بیوگرافی گروه وانتونز (Wantons) با معرفی اعضا و بهترین آهنگ ها

این گروه تشکیل شده از رپ کن های جوان به نام کوروش وانتونز، سامی لو، آرتا وانتونز، رها وانتونز و پدی آی می باشد. اما باید بدانید که به دلیل تغییر سبک و درگیری های کوچک بین اعضا پدی آی از جمع گروه وانتونز بیرون آمد و به جای آن خواننده جوان به نام آرتا وارد این گروه شد.

این بچه ها از ابتدا شروع کار خود با سبک متفاوت و نیو اسکول وارد عرصه رپ شدند و از همان اول طرفدار های خود را خیلی سریع پیدا کرده اند. همان طور که می دانید سبک این بچه ها در عرصه رپ دیس لاو می باشد و پر طرفدار ترین موزیک آن ها فدا سرت است که با حضور کوروش، سامی لو، رها وانتونز و پدی آی می باشد. ما در این مقاله سعی بر این داریم که به تک تک این اعضا بپردازیم و خصوصیت اخلاقی و بهترین آهنگ های آن ها را برای شما عزیزان باز گو کنیم، با ما همراه باشید.

وانتونز

جدول وانتونز

اعضای گروه وانتونز:کوروش وانتونز، سامی لو، آرتا وانتونز، رها وانتونز، پدی آی
آغاز کار وانتونز:1391
محل برگزاری کنسرت وانتونز:ترکیه، استانبول
آهنگ های معروف وانتونز:فدا سرت، همینیم که هستیم، چشمک، دو صبح، روز وحشی

از معرفی گروه وانتونز چه اطلاعاتی را به دست می آوریم؟

در این قسمت به بررسی و شناسایی اعضای گروه می پردازیم که با کوروش شروع می کنیم که نام اصلی آن کوروش نجفی می باشد، وی متولد یک اردیبهشت 1374 می باشد. طبق گفته خود کوروش، او از 12 سالگی رپ می کرده است و فعالیت خود را از سال 91 در گروه وانتونز به صورت رسمی آغاز کرد. نفر بعد سامی لو می باشد که نام اصلی آن سامان هستش که متولد 26 مرداد 1374 می باشد او گفته است که از 16 سالگی رپ می کرده است و بعد از یاد گرفتن هنر آهنگ سازی فعالیت خود را در این گروه آغاز کرده است و باید بدانید سامی لو علاوه بر خواننده آهنگ ساز گروه نیز می باشد.

نفر بعد پدی آی می باشد که در حال حاضر از این گروه جدا شده است، وی متولد 30 اردیبهشت 1374 می باشد که با استفاده از یک برنامه کامپیوتری در 14 سالگی رپ کردن را انجام می داده است و بعد آشنایی با کوری و سامی لو در 17 سالگی اش این گروه را تاسیس کرده اند و در آن فعالیت جدی خود را آغاز کرده اند.

او پس از گذشت زمان های زیاد و ساختن چند آهنگ موفق به همراه گروه از آن ها به دلیل درگیری های شخصی جدا شد و بعد از آن آرتا وارد گروه آن ها شد و هم چنین رها که دوست دختر سامی لو می باشد و از اول فعالیت این گروه در آن حضور داشت و در سبک آر اند بی در آن فعالیت می کند. برای دانلود اهنگ کوروش وانتونز نیستمت می توانید آن را در سایت های مختلف سرچ کنید.

اعضای گروه wantons چه افرادی هستند؟

این گروه تشکیل شده از 5 اعضا جوان می باشد که درسبک نیو اسکول و دیس لاو در عرصه رپ فعالیت می کنند. تقریبا این اعضا با یک دیگر هم رده سنی می باشند مثلا کوروش و سامی لو و هم چنین پدی آی متولد سال 1374 می باشند. آرتا نیزاز همه ی اعضا کوچک تر می باشد؛ چرا که متولد سال 1378 می باشد. باید بدانید که رها که عضو دختر این گروه می باشد دوست دختر سامی لو بوده است و آن ها در سال های گذشته با یک دیگر ازدواج کردند و هم چنین عروسی گرفتند.

پدی آِی عضو سابق گروه وانتونز می باشد چرا که به خاطر درگیری های کوچکی که بین اعضای گروه رخ داد از یک دیگر جدا شدند اما باید بدانید که آن ها دوباره به تازگی با یک دیگر هم کاری نیز داشته اند و این نشانه این است که آن ها از لحاظ دوستی با یک دیگر مشکلی ندارند و فقط از لحاظ موزیکی با یک دیگر به مشکل بر خورده بودند. البته این موضوع نا گفته نماند که اعضای جدید نیز اعلام جدایی وانتونز کرده بودند اما هنوز که هنوزه با یک دیگر کار می کنند و این گروه را تشکیل می دهند.

گروه وانتونز کجا زندگی میکنند؟

گروه وانتونز یک گروه موسیقی در سبک رپ و هیپ هاپ است که در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده گروه وانتونز بیوگرافی آن ها بپردازند و با مشاهده بیوگرافی وانتونز اطلاعات بیشتری در رابطه با آن ها بدست آورند. هم چنین یکی از سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که در حال حاضر اعضای گروه کجا زندگی می کنند؟

بهتر است بدانید که این گروه سه عضو اصلی دارد و اولین عضو های آن کوروش (کوری)، سامان (سامی لو) و پدرام (پدی آی) نام دارند. البته پس از این که پدی آی از گروه خارج شد، آرتا و رها به این گروه اضافه شدند. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر تمام اعضای گروه ساکن ترکیه و شهر استانبول هستند و در این شهر به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید هیولا نام اولین اهنگ وانتونز می باشد که در قالب سینگل ترک و به صورت جداگانه منتشر شده است. اعضای این گروه با انتشار این آهنگ توانستند توجهاتی را به سمت خود جلب کنند.

اکیپ وانتونز را چه کسانی تشکیل می دهند؟

این روز ها گروه های موسیقی مختلفی در حال فعالیت هستند که یکی از این گروه‌ ها، گروه وانتونز نام دارد که از اعضای جوان و با استعدادی تشکیل شده است که با توجه به فعالیت هایی که اعضای این گروه انجام می دهند و انتشار آثار بی نظیرشان توانسته اند گروه وانتونز را به شهرت زیادی برسانند. حال در ادامه قرار است به گروه وانتونز بیوگرافی اعضا بپردازیم.

یکی از معروف ترین اعضای این گروه کوروش نجفی می باشد که این روز ها با نام هنری کوروش وانتونز شناخته می‌ شود. کوروش متولد یک اردیبهشت 1374 است و از سن 12 سالگی فعالیت خود را در عرصه خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است و از سال 1391 عضو این گروه شده است. از دیگر اعضای این گروه می توان به آرتا میرحسینی با نام هنری آرتا وانتونز اشاره کرد. او متولد 11 مهر 1375 در ایران است که در ابتدا به صورت تنهایی به فعالیت می پرداخته است. اما پس از آشنایی با اعضای گروه وانتونز، عضو این گروه شده است و پس از آن فعالیت خود را در این گروه ادامه داده است و در حال حاضر به شهرت زیادی رسیده است.

سامان که این روز ها با نام هنری سامی لو شناخته می شود یکی دیگر از اعضای گروه است که در مرداد 1374 به دنیا آمده است و از سن 16 سالگی فعالیت خود را شروع کرده است و علاوه بر این که خواننده گروه است، آهنگساز وانتوز نیز می باشد. از دیگر اعضای گروه می‌ توان به رها که این روز ها با نام هنری رها وانتونز شناخته می‌ شود اشاره کرد. او متولد سال 1377 می باشد که با عضویت در این گروه توانست به اوج شهرت و محبوبیت خود برسد. پدرام ایزدپناه ملقب به پدی آی متولد 30 اردیبهشت 1374 می باشد که مدتی در این گروه مشغول به فعالیت بوده است، اما در حال حاضر به صورت انفرادی فعالیت های خود را ادامه می‌ دهد.

کنسرت های وانتونز بیشتر در چه کشورهایی است؟

این گروه جوان در برخی از کشور ها کنسرت برگذار کرده اند که یکی از این کشور ها کشور ترکیه می باشد. آن ها به تازگی نیز در کشور ترکیه و شهر استامبول کنسرت برگذار کرده بودند که افرادی بسیاری که در ایران زندگی می کنند و توانایی رفتن به کنسرت خارج از کشور را ندارند؛ برای این گروه استوری گذاشته بودند که چقدر دلشان می خواهد در آن کنسرت حضور پیدا کنند و هم چنین در کنسرت آن ها اعضا زیادی شرکت کرده بودند.

اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید از آهنگ های این گروه جوان و هنرمند استفاده کنید و به آن ها گوش دهید می توانید با سرچ وانتونز اداس، نیستمت وانتونز، دانلود آهنگ نهنگ ابی وانتونز و وانتونز پس من چی از موزیک های این خوانندگان جوان استفاده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام گروه وانتونز چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام گروه وانتونز چیست؟

باید بدانید که این گروه پر طرفدار که اعضای مخاطبین آن ها را افراد کم سن و سال و جوان تشکیل داده است علاوه بر یک پیج برای گروه وانتونز هر کدام به صورت جدا گانه نیز پیج های شخصی دارند که در آن فعالیت های موزیکی خود را منتشر می کنند. هم چنین گاهی از طریق استوری و و گذاشتن پست جواب اشخاصی که برای آن ها موزیک دیس خوانده اند می دهند و هم چنین با دوست دخترهای خود در پیج رسمی شان عکس منتشر می کنند.

شما می توانید برای دیدن ویدئو های مربوط به اجرا زنده این گروه با جست و جو کلمه کنسرت وانتونز آپارات در سایت آپارات از ویدئو های این گروه دیدن کنید. برای ورود به پیج رسمی وانتونز در اینستاگرام کلیک کنید.

بررسی دیس های گروه وانتونز

گروه وانتونز در حال حاضر شامل پنج عضو جوان و با استعداد است. حال برای برخی از افراد سوالی که به وجود می آید، این است که سبک اهنگ های وانتونز چیست؟ بهتر است بدانید این گروه در سبک نیو اسکول و دیس لاو در عرصه رپ مشغول به فعالیت هستند. حال ناگفته نماند که اعضای این گروه در انتشار دیس ترک بسیار قوی هستند و تا به اکنون دیس ترک های بسیار جنجالی را خوانده و منتشر کرده اند که در ادامه قرار است به معرفی برخی از این دیس ترک ها بپردازیم.

آهنگ فنا

یکی از جنجالی‌ ترین دیس ترک‌ های گروه وانتونز فنا می‌ باشد که در این آهنگ گروه وانتونز خیلی از رپر های نسل یک را دیس کرده است.

آهنگ هیاهو

آهنگ هیاهو که دیس به برخی از رپران ایرانی بوده است باتوجه به این که از تکست قوی برخوردار بود، به همین دلیل پس از انتشار مورد استقبال خیلی از شنوندگان قرار گرفت.

آهنگ بگو یادته

از دیگر دیس ترک های قوی و معروف گروه وانتوز می‌ توان به آهنگ بگو یادته اشاره کرد. در قسمتی از این آهنگ اعضای گروه برخی از رپران معروف را دیس کرده اند.

مصاحبه با اعضای گروه wantons چگونه پیش رفت؟

این گروه که بهترین گروه های رپ فارسی است؛ با سبک های مختلفی مصاحبه داشته اند که در آن مصاحبه ها سوال هایی نظیر چرا پدی آی از گروه جدا شد، از چند سالگی رپ می کنند، چجوری با یک دیگر آشنا شدند و وانتونز به چه معناست از این هنرمندان سوال شده است که آن ها به این سوال ها جواب می دهند و دلیل همه ی این سوال ها را باز گو می کنند.

شما باید با در نظر داشتن این موضوع که این گروه سبک جدیدی را وارد عرصه رپ کرده اند برای سبک آن ها احترام قائل شوید و اگر به دنبال این هستید که بتوانید از آهنگ های پر بیننده ی این جوان های با استعداد استفاده کنید می توانید با سرچ وانتونز همینیم که هستیم، وانتونز فدای سرت، وانتونز چشمک و وانتونز بوم نقاشی از موزیک های خوب و با کیفیت این گروه استفاده کنید.

حواشی کنسرت wantons در استانبول چه بود؟

جدا از این که در این کنسرت خیلی ها حضور داشته اند و کسانی که حضور نداشته اند با گذاشتن استوری برای این گروه و اعلام این که چقدر می خواهند در کنسرت آن ها حضور داشته باشند اما به دلیل این که شرایط سفر به خارج از ایران را ندارند نمی توانند به این کنسرت بروند، این کنسرت نیز حواشی های خاص خودش را داشت. اول این که موزیک هایی در این کنسرت اجرا شد به صورت پلی بک بود و این امر باعث می شود که کیفیت کنسرت پایین بیاید و برخی از افراد به این خاطر وارد کنسرت می شوند تا بتوانند از اجرا زنده خواننده لذت ببرند.

بعد از آن این امر رو شد که صدا های خوانندگان در کنسرت با صدا های آن ها در موزیک هایشان تفاوت زیادی دارد برای مثال قسمت هایی که کوروش داشت آهنگ یک بارم من رو اجرا می کرد در موزیک اصلی صدا خیلی کلف تری را داشت اما در کنسرت صدای آن به نسبت موزیک خیلی نازک تر بود از این رو می توان فهمید که صدا های این خوانندگان در موزیک هایشان با استفاده از دستگاه های مخصوص دست کاری می شود و صدای اورجینال آن ها نمی باشد.

درامد گروه wantons از کجاست؟

درامد گروه wantons از کجاست؟

این بچه ها از کودکی شروع به فعالیت خود در صنعت رپ کرده اند و از همان اول به دلیل سبک دیس لاوی که داشته اند زود بالا آمدند و خیلی زود مشهور شدند. اما اگر به دنبال این هستید که بدانید در آمد آن ها از کجاست باید گفت از طریق کنسرت هایی که برگزار کرده اند و نا گفته نماند که این اعضا دارا سایت شرط بندی Betowin می باشند که در استوری های خود آن را تبلیغ می کنند و از افراد می خواهند که به سایت آن ها بروند.

جدا از آن این گروه در سال های اخیر دیگر موزیک های شان را به صورت رایگان بیرون نمی دهند و اگر بخواهید آهنگ های جدید آن ها را گوش کنید باید به اسپاتی فای بروید و همان طور که می دانید سایت اسپاتی فای به آن ها براساس بیننده ای که دارند؛ مبلغی را می دهد و آرتا که یکی از اعضا گروه می باشد درآمد بسیار بسیار زیادی را از طریق اسپاتی فای بدست آورده است.

مافیا بازی کردن گروه وانتونز

اعضای گروه وانتونز رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند تا جایی که علاوه بر این که همکار هستند از دوستان صمیمی یکدیگر هم به شمار می‌ روند. آن ها گاهی اوقات با هم ویدیو های جذاب و جنجالی را ضبط و در فضای مجازی مانند یوتیوب منتشر می‌ کنند.

حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل اعضای گروه به همراه یکدیگر مافیا بازی کردند که می‌ توانید برای مشاهده بازی مافیا گروه وانتونز به یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی مانند یوتیوب و اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت و آپارات هم می‌ توانید به جستجو و مشاهده ویدیو مافیا گروه وانتونز بپردازید. مافیا بازی کردن اعضای گروه بسیار جذاب و خنده‌ دار است. به همین دلیل پس از انتشار با استقبال بسیار خوب طرفداران اعضای گروه رو به رو شد.

وانتونز و اکتاو با هم همکاری داشتند

در حال حاضر این دو گروه هیچ گونه همکاری با یک دیگر نداشته اند. اما باید بدانید که گروه وانتونز با رپر های سر شناسی مانند رضا پیشرو، سهراب ام جی، سپهر خلسه، خشایار اس آر، بهزاد لیتو و در آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه 2 و هم چنین آلبوم ستاره بازی اعضا گروه زد بازی حضور داشته اند و جز پر باز دید ترین موزیک ها نیز محسوب می شدند.

باید بدانید که خشایار اس آر با ایجاد درگیری ساختگی با کوروش او را به یک رپ بتل دعوت کرد که بعد از اتمام آن رپ بتل مشخص شد که این دعوا کاملا ساختگی بود و فقط به خاطر جذب فالور و همچنین درست کردن حاشیه این دعوا را انجام دادند در این رپ بتل علی جی دال و خشایار اس آر در یک تیم بودند و سامی لو و کوروش در تیم دیگر که بعد موزیک هایی که در این لایو اجرا کرده اند را به صورت یک آلبوم بیرون دادند. البته باید بدانید لایو های دوستانه و خودمانی وانتونز نیز طرف دار های خودش را دارد. شما می توانید برای دیدن متن اهنگ هنوزم وانتونز او را در گوگل به همراه لیریک سرچ کنید.

موزیک ویدیو های گروه وانتونز چه سبکی می باشد؟

باید بدانید که این گروه از ابتدا کار خود و بیرون دادن آهنگ های اولیه خود یک موزیک ویدئو به نام فدا سرت منتشر کرده اند در آن موزیک ویدئو خیلی سن سال کمی داشتند. اکثر موزیک ویدئو های آن ها عاشقانه یا دیس لاو می باشد آن ها به تازگی موزیک ویدئو همینیم که هستیم را منتشر کرده اند که از دید بینندگان این موزیک ویدئو خیلی جالب و جذاب بود، در این موزیک ویدئو اعضای گروه وانتونز به همراه دوست دختر هایشان حضور دارند و متن آهنگ نیز عاشقانه می باشد.

هم چنین در قسمتی از موزیک ویدئو ها همه اعضا به همراه دوست دختر هایشان بر روی دیوار و لباس های یک دیگر اسپری رنگی می کشند که باعث شده بود جلوه پر بیننده ای به موزیک ویدئو بدهد. باید بدانید اگر شما به دنبال شنیدن موزیک های این گروه جوان و با استعداد می گردید می توانید با سرچ وانتونز بگو یادته، وانتونز همخونه و دو صبح وانتونز از موزیک های این گروه محبوب استفاده کنید.

آلبوم های گروه وانتونز

از زمانی که گروه وانتونز فعالیت خود را شروع کرده است، اعضای گروه با همکاری یکدیگر توانسته اند آثار قوی را منتشر کنند. هم چنین ناگفته نماند که اعضای گروه علاوه بر سینگل ترک‌ تا به اکنون آلبوم‌ هایی را نیز منتشر کرده اند و یا این که در آلبوم‌ های برخی از رپران دیگر به عنوان مهمان حضور داشته اند.

برنامه کامبیز اخباری با گروه وانتونز

کامبیز اخباری به همراه دوست خود یعنی پاشا مجلسی در سال 2020 یک برنامه آنلاین به نام (Red Line) راه اندازی کردند. آن ها در این برنامه تمام سلبریتی هایی که از شهرت زیادی هم برخوردار هستند را دعوت می کنند و با هر کدام یک لایو یک ساعته برگزار می کنند.

حال در یکی از برنامه‌ های کامبیز اخباری، گروه وانتونز حضور داشتند که در این برنامه کامبیز و اعضای وانتونز در مورد موضوعات جذابی به گفتگو پرداختند و این برنامه از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد. حال می‌ توانید با مراجعه به یوتیوب و یا آپارات به جستجو و مشاهده این قسمت از برنامه کامبیز اخباری بپردازید.

اهنگ های برتر وانتونز کدامند؟

آهنگ های برتر وانتونز کدامند؟

باید بدانید که این اعضا با وجود سن کمی که دارند از همان ابتدا اگر آهنگی منتشر می کردند با کیفیت و پر بیننده بود و باید گفت که این بچه ها سبک جدیدی رو وارد عرصه رپ کردند که پر بیننده و جوان پسند بود، با اینکه طرف دار های این گروه را بیش تر هم سن و سال های خود اعضا گروه تشکیل داده اند، باز پر بیننده و پر طرفدار هستند. باید بدانید که سامی لو به همراه کوروش در یوتیوب خود مسابقه ای را راه اندازی کرده اند که در آن افراد تازه کار و با استعداد را معرفی می کنند و بیش تر این برنامه حالت استعداد یابی را دارد. اگر شما به دنبال آهنگ های این گروه هستید باید با ما همراه باشید تا آن ها را برای شما معرفی کنیم.

آهنگ فدای سرت

اولین آهنگی می خواهیم برای شما معرفی کنیم فدا سرت می باشد که اعضا این گروه این آهنگ را در سن خیلی کمی منتشر کرده اند و اعضایی که در این آهنگ حضور داشتند سامی لو، کوروش، پدی آی و رها بود، مضمون این آهنگ دیس لاو می باشد و زمانی که این آهنگ منتشر به سرعت در سراسر ایران پخش شد چرا که سبک جدیدی از رپ بود که نو جوانان و جوانان را بسیار زیاد تحت تاثیر قرار داد و هم چنین می توان گفت که این آهنگ باعث بالا آمدن گروه شد. باید بدانید که این موزیک موزیک ویدئو نیز دارد که اگر تمایل دارید آن را ببینید می توانید نام این موزیک را سرچ کنید.

آهنگ چشمک

موزیک بعدی نیز در سبک دیس لاو می باشد و ریتم و آهنگ سازی این موزیک خیلی تمیز دیزاین شده که آهنگ سازی آن با سامی لو، آهنگ ساز گروه بوده است. باید بدانید در زمان این آهنگ آرتا هنوز وارد گروه نشده بود اما با این حال این موزیک یکی از پر طرفدار ترین در زمان و سبک خودش بوده است. باید بدانید که این آهنگ موزیک ویدئو نیز دارد که اگر به دنبال دیدن آن هستید باید نام آن را چه در یوتیوب و چه در سایت های مختلف سرچ کنید تا بتوانید از تماشای آن بهره ببرید.

آهنگ پارک وی

این ترک در آخرین آلبوم آرتا یکی از اعضا گروه می باشد. این آلبوم انفرادی آرتا هستش که در آن همه اعضا نیز حضور دارند. مضمون این آهنگ دیس لاو می باشد و تمام اعضا برای معشوق خود از این صحبت می کنند که نبودشان باعث خوش حالی می باشد. این ترک در بین تمام ترک های آلبوم آرتا پر بیننده تر بود آن هم بخاطر ریتم و فلو هایی است که در موزیک استفاده شده است. اگر شما به دنبال گوش دادن آن موزیک و این آلبوم می باشید می توانید با سایت رادیو جوان و یا اسپاتی فای بروید و از این موزیک و آلبوم بهره مند شوید.

دستگیری گروه وانتونز

بهتر است بدانید که اعضای گروه وانتونز در ابتدا در ایران فعالیت خود را به عنوان خواننده رپ شروع کردند و حتی گروه وانتونز در ایران تشکیل شد. البته ناگفته نماند با توجه به این که در ایران محدودیت‌ های بسیار زیادی برای فعالیت خوانندگان رپ وجود دارد. به همین دلیل اعضای گروه مجوز رسمی برای خوانندگی نداشتند و به صورت غیرقانونی و زیرزمینی به فعالیت می‌ پرداختند. به همین دلیل همیشه با مشکلاتی رو به رو می شدند.

حال این موضوع را هم باید افزود زمانی که اعضای گروه در ایران مشغول به فعالیت بودند، به یکباره اخباری در رابطه با دستگیری اعضای گروه در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر شد که این اخبار جنجال بسیار زیادی را به وجود آورد.

در ابتدا برخی از افراد تصور می‌ کردند که این اخبار حاشیه است که برای اعضای گروه منتشر شده است. اما پس از مدتی مشخص شد که اعضای این گروه به دلیل نامشخصی دستگیر شده‌ اند و با اعلام رسمی مراجع ذی‌ ربط از هرگونه فعالیتی در ایران منع شدند.

این موضوع باعث شد برای این که گروه از هم نپاشد و اعضای گروه بتوانند به فعالیت‌ های خود ادامه دهند، به خارج از کشور مهاجرت کنند. به همین دلیل اعضای گروه از ایران به ترکیه مهاجرت کردند و ساکن استانبول شدند. پس از آن دوباره فعالیت رسمی خود را شروع کردند و این بار قوی‌ تر از قبل به فعالیت پرداختند. در حال حاضر گروه وانتونز به یکی از محبوب‌ ترین و پرطرفدار ترین گروه‌ های موسیقی تبدیل شده است.

همکاری این گروه با بهزاد لیتو چگونه بود؟

همکاری این گروه با بهزاد لیتو چگونه بود؟

بهزاد لیتو رپر سر شناس ایرانی که قبلا در گروه عرفان پایدار بود و بعد از مدتی از گروه جدا شد با رپر های زیادی فیت داده است که ناگفته نماند با گروه وانتونز نیز فیت داده است که همه آن ها موفقیت آمیز بود. یکی از فیت های موفقیت آمیز بهزاد با این گروه به همراه خشایار اس آر می باشد که نام این آهنگ رسید به تهش می باشد.

این موزیک حواشی های زیادی را به دنبال داشت و یکی از موزیک ها و هم کاری های خوب محسوب می شود. این گروه جوان هم کاری های زیادی با اشخاص بزرگ و رپر های معروف و سر شناس ایرانی داشته اند که از جمله این هنرمندان رضا پیشرو، سهراب ام جی و سپهر خلسه می باشند.

آیا پدرام در این گروه هنوز حضور دارد؟

باید گفت که این گروه در ابتدا متشکل از پدی آی، کوروش، سامی لو و رها بود که به دلیل درگیری ها و تفاوت نظر هایی که با یک دیگر داشتند پدرام که ملقب به پدی آی می باشد از این گروه جوان جدا شد و بعد از آن اعلام کرد فعالیت خود را جدا گانه انجام می دهد.

با اینکه دیگر مثل دیگر اعضا گروه طرفدار ندارد اما مقدار طرفداری رو هم که دارد به دلیل عضویت سابق در گروه بوده است. وی در حال حاضر به صورت انفرادی فعالیت می کند اما بازدید زیادی ندارد.

نظر اعضای وانتونز درباره بازخورد مردم به ترک هایشان چگونه بود؟

این گروه جوان و نوین در مصاحبه ها و استوری هایی که می گذارند ادعا دارند که ترک های آن ها بسیار پر طرفدار است و افراد زیادی از ترک های آن ها استقبال می کنند. آن ها هم چنین ادعا دارند که در سبکشان بهترینند و حتی کوروش در یک ویدیو در ایسنتا خود اعلام کرد بهترین رپر ایران من هستم و هیچکس ( خواننده رپ) دوره اش دیگر به پایان رسیده است. وی در این باره می گوید باید کسانی که دوره آن ها تمام شده به جوانان بها بدهند، تا آن ها فعالیت کنند و درآمد به دست آورند.

خبر جدا شدن گروه وانتونز حقیقت دارد؟

در حال حاضر در دنیای رپ و در میان رپران و حتی گروه‌ های رپ، حاشیه‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شود که تمام حواشی پیرامون رپران و یا گروه‌ های رپ توسط مردم به ویژه علاقه‌ مندان به رپ دنبال می‌ شود.

حال با توجه به این که گروه وانتونز یکی از محبوب‌ ترین و معروف‌ ترین گروه‌ های موسیقی رپ به شمار می‌ رود. به همین دلیل همیشه در پیرامون این گروه حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود که گاهی اوقات حواشی پیرامون وانتونز باعث به وجود آمدن دردسر های زیادی برای اعضای وانتونز شده است.

حال مدتی قبل خبر جدا شدن گروه وانتونز در فضای مجازی منتشر شد که این خبر حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد و باعث نگرانی و ناراحتی طرفداران این گروه شد. این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که اعضای گروه در کنار یکدیگر یک ویدیو منتشر کردند و در این ویدیو بیان کردند که به هیچ عنوان گروه از هم نپاشیده و در حال حاضر اعضای گروه با همکاری یکدیگر به فعالیت می‌ پردازند و قرار است در آینده آهنگ‌ های جذاب و شنیدنی را برای طرفدارانشان منتشر کنند.

رابطه کوروش وانتونز با فن هایش چگونه است؟

اعضا گروه با طرفدارانش بسیار مهربان هستند و هوا آن ها را دارند. آن ها با ساختن یک برنامه استعداد یابی در یوتوب گفتند که قصد دارند از استعداد های جوان و تازه کار حمایت کنند تا بتوانند زود تر دیده شوند. این گروه طرفدار های زیادی دارد که بیش تر طرفدار های آن ها را افراد جوان و کم سن و سال تشکیل می دهند. باید بدانید که آهنگ های آن ها در دهه های 70 و 80 بیشتر شنیده می شود اما مخاطبان دیگری نیز از رده سنی های متفاوت دارند.

سوالات متداول

سبک اهنگ های وانتونز چیست؟

گروه وانتونز تشکیل شده از پنج عضو جوان و با استعداد است که به طور معمول اعضای این گروه در سبک نیو اسکول و هم چنین دیس لاو در عرصه رپ مشغول به فعالیت هستند. اعضای این گروه همه رده سنی مشابهی دارند و متولد دهه هفتاد می باشند.

حال بهتر است بدانید وانتونز یکی از گروه های معروف در زمینه موسیقی رپ و هیپ هاپ به شمار می‌ رود که با توجه به آثار فوق العاده ای که تا به امروز منتشر کرده است و همکاری های جذابش با برخی از رپران دیگر توانسته به شهرت و محبوبیت زیادی برسد تا جایی که این روزها در بین مردم ایران به ویژه جوانان و نوجوانان طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است و در بین سایر گروه های موسیقی جایگاه ویژه ای را از آن خود کرده است.

هم چنین ناگفته نماند که اعضای وانتونز نیز توانسته اند با توجه به فعالیت گسترده ای که در این گروه انجام می‌ دهند به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسند. در حال حاضر هر کدام از اعضای وانتونز به خوانندگان موفق و محبوبی تبدیل شده اند که در بین مردم ایران از شهرت فراوانی برخوردارند و این رپران به صورت انفرادی نیز فعالیت می‌ کنند و با همکاری با برخی از رپران دیگر توانسته اند به میزان شهرت و محبوبیت خود بی فزایند.

چالش گروه وانتونز

بهتر است بدانید در حال حاضر تمام اعضای گروه وانتونز در شبکه‌ های مجازی به ویژه یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند. این موضوع باعث شده تا آن ها با همکاری یکدیگر ویدیو های جالبی را با موضوعات مختلف به ویژه چالش ضبط و در صفحات مجازی خود منتشر کنند.

حال این موضوع را هم باید افزود که اکثر چالش‌ هایی که توسط این گروه ضبط و در فضای مجازی منتشر شده اند با استقبال بسیار خوب طرفداران گروه وانتونز روبرو شده اند و از بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شدند. حال می‌ توانید با مراجعه به چنل یوتیوب هر کدام از اعضا و یا حتی آپارات به جستجو و مشاهده این چالش‌ ها بپردازید.

آدرس یوتیوب اعضای وانتونز

در حال حاضر اعضای گروه وانتونز در یوتیوب که یکی از شبکه‌ های اجتماعی محبوب و کاربردی است، فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند و توانسته اند از طریق فعالیت در این شبکه یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

حال خیلی از افراد تمایل دارند تا آدرس یوتیوب وانتونز را پیدا کنند. در این باره بهتر است بدانید که اگر به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید و نام هر کدام از اعضای گروه را به انگلیسی جستجو کنید، چنل او برای شما نمایش خواهد یافت.

اولین آهنگ وانتونز چه بوده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، گروه وانتونز متشکل از پنج عضو اصلی به نام های آرتا، کوروش، پدی آی، سامی لو و رها می باشد. البته پدی آی در حال حاضر فعالیت خود را به صورت انفرادی ادامه می‌ دهد. حال در این گروه کوری و آرتا به عنوان رپکن، سامی لو به عنوان آهنگساز و خواننده و در نهایت رها به عنوان خواننده مشغول به فعالیت هستند. حال اگر از طرفداران این گروه هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید هیولا نام اولین مجموعه رسمی این گروه می باشد که در قالب سینگل ترک و به صورت جداگانه منتشر شده است.

این موضوع را هم باید افزود که اعضای این گروه سابقه همکاری‌ های جداگانه‌ ای را با خوانندگان و رپران مشهور از جمله رضا پیشرو، سپهر خلسه، سهراب ام جی، جی جی، لیتو، نسیم، سیجل و … را در پرونده کاری خود ثبت کرده اند که باعث شده است آن ها بتوانند به میزان شهرت و محبوبیت خود بی افزایند.

تاثیر جدایی آرتا و دوست دخترش بر گروه چه بوده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، یکی از اعضای این گروه آرتا میرحسینی است که این روزها با نام هنری آرتا وانتونز شناخته می شود. جالب است که بدانید آرتا آخرین فردی بوده است که عضو این گروه شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که مدت نسبتا طولانی است که آرتا با شخصی به نام ربکا که یکی از مدل های معروف اینستاگرام است در رابطه بوده است.

آرتا و ربکا در طول دوستی شان کلیپ ها و عکس های مشترک زیادی را در صفحات مجازی خود به اشتراک می گذاشتند و از این رو توانستند به میزان شهرت و طرفداران خود بی افزایند. اما با این حال مدتی قبل اخباری در رابطه با جدایی آرتا و ربکا در فضای مجازی منتشر شد که این موضوع باعث شد تا حاشیه های بسیار زیادی به وجود آید.

پس از علنی شدن جدایی دوست دختر آرتا و او، اخباری در رابطه با این که دلیل جدایی این زوج خیانت آرتا بوده است در فضای مجازی منتشر شد که این موضوع باعث خشم و ناراحتی طرفداران این زوج به ویژه فن های ربکا شد؛ این حاشیه ها و جنجال ها تا جایی ادامه پیدا کرد که به گروه وانتونز نیز کشیده شد و این گروه را هم درگیر کرد، چرا که اعضای گروه نیز رابطه دوستانه و صمیمی با ربکا داشتند. اما با این حال پس از مدت کوتاهی این جنجال‌ ها به اتمام رسید و گروه توانست به حالت عادی برگردد و به فعالیت‌ های خود در عرصه موسیقی بپردازد.

پس از جدایی این زوج خیلی از کاربران بیان کردند که ربکا از جدایی با آرتا ضربه بزرگی خورده است، چرا که او توانسته بود از طریق آرتا و رابطه اش با اعضای گروه به شهرت و محبوبیت زیادی برسد و دوستان بیشتری را در فضای مجازی و دنیای واقعی به دست آورد و در حال حاضر تنها شده است. اما با این حال مدتی است که خانواده ربکا نزد او رفته اند تا این مدل معروف کمتر احساس تنهایی کند. آرتا نیز در حال حاضر تمرکز خود را بر روی فعالیت در حرفه‌ اش قرار داده است.

آیا گروه ونتونز آهنگسازی هم می کند؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر سامان که با نام هنری سامی لو شناخته می شود و یکی از اعضای این گروه می باشد، علاوه بر این که خواننده این گروه است، آهنگسازی وانتونز را نیز برعهده گرفته است و در حال حاضر اکثر آهنگسازی های این گروه را سامی لو انجام می دهند. حال ناگفته نماند که مدتی قبل اخباری در رابطه با این که این گروه آهنگسازی برخی از رپران دیگر را نیز بر عهده دارد در فضای مجازی منتشر شد. اما اعضای گروه تا به اکنون در این باره صحبتی نکرده اند و این اخبار را هم تایید و یا تکذیب نکرده اند.

بررسی کلیپ های wantons

اگر از طرفداران این گروه هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از دلایل محبوبیت و شهرت wantons، موزیک ویدیوهای جذاب و دیدنی است که تا به اکنون ساخته و منتشر کرده اند. در این باره بهتر است بدانید اعضای گروه هر چند وقت یکبار برای موزیک های خود ویدیو های بسیار جذاب با سبک خاص و گنگ را می سازند و این موزیک ویدیو ها را در فضای مجازی همچون چنل یوتیوب و یا صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌ کنند.

این کلیپ ها تا به اکنون از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار بوده اند و مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران و مخاطبان این گروه قرار گرفته اند. حال می توانید با مراجعه به صفحات مجازی هر کدام از اعضای گروه به راحتی به مشاهده کلیپ های وانتونز بپردازید و به این گونه بیشتر با سبک فعالیت های این گروه آشنا شوید.

دلیل جدایی پدی آی از این گروه چه بوده است؟

پدرام ایزدپناه که با نام هنری پدی آی شناخته می شود یکی از اعضای این گروه بوده است که با فعالیت در این گروه توانست به شهرت و محبوبیت زیادی برسد و هم چنین با همکاری اعضای گروه آثار بی نظیری را منتشر کرده است. البته ناگفته نماند که پس از مدتی که از فعالیت پدی آی در وانتونز گذشت، او تصمیم گرفت از گروه جدا شود و دلیل جدایی این رپر نیز درگیری‌ ها و تفاوت نظرهایی که با سایر اعضای گروه داشته، عنوان شده است.

در حال حاضر پدی آی به صورت انفرادی به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد و تا به اکنون آهنگ هایی را نیز خوانده و منتشر کرده است. بهتر است بدانید در حال حاضر او رابطه دوستانه ای با اعضای گروه دارد و هیچ گونه جنگ و دعوایی بین آن ها وجود ندارد.

اکیپ وانتونز چگونه با هم آشنا شدند؟

اعضای گروه وانتونز در ابتدا در ایران فعالیت خود را به عنوان خواننده شروع کردند و به تنهایی مشغول به فعالیت بودند. پس از مدتی آن ها از طریق برخی از دوستان مشترکشان با یکدیگر آشنا شدند و کم کم اکیپ وانتونز را تشکیل دادند. در حال حاضر این گروه به یکی از بهترین گروه‌ های موسیقی رپ تبدیل شده است.

چه خواننده هایی به گروه وانتونز دیس داده اند؟

اگر از طرفداران این گروه معروف هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید تا به اکنون برخی از خوانندگان و رپران همچون حسین تهی، امیر تتلو و برخی دیگر از رپران نسل یک، اپیکور، گروه زدبازی و … به وانتونز دیس داده اند.

سوالات متداول

 1. آیا گروه وانتونز از هم پاشیده است؟

  باید بدانید که با توافق اعضای گروه، دیگر ترکی با نام وانتونز منتشر نمی شود و این گروه منحل می شود. باید بدانید که تصمیم اصلی با کوروش بوده است. در حال حاضر آن ها به عنوان همکار با هم فیت می دهند و دیگر برچسب هم گروه روی آن ها نمی باشد.

 2. آیا ربکا، زن آرتا بازیگر است؟

  باید بدانید که وی در هنگام زندگی در ایران در فیلم هایی مانند نهنگ عنبر و رحمان 1400 ایفای نقش کرده است. البته بهتر است بدانید که در نقش های سوم و چهارم ایفای نقش کرده است که شما با مشاهده این فیلم ها خواهید فهمید.

 3. آیا سامی لو و رها از یک دیگر جدا شده اند؟

  باید بدانید که این زوج به شدت به یک دیگر وابسته هستند وهرگز دلیلی برای جدایی ندارند. در برخی از موارد تنها با یک دیگر بحث های کوچکی می کنند که درباره موسیقی نیز می باشد. همان طور که می دانید آن ها به صورت مخفیانه عاشق یک دیگر می شوند بعد از شکل گیری علاقه به هم گروهی های خود خبر می دهند و واکنش آن ها کمی تند بوده است.

 4. آیا گروه وانتونز توسط پلیش دستگیر شده اند؟

  بهتر ست بدانید که در زمان زندگی آن ها در تهران توسط آگاهی به دلیل گروه زیر زمینی بودن دستگیر می شوند و بعد از گذشت یک مدت به زندان می روند و این دلیل اصلی مهاجرت آن ها از ایران بوده است.

5/5 - (4 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا