس به همراه معنی تتوها و ماجرای دستگیری او

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا در مورد یکی از رپران معروف ایرانی یعنی حصین ابلیس اطلاعات کاملی را قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید.

بیوگرافی حصین ابلیس رپر مشهدی

مدت هاست که در ایران سبک رپ و پاپ به یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین سبک ها تبدیل شده است و برخی از خوانندگان که در این سبک فعالیت می‌ کنند، توانسته اند طرفداران بسیار زیادی را بدست آورند، که یکی از این افراد حصین ابلیس می‌ باشد. این خواننده به عنوان معروف ترین و مشهور ترین رپر ایرانی شناخته می‌ شود که در این قسمت قرار است به بیوگرافی کامل این شخصیت معروف بپردازیم و هم چنین در مورد این که حصین ابلیس کیست؟ اطلاعات کاملی را قرار دهیم.

حسین رحمتی متولد سال 1367 در مشهد می باشد که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز چندین نام هنری به خود داده است، اما امروزه با نام حصین (Ho3ein) شناخته می‌ شود. او خواننده و ترانه سرای سبک رپ است که از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته آثار بی نظیری را در کارنامه هنری خود قرار دهد. حصین یکی از خوانندگان مشهوری است که هر فرد ایرانی که به موسیقی و سبک رپ علاقمند باشد قطعاً برای یک بار هم که شده نام او را شنیده و چندین آهنگش را گوش کرده است. بهتر است که بدانید در ابتدا حصین برای فعالیت در این عرصه و هم چنین کسب و کار به خارج از کشور مهاجرت نکرده و در کشور خود زندگی می کرده است، اما او فقط به دلیل این که ادامه تحصیل دهد به خارج از کشور یعنی ارمنستان سفر می کند. حصین به دلیل سبک خاص و متن موضوعاتش و مهم تر از آن صدای منحصر به فردش در بین جوانان و نوجوانان ایرانی به شدت محبوب و مشهور شده است. او در کار خود بسیار حرفه‌ ای و کاربلد است و تا به امروز آهنگ های منحصر به فردی را منتشر کرده است. گفته شده است که حصین در حرفه‌ خود تلاش زیادی می کند تا همیشه پله های ترقی را طی کند.

اینستاگرام حصین ابلیس چند فالوور دارد؟

اینستاگرام یکی از برنامه های مجازی محبوب و پرطرفدار در بین مردم است که اکثر سلبریتی ها و خوانندگان نیز در این شبکه برای خود یک صفحه کاربری راه‌ اندازی کرده اند و فعالیت گسترده ای در این شبکه انجام می‌ دهند که این موضوع شامل حصین ابلیس نیز می باشد. مدت ها قبل حصین برای این که بتواند طرفداران بیشتری را جذب خود کند و هم چنین بازدید موزیک هایی را که منتشر می‌ کند افزایش دهد و هم بتواند با مخاطبان و طرفدارانش ارتباط برقرار کند در اینستاگرام یک صفحه کاربری برای خود راه اندازی کرد. بعد از آن حصین ابلیس اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داد و آن را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرد. سپس او تمام مطالب مهم در مورد کار و موسیقی اش را با مخاطبین و فالوورانش به این گونه به اشتراک می‌ گذارد.

البته این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر کار او عکس ها و کلیپ های شخصی خود را نیز در صفحه اینستاگرامش برای مخاطبین منتشر می‌ کند که این عکس ها و کلیپ ها با طرفداران زیادی رو به رو می‌ شوند و لایک و کامنت های زیادی را از آن خود می‌ کنند. البته حصین در مورد موضوعات دیگری نیز در صفحه اینستاگرام خود مطالبی را قرار می‌ دهد که اکثر این مطالب با حواشی زیادی رو به رو می شوند. حال برای پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام حصین کافیست تا نام او را در اینترنت جستجو کنید تا به این گونه صفحه اینستاگرامش برای شما نمایش داده شود. به یاد داشته باشید که از آن جایی که حصین بیشتر از دو و نیم میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، پیج او نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص است.

یوتیوب حصین ابلیس

یوتیوب حصین ابلیس

یوتیوب یکی دیگر از شبکه های محبوب و پرطرفداری است که حصین نیز در آن فعالیت گسترده ای انجام می دهد. از آن جایی که یوتیوب با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شده است، اکثر افراد معروف به ویژه خوانندگان در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند. بهتر است که بدانید از آن جایی که حصین کلیپ های جنجالی و هم چنین موزیک ویدیو هایش را با کیفیت بالا در یوتیوب خود قرار می‌ دهد و از مخاطبان و طرفدارانش درخواست کرده است تا یوتیوب او را نیز دنبال کنند، به همین دلیل کلیپ های او با بازدید بسیار بالایی رو به‌ رو می‌ شوند. به دلیل این که بازدید ویدیو های یوتیوب حصین بسیار بالاست، به همین دلیل او توانسته از طریق این شبکه محبوب برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد و در آمدزایی کند. شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب حصین و هم چنین فعال کردن زنگوله چنل می توانید هر زمان که حصین ابلیس کلیپی را در یوتیوب خود قرار داد آن را مشاهده نمایید.

کلاب هاوس حصین

یکی دیگر از شبکه هایی که حصین در آن فعالیت می‌ کند کلاب هاوس نام دارد. مدتی قبل این شبکه اجتماعی در بین مردم به شدت محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که علاوه بر کاربران عادی اکثر سلبریتی ها و خوانندگان معروف نیز در این شبکه فعالیت خود را آغاز کردند. کلاب هاوس حصین ابلیس مخاطبان خاص خود را دارد که گاهی اوقات به گفتگو با آن ها می‌ پردازد.

عکس های حصین ابلیس را در کجا ببینیم؟

عکس های حصین ابلیس را در کجا ببینیم؟

زمانی که حصین در حرفه خود به شهرت زیادی رسید، توانست طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد. اکثر افرادی که به سبک رپ علاقه‌ مند هستند، کار های او را دنبال می کنند و طرفدار او می باشند. حال سوال خیلی از افراد این است که چگونه می توانند عکس های حصین را مشاهده نمایند؟ در این باره باید بگوییم که در عصر مدرن و به لطف تکنولوژی طرفداران این رپر معروف می‌ توانند به راحتی و با مراجعه به شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام و یا اینترنت به مشاهده عکس های حصین بپردازند. شما می توانید با جستجوی نام حصین ابلیس در اینترنت عکس های متعددی از او را با لوکیشن‌ های مختلف مشاهده نمایید. هم چنین باید افزود که در اینستاگرام عکس های متعددی از او در صفحه شخصی اش و فن پیج های او برای کاربران و علاقه‌ مندان منتشر شده است. راه های مختلفی برای مشاهده عکس های این رپر معروف وجود دارد. در نهایت باید افزود که می توانید کلیپ های متعددی را نیز از حصین در آپارات و یا یوتیوب مشاهده نمایید.

ماجرای دیس بک حصین به فدایی چه بود؟

حصین مدتی است که با یکی از آرتیست های معروف ایرانی به نام اشکان فدایی درگیر شده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید دلیل درگیری این دو آرتیست چیست! در این باره باید بگوییم که حصین و اشکان فدایی مدت هاست که با یکدیگر مشکل دارند و مهم ترین دلیل دعوا و درگیری آن ها به سایت های شرط بندی و هم چنین ماجرای فروش مواد مخدر بر می گردد. درگیری این دو آرتیست تا جایی ادامه پیدا کرد که بین آن ها دیس و دیس بک هایی منتشر شد. البته باید افزود که اکثر مردم به ویژه طرفداران رپ این درگیری ها را دنبال می‌ کنند، چرا که می‌ دانند در صورت ادامه پیدا کردن این درگیری‌ ها این رپران دیس های قوی را منتشر می‌ کنند که طرفداران نیز از این موضوع استقبال می‌ کنند. زمانی که حصین دیس اشکان فدایی را منتشر کرد با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد، چرا که خیلی از شنوندگان این آهنگ بیان کرده بودند که این دیس یکی از بهترین و قوی ترین دیس هایی است که شنیده اند.

ماجرای دستگیری حصین ابلیس و صادق چه بود؟

ماجرای دستگیری حصین ابلیس و صادق چه بود؟

سوال خیلی از افراد در مورد ماجرای دستگیری حصین و صادق بوده است! در این باره باید بگوییم که مدت‌ ها قبل صادق و حصین به دلیل علف و کوکایین در ارمنستان دستگیر می شوند. البته حصین یک هفته بعد از دستگیری اش توسط دوست دخترش یعنی ژاله آزاد می شود. اما به صادق هیچ کمکی نمی‌ کند و صادق 6 الی 8 ماه در زندان می ماند. زمانی که صادق زندان می‌ افتد و حبسش شروع می‌ شود حصین آهنگ دلخوشی را می خواند که بیت اولش دیس به صادق بوده است. بعد از آن حصین ترک خیابان را منتشر می‌ کند که در آن ترک نیز به صادق تیکه انداخته است.

صادق بعد از شنیدن این موزیک ها به ادمین پیج می‌ گوید تا پسوند کاغذ را از اسم پیجش حذف کند. این جریانات در فیسبوک منتشر می‌ شود و طرفداران کاغذ به حصین فحاشی می کنند و بیان می کنند که او بی معرفت است. بعد از این قضیه حصین تا مدتی از موسیقی خداحافظی کرد، اما با ترک صبح ظهر شب به دنیای موسیقی بازگشت که در آن موزیک نیز به صادق تیکه انداخته است. بعد از این جریانات و زمانی که صادق از زندان آزاد شد، در پیجش اعلام کرد که از گروه کاغذ جدا شده است. البته بعد از گذشت مدت زمان زیادی از این قضایا دوستی آن ها دوباره شکل گرفت.

آیا حصین ابلیس صادق را آنفالو کرده است؟

دوستی حصین ابلیس و صادق فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی دارد، چرا که گاهی اوقات آن ها با یکدیگر دعوا می‌ کنند که این دعوا ها حواشی زیادی را به وجود می‌ آورد و گاهی اوقات در کنار یکدیگر دیده می شوند. حال مدتی قبل حصین و صادق یک دیگر را از صفحه اینستاگرام خود آنفالو کردند که این موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد. خیلی از افراد در این باره بیان کردند که حتما دوباره درگیری بین آن ها به وجود آمده است که باعث شده است که از فضای مجازی همدیگر را آنفالو کنند.

اهنگ های برتر حصین ابلیس کدامند؟

حصین از رپران فعال و پر کاری است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های بسیار زیبایی را منتشر کرده است که تمام این آهنگ‌ ها مخاطبان خاص خود را دارند. از آن جایی که حصین سبک خاصی دارد و هم چنین صدایی شگفت انگیز و منحصر به فردی دارد اکثر آهنگ های او با طرفداران زیادی رو به رو می‌ شوند. حال در این قسمت به معرفی برخی از برترین و بهترین آهنگ های او خواهیم پرداخت برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید. این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود هر کدام از آهنگ‌ های او به عنوان مثال اهنگ Q69 از حصین ابلیس و یا هم چنین دانلود آهنگ حصین ابلیس جدید کافیست تا به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید. او همچنین آهنگ های جذابی با رضا پیشرو اجرا کرده است. یکی از حاشیه ای ترین همکاری های حصین نیز با آهنگ او با مونتیگو بود.

دلخوشی

آهنگ حصین ابلیس دلخوشی یکی از آهنگ های زیبا و احساسی حصین است که زمانی که منتشر شد جنجال زیادی را به پا کرد، چرا که او در قسمت هایی از این آهنگ به دوست و همکار قدیمی اش یعنی صادق تیکه انداخته است.

دوجا

دوجا

زمانی که موزیک حصین ابلیس دوجا منتشر شد، حواشی و جنجال زیادی را به وجود آورد، چرا که این آهنگ دیس به سروش هیچکس یکی از رپران سرشناس و موفق ایرانی بوده است. در آن زمان بین سروش و حصین درگیری‌ های زیادی به وجود آمده بود که این درگیری ها باعث منتشر شدن دیس و دیس بک هایی بین آن ها شد.

صبح ظهر شب

می توان به جرات بیان کرد که آهنگ حصین ابلیس صبح ظهر شب یکی از بهترین آهنگ های این رپر است که زمانی که منتشر شد با استقبال بی نظیر مردم رو به‌ رو شد و او با این آهنگ توانست محبوبیت زیادی را در بین مخاطبینش بدست آورد. هم چنین او با انتشار این موزیک توانست به شهرت خود نیز بیفزاید. برای دانلود آهنگ صبح ظهر شب می‌ توانید به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اکثر سایت های موسیقی لینک این آهنگ برای کاربران قرار داده شده است.

همسر حصین ابلیس کیست؟

یکی از موضوعات جذاب برای طرفداران و هواداران این خواننده مشهور روابطش می باشد. آن ها تمایل دارند در مورد این که آیا حصین دوست دختر دارد و یا ازدواج کرده بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم که حصین مدت‌ ها قبل با یک خانم به نام ژاله در رابطه بود که در نهایت رابطه آن ها به ازدواج ختم شد. جالب است که بدانید تا به اکنون نه از طرف حصین و نه از طرف زن حصین ابلیس نام خانوادگی او مشخص نشده است. در مورد آشنایی آن ها نیز باید بگوییم که زمانی که حصین برای تحصیل به ارمنستان رفته بود با ژاله آشنا می‌ شود و دوستی و رابطه آن ها شکل می‌ گیرد که بعد از گذشت مدت زمانی از دوستیشان، آن ها ازدواج می کنند. حصین و همسرش هنوز صاحب فرزندی نشده‌ اند. ژاله در شبکه های مجازی فعالیت گسترده ای انجام می دهد و به دلیل شهرت همسرش فالووران زیادی را نیز بدست آورده است. می توانید عکس های متعددی از ژیلا همسر حصین ابلیس را در اینترنت و شبکه های مجازی مشاهده نمایید.

مصاحبه با حصین ابلیس

از زمانی که حصین به شهرت زیادی رسید و طرفداران بسیار زیادی را نیز بدست آورد تا به امروز مصاحبه های متعددی با او توسط شبکه‌ های مختلف انجام شده است. به طور معمول به دلیل این که حصین از محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم برخوردار است و هم چنین در مصاحبه‌ های خود در مورد موضوعات جنجالی، حرفه و زندگی شخصی اش صحبت می‌ کند، به همین دلیل مصاحبه‌ های او با بینندگان زیادی رو به رو می شوند. اگر شما هم تمایل به مشاهده برخی از مصاحبه های این رپر معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که پلتفرم های ویدیویی مانند آپارات و یا یوتیوب مراجعه نمایید.

حاشیه های حصین در رابطه با چه موضوعاتی بودند؟

حاشیه های حصین در رابطه با چه موضوعاتی بودند؟

به طور معمول برای اکثر سلبریتی ها، خوانندگان و افراد معروف در طول دوره حرفه ایشان حواشی به وجود می‌ آید که گاهی اوقات این حواشی به دست خودشان به وجود می‌ آید و گاهی اوقات در این حواشی قرار می‌ گیرند. حال در مورد حصین باید بگوییم که این رپر در خیلی از حواشی قرار گرفته است که برخی از این حواشی را خودش به وجود آورده است. به طور معمول حواشی این رپر معروف بیشتر در مورد درگیری هایش با سایر رپران، خوانندگان و افراد معروف بوده است. البته این موضوع را هم باید افزود که از حواشی دیگر او به غیر از درگیری هایش می توان به جریان دستگیری حصین و راه اندازی سایت شرط بندی اش اشاره کرد. سایت شرط بندی حصین سنگین بت نام دارد.

معنی تتو های این رپر چیست؟

امروزه خیلی از خوانندگان و رپران بر روی قسمت هایی از بدنشان تتو های جالب و منحصر به فردی را انجام می دهند که این موضوع شامل حصین نیز می‌ باشد. البته جالب است که بدانید برخی از کاربران بیان کرده اند که سن حصین ابلیس برای زدن تتو بیشتر گذشته است، اما با این حال حصین تا به امروز تتوهای متعددی را بر روی صورت و بدنش انجام داده است که هر کدام از این تتوها معنی خاص خود را دارند. او در یک ویدیو به طور کامل در مورد معنی هر کدام از تتو هایش صحبت کرده است که می توانید این ویدیو را به راحتی در اینترنت و یا آپارات مشاهده نمایید.

رابطه حصین ابلیس و شایع چگونه است؟

رابطه حصین ابلیس و شایع چگونه است؟

بین حصین و شایع تا به اکنون درگیری به وجود نیامده است. هم چنین شایع در یکی از لایو های خود بیان کرده بود که راه من و حصین جدا است و او در یک سبک و گروه کار می‌ کند و من در سبک و گروه دیگر کار می کنم و مشکلی با هم نداریم. هم چنین او در ادامه صحبت های خود افزود که من آدمی نیستم که بخواهم با کسی دشمنی کنم و یا به درگیری با کسی بپردازم.

درامد حصین ابلیس چقدر است؟

سوال برخی از مخاطبان این رپر معروف این است که ثروت حصین ابلیس چقدر است؟ در ابتدا باید بگوییم که به طور دقیق در مورد ثروت این رپر معروف اطلاعاتی در دسترس نیست، اما درآمد اصلی تمام خوانندگان و رپران که شامل حصین نیز می باشد از طریق برگزاری کنسرت و فروش آلبوم ها و آهنگ هایشان می باشد. البته باید افزود که حصین علاوه بر این موضوع از طریق سایت شرط بندی اش و بیزینس های دیگری که نیز دارد برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده و به این گونه درآمدزایی می‌ کند.

دانلود تمامی اهنگ ها حصین چگونه ممکن می شود؟

دانلود تمامی اهنگ ها حصین چگونه ممکن می شود؟

سوال برخی از افراد این است که چگونه می‌ توانند به دانلود تمام آهنگ های حصین بپردازند؟ در این باره باید بگوییم که برای دانلود تمام آهنگ های حصین و یا حتی دانلود میکس اهنگ های حصین ابلیس می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید، چرا که در این سایت ها لینک تمام آهنگ های این رپر معروف برای کاربران و علاقه مندان قرار داده شده است. به این گونه شما می توانید با مراجعه به سایت های موسیقی هر کدام از آهنگ های مورد علاقه خود را از این خواننده معروف و سرشناس به راحتی دانلود کنید و از گوش کردن آن لذت ببرید.

سوالات متداول

حصین ابلیس کیست؟

حسین رحمتی متولد سال 67 در مشهد است که از سال 81 فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است و امروزه به یکی از رپران مشهور و سرشناس ایرانی تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی را بدست آورده است.

اکثر حواشی حصین ابلیس در مورد چه موضوعاتی بوده است؟

از مهم ترین موضوعات حواشی حصین می توان به مواردی مانند: درگیری‌ هایش با سایر رپران و خوانندگان و افراد معروف، جریان دستگیری اش و راه اندازی سایت شرط بندی اشاره کرد.

همسر حصین ابلیس کیست؟

حصین در ارمنستان با خانمی به نام ژاله آشنا می‌ شود و وارد رابطه احساسی می شوند و بعد از مدتی رابطه آن ها به ازدواج ختم می شود.

حصین ابلیس در چه شبکه های اجتماعی فعالیت می کند؟

حصین از رپران فعالی است که در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، اینستاگرام و کلاب هوس به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کند و مخاطبان زیادی نیز در هر کدام از این شبکه‌ ها دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا