بیوگرافی پایا پایدار و دوست دخترش | آیا او رد داده است؟!

پایا یکی از اعضا گروه پایدار می باشد که از گذشته های دور در این گروه فعالیت داشته است. وی متولد سال 1370 می باشد و طبق گفته خودش از 16 سالگی آهنگ رکورد می کرده و در داخل سایت قرار می داده. او یکی از قدیمی ترین رپر های عرصه رپ می باشد.

پایا رپر کیست؟

پایا رپر کیست؟

بیوگرافی پایا را این گونه آغاز می کنیم که او انسانی عجیب است چرا که خود را متولد مریخ می داند. باید دانست که این رپر قدیمی توسط بهزاد لیتو با گروه پایدار آشنا شد و بعد از ورود بهزاد لیتو به این گروه پایا نیز وارد گروه شد. او هم اکنون هم کاری های بسیاری با گروه پایدار داشته است.

بهترین ترک های پایا چه نام دارند؟

این رپر جوان که متولد 1370 می باشد از زمان های خیلی زیادی در عرصه رپ فعالیت می کرده است و دارای آهنگ ها و هم کاری های موفقیت آمیزی می باشد. او در آهنگ هایش از همان ابتدا این موضوع را اعلام می کرد که از مصرف مواد بسیار لذت می برد و راجب آن رپ می کند.

آهنگ الماس

این آهنگ یکی از ترک های آلبوم گروه پایدار می باشد که نام آن آلبوم آیت الترپ می باشد. پایا در این آهنگ به همراه دیگر اعضا گروه حضور دارد که به جرعت می توان گفت این خواننده از همه اعضا بهتر در این موزیک رپ می کند.

آهنگ می دادی

این آهنگ در دوران انتشارش جز بهترین هم کاری ها محسوب می شد چرا که با حضور تهم، پایا و سامی بیگی بود و متن این آهنگ در آن زمان بسیار عجیب محسوب می شد و خیلی ایده نوع و جدیدی بود.

آهنگ دژاگه

موزیک دژاگه به همراه اعضا زد بازی می باشد. این موزیک در دوره انتشار خود طرفدار های زیادی را به خود اختصاص داد و به جرعت می توان گفت که این خواننده جوان از دیگر اعضا گروه در این موزیک بهتر رپ می کند.

آلبوم پایا را چگونه دانلود کنیم؟

آلبوم پایا را چگونه دانلود کنیم؟

اگر شما به دنبال این می باشید بتوانید آلبوم جدید این خواننده را گوش دهید می توانید در سایت های مختلف آن را سرچ کنید برای مثال می توانید از پلتفرم هایی مانند اسپاتی فای، ساندکلاد و یوتوب برای گوش داد استفاده کنید. هم چنین با سرچ دانلود اهنگ دم صبح پایا و دانلود اهنگ های قدیمی پایا در گوگل می توانید از این موزیک ها لذت ببرید.

دوست دختر پایا کیست؟

او با دوست دختر که از خیلی وقت پیش ها با یک دیگر در رابطه هستند نامزد کرده است. این خواننده در رابطه با دوست دخترش در اینستگرام خود پست ها و استوری های عاشقانه منتشر می کند و ادعا دارد که دیوانه وار او را دوست دارد.

همکاری پایا و سوگند موفق بود؟

این دو خواننده در گذشته با یک دیگر هم کاری های موفقیت آمیز زیادی داشته اند که یکی از این هم کاری ها نام پنج بدازظهر را دارد و این موزیک جز بهترین هم کاری های این دو آرتیست می باشد که با حضور سینا تهم می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام چیست؟


آدرس پیج اینستاگرام چیست؟

پایا اینستا خود را گونه ای طراحی کرده است که همه اعضا بتوانند از آن دیدن کنند. او در پیج خود استوری های متن دار می گذارد که صحبت های خود را از این طریق با طرفدارانش به اشتراک می گذارد، هم چنین با دوست دختر خود عکس های مختلفی منتشر می کند.

یوتیوب پایا فعال است؟

اگر به دنبال این سوال می گردید که او در یوتوب خود فعالیت دارد در پاسخ به شما باید گفت که او در یوتوب خود آهنگ ها و هم چنین موزیک ویدئو های خود را منتشر می کند که شما می توانید از آن ها دیدن کنید.

پایا با چه رپر های همکاری کرده است؟

او با رپر های سرشناس زیادی هم کاری داشته است که از جلمه از این آرتیست ها بهزاد لیتو، عرفان پایدار، سینا تهم، علی جی دال، ایمانمون و سوگند می باشند. او در همه هم کاری های خود بهترین بوده است و خیلی خوب رپ می کند.

پایا چه کسانی را در اهنگ هایش دیس کرده است؟

پایا چه کسانی را در اهنگ هایش دیس کرده است؟

این موضوع را در خاطر داشته باشید که پایا ویکی پدیا اطلاعات بسیار نا چیزی را در اختیار قرار داده است که ما در اینجا قصد داریم به تمام دیس هایی که او انجام داده است بپردازیم چرا که او انسانی ماهر در حرفه اش می باشد و در ترک الماس خطاب به افراد ناشی رپ می کند و آن ها را دیس می کند.

مصاحبه با پایا انجام شده است؟

Paya مصاحبه های زیادی تا به امروز انجام داده است چرا که او یکی از قدیمی ترین رپر های عرصه رپ می باشد و از همان ابتدا فعالیت خود را بسیار قوی شروع کرد و بعد آشنا شدن با عرفان پایدار، عرفان او را در گروه خود قرار داد.

حاشیه های این رپر حول چه موضوعاتی بود؟

این رپر بسیار انسان متشنجی می باشد و این موضوع را خود این خواننده در موزیک هایش اعلام می کند از این رو اگر کسی با او کاری داشته باشد که بخواهد او را آزار دهد خیلی سریع به پاسخ دادن به آن اقدام می کند. برای مثال زمانی که گروه زد بازی با گروه پایدار به جدار افتاده بودند پایا جز افرادی بود که برای گروه زد بازی استوری های متفاوتی را منتشر می کرد که مضمون آن استوری ها توهین به زد بازی و جواب های کوبنده به توهین های زد بازی بود. او هم چنین گاهی از خود ویدئو منتشر می کرد تا بتواند حال خود را بهتر توصیف کند.

کنسرت های پایا در سال 2022 در چه کشوری برگزار می شود؟

این رپر قدیمی که فعالیت خود را از 16 سالگی آغاز کرده است تا به امروز کنسرت های زیادی را به همراه اعضا گروهش برگذار کرده است که قرار است به تازگی اعضا گروه پایدار کنسرتی مهیج برگذار کنند. باید بدانید که کنسرت های این گروه بسیار دل نشین می باشد و تمام کسانی که در آن جا حضور دارند از این که در کنار اعضا این گروه هستند احساس خوش حالی می کنند و تمام کسانی می خواهند در کنسرت آن ها باشند و نمی توانند حضور داشته باشند از این بابت احساس ناراحتی می کنند.

فری استایل جدید پایا چطور بود؟

فری استایل جدید پایا چطور بود؟

جالب است این نکته را در نظر داشته باشید که فری استایل های این خواننده با طرز رپ کردن آن بسیار دل نشین می باشد چرا که این آرتیست جوان به سبک خودش رپ می کند و کلمات وهم چنین قافیه ها را به طوری جالب در کنار یک دیگر می چیند که این امر باعث جذب مخاطبان به نوع رپ کردن این خواننده می شود.

سوالات متداول

آیا پایا معتاد است؟

پایا در موزیک هایش همیشه در رابطه با مواد صحبت می کند و او می گوید که از مصرف مواد زیاد لذت می برد و هم چنین نام تمام قرص های مخدر را در موزیک هایش می برد و اعلام می کند که تمام آن ها را مصرف می کند. او هم چنین در استوری های اینستگرام خود فیلم ها و عکس هایی منتشر می کند که در حال کشیدن ماریجوانا می باشد و از این امر احساس خوشنودی می کند.

پایا چگونه با گروه پایدار آشنا شد؟

طبقه گفته خودش در یک مصاحبه گفته شده است که او از طریق بهزاد لیتو با این گروه آشنا شده است به طوری که بعد از آشنایی با بهزاد لیتو و ملاقات آن ها در استودیو با یک دیگر دوست شدند و هم کاری کرده اند و از این رو یا یک دیگر صمیمی تر شده اند. بعد از مدتی که عرفان پایدار بهزاد لیتو را وارد گروه کرد بهزاد پایا را با خود جای عرفان می برد و عرفان نیز جذب رپ کردن پایا می شود و این خواننده وارد گروه پایدار می شود.

راجب دوست دختر پایا چه می دانیم؟

او در حال حاضر با دوست دخترش که از زمان های بسیار زیادی با یک دیگر دوست بوده اند نامزد کرده است و آن ها تعداد بسیار زیادی پست و استوری های عاشقانه برای یک دیگر به اشتراک می گذارند. خلق و خوی دوست دختر آن مانند خود پایا می باشد و هم چنین مانند پایا از مصرف زیاد مواد مخدر لذت می برد. پایا می گوید که یکی از دلایلی که مجذوب این دختر شده است این است او بسیار مهربان است و حرف های او را متوجه می شود. هم چنین او اعلام کرده است که از مواد مصرف کردن دوست دخترش رضایت کامل دارد.

نام اصلی پایا چه می باشد؟

جالب است بدانید که نام اصلی او آرمین می باشد اما بیش تر افراد او را پایا صدا می زنند. او اعلام کرده است که از اسم آرمین پایا منتفر است چرا که او را به یاد خواننده ای به نام آرمین تو اف ام می اندازد از این رو اسرار دارد که او را به هیچ وجه با این نام صدا نزنند. اسم پایا معنی پایدار را می دهد که با نام گروه پایدار یکی می باشد. او نیز لقب یک دو را به خود می دهد اما در اصل نام اصلی او پایا می باشد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا