بیوگرافی سینا تهم | ماجرای اعتیاد شدید و ازدواج

باید بدانید که سینا تهم متولد 22 اسفند سال 1367 می باشد. او جز رپر های قدیمی و سرشناس می باشد که عضو تیم و گروه عرفان پایدار می باشد و با اعضا پایدار هم کاری های زیادی داشته است که برخی از این ترک های محبوب را برای شما در این مقاله معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی سینا تهم حاوی چه اطلاعاتی است؟

بیوگرافی سینا تهم حاوی چه اطلاعاتی است؟

او دارای شخصیت عجیب غریب می باشد به این دلیل که قبیله ای تخیلی از شخصیت های رفتاری و بعد های خود ساخته است و برای آن ها افرادی تخیلی قرار داده است و هم چنین نام هایی را مختص آن ها انتخاب کرده است، از این رو در آهنگ هایش اگر قصد دارد خصوصیت اخلاقی خاصی را از خود بگوید از نام آن شخصیت استفاده می کند.

سینا تهم کیست؟

او رپر قدیمی می باشد که از زمان های دور در عرصه رپ فعالیت مفید داشته است. هم چنین باید بدانید که او در زمینه طراحی لباس نیز فعالیت دارد و در این کار نیز خیلی موفق بوده است و در حال حاظر در حال تولید و توضیح محصولات خود به بازار می باشد.

عکس های سینا تهم را در کجا ببینیم؟

اگر شما عزیزان قصد دیدن چهره این آرتیست همه کاره را دارید و می خواهید از عکس های آن دیدن کنید می توانید به پیج اینستگرام او سر بزنید چرا که او در پیج خود عکس ها و ویدئو های عجیبی منتشر می کند. یا این که می توانید با سرچ نام او در گوگل از عکس های این آرتیست دیدن کنید.

بهترین اهنگ های سینا تهم کدامند؟


بهترین اهنگ های سینا تهم کدامند؟

او دارای آهنگ های جالب با محتوا های جالب تر می باشد و در کل می توان گفت که این خواننده آرتیست بسیار عجیب غریبی می باشد. او هم کاری های زیادی با عرفان پایدار، پایا، سوگند و هم چنین هیچکس و سامی بیگی می باشد که این خواننده از آرتیست های قدیمی رپ فارس می باشد.

اهنگ جدید سینا تهم چه نام دارد؟

او به تازگی آهنگ های زیادی منتشر کرده است که طرفداران زیادی را به خودش اختصاص داده است. اما نکته قابل توجه راجب این خواننده این است که او سایت خودش را طراحی کرده است برای این که اعتراض خود را به سایت هایی که ایران را فیلتر کرده است نشان دهد. از این رو آهنگ های این آرتیست را می توانید از سایتی که خودش طراحی کرده است و آدرس آن را در اینستگرام خود قرار داده است گوش بسپارید.

پیج اینستاگرام سینا تهم به چه نامی است؟

او اینستگرام خود را با نام خود ایدی (taham instagram)گذاری کرده است و در آن فعالیت های جالب دارد. باید بدانید که یوتیوب سینا تهم نیز دارای موزیک ویدئو ها و کلیپ هایی می باشد که می سازد اما کلاب هاوس سینا تهم نیز دارای فعالیت خفیف می باشد که شما می توانید با سرچ نام او آن را پیدا کنید. پیجی که پیش تر گفته شد تنها پیج وی نیست و در مقاله در خصوص همه صفحات رسمی این رپر صحبت شده است.

حاشیه های تهم درباره چه موضوعاتی است؟

او انسانی به دور از حاشیه است و تمام تلاشش بر این موضوع است که وارد حاشیه نشود چرا که از حاشیه زیاد خوشش نمی آید چرا که او به تنهایی انسانی عجیب غریب می باشد و برای بالا آمدن نیازی به حاشیه ندارد از این رو او دارای قبیله ای ساخته ذهن خودش می باشد که برای هر کدام از آن ها شخصیت های مجزایی ساخته است و هر کدام از آن ها نام های مختص خودشان را دارند، جدا از آن این شخصیت ها پیج اختصاصی نیز دارند.

آخرین مصاحبه ای که با سینا تهم انجام شده است چه بود؟

آخرین مصاحبه ای که با سینا تهم انجام شده است چه بود؟

او در مصاحبه های زیادی شرکت کرده است که آن مصاحبه ها کمک می کند تا ما بتوانید شخصیت این آرتیست را بهتر بشناسیم اما باید گفت آخرین شراکت او در این مصاحبه ها شرکت در برنامه جرشو بود که حالت مسابقه ای داشت و در آن تهم پیروز مسابقه شد.

دوست دختر سینا تهم کیست؟

باید بدانید که این آرتیست هیچ گونه پست، استوری یا خبری در رابطه با این موضوع منتشر نکرده است و حتی هیچ عکس لو رفته ای نیز در ای باره دیده نشده. او فقط راجب فعالیت های هنری خود چه در رابطه با موزیک و چه در رابطه با طراحی لباس خبر و اطلاعات منتشر می کند و خودش را درگیر هیچ حاشیه ای نمی کند. و اگر خبری در رابطه با همسر سینا تهم شنیده اید شایعه می باشد. باید بدانید که سینا تهم و عسل با یک دیگر فعالیت موزیکی دارند و دارای هم کاری نیز می باشند.

فیت های سینا تهم با چه کسانی بوده است؟

جدا از این که او عضو قدیمی و سرشناس تیم و گروه پایدار می باشد که گروه پایدار شامل عرفان، علی جی دال، پایا، ایمانمون، دارا و دنی اسدی می باشد و سر گروه این تیم عرفان پایدار می باشد، او با رپر های سرشناسی هم چون سوگند، عرفان، پایا، امیر علی ای تو و هیچکس می باشد چرا که تهم یکی از قدیمی های رپ فارس می باشد. شما می توانید با سرچ سینا تهم مینیمال، سینا تهم خوب میگذره، دانلود البوم اسفند سینا تهم، ریمیکس اهنگ های سینا تهم، دانلود البوم تهم دستگرمی، دانلود اهنگ رها از سینا تهم از این موزیک ها استفاده کنید و لذت ببرید.

سینا تهم با کدام رپر بهترین رابطه را دارد؟

به جرات می توان گفت بهترین رابطه را با عرفان پایدار دارد. او از رپر های قدیمی هستش و سن سینا تهم 33 سال می باشد. او رپر های زیادی را می شناسد و اگر با خیلی از آن ها هم کاری موزیکی نداشته باشد در عوض رابطه دوستی دارد و هم چنین رفت و آمد دوستانه نیز بین آن ها انجام می شود. همان طور که می دانید بیش ترین ارتباط این خواننده با اعضا گروه پایدار می باشد.

درامد سینا تهم چقدر است؟

سینا تهم ویکی پدیا در بیوگرافی خود می گوید که درآمد تهم از طریق پلتفرم هایی مانند اسپاتی فای و سایت های خارجی می باشد که در آن موزیک های خود را قرار می دهد در صورتی که سینا تهم در اینستاگرام خود هر روز این خبر را منتشر می کند که اسپاتی فای و سایت های دیگر که ایرانی ها را فیلتر کرده است را نمی پذیرد به همین دلیل خود آن سایتی را طراحی کرده است که همه افراد بتوانند موزیک های او را در آن جا گوش دهند و هم چنین او نیمی از درآمد خود را از طریق طراحی لباس نیز دارد.

آلبوم های سینا تهم چه نام دارند؟

او دارای فعالیت های موزیکی بی شماری می باشد تا کنون آلبوم های زیادی نیز منتشر کرده است که هر کدام مانور های خاص خودش را دارد. با ما همراه باشید تا برخی از این آلبوم های پر طرفدار را برای شما معرفی کنیم.

آلبوم اسفند

اولین آلبومی که به شما معرفی می کنیم نام آن اسفند می باشد. دلیل این اسم این می باشد که خود این خواننده متولد اسفند ماه می باشد. زمان انتشار این آلبوم طرفدار های زیادی به وجد آمدند چرا که این آلبوم در رپ فارس آلبوم جدیدی محسوب می شد.

آلبوم هیولا

این آلبوم بر خلاف اسمی که دارد آلبوم آرومی می باشد و در آن سعی بر این شده است که از تمام خصوصیات اخلاقی خود صحبت کند و منظور از اسم هیولا خود این خواننده می باشد. این آلبوم تمام فاکتور های یک آلبوم خوب را دارا است.

آلبوم دو رویی

اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید از آهنگ های سینا استفاده کنید و هم چنین به آلبوم ها آن دست رسی پیدا کنید می توانید به سایتی که خود سینا تهم طراحی کرده است مراجعه کنید، آدرس سایت را در پیج اینستاگرام او می توانید پیدا کنید.

تهم چه افرادی را دیس کرده است؟

تهم چه افرادی را دیس کرده است؟

او بیش تر وقت خود را صرف طراحی لباس و موزیک خود می کند و علاقه چندانی به این موضوع ندارد که بخواهد دیگران را دیس کند و به صورت کلی می توان گفت او انسانی به دور از حاشیه است و وقت خود را با این جور مسائل تلف نمی کند.


سوالات متداول

آیا سینا تهم طراح لباس است؟

او علاوه بر فعالیت موفق خود در عرصه رپ و موسیقی در زمینه طراحی لباس و ساخته زیورآلات نیز فعال است و باید گفت که دارای ایده های نوع و جدید می باشد که تا به حال جایی دیده نشده است.

از قبیله سینا تهم چه اطلاعاتی دارید؟

او انسانی عجیب است چرا که شخصیت های رفتاری و اخلاقی خود را تبدیل به یک خشصیت می کند و برای آن ها اسم می گذارد و هم چنین به مجموع آن ها قبیله می گوید. باید بدانید که تهم طرفداران خود را نیز هم قبیله ها نام گذاری می کند.

سینا تهم موزیک های خود را در کجا قرار می دهد؟

او موزیک های خود را در سایتی که خودش طراحی کرده است قرار می دهد و بیش تر تاکید دارد که موزیک هایش را در همان سایت که طراحی کرده است گوش کنید و تمرکز خود را بر روی همان سایت گذاشته است.

آیا او از گروه پایدار جدا شده است؟

باید بدانید که او از عضو های قدیمی و سرشناس تیم پایدار است و هم چنان فعالیت خود را به طور موثر در این گروه قدیمی ادامه می دهد و دارای هم کاری های زیادی با اعضا گروه می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا