بررسی تمام حاشیه های مجری های ایران اینترنشنال + بررسی روابط مجری ها

یکی از کانال های ماهواره ای بسیار پر طرفدار، ایران اینترنشنال نام دارد که بسیاری از مجری های بسیار نام آشنا در این کانال به چشم می خورند. کانال ماهواره ای ایران اینترنشنال یکی از کانال های ماهواره ای بسیار پر طرفدار است که اخبار تمامی جهان را پوشش می دهد و بیشتر مد نظرش اخبار کشور ایران است. مجری های ایران اینترنشنال همگی افرادی هستند که بسیاری از ما ها آن ها را می شناسیم و برخی نیز در کشور ایران به فعالیت می پرداختند.

مجری های مرد ایران اینترنشنال چه کسانی هستند؟

مجری های مرد ایران اینترنشنال چه کسانی هستند؟

در کانال تلویزیونی ایران اینترنشنال، علاوه بر مجری های خانومی که به تعداد بسیار به چشم می خورند، مردان بسیاری نیز هستند که در این زمینه به خوبی به فعالیت می پردازند. در این قسمت تعدادی از مجری های مرد ایران اینترنشنال را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

مزدک میرزایی

مزدک میرزایی یکی از مجریان محبوب ایرانی بود که در شبکه های ورزشی به فعالیت می پرداخت. وی انداکی پس از مهاجرتش خبر فعالیت خود را در کانال ایران اینترنشنال منتشر کرد و در حال حاضر در بخش ورزشی آن به فعالیت می پردازد. در سایت به بررسی معروف ترین مجری های ورزشی نیز پرداخته ایم.

فرهاد فرحزاد

فرهاد فرحزاد در ابتدا برنامه های هواشناسی را برای کانال ماهواره ای تپش به رایگان می ساخت و پس از به دست آوردن تجربه وارد شبکه بی بی سی شد و مدتی را به عنوان گوینده اخبار در شبکه بی بی سی فارسی گذراند تا این که در حال حاضر در شبکه ایران اینترنشنال به فعالیت می پردازد.

امید حبیبی نیا

امید حبیبی نیا نیز یکی از انواع مجرین این شبکه است که بیشتر مواقع او را به عنوان گزارشگر مشاهده می کنیم. وی در اینستاگرام خود نیز ویدیو های اجرا خود در این شبکه را پست می کند.

مهدی پارپانچی

مهدی پارپارنچی نیز یکی از انواع مجریان مطرح بی بی سی فارسی بود که در کنار فرناز قاضی زاده معمولا به گویندگی اخبار می پرداخت اما در حال حاضر در شبکه ایران اینترنشنا ل به فعالیت می پردازد.

سعید هابیل

دیگر مجری برتر کانال خبری ایران اینترنشنال، سعید هابیل نام دارد. سعید هابیل علاوه بر مجری گری در زمینه روزنامه نگاری نیز به فعالیت می پردازد و بسیار در این زمینه نیز خوش درخشیده است.

مجری های زن ایران اینترنشنال چه کسانی هستند؟

همان طور که اشاره کردیم، بسیاری از زنان مجری موفق نیز وجود دارند که در جمع مجریان ایران اینترنشنال بسیار می درخشند. برخی از این مجریان نیز مدتی را در کشور ایران به فعالیت می پرداختند و پس از مهاجرت در این شبکه مشغول به کار شدند. در این قسمت تعدادی از مجریان زن ایران اینترنشنال را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

سمیرا قرائی

یکی از مجریان زن ایرانی که به عنوان خبرنگار و روزنامه نگار نیز برای شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال به فعالیت می پردازد، سمیرا قرائی است. او هم چنین در کانال ماهواره ای رادیو فردا نیز به فعالیت می پردازد و ساکن شهر واشنتگتن است.

تروسکا صادقی

دیگر مجری مطرح ایرانی که اصالتی کردی دارد، تروسکا صادقی نام دارد. این مجری زن مطرح شبکه ایران اینترنشنال هم چنین در زمینه روزانامه نگاری و هم چنین گزارشگری نیز به فعالیت می پردازد و هم چنین در کانال 24 کردستان نیز به عنوان مجری حضور دارد.

نیلوفر مولایی

دیگر مجری مطرح ایرانی شبکه ایران اینترنشنال، نیلوفر مولایی نام دارد که در زمینه مجری گری خبری به فعالیت می پردازد. نیلوفر ملایی در کشور انگلیس زندگی می کند و در زمینه بازیگری نیز فعالیت هایی را داشته است. او یکی از علاقه مندان ورزش یوگا نیز هست.

نیوشا صارمی

نیوشا صارمی روزنامه نگار و مجری برنامه تیتر اول در شبکه ایران اینترنشنال است. او هم چنین یکی از افراد فعال در توییتر نیز هست و صفحه اینستاگرامش دارای یک تیک آبی می باشد. نیوشا صارمی یکی از افراد بسیار موفق در شبکه ایران اینترنشنال است.

پریسا صادقی

پریسا صادقی یکی از انواع مجری هایی بود که در ابتدا کار خود را با شبکه منوتو آغاز کرد اما سپس تصمیم گرفت به شبکه ایران اینترنشنال بپیوندد و در حال حاضر مجری اخبار پنج عصر شبکه ایران اینترنشنال است. وی در توییتر نیز یکی از کاربران بسیار فعال است.

عکس مجری های ایران اینترنشنال را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر مجری های ایران اینترنشنال می توانید با مراجعه به قسمت تصاویر گوگل و جست و جو یک به یک نام آن ها اقدام به مشاهده کردن عکس های آن ها کنید. هم چنین می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام شخصی این مجری ها و هم چنین پیج اینستاگرام این شبکه خبری نیز اقدام به مشاهده کردن تصاویر این مجری های مطرح کنید. در ادامه راه های مراجعه به پیج اینستاگرام این مجری ها را به شما عزیزان آموزش می دهیم. عکس های جدید را در اخبار سلبریتی ها دنبال نمایید.

پیج اینستاگرام مجری های مرد ایران اینترنشنال چیست؟

پیج اینستاگرام مجری های مرد ایران اینترنشنال چیست؟

همان طور که اشاره شد، یکی از راه های مشاهده کردن تصاویر مجریان ایران اینترنشنال، مراجعه به پیج اینستاگرام آن ها است. برای مراجعه به پیج اینستاگرام مجریان مرد، می توانید وارد پیج اینستاگرام ایران اینترنشنال شده و سپس با مراجعه به قسمت فالویینگ های این پیج، پیج اینستاگرام تمامی مجری هایی که در حال حاضر در این کانال به فعالیت می پردازند را به راحتی مشاهده کرده و دنبال کنید.

پیج اینستاگرام مجری های زن ایران اینترنشنال چیست؟

برای مراجعه به پیج اینستاگرام مجری های زن ایران اینترنشنال نیز می توانید به راحتی از روش قبلی استفاده کنید. هم چنین می توانید نام این افراد را به صورت لاتین در اینستاگرام جست و جو کنید تا وارد پیج آن ها شوید. بسیاری از این مجری ها دارای تیک آبی هستند و هم چنین اخباری را مبنی بر روزمرگی های خود از طریق پیج اینستاگرام خود منتشر می کنند می توانید با دنبال کردن آن ها این موارد را نیز مشاهده کنید.

مجری های مرد ایران اینترنشنال چه حاشیه هایی داشته اند؟

مجری های مرد ایران اینترنشنال چه حاشیه هایی داشته اند؟

برخی از مجر های مرد ایران اینترنشنال جزء پر حاشیه ترین مجری های شبکه های ماهواره ای هستند. به عنوان مثال، برخی از این نظر را دارند که فرهاد فرحزاد فرزند آیت الله فرحزاد یکی از افراد سرنشناس در دولت ایران است. البته ناگفته نماند که زمانی که مزدک میرزایی نیز اقدام به مهاجرت کرد، اخبار بسیاری در زمینه مهاجرت او منتشر شد و زمانی که وارد شبکه ایران اینترنشنال شد، باعث به وجود آمدن حواشی بسیاری شد و عده ای او را وطن فروش نامیدند!

مجری های زن ایران اینترنشنال چه حاشیه هایی داشته اند؟

مجری های زن این شبکه نیز مانند مجریان مرد این کانال تا به امروز تعداد بسیاری از حواشی را با خود پشت سر گذاشته اند. برخی از مجریان زن ایران اینترنشنال در ابتدا در کشور ایران به فعالیت می پرداختنند و سپس به مهاجرت به کشور انگلستان و حضور در این کانال ماهواره ای کشف حجاب کردند که باعث شد تا حواشی بسیاری برای آن ها به وجود آید و خبر این که این افراد دیگر نمی توانند به کشور ایران بازگردند منتشر شود.

درآمد مجری های ایران اینترنشنال چقدر است؟

درآمد مجری های ایران اینترنشنال چقدر است؟

مجریان ایران اینترنشنال درآمد تقریبا خوب و رو به بالا برای خود دارند. این که دقیقا این مجریان چه مقدار حقوق را برای خود دریافت می کنند مشخص نیست اما اگر به پیج اینستاگرام آن ها مراجعه کنید، مشاهده می کنید که در کشور انگلستان و یا آمریکا که محل اقامت آن ها است، زندگی ای تقریبا لاکچری را برای خود دارند و از این رو می توان تصمیم گرفت که این افراد دارای درآمد بالایی هستند.

قدیمی ترین مجری ایران اینترنشنال کیست؟

در بین مجری های ایران اینترنشنال، افرادی هستند که به عنوان قدیمی ترین اجرا کننده های این کانال خبری معرفی می شوند و از ابتدا ساخته شدن این کانال با او همراه بودند. از بین افرادی که در حال حاضر در این کانال ماهواره ای حضور دارند و به عنوان قدیمی ترین ها نیز معرفی می شوند می توان به بابک اشاقی، مهران عباسیان، جواد کامیاب و یا پویا عزیزی اشاره کرد.

جدید ترین مجری های ایران اینترنشنال چه کسانی هستند؟

جدید ترین مجری های ایران اینترنشنال چه کسانی هستند؟

شبکه ایران اینترنشنال همواره به دنبال جذب بهترین ها در زمینه اجرا است و افراد بسیاری به گروه این شبکه می پیوندند. از بین افرادی که در حال حاضر در این شبکه به فعالیت می پردازند، می توان به آرش آزرمی، زهرا علیپور، آرش بهمنی، طوبی زکی پور و یا احسان اکبری اشاره کرد که عنوان جدید ترین مجریان ایران اینترنشنال را برای خود دارند.

کدام یک از مجری های ایران اینترنشنال به مردم ایران توهین کرد؟

تا به امروز خبری مبنی بر این که مجریان ایران اینترنشنال به مردم ایران توهین کرده باشند منتشر نشده است اما زمانی که خبر نگار این کانال قصد داشت با حسن یزدانی مصاحبه کند اما با واکنش تند این ورزشکار رو به رو شد، برخی از افراد اخبار عصبانیت خبرنگار این کانال را منتشر کردند که سپس خبر نگار این کانال اعلام کرد که من از رفتار این ورزشکار دلگیر شدم اما به هر حال این انتخاب او است و به آن احترام می گذاریم.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. چگونه عکس های مجری های ایران اینترنشنال را مشاهده کنیم؟

    به راحتی با مراجعه به پیج اینستاگرام آن ها و یا جست و جو در قسمت تصاویر گوگل می توانید عکس های آن ها را مشاهده کنید.

  2. کدام مجری مطرح این شبکه در کشور ایران بوده است؟

    بسیاری از مجری هایی که در این شبکه هستند ابتدا در کشور ایران به فعالیت می پرداختند مانند مزک میرزایی که مجری این شبکه بوده است.

  3. چگونه وارد اینستاگرام مجری های ایران اینترنشنال شویم؟

    با مراجعه به پیج اینستاگرام شبکه ایران اینترنشنال و مراجعه به فالویینگ های این شبکه می توانید وارد پیج این مجری ها شوید.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا