بیوگرافی گروه وانتونز (Wantons) با معرفی اعضا و بهترین آهنگ ها

این گروه تشکیل شده از رپ کن های جوان به نام کوروش وانتونز، سامی لو، آرتا وانتونز، رها و پدی آی می باشد. اما باید بدانید که به دلیل تغییر سبک و درگیری های کوچک بین اعضا پدی آی از جمع گروه وانتونز بیرون آمد و به جای آن خواننده جوان به نام آرتا وارد این گروه شد. این بچه ها از ابتدا شروع کار خود با سبک متفاوت و نیو اسکول وارد عرصه رپ شدند و از همان اول طرفدار های خود را خیلی سریع پیدا کرده اند. همان طور که می دانید سبک این بچه ها در عرصه رپ دیس لاو می باشد و پر طرفدار ترین موزیک آن ها فدا سرت است که با حضور کوروش، سامی لو، رها وانتونز و پدی آی می باشد. ما در این مقاله سعی بر این داریم که به تک تک این اعضا بپردازیم و خصوصیت اخلاقی و بهترین آهنگ های آن ها را برای شما عزیزان باز گو کنیم، با ما همراه باشید.

وانتونز

از معرفی گروه وانتونز چه اطلاعاتی را به دست می آوریم؟

در این قسمت به بررسی و شناسایی اعضای گروه می پردازیم که با کوروش شروع می کنیم که نام اصلی آن کوروش نجفی می باشد، وی متولد یک اردیبهشت 1374 می باشد. طبق گفته خود کوروش، او از 12 سالگی رپ می کرده است و فعالیت خود را از سال 91 در گروه وانتونز به صورت رسمی آغاز کرد. نفر بعد سامی لو می باشد که نام اصلی آن سامان هستش که متولد 26 مرداد 1374 می باشد او گفته است که از 16 سالگی رپ می کرده است و بعد از یاد گرفتن هنر آهنگ سازی فعالیت خود را در این گروه آغاز کرده است و باید بدانید سامی لو علاوه بر خواننده آهنگ ساز گروه نیز می باشد. نفر بعد پدی آی می باشد که در حال حاضر از این گروه جدا شده است، وی متولد 30 اردیبهشت 1374 می باشد که با استفاده از یک برنامه کامپیوتری در 14 سالگی رپ کردن را انجام می داده است و بعد آشنایی با کوری و سامی لو در 17 سالگی اش این گروه را تاسیس کرده اند و در آن فعالیت جدی خود را آغاز کرده اند او پس از گذشت زمان های زیاد و ساختن چند آهنگ موفق به همراه گروه از آن ها به دلیل درگیری های شخصی جدا شد و بعد از آن آرتا وارد گروه آن ها شد و هم چنین رها که دوست دختر سامی لو می باشد و از اول فعالیت این گروه در آن حضور داشت و در سبک آر اند بی در آن فعالیت می کند. برای دانلود اهنگ کوروش وانتونز نیستمت می توانید آن را در سایت های مختلف سرچ کنید.

اعضای گروه wantons چه افرادی هستند؟

این گروه تشکیل شده از 5 اعضا جوان می باشد که درسبک نیو اسکول و دیس لاو در عرصه رپ فعالیت می کنند. تقریبا این اعضا با یک دیگر هم رده سنی می باشند مثلا کوروش و سامی لو و هم چنین پدی آی متولد سال 1374 می باشند. آرتا نیزاز همه ی اعضا کوچک تر می باشد چرا که متولد سال 1378 می باشد. باید بدانید که رها که عضو دختر این گروه می باشد دوست دختر سامی لو بوده است و آن ها در سال های گذشته با یک دیگر ازدواج کردند و هم چنین عروسی گرفتند. پدی آِی عضو سابق گروه وانتونز می باشد چرا که به خاطر درگیری های کوچکی که بین اعضای گروه رخ داد از یک دیگر جدا شدند اما باید بدانید که آن ها دوباره به تازگی با یک دیگر هم کاری نیز داشته اند و این نشانه این است که آن ها از لحاظ دوستی با یک دیگر مشکلی ندارند و فقط از لحاظ موزیکی با یک دیگر به مشکل بر خورده بودند. البته این موضوع نا گفته نماند که اعضای جدید نیز اعلام جدایی وانتونز کرده بودند اما هنوز که هنوزه با یک دیگر کار می کنند و این گروه را تشکیل می دهند.

کنسرت های وانتونز بیشتر در چه کشورهایی است؟

این گروه جوان در برخی از کشور ها کنسرت برگذار کرده اند که یکی از این کشور ها کشور استامبول می باشد. آن ها به تازگی نیز در کشور استامبول کنسرت برگذار کرده بودند که افرادی بسیاری که در ایران زندگی می کنند و توانایی رفتن به کنسرت خارج از کشور را ندارند برای این گروه استوری گذاشته بودند که چقدر دلشان می خواهد در آن کنسرت حضور پیدا کنند هم چنین در کنسرت آن ها اعضا زیادی شرکت کرده بودند. اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید از آهنگ های این گروه جوان و هنرمند استفاده کنید و به آن ها گوش دهید می توانید با سرچ وانتونز اداس، نیستمت وانتونز، دانلود اهنگ نهنگ ابی وانتونز و وانتونز پس من چی از موزیک های این خوانندگان جوان استفاده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام گروه وانتونز چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام گروه وانتونز چیست؟

باید بدانید که این گروه پر طرفدار که اعضای مخاطبین آن ها را افراد کم سن و سال و جوان تشکیل داده است علاوه بر یک پیج برای گروه وانتونز هر کدام به صورت جدا گانه نیز پیج های شخصی دارند که در آن فعالیت های موزیکی خود را منتشر می کنند و هم چنین گاهی از طریق استوری و و گذاشتن پست جواب اشخاصی که برای آن ها موزیک دیس خوانده اند می دهند و هم چنین با دوست دختر های خود در پیج رسمی شان عکس منتشر می کنند. شما می توانید برای دیدن ویدئو های مربوط به اجرا زنده این گروه با جست و جو کلمه کنسرت وانتونز آپارات در سایت آپارات از ویدئو های این گروه دیدن کنید. برای ورود به پیج رسمی وانتونز در اینستاگرام کلیک کنید

مصاحبه با اعضای گروه wantons چگونه پیش رفت؟

این گروه با سبک های مختلفی مصاحبه داشته اند که در آن مصاحبه ها سوال هایی نظیر چرا پدی آی از گروه جدا شد، از چند سالگی رپ می کنند، چجوری با یک دیگر آشنا شدند و وانتونز به چه معناست از این هنرمندان سوال شده است که آن ها به این سوال ها جواب می دهند و دلیل همه ی این سوال ها را باز گو می کنند. شما باید با در نظر داشتن این موضوع که این گروه سبک جدیدی را وارد عرصه رپ کرده اند برای سبک آن ها احترام قائل شوید و اگر به دنبال این هستید که بتوانید از آهنگ های پر بیننده ی این جوان های با استعداد استفاده کنید می توانید با سرچ وانتونز همینیم که هستیم، وانتونز فدای سرت، وانتونز چشمک و وانتونز بوم نقاشی از موزیک های خوب و با کیفیت این گروه استفاده کنید.

حواشی کنسرت wantons در استانبول چه بود؟

جدا از این که در این کنسرت خیلی ها حضور داشته اند و کسانی که حضور نداشته اند با گذاشتن استوری برای این گروه و اعلام این که چقدر می خواهند در کنسرت آن ها حضور داشته باشند اما به دلیل این که شرایط سفر به خارج از ایران را ندارند نمی توانند به این کنسرت بروند، این کنسرت نیز حواشی های خاص خودش را داشت. اول این که موزیک هایی در این کنسرت اجرا شد به صورت پلی بک بود و این امر باعث می شود که کیفیت کنسرت پایین بیاید و برخی از افراد به این خاطر وارد کنسرت می شوند تا بتوانند از اجرا زنده خواننده لذت ببرند. بعد از آن این امر رو شد که صدا های خوانندگان در کنسرت با صدا های آن ها در موزیک هایشان تفاوت زیادی دارد برای مثال قسمت هایی که کوروش داشت آهنگ یک بارم من رو اجرا می کرد در موزیک اصلی صدا خیلی کلف تری را داشت اما در کنسرت صدای آن به نسبت موزیک خیلی نازک تر بود از این رو می توان فهمید که صدا های این خوانندگان در موزیک هایشان با استفاده از دستگاه های مخصوص دست کاری می شود و صدای اورجینال آن ها نمی باشد.

درامد گروه wantons از کجاست؟

درامد گروه wantons از کجاست؟

این بچه ها از کودکی شروع به فعالیت خود در صنعت رپ کرده اند و از همان اول به دلیل سبک دیس لاوی که داشته اند زود بالا آمدند و خیلی زود مشهور شدند. اما اگر به دنبال این هستید که بدانید در آمد آن ها از کجاست باید گفت از طریق کنسرت هایی که برگزار کرده اند و نا گفته نماند که این اعضا دارا سایت شرط بندی Betowin می باشند که در استوری های خود آن را تبلیغ می کنند و از افراد می خواهند که به سایت آن ها بروند. جدا از آن این گروه در سال های اخیر دیگر موزیک های شان را به صورت رایگان بیرون نمی دهند و اگر بخواهید آهنگ های جدید آن ها را گوش کنید باید به اسپاتی فای بروید و همان طور که می دانید سایت اسپاتی فای به آن ها براساس بیننده ای که دارند مبلغی را می دهد و آرتا که یکی از اعضا گروه می باشد درآمد بسیار بسیار زیادی را از طریق اسپاتی فای بدست آورده است.

وانتونز و اکتاو با هم همکاری داشتند

در حال حاضر این دو گروه هیچ گونه همکاری با یک دیگر نداشته اند. اما باید بدانید که گروه وانتونز با رپر های سر شناسی مانند رضا پیشرو، سهراب ام جی، سپهر خلسه، خشایار اس آر، بهزاد لیتو و در آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه 2 و هم چنین آلبوم ستاره بازی اعضا گروه زد بازی حضور داشته اند و جز پر باز دید ترین موزیک ها نیز محسوب می شدند. باید بدانید که خشایار اس آر با ایجاد درگیری ساختگی با کوروش او را به یک رپ بتل دعوت کرد که بعد از اتمام آن رپ بتل مشخص شد که این دعوا کاملا ساختگی بود و فقط به خاطر جذب فالور و همچنین درست کردن حاشیه این دعوا را انجام دادند در این رپ بتل علی جی دال و خشایار اس آر در یک تیم بودند و سامی لو و کوروش در تیم دیگر که بعد موزیک هایی که در این لایو اجرا کرده اند را به صورت یک آلبوم بیرون دادند. البته باید بدانید لایو های دوستانه و خودمانی وانتونز نیز طرف دار های خودش را دارد. شما می توانید برای دیدن متن اهنگ هنوزم وانتونز او را در گوگل به همراه لیریک سرچ کنید.

موزیک ویدیو های گروه وانتونز چه سبکی می باشد؟

باید بدانید که این گروه از ابتدا کار خود و بیرون دادن آهنگ های اولیه خود یک موزیک ویدئو به نام فدا سرت منتشر کرده اند در آن موزیک ویدئو خیلی سن سال کمی داشتند. اکثر موزیک ویدئو های آن ها عاشقانه یا دیس لاو می باشد آن ها به تازگی موزیک ویدئو همینیم که هستیم را منتشر کرده اند که از دید بینندگان این موزیک ویدئو خیلی جالب و جذاب بود، در این موزیک ویدئو اعضای گروه وانتونز به همراه دوست دختر هایشان حضور دارند و متن آهنگ نیز عاشقانه می باشد و هم چنین در قسمتی از موزیک ویدئو ها همه اعضا به همراه دوست دختر هایشان بر روی دیوار و لباس های یک دیگر اسپری رنگی می کشند که باعث شده بود جلوه پر بیننده ای به موزیک ویدئو بدهد. باید بدانید اگر شما به دنبال شنیدن موزیک های این گروه جوان و با استعداد می گردید می توانید با سرچ وانتونز بگو یادته، وانتونز همخونه و دو صبح وانتونز از موزیک های این گروه محبوب استفاده کنید.

اهنگ های برتر وانتونز کدامند؟

اهنگ های برتر وانتونز کدامند؟

باید بدانید که این اعضا با وجود سن کمی که دارند از همان ابتدا اگر آهنگی منتشر می کردند با کیفیت و پر بیننده بود و باید گفت که این بچه ها سبک جدیدی رو وارد عرصه رپ کردند که پر بیننده و جوان پسند بود، با اینکه طرف دار های این گروه را بیش تر هم سن و سال های خود اعضا گروه تشکیل داده اند، باز پر بیننده و پر طرفدار هستند. باید بدانید که سامی لو به همراه کوروش در یوتیوب خود مسابقه ای را راه اندازی کرده اند که در آن افراد تازه کار و با استعداد را معرفی می کنند و بیش تر این برنامه حالت استعداد یابی را دارد. اگر شما به دنبال آهنگ های این گروه هستید باید با ما همراه باشید تا آن ها را برای شما معرفی کنیم.

فدا سرت

اولین آهنگی می خواهیم برای شما معرفی کنیم فدا سرت می باشد که اعضا این گروه این آهنگ را در سن خیلی کمی منتشر کرده اند و اعضایی که در این آهنگ حضور داشتند سامی لو، کوروش، پدی آی و رها بود، مضمون این آهنگ دیس لاو می باشد و زمانی که این آهنگ منتشر به سرعت در سراسر ایران پخش شد چرا که سبک جدیدی از رپ بود که نو جوانان و جوانان را بسیار زیاد تحت تاثیر قرار داد و هم چنین می توان گفت که این آهنگ باعث بالا آمدن گروه شد. باید بدانید که این موزیک موزیک ویدئو نیز دارد که اگر تمایل دارید آن را ببینید می توانید نام این موزیک را سرچ کنید.

چشمک

موزیک بعدی نیز در سبک دیس لاو می باشد و ریتم و آهنگ سازی این موزیک خیلی تمیز دیزاین شده که آهنگ سازی آن با سامی لو، آهنگ ساز گروه بوده است. باید بدانید در زمان این آهنگ آرتا هنوز وارد گروه نشده بود اما با این حال این موزیک یکی از پر طرفدار ترین در زمان و سبک خودش بوده است. باید بدانید که این آهنگ موزیک ویدئو نیز دارد که اگر به دنبال دیدن آن هستید باید نام آن را چه در یوتیوب و چه در سایت های مختلف سرچ کنید تا بتوانید از تماشای آن بهره ببرید.

پارک وی

این ترک در آخرین آلبوم آرتا یکی از اعضا گروه می باشد. این آلبوم آلبوم انفرادی آرتا هستش که در آن همه اعضا نیز حضور دارند. مضمون این آهنگ دیس لاو می باشد و تمام اعضا برای معشوق خود از این صحبت می کنند که نبودشان باعث خوش حالی می باشد. این ترک در بین تمام ترک های آلبوم آرتا پر بیننده تر بود آن هم بخاطر ریتم و فلو هایی است که در موزیک استفاده شده است. اگر شما به دنبال گوش دادن آن موزیک و این آلبوم می باشید می توانید با سایت رادیو جوان و یا اسپاتی فای بروید و از این موزیک و آلبوم بهره مند شوید.

همکاری این گروه با بهزاد لیتو چگونه بود؟

همکاری این گروه با بهزاد لیتو چگونه بود؟

بهزاد لیتو رپر سر شناس ایرانی که قبلا در گروه پایدار عرفان بود و بعد از مدتی از گروه جدا شد با رپر های زیادی فیت داده است که ناگفته نماند با گروه وانتونز نیز فیت داده است که همه آن ها موفقیت آمیز بود. یکی از فیت های موفقیت آمیز بهزاد با این گروه به همراه خشایار اس آر می باشد که نام این آهنگ رسید به تهش می باشد. این موزیک حواشی های زیادی را به دنبال داشت و یکی از موزیک ها و هم کاری های خوب محسوب می شود. این گروه جوان هم کاری های زیادی با اشخاص بزرگ و رپر های معروف و سر شناس ایرانی داشته اند که از جمله این هنرمندان رضا پیشرو، سهراب ام جی و سپهر خلسه می باشند.

آیا پدرام در این گروه هنوز حضور دارد؟

باید گفت که این گروه در ابتدا متشکل از پدی آی، کوروش، سامی لو و رها بود که به دلیل درگیری ها و تفاوت نظر هایی که با یک دیگر داشتند پدرام که ملقب به پدی آی می باشد از این گروه جوان جدا شد و بعد از آن اعلام کرد فعالیت خود را جدا گانه انجام می دهد. با اینکه دیگر مثل دیگر اعضا گروه طرفدار ندارد اما مقدار طرفداری رو هم که دارد به دلیل عضویت سابق در گروه بوده است. وی در حال حاضر به صورت انفرادی فعالیت می کند اما بازدید زیادی ندارد.

نظر اعضای وانتونز درباره بازخورد مردم به ترک هایشان چگونه بود؟

این گروه جوان و نوین در مصاحبه ها و استوری هایی که می گذارند ادعا دارند که ترک های آن ها بسیار پر طرفدار است و افراد زیادی از ترک های آن ها استقبال می کنند. آن ها هم چنین ادعا دارند که در سبکشان بهترینند و حتی کوروش در یک ویدیو در ایسنتا خود اعلام کرد بهترین رپر ایران من هستم و هیچکس ( خواننده رپ) دوره اش دیگر به پایان رسیده است. وی در این باره می گوید باید کسانی که دوره آن ها تمام شده به جوانان بها بدهند، تا آن ها فعالیت کنند و درآمد به دست آورند.

رابطه کوروش وانتونز با فن هایش چگونه است؟

اعضا گروه با طرفدارانش بسیار مهربان هستند و هوا آن ها را دارند. آن ها با ساختن یک برنامه استعداد یابی در یوتوب گفتند که قصد دارند از استعداد های جوان و تازه کار حمایت کنند تا بتوانند زود تر دیده شوند. این گروه طرفدار های زیادی دارد که بیش تر طرفدار های آن ها را افراد جوان و کم سن و سال تشکیل می دهند. باید بدانید که آهنگ های آن ها در دهه های 70 و80 بیشتر شنیده می شود اما مخاطبان دیگری نیز از رده سنی های متفاوت دارند.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا گروه وانتونز از هم پاشیده است؟

باید بدانید که با توافق اعضای گروه، دیگر ترکی با نام وانتونز منتشر نمی شود و این گروه منحل می شود. باید بدانید که تصمیم اصلی با کوروش بوده است. در حال حاضر آن ها به عنوان همکار با هم فیت می دهند و دیگر برچسب هم گروه روی آن ها نمی باشد.

آیا ربکا، زن آرتا بازیگر است؟

باید بدانید که وی در هنگام زندگی در ایران در فیلم هایی مانند نهنگ عنبر و رحمان 1400 ایفای نقش کرده است. البته بهتر است بدانید که در نقش های سوم و چهارم ایفای نقش کرده است که شما با مشاهده این فیلم ها خواهید فهمید.

آیا سامی لو و رها از یک دیگر جدا شده اند؟

باید بدانید که این زوج به شدت به یک دیگر وابسته هستند وهرگز دلیلی برای جدایی ندارند. در برخی از موارد تنها با یک دیگر بحث های کوچکی می کنند که درباره موسیقی نیز می باشد. همان طور که می دانید آن ها به صورت مخفیانه عاشق یک دیگر می شوند بعد از شکل گیری علاقه به هم گروهی های خود خبر می دهند و واکنش آن ها کمی تند بوده است.

آیا گروه وانتونز توسط پلیش دستگیر شده اند؟

بهتر ست بدانید که در زمان زندگی آن ها در تهران توسط آگاهی به دلیل گروه زیر زمینی بودن دستگیر می شوند و بعد از گذشت یک مدت به زندان می روند و این دلیل اصلی مهاجرت آن ها از ایران بوده است.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا