لیست رسانه های رپ فارس به همراه آدرس پیج اینستاگرام و کانال تلگرام آنها

ما در این بخش شما را رسانه هایی که حواشی رپ فارس وانواع عملکرد آن ها را به دیگر مردم انتقال می دهند صحبت می کنیم. با توجه به حواشی که روزانه در بین خوانندگان رپی اتفاق می افتد باید بدانید مردم همیشه علاقه زیادی به حواشی دارند وبه همین دلیل از دنبال کردن رسانه های رپی لذت می برند، چرا که تمامی حواشی را ریز به ریز توضیح می دهند. البته نا گفته نماند که در این رسانه ها از زمان انتشار آهنگ ها ونقد آهنگ های سنگین رپی نیز صحبت می شود که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم، با اخبار سلبریتی ها همراه باشید.

معرفی برترین رسانه های رپ فارس

معرفی برترین رسانه های رپ فارس

بسیاری از افراد در حال حاضر از رسانه های رپی زیادی استفاده می کنند اما در بین تمامی آن ها چند مورد هست که حتی خود خوانندگان نیز در استوری های خود راجع به آن ها صحبت کرده اند و ما می خواهیم آن ها را به چالش بکشیم و خبر از پشت پرده همکاری های زیاد این رسانه ها به شما بدهیم، با ما همراه باشید.

رپ فارسی

بزرگ ترین وقدیمی ترین رسانه رپی می باشد که در صفحه اینستاگرام خود آهنگ های بسیار زیادی را از خوانندگان رپی منتشر می کند وتمامی موضوعات آهنگ ها را باز گو می کند. در بیشتر مواقع با گرفتن پول از خوانندگان نوپا آن ها را تبلیغ می کند واز این راه کسب درامد می کند. بیشتر خوانندگان رپی این پیج را می شناسند و با آن در ارتباط هستند، چرا که در نهایت هر چیزی که خوانندگان بگویند را منتشر می کند تا حواشی را بسازد وباعث معروفیت آن ها شود.

خنجر هیپ پاپ

همان طور که می بینید اسم این رسانه بسیار جالب است ودر یکی از استوری های خلسه نیز این موضوع بازگو شده است. مضمون استوری به این صورت است که پیج رپی خنجر هیپ پاپ واقعا اسم جالبی دارد وبسیار ادمین محترمی دارد. بیشتر خوانندگان از این پیج رپی استقبال کرده اند و در بیشتر مواقع آن را پیشنهاد می دهند،چرا که تمامی حواشی را بدون ذره ای بی احترامی ویا طرفداری بازگو می کند.

رپ نیوز

رپ نیوز یگی از پیج هایی می باشد که تفاصیر آهنگ های سنگینی که متعلق به برخی از رپر ها می باشد را بازگو می کند برای مثال در برخی از موارد به نقد وبرسی آهنگ های علی سورنا می پردازد، چرا که بسیاری از عموم از فهمیدن داستان های علی سورنا عاجز اند. پیج اینستاگرام رپ نیوز دارای حواشی زیادی است و این امر به دلیل طرفداری آن از برخی از خوانندگان است، البته نا گفته نماند این پیج مانند رپ فارسی بیشتر در زمینه تبلیغات فعالیت می کند و این امر باعث واکنش بسیاری از افراد شده است.

رپ حاشیه

می توان گفت شما می توانید از اسم این پیج نوع فعالیت آن را بفهمید. رسانه رپ حاشیه مدام در حال درست کردن حاشیه در بین خوانندگان است وبیبشتر در زمینه دیس ها وواکنش های خوانندگان فعالیت می کند. شما می توانید در بیشتر مواقع تمامی اتفاقات روز مره در رپ فارس را در این رسانه دنبال کنید والبته ناگفته نماند این رسانه حواشی را به طور جالبی به تصویر می کشد و اگر شما یکی از استوری های این پیج را باز کنید تا اخرین استوری آن را نگاه می کنید، چرا که خبر های جذابی برای شما در آن استوری ها قرار گرفته است.

رپ گیم کام

این رسانه یکی از رسانه های تازه به دوران رسیده است، اما کار خود را بسیار خوب انجام می دهد و می توان به جرئت گفت دارای نظم خاصی در رسانه خود می باشد. شما در این رسانه می توانید نقد آهنگ های رپ فارس، کپی برداری های رپ وحواشی و پشت پرده رپ فارر را دنبل کنید. شما در این پیج تبلیغاتی بالغ بر خوانندگان نو پا را می بینید و این مورد یکی از موارد بیزینس تمامی رسانه های رپی می باشد.

پادکست های رسانه های رپ فارس

پادکست های رسانه های رپ فارس

همان طور که در قسمت قبلی توضیحات مختصری راجع به نحوه کار این رسانه ها داده شد، باید در این قسمت به شما توضیح دهیم که پادکست های رسانه ها با چه موضوعاتی شکل می گیرد. در بیشتر مواقع و در طول روز پادکست هایی با موضوع آهنگ ها ومعنی آن ها پخش می شود و در این پادکست ها متن آهنگ ها را به چالش می کشند، تا مفاهیم رپ برای عموم مردم راحت تر شود تا این موضوع در بین مردم ایران بیشتر شناخته شود. بسیاری از مردم به واسطه رسانه های رپی با خوانندگان سبک رپ اشنا شده اند ومضمون شعر های آن ها را فهمیده اند و در حال حاضر یکی از طرفداران پروپا قرص این سبک می باشند. نقش رسانه های رپی برای پخش اخبار رپ و برداشت های آهنگ ها بسیار مهم می باشد و می توان به جرئت گفت که باعث پیشرفت رپ فارس در سرتاسر ایران شده اند. بسیاری از خوانندگان با ادمین های این پیج ها در ارتباط هسند و با هم در برخی از بیزینس ها شریک می باشند.

رادیو های رسانه های رپ فارس

همان طور که برای شما مشخص شد رسانه های رپی، خبر رسان هایی هستند که بین رپر ها و مردم قرار دارند پس نقش بسیار مهمی در پیشرفت و پس رفت برخی از خوانندگان دارند. این رسانه بیشتر حکم رادیو را دارند، اما در یک سبک وموضوع خاصی فعالیت می کند. در این اواخر حواشی بسیار زیادی راجع به یاس و یکی از خوانندگان پاپ ایرانی منتشر شد که بیشتر رسانه ها به ان پرو بال ندادند تا حکم تبلیغ برای یک خواننده بی فکر در زمینه پاپ نشود.

کلیپ های رسانه های رپ فارس

شما می توانید با ورود به صفحه مردئمی این رسانه ها کلیپ های زیادی از خوانندگان رپ فارس ببینید که در سبک های متفاوتی مانند دست ها، ترک های جدید، رک های بسیار قدیمی، حواشی و دعوا های خوانندگان ببینید متاسفانه در حال حاضر بسیاری از خوانندگان با هماهنگ کردن بین خود ورسانه های رپی شروع به راه انداختن حواشی قلابی می کنند تا به واسطه این امر بیشتر دیده شوند ومردم شروع به دنبال آن ها کنند، که این امر باعث پیشرفت بسیاری از آن ها شد. باید بدانید در سبک رپ همیشه دو نفر با هم مشکل دارند ودر حال دعوا هستند. شما می توانید کلیپ های حواشی را در این رسانه ها مشاهده کنید تا از حواشی های رپ فارس مطلع شوید.

اینستاگرام رسانه های رپ فارس

اینستاگرام رسانه های رپ فارس

رسانه های رپی دارای فالوور های بسیار زیادی می باشند و افراد زیادی از عموم مردم آن ها را دنبال می کند. رسانه رپ حاشیه دارای 125k فالوور یا دنبتل کننده د ارد و تنها 208 نفر را در حال حاضر دنبال می کند، که تشکیل شده از خوانندگان رپی زیادی مانند ارش سرطان، خلسه وبسیاری از رپر های نوپا می باشد. رسانه رپ فارس بزرگ ترین وقدیمی ترین رسانه رپ می باشد که دارای 928kدنبال کننده یا فالوور دارد که رقم بسیار زیادی می باشدو تنها 37 نفر را فالو کرده است ودنبال می کند، که آن تعداد نفرات تشکیل شده از سپهر خلسه، صادق، پیشرو، و البته عرفان، حمیدصفت، یاسربی نام، تهم، فدایی ودیگر رپر ها می باشد. شما می توانید از فالووینگ های آن ها حدس بزنید که در چه زمینه هایی کار می کنند وچه افرادی را دنبال می کنند.

تلگرام رسانه های رپ فارس

بیشترین فعالیت رسانه های رپ فارس در اپ اینستاگرام می باشد، چرا که در این اپ دسترسی به خبر ها بسیار راحت تر است، اما در برخی از موارد که اینستاگرام فیلتر می شود. شما می توانید با عضویت در کانال های تلگرامی آن ها از برخی خبر ها مطلع شوید و همچنین می توانید بسیاری از آهنگ های رپی را در این کانال دانلود کرده و گوش کنید. بیشتر رسانه ها فعالیت کمی در کانال های تلگرامی خود دارند، چرا که اینستاگرام وقت زیادی را از آن ها می گیرد.

سایت های رسانه های رپ فارس

در برخی از موارد رسانه های رپی دارای سایت های متفاوتی می باشند و از طریق سایت های خود کسب درامد می کنند چرا که حاشیه پراکنی و دنبال کردن خوانندگان به تنهایی برای براورد هزینه های آن ها کافی نمی باشد. شما می توانید از طریق برخی از سایت های آن ها خرید کنید و یا از سایت های نوشتاری آن ها استفاده کنید برای مثال اگر به دنبال اطلاعات دقیق تری از یک خواننده هستید می توانید در سایت آن ها از این موضوع مطلع شوید.

ویژگی های رسانه های رپ فارس

رسانه های رپ فارس دارای نکات بسیار مثبتی در این صنعت بوده اند. همان طور که در بخش های قبلی توضیحاتی راجع به آن ها داده شد، این رسانه ها در معروفیت و پس رفت خوانندگان نقش مهمی دارند، چرا که تمامی حواشی و ارتباط بین خوانندگان را به نمایش می گذارد و می تواند در این بین از یک خواننده حمایت کند. جالب ترین قسمت این رسانه ها در این است که رپر های نو پا را به رپر های نسل های قدیمی معرفی می کنند و باعث بستن قرارداد های میلیاردی می شوند. بسیاری از خوانندگان نو پا با دادن هزینه هنگفتی به این رسانه ها درخواست تبلیغ کرده اند و بعد از تبلیغ آن ها موفقیت چشمگیری را رقم زده اند. البته نا گفته نماند در برخی از موارد رپر های بی استعدادی که می توانند از پس هزینه های تبلیغات بر آیند را تبلیغ می کنند و افراد زیادی آن ها را دنبال نمی کنند، اما این اتفاق بسیار کم پیش می آید، چرا که موسیقی کاملا سلیقه ای می باشد و حتی در بدترین شرایط ممکن افرادی به دنبال کننده های شخصی که تبلیغ شده است اضافه می شود.

عکس های رسانه های رپ فارس

شما می توانید در این قسمت عکسهای صفحات مجازی این رسانه ها را مشاهده کنید و می توانید برای دیدن عکس های بیشتر وارد سایت وکانال تلگرام ما شوید، تا بتوانید از برخی اطلاعات وحواشی مطلع شوید برای دیدن عکسی های متفاوت از خوانندگان و مدیران این رسانه ها با ما همراه باشید.

مدیران رسانه های رپ فارس

اشخاصی که صفحات مجازی رسانه ها را کنترل می نند و تاسیس رسانه ها به عهده آن ها بوده است مدیران رسانه های رپی هستند که برخی از آن ها چندین سال است که با دیگر خوانندگان در حال فعالیت و همکاری می باشد. یکی از مدیران معروف رسانه های رپی مهدیار نام دارد که مدیریت پیج و رسانه رپ فارس، قدیمی ترین رسانه رپی ایران را به عهده دارد، که در بیشتر مواقع با برخی از خوانندگان صحبت می کند وبرای تبلیغات حواشی آن ها برنامه ریزی می کند جالب است بدانید خوانندگان زیادی هستند که هنوز به تعداد فالوور های این رسانه ها فالوور ندارند و با همکاری ودادن هزینه به این رسانه ها در خواست تبلیغ پیج خود را می کنند.

سوالات متداول

آیا رسانه های رپی خبر های واقعی را پخش می کنند؟

در بیشتر مواقع بله اما به طور کلی باید بدانید رسانه های رپی به دنبال بازدید هستند و برای این عمل کار های زیادی می کنند و حواشی دروغین زیادی می سازند.

آیا خوانندگان با رسانه های رپ فارس همکاری می کنند؟

بله چرا که رسانه های رپی موقعیت های بسیار خوبی برای تبلیغات حواشی هستند و در برخی از موارد با هماهنگی های لازم می توانند باعث افزایش دنبال کننده ها در خوانندگان شوند.

رسانه های رپی در چه زمینه ای فعالیت می کنند؟

بیشتر در زمینه انتشار آهنگ های جدید، نقد و برسی آهنگ های سنگین رپی وحواشی فعالیت دارند وبیشتر کلیپ های آن ها در این باره ساخته می شود. البته در زمینه تبلیغات رپر های نو پا بسیار زیاد فعالیت دارند واز این راه کسب در آمد می کنند.

رسانه های رپی کدامند؟

می توان از قدیمی ترین آن یعنی رپ فارسی شروع کرد وبعد از آن تعداد رسانه های رپی زیاد شد، اما در حال حاضر همان طور که در بخش های قبلی توضیح داد تعداد کمی روی بورس هستند و از همه بیشتر دنبال کننده دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا