5 دلیل قانع کننده که چرا پدر رپ فارسی هیچکس است

سروش لشکری ملقب به پدر رپ فارسی که خودش را هیجکس نامیده است، در زمینه موسیقی رپ فعالیت دارد و یکی از موفق ترین افراد در این زمینه بوده است، هیچکس از خوانندگان رپ فارس نسل اول محصوب می شود و طرفداران میلیونی را به خود اختصاص داده است اما همان طور که می دانید هر ادم موفق دشمن ها خودش را دارد که در این مقااله به همه ی موضوع ها از جمله دیس شدن های هیچکس توسط اشخاص و موفقیت هایی که کسب کرده صحبت می کنیم.

پدر رپ فارسی کیست؟

پدر رپ فارسی کیست؟

هیچکس خواننده بزرگ رپ فارس که متولد 19 اردیبهشت 1364می باشد در یکی از موزیک های پر طرفدار خود، خودش را پدر رپ فارسی نیز معرفی کرد، طرفداران او معتقد هستند که او واقعا پدر رپ فارس است چراکه هیچکس از دوره ی بیانگذاری رپ فارس در ایران در این عرصه فعالیت داشته و جز موفق ترین افراد دراین زمینه بوده است. او برای فرهنگ سازی رپ فارس کار های ارزشمند زیادی انجام داده است که از جمله این کار ها راه اندازی سایتی برای رپ کن های تازه وارد برای شنیده شدن و شناخته شدن بیش تربوده است. او در رپ فارس دو گروه بزرگ تشکیل داد که اولین گروه او صامت نام داشت، بعد از بین رفتن گروه صامت گروهی با نام ملتفت را بنیان گذاری کرد که در ادامه این مقاله به افراد گروه ها نیز می پردازیم.


آلبوم های پدر رپ فارسی

سروش هیچکس درطول فعالیت خود در رپ فارسی دارای 67 تا تک آهنگ و دو آلبوم رسمی می باشد، او آلبوم های خودش را در بازه زمانی کاملا متفاوت از هم منتشر کرده است، زمانی که هیچکس خبر کار کردن بر روی آلبوم دومش را منتشر کرد طرفداران او با شور و اشتیاق زیادی منتظر امدن آلبوم بودن اما به گفته همان طرفدار ها آلبوم دوم هیچکس آن جور که باید آن ها را به وجد نیاورد بود و آلبوم جنگل اسفالت که آلبوم اول پدر رپ فارسی می باشد در قیاس با آلبوم دوم که مجاز بود مخاطبین بیش تری را به خودش اختصاص داده بود.

جنگل اسفالت

سروش هیچکس که لقب پدر رپ فارسی را دارد اولین آلبومش را در سال 1385 منتشر کرد، این آلبوم در رپ فارس جز تاپ ترین و پر طرفدار ترین آلبوم ها محصوب می شود، همان طور که می دانید مهدیار که آهنگ ساز هیچکس می باشد این آلبوم را نیز برای پدر رپ فارسی آهنگسازی کرده است. ما شاهد 10 ترک جذاب و شنیدنی در این آلبوم هستیم که آهنگ های پر مخاطبی مثل من وایستادم، برپا و اون منم می باشد، امکان ندارد که با گوش دادن ترک های این الوم حس نوستالژِی و دل نشین قدیم رپ فارسی را نداشته باشید.

مجاز

پدر رپ فارس ایران بعد از مدت طولانی و انتظار زیاد مخاطبانش برای آلبوم مجاز در سال 1399 بالاخره این آلبوم پر محتوا را منتشر کرد، جالب بدانید که این آلبوم با وجود محتوا سنگین و اجتماعی که داشت نسبت به آلبوم جنگل اسفالت بازدید کننده کمتری داشت. آهنگ سازی این آلبوم را نیز مهدیار انجام داده بود و در این آلبوم همکاری هایی با اعضای گروه ملتفت از جمله قاف و فدایی صورت گرفته شده بود. این آلبوم مفهومی دارای 16 ترک می باشد و البته ناگفته نماند که کاور سنگین و مفهومی این آلبوم حاشیه ساز شد که این حاشیه ها توسط خود هیچکس صورت گرفت، در ادامه این مقاله به همه حواشی این کاور می پردازیم.

 پدر رپ فارسی کیست؟

پدر رپ فارسی کیست؟

پدر رپ فارسی هیچکس، مانند همه هنرمندان سرشناس دارای پیج رسمی در اینستگرام با تیک ابی می باشد، شما می توانید با سرچ پدر رپ فارسی کیه در اینستگرام خود از پیج این هنرمند بزرگ دیدن کنید، او در پیج خود فعالیت هایی مثل تاریخ انتشار آهنگ ها و عکس های خود دارد و هم چنین بعضی اوقات با استوری هایی که می گذار جواب کسایی که با او دشمنی دارند را نیز می دهد، اما جالب است بدانید که بیش تر فعالیت سروش لشگری در توییتر صورت می گیرد.


NFT آلبوم پدر رپ فارسی

هیچکس با قرار دادن یک استوری با مضمون خرید NFT کاور آلبوم مجاز حاشیه ای را بپا کرد که قسمت جنجالی موضوع برمی گشت به زمانی که سروش لشکری ادعا کرده بود کاور این آلبوم توسط خودش ساخته شده است، بعد از این ادعا سازنده اصلی کاور معترض می شود و ادعا می کند که سروش هیچکس علاوه بر این که بابت کاور به او هیچ پولی پرداخت نکرده است بلکه به وعده هایی که داده بود عمل نکرده، در این جریانات با وجود مدرک های معتبری که سازنده کاور رو کرده بود برای دروغ گویی و دو رو بودن هیچکس، سروش هیچکس حرف های سازنده کاور آلبوم مجاز را نقض کرد، در اتمام درگیری ها سازنده کاور با گذاشتن پستی در اینستگرام که عکس آن کاور مجاز بود این کپشن را قرار داد که مفهوم و برداشت این کاور نشان دهنده شخصیت خود سروش هیچکس است، بعد از آن سروش هیچکس مقدار زیادی از طرفداران خود را از دست داد.


مصاحبه با قدیمی ترین رپر ایران

اگر برایتان سوال شده است که پدر رپ فارس کیه وعلاقه دارید که مصاحبه های سروش هیچکس را با شبکه های اجتماعی ببینید باید بگویم که در حال حاضر متاسفانه مصاحبه جدیدی با هیچکس صورت نگرفته ولی برای دیدن مصاحبه های قدیمی آن می توانید با سرچ مصاحبه با سروش هیچکس در یوتیوب از مصاحبه های بهره ببرید، سروش هیچکس هم چنین با شبکه های معتبری مانند من و تو در برنامه سکو نیز مصاحبه داشته که در از فعالیت های فرهنگی که برای رپ فارس انجام داده است صحبت می کند.

مادر رپ فارسی چه کسی است؟


مادر رپ فارسی چه کسی است؟

برای بعضی از شما عزیزان سوال می شود که مادر رپ فارس چه کسی می باشد، مادر در لغت به معنی کسی است که چیزی را به دنیا و به وجود می اورد است. بعضی از افراد معتقد هستند که بنیان گذار رپ فارسی سامان ویلسون در گروه زد بازی می باشد و بعضی ها نیز معتقد هستند که سروش هیچکس قدیمی ترین رپر در رپ فارسی می باشد، این اختلافات در بین طرفداران تعصبی و دو اتیشه همه ارتیست های نسل یک وجود دارد که ممکن است در نهایت برای همه سوال شود که به راستی مادر رپ فارسی چه کسی می باشد.


بهترین آهنگ های پدر رپ فارسی چه ترک هایی هستند؟

آهنگ هیچکس پدر رپ فارسی،آهنگ هایی با سبک خیابونی، سیاسی اجتماعی و عاشقانه می باشد که بعضی از این آهنگ های زیبا و دلنشین را برای شما معرفی می کنیم. همه ما می دانیم که عدد 021 که سروش هیچکس در بعضی از عکس های خود آن را نشان می دهد نماد رپ تهران می باشد به همین دلیل بعضی از افراد فکر می کنند که بنیان گذار علامت 021 سروش هیچکس می باشد ولی نکته جالب این است که اولین کسی که علامت 021 را با دست نشان داد حسین تهی بود.

اون مثل داداشم بود

آهنگ اون مثل داداشم بود یکی از پر طرفدار ترین آهنگ های هیچکس می باشد. مخاطب این موزیک رضا پیشرو می باشد که توی این موزیک هیچکس سعی داره بگه چه حسی به اون داشته و چه کار هایی رو برای اون انجام داده و هم چنین چه کار هایی با هم انجام دادند، این آهنگ احساسی حرف دل خیلی از مخاطبین را بیان می کرد.

بازم کلان

این موزیک جذاب فیت با رضا پیشرو است، این موزیک در زمان خودش جز تاپ ترین و بهترین همکاری های رپ فارس محصوب می شود و هنوز که هنوزه بعد از گذشت زیادی از انتشار این آهنگ مخاطبین و رسانه های رپی زیادی راجب این موزیک و همکاری خوب صحبت می کنند. مضمون این آهنگ یک داستان خیابونی و درگیری جالب رضا پیشرو و هیچکس با پلیس و خیابون است.

حاجی فیروز

آهنگ حاجی فیروز برخلاف اسمی که داره نمی خواد راجب زیبایی های عید نوروز صحبت کنه بلکه توی اون سروش هیچکس با یک بیت ریتمیک داره از مشکلات و سختی هایی که توی ایران وجود داره صحبت می کنه که توی یک تیکه از آهنگ می گه برقص برقص برقص بگیریم برده داری رو جشن.

چرا بدی

این آهنگ یکی از خفن ترین و بهترین همکاری های رپ فارسی می باشد که همکاری هیچکس با زد بازی می باشد، اما موقعی که این همکاری صورت گرفت سوتفاهم های زیادی بین پیشرو و هیچکس صورت گرفت که باعث ناراحتی طرفداران این دو رپر شد.

یک مشت سرباز

موزیک ما یک مشت سربازیم خیلی طرفداران زیادی را به خودش اختصاص داده، این آهنگ خیابونی یک موزیک ویدئو جالب دارد که توی اون موزیک ویدئو رضا پیشرو هم حضور داره، موزیک ویدئو ی این آهنگ خیلی استایل هیپ هاپی و خیابونی دارد.

پدر رپ فارسی یاس است؟

یاس رپر سرشناس ایران که تکنیک او در حرفه رپ زبان زد عام و خاص است و به گونه ای حرفه این عمل را انجام می دهد که هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد، طرفداران یاس هیچ وقت او را یاس پدر رپ فارسی خطاب نکرده اند، این رپر محترم و با شخصیت که اسم اصلیش یاسر می باشد دارای همام لقب یاس می باشد و وقت خودش را درموزیک هایش صرف تکنیک و کیفیت بالا کرده. آهنگ هیچکس پدر رپ فارس آهنگی است که هیچ کس خودش را در ان پدر رپ فارسی خطاب می کند و طرفداران رپ وطرفداران هیچکس این لقب را به اون نام گذاری کرده اند.

اهنگ پدر رپ فارسی را از کجا دانلود کنیم؟

اهنگ پدر رپ فارسی را از کجا دانلود کنیم؟

این خواننده موزیک های زیادی در سبک و مضنون آهنگ پدر رپ فارسی منتشر کرده است که موزیک پدر رپ فارس یکی از پر طرفدار ترین اون هاست و حتی یک موزیک ویدئو رو هم به خودش اختصاص داده کههیچکس توی خانه خود رپ می کند، برای دانلود آهنگ من پدر رپ فارسی ام می توانید از طریق سایت های متفاوت و بات های تلگرامی سرچ کنید یا برای حفظ حقوق خواننده در اپلیکیشن های انلاین مثل یوتیوب، ساند کلاد، اسپاتی فای گوش کنید.


من پدر رپ فارسی ام آهنگ چه کسی است؟

همه ما خوب می دانیم که موزیک خفن و حرفه ای من پدر رپ فارسی ام از خواننده ی سرشناس نسل یک، سروش لشگری یا همون سروش هیچ کس می باشد. راحت ترین و ساده ترین راه برای دانلود آهنگ پدر رپ فارسی از طریق گوگل و بات های تلگرامی می باشد، اما اگر برای شما اهمیت دارد که ارتیست مورد علاقه شما در حرفه رپ منفعتی داشته باشد و از حقوق آن دفاع کنید می توانید این موزیک رو در اپلیکیشن های انلاین مانند اسپاتی فای و ساندکلاد و حتی یوتیوب گوش بدهید و لذت ببرید.


لقب پدر رپ فارسی به چه خاطر است؟

در فرهنگ رپ، ارتیست یکسری از القاب را به خودش اختصاص می دهد و حالت های خودش یا دیگران را توصیف می کند، اما بعضی اوقات این مخاطبین هستند که لقب را به ارتیست مورد علاقشون می دهند البته این رو هم توجه داشته باشید که بهترین ادم ها هم منتقدین خودشون را دارند که این امر باعث می شود یکسری القاب که شایسته هنرمند نباشه رو به اون اختصاص بدن. هیچکس در موزیک پدر رپ فارس خودش را پدر رپ فارس نام گذازی کرد و بعد از آن طرفداران او هیچکس را پدر رپ فارسی خطاب کرده اند و در نسل های بعدی نیز این لقب جا افتاد.

سامان پدر رپ فارسی ایران بوده است؟

با توجه به اینکه سامان جز اولین نفر هایی بوده که حرفه رپ رو جا انداخته و در رپ کردن خیلی مهارت های بالایی داره هیچ وقت لقب پدر رپ فارسی را به خودش اختصاص نداده است، او تنها لقب هایی که به خود اختصاص داده ویلسون و در پیج اینستای خود با ایدی اصل کار خود را نام گذاری کرده است، سامان ویلسون یک همکاری خیلی قوی با هیچکس داشته است که نام این قطعه واسه هر ایرانی می باشد که توی این موزیک می گویند هیچ کس و زد بازی امشب باهم واسه هر ایرانی حرف دارن. بعد ازهمکاری در قطعه واسه هر یرانی هیچ گونه همکاری بین این دو ارتیست صورت نگرفت.


عکس پدر رپ فارسی

در فرهنگ رپ فارس عکس های رپر ها در کنار یک دیگر در کنار هم باعث خوش حالی طرفداران رپ می شود حالا چه طرفدار رپر خاصی باشند یا خیر. هیچکس در کنارهنرمندان سرشناس زیادی عکس دارد که از جمله این هنرمندان یاس، پیشرو، خلسه، سیجل و امیر تتلو می باشند. اگرچه که در عصر جدید رپ فارس هنرمندان و ارتیست ها به جای دوستی بیشتر به دشمنی و درگیری های کودکانه پرداخته اند درکل می شود این طور گفت که جو صمیمی و دوستانه از بین رفته و بجاش مجادله و کل کل های رپی جایگزین شده است.

پدرخوانده رپ فارسی کیست؟

همه ما می دانیم که با اینکه سروش هیچکس اولین رپر ایران نبوده است اما طرفداران او که به میلیون ها طرفدار می رسند او را پدر خوانده رپ فارسی می دانند، هیچکس برای فرهنگ رپ فارسی کار های بسیار زیادی کرده است و رپر هایی از جمله خلسه و داریوش و… را به طرفداران رپ فارسی معرفی کرد و باعث بالا امدن آن ها شده است. باید بدانیم که فعالیت بسیار زیاد و قوی هیچکس در عرصه رپ او را به جایگاه پدر رپ فارس بودن رسانده است زیرا کیفیت بالا و حرفه ای بودن این رپر سرشناس قابل تحسین می باشد.


سوالات متداول

آهنگ پدر رپ فارس از کیست؟

همان طور که می دانیم آهنگ پدر رپ فارس از سروش هیچکس می باشد که در آن خودش را پدر رپ فارسی نام گذاری کرده است و طرفداران او از این موزیک و لقب او بسیار استقبال کرده اند، برای گوش کردن به این موزیک باحال می توانید از سایت های انلاین استفاده کنید.

آیا هیچ کس با زد بازی همکاری داشته؟

زد بازی که اولین گروه رپی در ایران بوده در دو موزیک با سروش هیچکس همکاری داشته است که نام این ترک ها واسه هر ایرانی و چرا بدی می باشد، طرفداران رپ ازاین همکاری خیلی استقبال کردند ولی بعد از این دو همکاری دیگر هیچ گونه همکاری بین این ارتیست ها صورت نگرفت.

جنجال های کاور آلبوم مجاز مربوط به چیست؟

NFT این کاور که متعلق به آلبوم مجار بود توسط هیچکس به فروش گذاشته شد اما قسمت جنجال بر انگیز موضوع در قسمتی بود که هیچکس خلق کردن این کاور را به نام خودش ثبت کرده بود، با وجود اینکه خالق این کاور کس دیگری بود. بعد از این موضوع داستان و درگیری بین خالق این اثر و هیچکس صورت گرفت.

سروش هیچکس با چه کسانی همکای داشته؟

در رپ فارسی هر همکاری که بین هنرمندان صورت بگیرد باعث به وجد امدن طرفداران دو اتیشه رپ فارسی می شود، سروش هیچکس با هنرمنان سرشناسی مانند رضا پیشرو، یاس، فدایی، قاف و تهم همکاری داشته است.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا