بیوگرافی اشکان فدایی گلادیاتور رپ فارسی و عضو ملتفت

بیوگرافی اشکان فدایی در این بخش به طور کامل برای شما توضیح داده می شود و شما بیشتر با این رپر جوان ایرانی که در حال حاضر درگروه ملتفت حضور دارد آشنا می شوید. بهتر است بدانید که اشکان یکی از بهترین رپر های ایرانی می باشد که دارای سبک ایده آلی می باشد. در بسیاری از مواقع در حال دیس دادن به دیگر خوانندگان است و یا دربرخی از موارد با علی قاف ترک هایی را به عنوان فری استایل پخش می کنند. باید بدانید که این هنرمند در طول روز خود مدام در حال نوشتن تکست می باشد و به همین دلیل هیچکس آن را به گروه ملتفت دعوت کرده است. این هنرمند تا به امروز ترک های زیادی را با سروش هیچکس خوانده است. اگر به دنبال سن اشکان فدایی هستید می توانید با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که تا به امروز نشنیده اید. بهتر است بدانید که این آرتیست یکی از عصبانی ترین رپر های ایرانی می باشد. با ما همراه باشید تا در این مقاله به جزئیات گروه ملتفت یکی از بهترین گروه های رپ فارس و حضور این شخص در آن بپردازیم.

اشکان فدایی کیست؟

اشکان فدایی کیست؟

این آرتیست متولد سال 1369 می باشد و توسط مهدیار آقا جانی کشف شده است و از سال 88 در این صنعت فعالیت دارد. بهتراست بدانید که این خواننده تا به امروز ترک های زیادی از خود منتشر کرده است. اشکان فدایی dige tablo shode را یکی از بهترین آهنگ های خود می داند و شما در این آهنگ به طور کامل با سبک این خواننده آشنا می شوید. وی در حال حاضر به دنبال همکاری با هیچ خواننده ای جز گروه ملتفت نمی باشد و بسیار نسبت به این موضوع تعصبی برخورد می کند. این هنرمند در خیابان پیروزی تهران متولد شده و در حال حاضر درپاریس زندگی می کند.

بسیاری ازشایعات راجع به مواد فروش بودن او می گویند و در این باره این گونه می گویند که او درآمد اصلی خود را از این کار به دست می آورد. باید بدانید که او به تازگی شیوه کاری خود را در رپ به گونه ای انجام می دهد که به دیس کردن افراد می پردازد و این کار را به صروت پیگیرانه انجام می دهد. او به تازگی بتل سنگینی را با حسین ابلیس شروع کرده بود که حاصل این دیس و دیس کشی چند ترک قوی بود که در آن فدایی بسیار خوب و قوی عمل کرده بود و حتی می توان گفت آخرین دیس ترک او به حسین خیلی قوی تر از دیس ترکی بود که حسین به او داد و این بر مبنا آمار و نظر طرفداران می باشد.

پیج اینستاگرام اشکان فدایی چیست؟

اشکان فدایی اینستا خود را طوری تنظیم کرده است که می توانید به راحتی به تمامی پیج او دسترسی داشته باشید و عکس های او را ببیینید. وی در این باره می گوید من در پیج خود تمامی ترک های گروه ملتفت را منتشرمی کنم. این هنرمند بسیار به گروه ملتفت علاقه دارد و در تمامی آهنگ های خود نام او را می برد. توییتر اشکان فدایی درباره دیس جدیدی که بین حسین و خود او رد و بدل شد پرشده است و افراد زیادی در توییتر او کامنت می گذارند. وی در سال 88 اولین ترک خود را راجع به معترضان آبان خواند که آهنگساز او مهدیار آقا جانی بود. وی دارای آلبوم های بسیار زیادی می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم. شیوه کاری او در اینستاگرام به گونه ای است که اگر کسی که فدایی با او مشکل دارد موزیک جدیدی منتشر کند یا استوری را بگذارد که مضمون دار باشد سریع در پیج خود عکس العمل خود را اشتراک گذاری می کند و در برخی از موارد با دادن فری استایل این کار را انجام می دهد که فری استایل های او در پیج رسمی اش طرفدار های زیادی را به خودش اختصاص داده است که این امر باعث می شود فدایی با انگیزه بیش تری این کار را انجام دهد.

کلاب هاوس اشکان فدایی فعال است؟

کلاب هاوس اشکان فدایی فعال است؟

اشکان فدایی ویکی پدیا توضیحات زیادی راجع به این رپر خوش صدا موجود نمی باشد، بهتر است بدانید که ما در این مقاله شما را با واقعیت های زندگی این گروه و این شخص آشنا می کنیم. کلاب هاوس این هنرمند در حال حاضر غیر فعال می باشد و در توییتر فعالیت بسیار بیشتری دارد. مصاحبه با اشکان فدایی با این سوالات شروع می شود و او در جواب به این سوال می گوید مردم بیکار در اینستاگرام و کلاب هاوس می چرخند اما مردمی که می خواهند حرف حق بزنند در توییتر فعالیت می کنند.

حاشیه های اشکان فدایی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

باید بدانید که تا به امروز این رپر حواشی زیادی را ساخته است که یکی از این حواشی دیس و دیس بک بین او و حصین ابلیس می باشد. شما می توانید 4 ترکی که در بین آن ها رد و بدل شده است را گوش دهید و در بین این دو خواننده یکی را انتخاب کنید. فدایی در این آهنگ ها بسیار خوب حضور پیدا می کند و این امر باعث می شود بسیاری از افراد به او رای بدهند. عکس های اشکان فدایی در پیج او و توییتر او دیده می شود و شما می توانید از طریق این اپ ها به آن ها دسترشی پیدا کنید. بهتر است بدانید که این خواننده دارای حواشی زیادی راجع به شغل خود می باشد و در عرصه رپ او را ساقی صدا می زنند.

کدام یک از آهنگ های اشکان فدایی بیشترین استقبال را به همراه داشته است؟

اشکان فدایی دارای آهنگ های بسیار خوب زیای می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم. بهتر است بدانید که او در برخی از آهنگ های خود بسیار خوب عمل می کند و بیشتر تذکر های او در سبک های سیاسی می باشد. شما می توانید به دنبال واقعیت های جامعه در بین آهنگ های او باشید. باید بدانید که او در کنار موزیک های سیاسی که منتشر می کند استعداد زیادی در دیس کردن افراد دارد و تعداد زیادی دیس ترک نیز دارد که دیس ترک به اشخاص سرشناسی مانند گروه زد بازی، حسین ابلیس و یاس می باشد که در تمام این دیس ترک ها خیلی خوب رپ کرده است و از جملات جالبی استفاده کرده است که باعث به وجد آمدن مخاطبین می شود. با ما همرا باشید تا آهنگ های این هنرمند را نقد و بررسی کنیم.

آهنگ بلیط

می توان به جرئت گفت یکی از بهترین آهنگ های فدایی می باشد که در این ترک شما به خوبی تصاویری که گفته می شود را می بینید. شما می توانید این ترک را از طریق اسپاتیفای گوش دهید تا حقوق ناشر نیز رعایت شود.

آهنگ چی شنیدی

همان طور که در بخش های قبل راجع به فدایی توضیح دادیم این شخص مدام ترک های سیاسی منتشر می کند و یکی از آن ها چی شنیدی می باشد. شما می توانید این ترک را از طریق لینک های زیر دانلود کنید و به دنبال آلبوم این ترک باشید.

آهنگ دیگه تابلو شده

باید بدانید که به گفته بسیاری از طرفداران او این ترک بهترین آهنگ این خواننده می باشد که بسیارخوب از پس آن برآمده است. شما می توانید با استفاده از لینک ها و کانال های تلگرامی به این آهنگ دسترسی کامل پیدا کنید و یا از طریق ساند کلاد این آهنگ را گوش دهید.

واکنش فدایی به دیس بک حصین چه بود؟

واکنش فدایی به دیس بک حصین چه بود؟

این دو خواننده مدتی با یک دیگر درگیر بودند و مدام در حال دیس و دیس کشی بودند. هردو آن ها دو ترک منتشر کردند و بعد از آن این حواشی تمام شد. البته نا گفته نماند که این حواشی مربوط به این دوره نمی باشد و از دوران اوج هیچکس این دیس و دیس بک ها وجود داشته است. به طور کلی هیچکس و حسین با یک دیگر بسیار مشکل دارند. بهتر است بدانید که اشکان فدایی ایران ایران را یکی از بهترین ترک های خود می داند که در ادامه به آلبوم های این ترک ها می پردازیم.

مصاحبه با اشکان فدایی انجام شده است؟

بهتر است بدانید که در مصاحبه ای که با اشکان فدایی انجام شد از او خواستند که بر اساس سلیقه خود به آهنگ های آلبوم های خودش نمره دهد. اشکان فدایی دیگه تابلو شده را جز 5 ترک برتر خود می داند و بعد از آن، اشکان فدایی رفیق را یکی از ترک های مربوط به زندگی شخصی خود می داند و به شدت آن را دوست دارد. آهنگ های اشکان فدایی بیشتر در سبک های سیاسی می باشد اما شما می توانید برای دانلود اهنگ اشکان فدایی کولی نیزی از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

دانلود بیت های اشکان فدایی چگونه ممکن می شود؟

بهتر است بدانید که اشکان فدایی دارای سایت مخصوص برای خرید بیت ها می باشد و شما می توانید لینک این سایت را از طریق بایو پیج اینستاگرام او تهیه کنید. افراد زیادی از بیت های اشکان استفاده می کنند و ویدیو های خود را برای او می فرستند. اهنگ جدید اشکان فدایی بر روی بیت خود می باشد که می توانید از طریق لینک های زیر به آن ها گوش بسپارید. اشکان فدایی سرزمین مادری را بهترین آهنگ خود می داند و لینک های دانلود مستقیم آن را در تلگرام خود قرارداده است.

دانلود اهنگ دیس لاو اشکان فدایی

دانلود اهنگ دیس لاو اشکان فدایی

برای دانلود آهنگ های متفاوت این هنرمند می توانید از طریق کانال تلگرام سایت و یا لینک های موجود در قسمت پایینی سایت اقدام کنید. برای دانلود آهنگ جنایی از اشکان فدایی می توانید ازطریق اپ های متقاوت اقدام کنید و یا با استفاده از اسپاتیفای و ساندکلاد به این آهنگ ها گوش بسپارید. اشکان فدایی دانلود آهنگ های خود را از طریق لینک های موجود دربایو خود پیشنهاد می کند.

یوتیوب اشکان فدایی فعالیت دارد؟

وی دریوتوب خود موزیک ویدیو و کلیپ های زیادی را منتشر می کند و می توان گفت فعالیت خوبی درآن دارد. بسیاری از آهنگ های این خواننده در اسپاتیفای قرار دارد و شما می توانید برای برخی ازآهنگ ها از طریق سایت اقدام کنید. اشکان فدایی همصدا را یکی از بهترین ترک های خود می داند. اشکان فدایی دانلود آهنگ های خود را از طریق لینک های معرفی شده پیشنهاد می دهد. باید در نظر داشته باشید که او فعالیت چندانی در یوتوب خود ندارد چرا که بیش تر فعالیت او در اینستاگرام و توییتر می باشد، به این دلیل که اشکان فدایی هنرمند سیاسی می باشد و قصد او در موزیک در این مبنا می باشد که بتواند صحبت های خود را سریع به مخاطبین برساند و رسانه هایی مانند اینستاگرام و توییتر این امر را برای کاربران راحت تر می کند و فدایی را نیز سریع تر به هدف خود می رساند.

دیس اشکان فدایی به حصین ابلیس به چه علت بود؟

بهتر است بدانید که این دو نفر مدتی بود با یک دیگر در اینستاگرام دعوا می کردند و بعداز به وجود آمدن بحثی راجع به دوستی حصین و صادق تصمیم به دیس ترک شد. اولین دیس ترک را فدایی منتشر کرد و بعد از آن حصین پاسخ آن را داد و بعد از آن دیس ترک های دوم منتشر شد. اشکان فدایی رفیق را در این دوران منتشر کرده است و طرفداران زیادی نیز دارد. اگر بخواهیم کامل تر به این موضوع بپردازیم باید توضیح داد که این دو آرتیست هر کدامشان دو دیس ترک به یک دیگر دادند و شروع کننده این بتل سنگین حسین ابلیس بود که بعد از منتشر شدن آن ترک، فدایی تصمیم به منتشر کردن یک فری استایل مبنا بر پاسخ به دیس حصین را کرد اما در این بین حسین ساکت ننشست و او نیز با منتشر کردن فری استایل دیگر پاسخ فدایی را داد از این رو این قضیه بیخ پیدا کرد و بعد از آن فدایی تصمیم به انتشار موزیک بیلیت کرد که این ترک جواب کوبنده ای به دیس ترک حسین بود.

ماجرای تهدید شدن طرفداران این رپر از طرف پلیس فتا چه بوده است؟

باید بدانید که این خواننده در حال حاضر به دلیل فروختن مواد مورد توجه پلیس ها قرار گرفته است به همین دلیل بسیاری از جوانان ایرانی را ترغیب می کند. این شایعه درباره پیام پلیس فتا برای طرفداران این خواننده وجود دارد که نمی توان از حقیقت آن سر در آورد. اشکان فدایی آبی قرمز را برای وضعیت هایی که پلیس دخیل است خوانده است.

فری استایل اشکان فدایی چگونه بود؟

باید بدانید که وی تا به امروز فری استایل های زیادی خوانده است و نیم بیشتری از ترک های خود را فری استایل خوانده است. بهتر است بدانید که این هنرمند با یکی از هم گروهی های خود به نام علی قاف مدام در حال فری استایل گفتن می باشند. شما می توانید برای گوش دادن به فری استایل های این دو خواننده وارد پیج آن ها شوید و فیلم های منتشر شده را ببینبد البته بهتر است بدانید که فدایی در حال حاضر تمامی پست ها خود را پاک کرده است اما این ویدیو ها در پیج علی قاف موجود می باشد. حواشی زیادی راجع به روابط شخصی این خواننده وجود دارد. اشکان فدایی و دوست دخترش در این حواشی حضور دارند.

درآمد این رپر به چه صورت است؟

درآمد این رپر به چه صورت است؟

این هنرمند از راه های متفاوتی کسب درآمد می کند و یکی از آن ها فروختن مواد نیز می باشد. وی خود را ساقی می داند و از ابتدا شروع کار خود در رپ نیز این عمل را انجام داده است. بهتر است بدانید که این هنرمند شغل اصلی خود را فروش مواد می داند و بعد از آن از فروش بیت ها نیز کسب درآمد می کند و با قراردادن ترک های خود در اسیپاتیفای نیز کسب درآمد در صنعت رپ می کند. در حال حاضر تنها از این راه ها کسب درآمد می کند و می توان گفت وضعیت مالی خوبی دارد. اشکان فدایی هیچ ترسی از شغل اصلی خود ندارد و در حال حاضر در پاریس به فروش ماریجونا و انواع مواد های دیگر پرداخته است، رپر های زیادی با این کار او مشکل دارند و در اهنگ های زیادی این موضوع گفته شده است اما این خواننده در مقابل این موضوع هیچ سخنی ندارد و تنها به کار خود ادامه می دهد. برخی از خوانندگان معتقد هستند که این خواننده تنها به دلیل دیده شدن در عرصه سیاسی آهنگ می خواند چرا که کار آن یکی از کار هایی است که به جوانان صدمه زیادی می رساند.

دوست دختر اشکان فدایی کیست؟

اشکان درباره دوست دختر خود هیچ خبری را منتشر نکرده است و هرگز دوست دختر خود را وارد حواشی رپی نمی کند. در حال حاضر با دوست دختر خود زندگی می کند و به همراه هم در کار های متفاوتی همکاری دارند. شما می توانید برای دنبال کردن روزمره او از پیج اینستا آن استفاده کنید. شما می توانید برای دنبال کردن روزمره این رپر از توییتر آن نیز استفاده کنید، چرا که ین هنرمند در توییتر بسیار فعال می باشد.

عکس اشکان فدایی را در کجا ببینیم؟

شما می توانید عکس های این خواننده و هنرمند ایرانی را از طریق پیج او در اینستاگرام ببینید و یا با استفاده از هشتگ های مربوط به نام او، برای دیدن عکس های او اقدام کنید. شما می توانید برای دیدن عکس های او از پیج های هم گروهی های او نیز اقدام کنید و یا با استفاده از لینک های موجود در سایت تمامی عکس های به روز او را ببینید. باید بدانید که اشکان فدایی یکی از رپر های خوش فکر و خلاق ایرانی می باشد که در سبک هایی سیاسی آهنگ های بسیار خوبی منتشر کرده است. این هنرمند تعصب بسیار زیادی به گروه خود دارد و می توان گفت درتمامی آهنگ ها نام گروه خود را می آورد.

اسم اصلی اشکان فدایی چیست؟

باید بدانید که این خواننده تنها با نام خود معروف شده است و اسم اصلی آن نیز همین می باشد. امروزه سبک رپ و هیپ پاپ در کشور ایران بسیار رایج شده است و بسیاری از جوانان رپ را به آهنگ ای پاپ ترجیح می دهند . بهتر است بدانید که اشکان یکی از بهترین رپر ها در این عرصه می باشد و توانسته به نسبت توانایی های خود توجه بسیاری از مردم را جلب کند. ما دراین مقاله سعی داشتیم شما را با جزئیات بیشتری مانند سن و قد اشکان فدایی آشنا کنیم.

سوالات متداول

علت مهاجرت اشکان فدایی چیست؟

بهتر است بدانید که این خواننده در این عرصه پیشرفت بسیار زیادی کرد و چون در ایران قوانین سفت و سختی برای رپران زیر زمینی وجود دارد به مهاجرت فکر کرد و بعد از مدتی از ایران خارج شد. وی در حال حاضر در پاریس زندگی می کند. این هنرمند به دلیل کار کردن در عرصه رپ بسیار زود دست گیر می شد و به همین دلیل مجبور بود که به مهاجرت فکر کند.

این خواننده به چه علت مشهور شد؟

این هنرمند به دلیل صدای خاص خود و سبک بسیار نوین خود در صنعت رپ، توجه بسیاری از افراد را جلب کرد و بعد از آن توانست در این عرصه همکاری های بزرگی انجام دهد و وارد گروه ملتفت با سرپرستی هیچکس، پدررپ فارس شود. بهتر است بدانید که این خواننده به دلیل شغل پر سر صدا و دیس هایی که به دیگر رپر ها داده است بسیار مشهور شده است و شما می توانید حواشی روزمره آن را در پیج اینستاگرام او دنبال کنید.

دیس های او به چه کسانی بوده است؟

وی در حال حاضر دیس هایی را برای خوانندگانی مانند حصین ابلیس و رضا پیشرو منتشر کرده است که می توان گفت حواشی بسیار زیادی را وارد عرصه رپ کرد، چرا که این دو خواننده از بهترین های رپ فارس می باشند. دربرخی از موارد برای گرفتن فالوور به دیگر خوانندگان دیس می دهند.

جریان ازدواج این آرتیست چیست؟

برخی از حواشی راجع به ازدواج او صحبت می کنند اما بهتر است بدانید که این هنرمند مجرد می باشد و به همراه دوست دختر خود در پاریس زندگی می کند. طبق گفته خود این رپر هرگز قصد ازدواج ندارد و ازدواج را تنها یک حاشیه می داند. گروه ملتفت درباره ازدواج نظری متفاوت دارند چرا که معتقل هستند هیچکس بعد از ازدواج کردن خود فعالیت بسیار کمی را در این عرصه انجام داد.

3/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا