رها وانتونز کیست؟ قد، سن و ماجرای ازدواج او با سامی او

رها وانتونز یکی از خوانندگان جوان ایرانی می باشد که در گروه معروف رپی به نام وانتونز به همراه کوروش وانتونز، آرتا و سامی لو فعالیت می کند. ما در این مقاله تمامی بیوگرافی این خوانده خوش صدا را برای شما بازگو می کنیم و حواشی مربوط به او را به طور کامل توضیح می دهیم. رها و سامی لو زوج محبوب گروه وانتونز می باشند و از زمان فعالیت های اولیه در تهران با یک دیگر وارد رابطه احساسی می شوند و در نهایت در سال های اخیر با یک دیگر ازدواج می کنند.

از بیوگرافی رها وانتونز چه اطلاعاتی به دست می آوریم؟

از بیوگرافی رها وانتونز چه اطلاعاتی به دست می آوریم؟

رها متولد سال 1377 می باشد و متولد شده در تهران نیز می باشد. وی در خانواده کم جمعیتی زندگی می کند و در سال های اولیه موسیقی خود به عنوان خواننده زیر زمینی با گروه وانتونز که تشکیل شده از کوروش، پدی آی و سامی لو بوده است فعالیت کرده است. بهتر است بدانید که بعد از اتفاقات مربوط به آگاهی ایران به همراه گروه خود به ترکیه سفر می کند و در آن جا شروع به زندگی می کند.

رها وانتونز و همسرش رابطه خوبی با هم دارند؟

باید بدانید که این خواننده جذاب بعد از سال ها دوستی با سامی لو، یکی از اعضا مهم گروه وانتونز نیز با او ازدواج می کند و می توان گفت به شدت به یک دیگر علاقه داشتند. بعد از گذشت سال ها به گفته خودشان هنوز دعوا نکرده اند و از زندگی در کنار هم به شدت خوشحال می باشند. باید بدانید که رها در نوجوانی خود عاشق سامی لو می شود اما این رابطه به دور از چشم کوروش اتفاق می افتد.

عکس رها وانتونز را در کجا ببینیم؟

شما می توانید عکس های این خواننده زیبا را از طریق پیج او ببینید و صفحه اینستاگرام او را با نام خود آن پیدا کنید. رها درباره گروه وانتونز این گونه می گوید من بعد از ورود به این گروه حس عمیق و وابستگی زیادی به این گروه پیدا کردم اما با رفتن پدی آی از گروه وانتونز دیگر فکر نمی کردم که این گروه دوباره سرپا شود تا این که آرتا وارد این گروه شد و بیش از پیش باعث پیشرفت ما شد.

دسترسی به اینستاگرام رها وانتونز چگونه است؟


دسترسی به اینستاگرام رها وانتونز چگونه است؟

شما می توانید از طریق نام رها وانتونز پیج او را پیدا کنید و به دنبال اتفاقات و چالش های یوتوبی این خواننده باشید. وی مدام از روزمره خود استوری می گذارد و در اینستاگرام خود فعالیت ویژه ای دارد. رها وانتونز اینستا خود را مانند آلبومی برای عکس های خود می داند. شما می توانید ازطریق جستجو نام او در مرورگر به صفحه اصلی اینستاگرام این خواننده زیبا دسترسی پیدا کنید. ورود به پیج رها وانتونز از این لینک میسر شده است.

رها وانتونز متولد چه ماهی است؟

رها یکی از بهترین خوانندگان زن در عرصه رپ می باشد و درسبک آر اند بی نیز فعالیت می کند. بهتر است بدانید که او متولد 11مرداد می باشد و در استامبول زندگی می کند. اگر به دنبال سوال رها وانتونز کیست می باشید، می توانید تا انتها این مقاله با ما همراه باشید. شما می توانید برای دانلود آهنگ های رها از لینک های زیراستفاده کنید و یا با گوش دادن آهنگ ها از طریق اسپاتیفای، حقوق ناشر را رعایت کنید.

قد رها وانتونز چقدر است؟

بهتر است بدانید که وی جز قد بلند ها محسوب می شود و قد خود را در یکی از ویدیو های خود با اندازه 175 سانتی متر نام برده است. رها وانتونز شب را یکی از بهترین ترک های خود می داند و شما می توانید برای دانلود او از لینک های زیر استفاده کنید.

سن رها وانتونز چقدر است؟

وی به تازگی 22 ساله شد و تولد خود را در منزل خود با سامی لو گرفت و بعد از ساعاتی دوستان او به جمع آن ها پیوستند. رها وانتونز درد را قبل از تولد خود منتشر کرد. پیج اینستا رها وانتونز رها متشکل از عکس های او و ویدیو های مربوط به آهنگ های او می باشد.

ماجرای دستگیری رها وانتونز چه بود؟

ماجرای دستگیری رها وانتونز چه بود؟

بهتراست بدانید که بعد از مدتی فعالیت در تهران، پلیس آگاهی این گروه را به خاطر زیر زمینی بودن و فعالیت در عرصه رپ دستگیر کرد و همه آن ها در بازداشتگاه زندانی شدند. وی بعد از این اتفاق از ایران خارج شد و در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند. پس کجایی رها وانتونز یکی از آهنگ های تکی او می باشد و بدون حضور وانتونز نیز منتشر شده است.

دانلود اهنگ های رها وانتونز چگونه ممکن می شود؟

برای دانلود اهنگ جدید رها وانتونز و یا آهنگ های قدیمی او می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید و یا با استفاده از اپ های متفاوت مانند رادیو جوان، ساند کلاد و یا اسپاتیفای نیز به این ترک ها گوش بسپارید. اهنگ شب رها وانتونز یکی از بهترین آهنگ های او می باشد.

رها کجا زندگی می کند؟

وی در حال حاضر در استامبول زندگی می کند و به دنبال پیشرفت در کار خود می باشد و مدام در حال پخش آهنگ های جدید نیز می باشد. اهنگ رها وانتونز که به تازگی منتشر شده است یکی از بهتر ها می باشد و لینک دانلود او در بایو این هنرمند وجود دارد. رها گروه وانتونز را مانند خانواده خود می داند و ارتباط نزدیکی با ربکا و هلیا،دوست دختر های آرتا و کوروش دارد. آن ها مدام با یک دیگر وقت می گذرانند و به دنبال روزمره خود هستند. در بسیاری از مواقع این سه نفر با هم دیده می شوند و این نشان دهنده رابطه نزدیک آن ها می باشد.

موزیک ویدیو های رها را چگونه ببینیم؟

موزیک ویدیو های رها را چگونه ببینیم؟

شما می توانید تمامی موزیک ویدیو های این خواننده زیبا را از طریق یوتوب او مشاهده کنید و تمامی ویدیو های او را دریوتوب ببینید. دانلود اهنگ درد از رها وانتونز همراه موزیک ویدیو آن امکان پذیر می باشد. شما می توانید با استفاده ازیوتوب این هنرمند تمامی چالش های او با دیگر هم گروهی ها و یا با همسر خود را ببینید و آن ها را دنبال کنید. اگر به دنبال چنل یوتوب این هنرمند می باشید، می توانید با استفاده از نام او در یوتوب به کانال او برسید و تمامی موزیک ویدیو های رها را مشاهده کنید.

آیا رها از سامی جدا شده است؟

مدتی شایعاتی راجع به جدا یی رها از گروه وانتونز در شبکه مجازی پخش شده بود و همه دلیل او را جدایی از سامی لو می دانستند. بهتر است بدانید که این تنها شایعه ای بیش نبوده است و رها در یکی از ویدیو های خود اعلام می کند که این تنها یک شایعه درمورد او می باشد. بهتر است بدانید که این زوج مدتی دور از چشم کوروش قرار می گذاشتند چرا که کوروش در ابتدا شروع فعالیت درباره روابط عاشقانه این طور گفته بود که نمی توانید با هم در گروه روابط عاشقانه برقرار کنید و اگر این اتفاق انجام شود تمام گروه وانتونز از هم می پاشد. وی بعد ازفهمیدن قضایا بین سامی لو و رها به شدت عصبانی شد و به آن ها گفت اگر اتفاقی برای گروه به واسطه شما بی افتد برای همیشه رابطه خود را با شما تمام می کنم.

حضور رها در کنسرت استانبول وانتونز قطعی است؟

بهتراست بدانید که رها در تمامی کنسرت های وانتونز حضور دارد و این خبر از طریق خود او در اینستگرام پخش شده است. بهتر است بدانید که حواشی راجع به برگزاری کنسرت به تنهایی در فضای مجازی منتشر شده است که می توان به چشم یک شایعه به آن نگاه کنیم. باید بدانید که تمامی افراد وانتونز به تنهایی با برخی از رپر ها همکاری کرده اند و به دنبال همکاری های بیشتر نیز می باشند. بهتر است بدانید که این گروه با خوانندگانی مانند خلسه، سیجل و لیتو رابط خوبی دارند و همکاری های زیادی را با یک دیگر انجام داده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا رها قصد خواندن ترکی با مهراد هیدن را دارد؟

بهتر است بدانید که این دو خواننده به دنبال همکاری با هم هستند و در آینده آهنگی را با یک دیگر منتشر می کنند. رها به وسیله علیرضا جی جی به مهراد هیدن معرفی شده و هنوز در موقعیت تصمیم گیری درباره هم هستند.

آیا سامان با خانواده رها برای ازدواج خود به مشکل خورد؟

بهتر است بدانید که خانواده رها با این ازدواج به دلیل سن کم رها مشکل داشتند و از این رو این حواشی منتشر شده است اما هرگز رابطه بدی با سامی لو نداشته اند و این به دلیل آشنایی بسیار زیاد در بین آن ها می باشد.

ماجرا حاملگی رها به طور کل به کجا ختم شد؟

رها در این اواخر دارای فعالیت بسیار کمی بود و مدام به گفته خود در حالت های بدنی بدی بود. به همین دلیل برخی از حواشی درباره حاملگی او می گفتند. بهتر است بدانید که وی در این باره نظر خود را اعلام کرد و در ویدیو ای گفت من باردار نیستم و هرگز به بچه دار شدن فکر نمی کنم.

آیا این خواننده زیبا با برند خاصی برای مدلینگ کار می کند؟

بهتر است بدانید که وی با برخی ازبرند های خیابانی ترکیه کار می کند و این عمل را با ربکا و هلیا دوست دختر کوروش وانتونز نیز انجام می دهد. آن ها در حال حاضر مدل های چند برند در ترکیه هستند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا