بیوگرافی علی قاف همراه ماجرای خلافکاری او و حصین در تهران

علی قاف که اسم اصلی وی علی رضا قاسمی می باشد متولد سال 1363 می باشد و همان طور که در جریان هستید از رپر های نسل یک محسوب می شود. این خواننده در دوران دبیرستان خود گروهی را به نام گروه مد تشکیل داد و در همان دوره شروع به ضبط موزیک های خود کرد. او ساکن تهران است و بهتر است بدانید که شغل آن پخش مواد مخدر از جمله ماریجوانا می باشد و نام نژاد ماریجوانا خود را مرجان نامیده است. با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را درباره این هنرمند قدیمی باز گو کنیم.

بیوگرافی علی قاف به چه صورت است؟

بیوگرافی علی قاف به چه صورت است؟

در علی قاف بیوگرافی این اطلاعات به شما داده می شود که او از زمان های خیلی دور رپ کردن را شروع کرده است و متولد 1363 می باشد و او در شهر خود تهران، شغل پخش کننده مواد را دارد و یا به اصطلاح عامیانه ساقی مواد مخدر است. او دارای ادبیات عجیبی در رپ فارس می باشد و طرفداران خاص خودش را نیز دارد. اگر به دنبال سوال علی قاف کیست؟ می باشید می توانید با ما در این مقاله همراه باشید تا تمامی زندگینامه این رپر قدیمی را برای شما بازگو کنیم.

علی قاف کجاست؟

باید این را بدانید که این خواننده به دلیل فعالیت های سیاسی و متن های سیاسی که در موزیک هایش به کار می برد ممنوع الخروج می باشد و اجازه خارج شدن و یا وارد شدن به ایران را ندارد به همین دلیل او ساکن شهر لندن می باشد. زندگی علی قاف بسیار پر تنش می باشد چرا که شغل او ساقی مواد مخدر می باشد و از این رو باید حفاظت های ویژه ای از خود داشته باشد.

این رپر در چه گروهی فعالیت دارد؟

او در دوره ابتدایی ورود خود به رپ در زمانی که او فقط یک بچه دبیرستانی بود گروهی را به نام گروه مد تشکیل داد و در آن به همراه دوستانش شروع به ضبط کردن موزیک کرد. بعد از چندی او وارد گروه صامت شد که به همراهی هیچکس و پیشرو بود و بعد از از هم پاشیدن صامت او وارد گروه ملتفت شد و در حال حاضر نیز عضو گروه ملتفت می باشد و در آن به همراه دیگر اعضا فعالیت می کند.

حاشیه های علی قاف درباره چه مسائلی است؟

حاشیه های علی قاف درباره چه مسائلی است؟

بهتر است بدانید که این خواننده انسانی جنجالی و کله شقی می باشد از این رو حواشی زیادی را به دنبال دارد که اولین حواشی این می باشد که او در شهر تهران مشغول کار پخش مواد مخدر و یا به اصطلاح عامیانه ساقی گری مواد مخدر را دارد و نام ماده ماریجوانا خود را مرجان نام گذاری کرده است. هم چنین او در آهنگ هایش به یاس که یک رپر سرشناس و پر طرفدار می باشد تیکه هایی می اندازد که این کار باعث ایجاد حواشی می شود.

لقب قبلی علی قاف چه بود؟

باید بدانید که او ابتدا فعالیت خود در این عرصه با لقب علی جی شروع کرده است و در حال حاضر لقب او قاف می باشد. لقب او به این دلیل می باشد که قاف اولین حرف فامیل او می باشد و این امر موجب شده است که این لقب را برای خود نام گذاری کند.

آدرس پیج اینستاگرام قاف

علی قاف اینستا خود را به طوری طراحی کرده است که شما بتوانید به راحتی به پیج او دسترسی پیدا کنید و به محتوا مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. باید بدانید که اینستا او هم چنان فعال است و در آن جا فعالیت چندانی ندارد. کلاب هاوس علی قاف نیز مانند پیج های دیگر آن از چندان فعالیتی برخوردار نیست. شما می توانید با نام علی قاف، اینستا آن را پیدا کنید و یا بر روی کلمه زیر کلیک نمایید.

یوتیوب علی قاف

یوتیوب یکی از نرم افزار های اجتماعی و مجازی است که در بین مردم بسیار معروف است. بسیاری هنرمندان و سلبریتی ها از این برنامه استفاده می کنند. یوتیوب به افراد کمک می کند که با ایجاد یک کانال و گذاشتن ویدئو های خود در آن به معروفیت بیشتری رسیده و از طرفی هم کسب درآمد داشته باشند.

علی قاف هم در این نرم افزار یک آی دی ایجاد کرده و در آن فعالیت هایی دارد. او در این برنامه از ترانه ها و کار ها و فعالیت های خود ویدئو و کلیپ هایی را تهیه می کند و منتشر می کند تا مخاطب او بتواند به آسانی آن ها را مشاهده نماید. اما علی فعالیت زیادی در این برنامه ها ندارد و بسیاری از طرفدران او خواستار فعالیت بیش تر او هستند.

نا گفته نماند که علی در اینستاگرام هم فعالیت دارد و البته در کلاب هاوس نیز برای خود یک صفحه ایجاد کرده است که از طریق آن با مخاطبان خود صحبت می کند. می توانید به یوتیوب رفته و نام این خواننده را جست و جو نمایید تا کانال او برای شما پیدا شوید. سپس می توان بخش هایی از موزیک ویدئو های او را مشاهده نمایید.

برای به دست آوردن آی دی اینستاگرام هم می توان در قسمت جست و جوی این برنامه کلمه quf را سرچ نمایید و در بیوی این صفحه می توان به آدرس یوتیوب او دسترسی پیدا کرد.

دوست دختر قاف کیست؟

نژاد گل علی قاف چیست؟

باید بدانید که او در ایران مشغول کار پخش مواد مخدر می باشد که نام گل خود را مرجان نامیده است و نکته جالب این است که برای آن موزیک نیز منتشر کرده است و حتی این نژاد گل را از ایران به لندن فرستاده است. او تنها رپری است که توانسته شغل پخش کننده مواد مخدر را برای خود انتخاب کند.

کدام یک از آهنگ های علی قاف با استقبال خوبی مواجه شد؟

او در حال حاضر آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که طرفداران این موزیک ها بسیار زیاد می باشند. این خواننده از رپر های نسل یک محسوب می شود و تا به امروز آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که بعضی از آن ها را برای شما باز گو می کنیم.

آهنگ مرجان

این یکی از موزیک هایی است که از طرف مردم خیلی مورد استقبال قرار گرفت. این خواننده که ساقی گل می باشد نام نژاد گل خودش را مرجان نام گذاری کرده است و این موزیک را برای این نژاد گل خوانده است.

آهنگ خیابونا

این موزیک یکی از پر طرفدار ترین و پر شنونده ترین موزیک های این خواننده محسوب می شود که در رابطه با اتفاقاتی که در خیابان رخ می دهد نوشته و خوانده شده است. می توانین با سرچ نام این آهنگ از گوش کردن به آن لذت ببرید.

آهنگ ترانه علیدوستی

علی قاف ترانه علیدوستی را به منظور دیس به یاس و دیس به حسین منتشر کرد. این موزیک جنجال های زیادی را به پا کرد که قصد خواننده نیز ایجاد جنجال و حواشی بود که به خواسته خود به خوبی رسید و موفق شد.

آهنگساز این رپر چه کسی است؟

علی قاف با فردی به نام ampo کار می کرد و آهنگ های خود را به کمک این فرد تنظیم می کرد اما در سال 1385 علی تصمیم گرفت که به تنهایی ترانه های خود را اجرا و تنظیم کند. او موسیقی ترک های خود را به صورت تک نوازی انجام می داد و از این طریق توانست نظر هیچکس را به خود جلب کند.

در همان سال هم اولین آهنگ او به آهنگسازی مهدیار آهجانی تنظیم و تولید شد. هم اکنون نیز این خواننده با آهنگ سازان بسیاری همکاری می کند که با مراجعه کردن به ترانه های او و مطالعه کردن جزئیات می توان به نام آهنگ ساز پی برد. وی هم اکنون تنها با مهدیار آقاجانی همکاری می کند.

آلبوم علی قاف چه نام دارد؟

آلبوم علی قاف چه نام دارد؟

او آلبوم های زیادی را منتشر کرده است که پر طرفدار ترین آلبوم او زیر و بم نام داشت و این آلبوم تا حدی به فروش رسید که حساب علی از طرف بانک بسته شد. اگر شما به دنبال موزیک های این خواننده می باشید با سرچ موزیک علی قاف ساقی، اهنگ علی قاف، دانلود آهنگ خیابونیا علی قاف، دانلود آهنگ حسن از علی قاف، اهنگ های علی قاف، موزیک های علی قاف رپر و دانلود آلبوم علی قاف رپر می توانید از موزیک های این خواننده بهره مند شوید.

فیت های علی قاف با چه کسانی بود؟

او تا به امروز فیت ها و هم کاری های بسیاری داشته است که همه آن ها را می توان گفت موفق نیز بوده اند. اگر شما به دنبال این هستید که بدانید او با چه کسانی فیت داده است با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل را به شما بدهیم.

فیت علی قاف و زانیار

این همکاری یکی از همکاری های هیجان انگیز در زمان خود بود چرا که این هم کاری بسیار قدیمی و کم نظیر بود. شما می توانید با سرچ نام همینه که هست از زانیار و قاف از این موزیک قدیمی بهره مند شوید و لذت ببرید.

فیت علی قاف و هیچکس

این دو آرتیست قدیمی که هر دو از نسل یک رپ فارس می باشند جدا از این که با یک دیگر دوستان صمیمی هستند، همکاری های بسیاری نیز دارند که بیش تر آن ها موفق بوده است و مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است.

فیت علی قاف و رض

این دو آرتیست که هر دو در سبک خود موفق بوده اند و هر کدام سبک خاص خودشان را دارند با هم کاری که با یک دیگر داشته اند طرفداران زیادی را به وجد آوردند. باید بدانید که رض رپر محبوبی است که آهنگ های موفق بسیاری داشته است و با قاف نیز هم کاری موفقیت آمیزی را داشته است.

فیت عمو پورنگ با علی قاف

اخیرا خبر های در مورد فیت دادن علی قاف و عمو پورنگ به گوش می رسد که این موضوع فقط شایعه می باشد. ویدئویی در اینترنت وایرال می شود که در آن علی قاف به تمامی آهنگ های عمو پورنگ گوش می دهد و در مورد آن ها نظر داده و در نهایت از 10 امتیاز می دهد. تمامی صحبت ها و نظرات این رپر در کمال ادب و احترام می باشد.

او معتقد است که ترانه های بی کیفیت عمو پورنگ از بسیاری از ترک های هیپ هاپولوژیست بهتر است. او در مورد ترانه های روز پر امید و تولدت مبارک و … نظر های بسیار خوبی بیان کرد. او در مورد بسیاری از معنای ترانه ها هم نظر های خوبی داشت و معتقد بود که برای بچه ها بسیار مناسب هستند.

ترانه مادر که به نام دالگ بود، مضمون زیبایی داشت و به نظر او متن ترانه زیاد محتوای خاصی ندارد ولی از پوریا و هیپ هاپولوژیست و گاد پوری بسیار بهتر است. او با برخی از ترانه های عمو پورنگ هم خوانی کرد و خاطرات کودکی خود را به یاد آورد. آهنگ پسر هم توانست از این رپر امتیاز 9 و نیم از 10 را بگیرد.

ماجرای علی قاف و جیدال چه بود؟

این طور که شایعه شده است جیدال با ورود به محله این خواننده موجب کتک خوردن جیدال از علی قاف و خشم او شده است و درگیری زیادی بین این دو آرتیست رخ داده است که طبق گفته شده ها جیدال به شدت از قاف کتک خورده است. اهنگ علی قاف و فدایی 80 دیس به آلبوم 70 از جیدال می باشد. آهنگسازی اینکار با مهدیار آقاجانی بوده است. علی قاف ویکی پدیا هیچ اطلاعاتی را راجب این موضوع نداده است.

دیس علی جیدال به علی قاف

همان طور که می دانید هنرمندان و به خصوص رپر ها همواره دچار حاشیه های بسیاری می شوند. با این که علی قاف بسیار کم کار است اما او نیز از این شایعات و حواشی دور نمانده است. یکی از بیش ترین حاشیه هایی که برای این رپر به وجود آمده است در مورد دعوای بین او و جیدال می باشد که باعث تعجب بسیاری از افراد شد.

دعوای آن ها در ابتدا به صورت لفظی بود اما پس از مدتی آن ها به دعوای فیزیکی روی آورده و با همراهان خود در محلی قرار گذاشته و دعوا کرده اند. افراد بسیاری شاهد دعوا و نزاع بین آن ها بودند و ویدئویی را ضبط کردند. با منتشر شدن این کلیپ در فضی مجازی، آبروی این دو رپر خوش صدا از بین رفت.

با وایرال شدن این ویدئو افراد زیادی بیان کرده بودند که جیدال به منطقه زندگی علی قاف رفته است و به صورت فجیعی از قاف کتک خورده است. این موضوع خشم افراد زیادی را بر انگیخت و باعث شد که این دعوا بسیار طولانی شود. پس از آن افراد زیادی در مورد کتک خوردن جیدال صحبت می کردند و هنوز هم در مورد دعوای آن ها خبر هایی شنیده می شود.

علی قاف مواد فروشی می کند؟

باید بدانید که او در شهر تهران مشغول کار پخش مواد مخدر می باشد و این موضوع به طور واضح از زبان خود این خواننده گفته شده است و هیچ ترس و واهمه ای از این موضع ندارد. او ماریجوانا را با نژاد های خاصی به فروش می رساند که نام یکی از آن نژاد ها مرجان می باشد و این نژاد را از ایران با لندن نیز ارسال کرده است.

دانلود اهنگ علی قاف چگونه ممکن می شود؟

شما می توانید با سرچ نام خواننده و نام موزیک آن را از گوگل و پلتفرم هایی مانند اسپاتیفای، ساندکلاد و یوتوب گوش کنید و یا اگر شما نام آهنگ را فراموش کرده اید با نوشتن قسمتی از آهنگ می توانید نام آن را نیز از گوگل پیدا کنید.

درآمد علی قاف از کجاست؟

درآمد علی قاف از کجاست؟

باید این موضوع را در نظر داشته باشید که او در حال حاضر رپر سر شناسی می باشد و با فروش آهنگ ها و آلبوم های خود درآمد زایی می کند و هم چنین او مشغول به کار پخش مواد مخدر می باشد که از این طریق نیز درآمد های هنگفتی به دست می آورد.

همسر علی قاف کیست؟

بهتر است بدانید که این خواننده هیچ گاه در هیچ کجا در رابطه با این موضوع صحبتی نکرده است و هیچ گونه عکس یا پستی و یا حتی استوری راجب این موضوع منتشر نکرده است. در حال حاضر او تمرکز خود را بر روی کار خود گذاشته است.

ماجرای خلاف علی قاف و حصین ابلیس

حصین ابلیس را بی شک می شناسید. طبق اخبار رسمی قبلا حصین و قاف در تهران به فروش ماریجوانا می پرداختند. حصین در یک معامله گویا اقدام به فروختن قاف کرده که او نیز از ماجرا با خبر شده و این مسئله به درگیری شدید و در نهایت صلح طرفین انجامیده است. این مسئله را شما اولین بار است که از بت سایت فارسی می خوانید!

درگیری علی قاف و هیچکس سر چه بود؟

رپر ها و خوانندگان معمولا برای جذب فالوور و یا مسائل بسیار پیش پا افتاده بار ها دچار مشکل می شوند. هیچکس(پدر رپ فارس) و علی قاف سال های زیادی است که با یک دیگر همکاری می کنند و علی به کمک هیچکس توانست به گروه ملتفت بپیوندد.

اما به دلیل مشکلاتی مانند دیس کردن افراد مختلف، کپی برداری از ترانه های یک دیگر و … با هم به مشکل خورده اند. اما به احتمال زیاد این مشکل پس از مدتی حل خواهد شد و این دو رپر دوباره با یک دیگر همکاری خواهند کرد. البته اطلاعات بیش تری در مورد دعوای آن ها در دست نمی باشد.

سوالات متداول

 1. نام بهترین آلبوم های علی قاف چیست؟

  علی قاف تا کنون آلبوم های بسیاری اجرا نکرده است که بهترین آن ها زیر و بم زیر زمین و قاف نام دارند.

 2. آیا علی قاف از ملتفت جدا شده است؟

  بله پیش از به مشکل خوردن فدایی با هیچکس، قاف نیز فعالیت خود را با هیچکس تمام کرده بود.

 3. قاف با ترانه علی دوستی دشمنی دارد؟

  این خواننده و رپر قدیمی هیچ گونه دشمنی با بازیگر سرشناس ترانه علی دوستی ندارد و او تنها نام یکی از موزیک هایش را ترانه علی دوستی گذاشته است که این ترک نیز دیس ترک محسوب می شود.

 4. آیا از ابتدا لقب این خواننده قاف بوده است؟

  در ابتدای کار علی نام مستعار خود را علی جی گذاشته بود اما پس از شروع همکاری اش با هیچکس نام خود را عوض کرد و پس از آن ترانه های او با نام علی قاف منتشر می شد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا