نحوه خرید بلیط کنسرت رپ به همراه لیست کنسرت های رپی

در این مقاله قرار است اطلاعات کامل و مفیدی در مورد کنسرت رپ و نحوه خرید بلیط کنسرت قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کنسرت رپ در ایران مجاز است؟

کنسرت رپ در ایران مجاز است؟

موسیقی رپ یکی از انواع سبک های موسیقی است که در سرتاسر دنیا بسیار پرطرفدار و محبوب شده است که این موضوع شامل مردم ایران به ویژه جوانان می باشد. امروزه جوانان و نوجوانان ایرانی بیشتر تمایل دارند تا به رپ گوش دهند و از این سبک بسیار لذت می برند. در ایران سبک رپ، غیر مجاز است و اکثر خوانندگان به صورت زیرزمینی فعالیت می کنند. البته این موضوع را هم باید افزود که رپران در ایران به دو دسته مجاز و غیرمجاز تقسیم می‌ شوند که رپران مجاز می توانند با توجه به برخی از قوانین کنسرت رپ فارسی در ایران برگزار کنند.

هزینه برپایی کنسرت رپ چقدر است؟

زمانی که یک رپر بخواهد برای طرفدارانش کنسرت رپ برگزار کند، باید هزینه هایی را بابت برگذاری کنسرت پرداخت کند. به طور معمول بخش عمده‌ ای از هزینه برگزاری کنسرت بابت کرایه سالن می باشد. هم چنین باید افزود که علاوه بر هزینه کرایه سالن، رپر باید یک مدیر اجرایی کار بلد و حرفه‌ ای نیز استخدام کند که مدیریت برگزاری کنسرت را بر عهده بگیرد که برای استخدام مدیر اجرایی نیز باید هزینه‌ ای را پرداخت کند. به غیر از این موارد گفته شده هزینه های دیگری هم برای برگزاری کنسرت وجود دارد که آن ها نیز باید در نظر گرفته شود. البته این موضوع را هم باید افزود که تمام این هزینه ها با فروش بلیط های کنسرت جبران خواهد شد.

کنسرت تتلو غیرمجاز است؟

تتلو زمانی که در ایران فعالیت می کرد، تلاش های زیادی برای کسب مجوز فعالیتش و هم چنین کسب مجوز برگزاری کنسرت در ایران انجام داده بود، اما در نهایت به او مجوز برگزاری کنسرت را در ایران ندادند. امروزه خیلی از افراد به ویژه طرفداران تتلو که به او لقب سلطان رپ ایران را داده‌ اند، برای رفتن به کنسرت های او به کشور های دیگر مانند ترکیه سفر می‌ کنند. این موضوع را هم جالب است که بدانید، مدتی قبل بیان شده بود که بلیط های کنسرت تتلو نسبت به سایر رپران بسیار گران قیمت تر می باشد. برای خرید بلیط کنسرت تتلو استانبول 1400 کلیک کنید.

کنسرت های رپر های مختلف

کنسرت های رپر های مختلف

امروزه خیلی از رپران که طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده اند و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، برای طرفدارانشان کنسرت رپ برگزار می‌ کنند که در این قسمت به این موضوع خواهیم پرداخت.

کنسرت جیدال

جیدال یکی از رپران جوان و با استعدادی است که از زمانی که طرفداران زیادی را به دست آورده، کنسرت‌ های متعددی با همکاری گروه های مختلف و یا رپران دیگر برگزار می کند که اکثر کنسرت های او با استقبال خوب مردم رو به رو می شوند.

کنسرت سیجل

سیجل یکی از رپران سرشناس و معروفی است که به دلیل سبک متفاوت و خاصی که دارد، طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. سیجل نیز کنسرت‌ های متعددی در مناطق مختلف مانند دبی، ترکیه و مناطق دیگر برگزار می‌ کند که در خیلی از کنسرت‌ های او رپران سرشناس دیگر مانند خلسه، لیتو، آرتا و برخی از رپران دیگر نیز حضور دارند.

کنسرت یاس

کنسرت یاس

یاس یکی از معروف ترین و سرشناس ترین رپران ایرانی است که مدت‌ ها قبل جواز فعالیتش در ایران را نیز کسب کرده است. به همین دلیل او کنسرت های متعددی در ایران برگزار می‌ کند. علاوه بر ایران در مناطق دیگر مانند لندن، آمریکا، ترکیه و … نیز کنسرت‌ برگذار می کند که به دلیل محبوبیتش کنسرت های او با استقبال بی نظیر مردم رو به‌ رو می شوند.

کنسرت وانتونز

گروه وانتونز شامل آرتا و کوروش وانتونز یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین گروه‌ های رپ فارسی است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. این گروه همانند سایر گروه های معروف تا به اکنون کنسرت های متعددی را برگزار کرده است که تمام کنسرت‌ های این گروه با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به رو شده است. کنسرت وانتونز در استانبول 1400 نیز بزودی برگزار می شود. آرتا و کوروش مدیرهای سایت بتووین هستند.

کنسرت تیک تاک

گروه تیک تاک تا به امروز موزیک های منحصر به فرد و جنجالی را منتشر کرده است که اکثر موزیک های این گروه با طرفداران زیادی نیز رو به‌ رو شده است. این گروه برای مخاطبان و طرفدارانش تا به اکنون کنسرت های جذابی را برگزار کرده است که اکثر این کنسرت ها با استقبال بی نظیر طرفداران رو به رو شده است.

کنسرت مهراد هیدن

مهراد هیدن یکی از رپران سرشناس و محبوبی است که به دلیل سبک خاص و صدای جذابش طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. او کنسرت های متعددی را برای طرفدارانش برگزار کرده است که تمام کنسرت های این رپر معروف با استقبال خوبی مواجه شده اند.

کنسرت عرفان پایدار

یکی از محبوب ترین و سرشناس ترین رپرهای ایرانی عرفان‌ پایدار نام دارد که به دلیل آهنگ های زیبایش و صدای منحصر به فردش، کنسرت های او با طرفداران زیادی رو به‌ رو می‌ شوند تا جایی که بلیط کنسرت‌ های عرفان در همان روز های ابتدایی به طور کامل به فروش می‌ رسند.

کنسرت شاهین نجفی

کنسرت شاهین نجفی

شاهین نجفی یکی دیگر از رپران سرشناس ایرانی است که تا به اکنون کنسرت رپ برای مخاطبانش برگزار کرده است که تمام این کنسرت ها با طرفداران زیادی رو به رو شده اند.

کنسرت سوگند

سوگند یکی از خوانندگانی است که به دلیل صدای خاص و موزیک های جذابش طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. سوگند تا به امروز کنسرت های متعددی در کشورهای مختلف برگزار کرده است. هم چنین مدتی قبل سوگند به همراه همسرش کنسرتی را در ترکیه برگزار کرد که این کنسرت با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و هم چنین خیلی از افراد سرشناس و شاخ های مجازی نیز در این کنسرت حضور داشتند.

کنسرت ام جی

ام جی یکی از رپران کارکشته و سرشناسی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. او نیز همانند سایر رپران کنسرت های متعددی را در مناطق مختلف برگزار کرده است که تمام کنسرت های او با استقبال بی نظیر طرفداران و هوادارانش رو به رو شده است. می توانید قسمت هایی از کنسرت های این رپر مشهور را در اینترنت مشاهده نمایید.

کنسرت رپ در سال 2022

در سال 2022 قرار است که خیلی از رپران سرشناس و معروف ایرانی در کشور های مختلف به ویژه ترکیه و آمریکا کنسرت های جذاب و شگفت انگیزی را برگزار کنند. هم چنین خیلی از رپران در صفحات مجازی خود به ویژه اینستاگرام این موضوع را بیان و تایید کردند که در سال 2022 کنسرت های جذابی را برای مخاطبان و طرفدارانشان برگزار خواهند کرد که این موضوع با استقبال بی نظیر مردم و طرفداران آن ها روبرو شده است. خیلی از افراد بیان کرده اند که بی صبرانه منتظر سال جدید هستند در کنسرت رپرهای قدیمی ایران که بسیار سرشناس و معروف هستند، حضور پیدا کنند.

نحوه خرید کنسرت رپی چقدر است؟

امروزه برای خرید بلیط های کنسرت رپ باید به سایت هایی که رپران و یا منیجر های آن ها معرفی می‌ کنند، مراجعه نمایید و به این گونه به خرید بلیط کنسرت رپر مورد علاقه خود بپردازید.

قیمت بلیط کنسرت رپ چقدر است؟

امروزه قیمت بالای برخی از بلیط های کنسرت رپران باعث نارضایتی مردم شده است. در واقع این موضوع را باید افزود که قیمت بلیط کنسرت ها هیچ تناسب با خدمات ارائه شده در کنسرت ها ندارد و به طور معمول قیمت این کنسرت ها به صدای زنده خواننده مورد نظر و هم چنین سالن کنسرت بستگی دارد. برخی از رپران به دلیل صدای منحصر به فرد، موزیک های جذابشان و هم چنین محبوبیت بالا و شهرتشان، بلیط کنسرت های آن ها گران تر از سایر رپران می‌ باشد.

به عنوان مثال مدتی قبل پارسالیپ کنسرتی را برای طرفداران خود برگزار کرد که بلیط های او نسبت به برخی از رپران دیگر کمی گران تر بوده است، می توانید کلیپ کنسرت کامل پارسالیپ را در اینترنت مشاهده نمایید. البته این موضوع فقط مختص به کنسرت های ایران نیست بلکه در کنسرت رپ خارجی نیز اتفاق می‌ افتاد.

همچنین جهت اطلاع از زمان کنسرت های مختلف رپ می توانید مقاله لیست رسانه های رپ فارس را برای پیدا کردن منابع بخوانید.

دلیل ممنوعیت کنسرت رپ در ایران چیست؟

دلیل ممنوعیت کنسرت رپ در ایران چیست؟

موسیقی رپ یکی از سبک هایی که در ایران غیر مجاز است و به همین دلیل برگزاری کنسرت رپ در ایران ممنوع شده است. دلیل آن نیز این گونه بیان شده است که ماهیت شکل گیری رپ از سبک های دیگر موسیقی متفاوت است و توسعه آن می تواند خطراتی را در آینده به وجود آورد.

کنسرت رپر های ایرانی در ترکیه

امروزه خیلی از رپران معروف ایرانی در کشور ترکیه کنسرت برگزار می‌ کنند که دلیل برگزاری کنسرت آن ها در کشور ترکیه این است که رفت و آمد مردم و طرفداران آن ها به ترکیه راحت تر از کشورهای دیگر است. هم چنین خیلی از ایرانی ها، ساکن ترکیه هستند و در ترکیه زندگی می‌ کنند که این موضوع باعث شده است که کنسرت هایی که در ترکیه برگزار می کنند با استقبال بیشتری نسبت به کشور های دگیر روبه رو شوند. برای این که از برگزاری کنسرت رپ جدید در ترکیه مطلع شوید، بهتر است که به سایت‌ های مورد نظر مراجعه نمایید.

سوالات متداول

قیمت بلیط کنسرت رپ به چه عواملی بستگی دارد؟

معمولا بلیط کنسرت ها به خود رپران و سالن کنسرت بستگی دارد.

امروزه اکثر رپران در کدام کشور کنسرت رپ برگزار می کنند؟

امروزه اکثر رپران کنسرت های خود را در کشور ترکیه برگزار می‌ کنند.

افراد چگونه می توانند به مشاهده برخی از کنسرت های رپران بپردازند؟

برای مشاهده برخی از کنسرت های رپران می توانید به گوگل و یوتیوب مراجعه نمایید.

آیا کنسرت تتلو در ایران مجاز است؟

کنسرت تتلو در ایران غیر مجاز است و او کنسرت‌ هایش را کشورهای دیگر مانند ترکیه برگزار می کند.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا