لیست بهترین گروه های رپ فارس از ابتدا تا اکنون

از گذشته تا به امروز گروه های زیادی در رپ فارس در حال فعالیت بوده اند که ما در این بخش آن ها را به چالش می کشیم. گروه های رپ فارس در تمامی نسل های رپ فارسب وجود داشته است وتا به امروز بسیاری از گروه ها از هم پاشیده شده است واعضا آن دیگر با هم کار نمی کنند وحتی در برخی از موارد دوستی خود را کاملا به هم زده اند که هر کدام از این موارد حواشی خود را دارد. گروه های رپی بسیار دارای حاشیه هستند و در بیشترین مواقع دارای حواشی و دیس های بسیار زیادی می باشند، با ما همراه باشید تا تمامی اقدامات وفعالیت های گروه های رپ فارس را به چالش بکشیم.

بهترین گروه های رپ فارس چه گروه هایی هستند؟

بهترین گروه های رپ فارس چه گروه هایی هستند؟

از قدیم تا به امروز گروه های رپی بسیار زیادی وجود داشته است که تشکیل شده از افراد وخواندگان بسیار مهمی بوده اند. بسیاری از این گروه ها بعد از چندین سال همکاری از هم پاشید و حتی بسیاری از آن افراد این گروه ها با هم به مشکل خوردند ودوستی آن ها به پایان رسید. ما دراین بخش گروه های رپ فارس را به چالش می کشیم.

زدبازی

گروه زد بازی یکی از قدیمی ترین گروه های رپ فارس می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد شما در تمامی خیابان ها ومهمانی ها آهنگ های زد بازی را گوش کرده اید وباید بدانید، معروف ترین آهنگ رپ فارس وبهترین آهنگ رپی یکی از آهنگ های این گروه می باشد به نام تابستون کوتاهه این گروه از سال 1381 فعالیت خود را شروع کردند و اولین گروه در سبک گنگستا رپ می باشند. در ابتدا کار گروه زد بازی از افرادی به نام مهراد مستوفی راد معروف به مهراد هیدن، سهراب مصطفوی معروف به ام جی وسامان رضا پور معروف به سامان ویلسون تشکیل شد و بعد ها افراد دیگری مانند سیاوش جلالی معروف به سیجل، علیرضا جزایری معروف به جی جی ونسیم پاریزه با نام هنری نسیم تشکیل شد و می توان به جرئت گفت این گروه طرفدارای داشت که در هیچ کجا دیگر پیدا نمی شود ویکی از خاطره انگیز ترین گروه ها برای نسل 70 می باشد.

صامت

این گروه اولین گروه هیچکس بود که تشکیل شده از خوانندگان بسیار محبوبی مانند رضا پیشرو، هیچکس،علی اوج، علی قاف می باشد جالب است بدانید هیچکس در این گروه حکم یک رهبر خوب را داشت ودر بسیاری از مواقع هر چیزی که می گفت دیگران تایید می کردند و این گروه آهنگ های بسیار خوبی را منتشر کرد. اما بعد از چند سال کار کردن این گروه از بین رفت با اینکه می توان به خوبی از این گروه یاد کرد و در بیشتر مواقع آهنگ های پر شنونده ای را منتشر کردند اما بعد از یک مدت با هم کنار نیامدند و این گروه منحل شد.

کاغذ

این گروه یکی از دوست داشتنی ترین گروه های رپ فارس بود که بسیاری از افراد از وجود آن لذت می بردندر این گروه تشکیل شده از صادق، حصین، شایع،بیگ رز وتی دی بود که بهترین رپر های آن دوران بودند. این گروه با مدیریت صادق وحصین تشکیل شد و رکورد های زیادی را در رپ فارس جا گذاشتند، البته باید بدانید در حال حاضر به دلیل وجود حواشی این گروه از هم پاشیده است و حاشیه در زمانی شکل گرفت که حصین وصادق را با ماریجوانا دستگیر می کنند وحصین شروع به فرار می کند واصلا به کمک صادق نمی رود از این سو صادق از اآن گروه جدا می شود وگروه کاغذ منقضی می شود.

وانتونز

یکی از گروه های نسل جدید می باشد که به خوبی خود را نشان داده است و طرفداران بسیار زیادی دارد، این گروه از کوروش وانتونز، سامی لو، رها وپدی ای تشکیل شد که بعد از مدتی پدی گروه را ترک کرد وبه جای آن ارتا وانتونز وارد گروه شد ودر حال حاضر یکی توان گفت یکی از بهترین گروه های رپ فارس در سبک خود می باشند. این گروه در سال1391 شروع به فعالیت کرد و این گروه یکی از پر افتخار ترین گروه های رپ فارس می باشد که می توان از ترک های خوب آن مانند فدا سرت یاد کرد.

اپیکور بند

یکی از گروه های نسبتا قدیمی می باشد که اعضای آن 4 نفر هستند ودر سبک رپ و R&B فعالیت دارند. امیر و حسین رپر های گروه اپیکور هستند و اتنا وارمان در سبک R&B فعالیت می کنند. گروه اپیکور یکی از پر تلاش ترین گروه های رپ فارس می باشد وبا تلفیق سبک داب استب، هیپ پات وبلوز آهنگ های خود را منتشر می کنند. آهنگ فاطما گل این گروه یکی از رکورد داران است که در زمینه فست خوانی این رکورد را کسب کرده است اخیرا حسین به دلیل بیماری صرع حدود چند هفته در بیمارستان بستری شد وبعد از آن متاسفانه فوت کرد وگروه اپیکور ضربه بسیار محکمی خورذد. اما دوباره با توانایی ها وانرژی به صنعت موسیقی باز گشتند و این بار قوی تر از هر موقع دیگر در حال فعالیت هستند.

پایدار

گروه پایدار توسط عرفان پایدار تشکیل شده است وتشکیل شده از جیدال، ایمانمون، دارا، دنی اسدی، پایا، تهم وخود عرفان می باشد که با همکاری خود ترک های فوق العاده ای را منتشر کردند. یکی از بهترین ترک های گروه پایدار مونتاژ می باشد که شنوندگان بسیار زیادی را به همراه داشت. گروه پایدار حدود چند سال پیش فعالیت بهتری داشت وسبک جدیدی از خود را وارد صنعت موسیقی کرده بود، اما رفته رفته آهنگ های آن ها با کیفیت کم تری منتشر شد و حتی می توان گفت مشکل این عمل از رهبر گروه آن ها یعنی عرفان پایدار می باشد.

ملتفت

گروه ملتفت دومین گروه تشکیل شده توسط هعیچکس می باشد که در آن سروش هیچکس، فدایی، قاف و داریوش که بعد از یک مدت فعالیت داریوش گروه را ترک می کند. گروه ملتفت در حال حاضر بزرگترین گروه رپ فارس می باشد که بیشترین طرفداران را دارد. این گروه تا به امروز حواشی زیادی را به راه انداخته اند و برخلاف اینکه یک گروه می باشند هرگز تمامی افراد با هم فیت نداشته اند وبرخی از شایعات نشان دهنده بی اعتمادی در بین این گروه را خبر می دهد. یکی از بهترین ترک های ملتفت که متعلق به قاف می باشد و مرجان نام دارد.

برترین آهنگ های گروه های رپ فارس

برترین آهنگ های گروه های رپ فارس

خوانندگان گروه های رپ فارس با همکاری با هم آهنگ های فوق العاده ای را تولید کرده اند که برخی از آن آهنگ ها بهترین های رپ فارس شده اند. ما در این بخش به برخی از ترک های گروه های رپی می پردازیم و دلیل انتخاب این ترک ها علاقه زیاد مردم به آن ها می باشد، چرا که طبق نظر سنجی ها این ترک ها بهترین ترک های گروه های رپی بوده اند با ما همراه باشید.

تابستون کوتاهه

این قطعه معروف، مربوط به گروه زد بازی می باشد ورکورد بهترین آهنگ رپ فارس را از آن خود کرده است و می توان گفت این آهنگ دارای آهنگسازی بسیار قوی می باشد وبا اینک ترک قدیمی می باشد هرگز از گوش دادن آن خسته نمی شود. مضمون آهنگ درباره فصب تابستان ودوست های صمیمی می باشد و خبر از کوتاه بودن تابستان می دهد و می گوید ما همیشه در کنار هم می مانیم و این موضوع چیزی را تغییر نمی دهد.

فدای سرت

فدای سرت یکی از بهترین آهنگ های رپی می باشد که متعلق به گروه وانتونز می باشد این آهنگ بهترین آهنگ گروه وانتونز شناخته شده است وبه دلیل استفاده از ارایه های امروزی و قافیه های جاب بسیار معروف شده است. شما حتما تکه هایی از تکست این آهنگ را در عکس های عاشقانه و دیس لاو تماشا کرده اید، چرا که این آهنگ بعد از منتشر شدن دارای تکست های زیادی برای انتشار بود.

مونتاژ

یکی از بهترین آهنگ های گروه پایدار مونتاژ می باشد که در این آهنگ اتحاد گروه پایدار به چشم می خورد وبسیاری از افراد از شنیدن این آهنگ لذت می برند. بعد از انتشار این آهنگ حواشی زیادی برای آن به وجود امد، چرا که این آهنگ موفقیت های گروه پایدار را به رخ می کشد و این امر باعث واکنش بسیاری از رپر ها شد، اما گروه پایدار بدون توجه به عکس العمل ها راه خود را پیش گرفت و در نهایت یکی از بهترین گروه های رپی در ایران شد.

شب ها

این ترک متعلق به گروه دوست داشتنی کاغذ می باشد که در آن گروه حسین، شایع وصادق با هم در حال همکاری بودند اما بعد از اتفاقات حاشیه ساز زیادی این گروه از هم پاشید. ترک شب ها به جرئت بهترین ترک این گروه می باشد و شما می توانید آن را از طریق لینک های موجود ویا اپ هایی مانند اسپاتیفای ورادیو جوان گوش کنید و یا با عضویت در کانال تلگرامی ما آهنگ های متفاوتی را دانلود کنید.

بازم کلان

تمامی رپ دوستان حداقل یک بار این آهنگ را گوش کرده اند و در بیشتر مواقع با آن خاطره دارند. ترک بازم کلان متعلق به گروه صامت، اولین گروه رپی هیچکس می باشد که با همکاری افراد زیادی مانند قاف، علی اوج وپیشرو تشکیل شد و بعد از مدتی بدون هیچ دلیل از هم پاشید.

خریدن آهنگ های گروه های رپ فارس

بسیاری از خوانندگان رپ فارس قبل از انتشار آلبوم یا ترک خود آن را برای پیش فروش در سایت های متفاوت قرار می دهند و افرادی که به لحاظ حمایت و کسب در امد این هنرمند اقدام می کنند، این آلبوم و یا ترک را با لیبل های اصلی خریداری کرده و گوش می سپارند. بسیاری از خوانندگان در حال حاضر این عمل را انجام می دهند تا بتوانند کسب در امد کنند، چرا که در صنعت خوانندگی مخصوصا در سبک رپ کمی پول در اوردن مشکل است وبه تنهایی با خواندن آهنگ نمی توان کسب در امد کرد.

آلبوم های گروه های رپ فارس

در گروه های رپ فارسی بیشتر ترک های سینگل منتشر می شسود اما در برخی از موارد آلبوم هایی از آن ها منتشر شده است که ما در این بخش آن ها را به چالش می کشیم. گروه دوست داشتنی زد بازی یکی از بهترین وقدیمی ترین گروه های رپ فارس می باشد که آلبوم هایی به نام زاخار نامه که یکی از تیکه کلام های گروه زد بازی بوده است منتشر می کند واین آلبوم یکی از آلبوم های انرژیک وجوان پسند رپ فارس می باشد. گروه پایدار یکی از گروه های تشکیل شده از رپر های نسل 1 و2 می باشد که آلبومی به نام ایت الترپ منتشر می کند ومفهوم نام آن در خبره بودن در سبک ترپ رپ می باشد.

رپ فارسی در ویکی پدیا نیز می تواند در مورد فعالیت رپ در ایران به شما به عنوان منابع این مقاله اطلاعات مفیدی بدهد.

عکس های اعضای گروه های رپ فارس

شما می توانید از طریق لینک های زیر و یا بازدید از اینستاگرام های این افراد عکس های متنوع وجدیدی را مشاهده کنید و یا می توانید با عضویت در کانال تلگرامی ما از موزیک ها وعکس های خوانندگان رپ فارس دیدن کنید. البته نا گفته نماند در حال حاضر بسیاری از رپر ها سایت های متفاوتی برای ارتباط با مردم دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

گروه های رپ فارس نسل یک

گروه های رپ فارس نسل 1، گروه های بسیار قدیمی می باشند که پایه گذار بسیاری از سبک ها در رپ فارسی شده اند شما می توانید از گروه هایی مانند زد بازی، صامت یاد کنید که جز اولین گروه های رپری در ایران است و البته نا گفته نماند هر دوی آن ها بعد از مدتی از هم فور پاشید اما در حال حاضر گروه زد بازی دوباره تشکیل شده است.

گروه های رپ فارس نسل 2

گروه های رپ فارس نسل دو تشکیل شده از گروه هایی مانند کاغذ می باشد که در سبک خود جز بهترین ها محسوب می شود. اما همان طور که می دانید بعد از مدتی به دلیل اختلافات و حواشی این گروه از هم پاشید، اما می توان به جرئت گفت که افراد ای گروه جز بهترین رپر هعای ایرانی می باشند.

گروه های رپ فارس نسل 3

گروه های رپ فارس نسل سه مانند گروه وانتونز می باشد که با ترویج وانتشار سبک جدیدی از رپ فارس جای خود را در این عرصه باز کرده است وطرفداران بسیار زیادی را از آن خود کرده است. این گروه دارای حواشی بسیار زیادی می باشد اما از محدود گروه هایی می باشند که همچنان با هم مانده اند وهیچ مشکلی با هم ندارند.

سایت ما پیشنهاد می کند برای پیشرفت رپ در ایران، به خرید بلیط کنسرت رپ بپردازید.

سوالات متداول

گرو های نسل یک رپ فارس کدامند؟

شما می توانید از گروه های زد بازی و اولین گروه هیچکس به نام صامت یاد کنید که بعد از مدتی از هم پاشید اما در حال حاضر زد بازی دوباره شروع به فعالیت کرده است.

ایا گروه های رپ فارسی با هم مشکل دارند؟

بسیاری از افراد از قدیم با هم مشکل داشته اند و این مشکل را وارد گروه خود کرده اند واز این سو بیشتر گروه ها با هم مشکل دارند، که می توان از دو رپر دوست داشتنی حصین وهیچکس نام برد.

آیا گروه پایدار و زد بازی با هم همکاری داشته اند؟

خیر این دو گروه هیچ همکاری با هم نداشته اند اما در برخی از ترک ها عرفان با مهراد هیدن همکاری کرده است. در حال حاضر این دو گروه در حال دیس و دیس کشی هستند و هرگز ارتباط خوبی با هم ندارند.

بهترین گروه رپ فارس کدام است؟

در حال حاضر رتبه بهترین گروه رپ فارس دست گروه ملتفت می باشد، چرا که طبق نظر سنجی ها طرفداران این گروه در سرتاسر ایران، بیشتر از هر گروه دیگری وجود دارند.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا