جکی آینا یوتیوبر زیبایی نیجریه ای-آمریکایی

جکی آینا یک سیاه پوست دو رگه آمریکایی نیجریه ای تبار است که از مادری آمریکایی و پدری نیجری است او متولد ۶ آگوست ۱۹۸۷ از آمریکا است. Jackie Aina بع عنوان یکی از بیوتی بلاگر های اینستاگرام استعداد خاصی در زمینه میکاپ دارد و یکی از چهره های مطرح عرصه آرایش و زیبایی به حساب می آید که توانسته تحول خاصی در عرصه زیبایی و میکاپ داشته باشد.

جکی آینا کیست؟

جکی آینا کیست؟

طبق نوشته هایی که در بیوگرافی جکی آینا می باشد او در سال 1987 در نیجریه به دنیا آمده است و از پدری نیجریه ای و مادری آمریکایی می باشد که دو رگه است و کل سال های عمر خود را در آمرکا سپری کرده است و کی از موفق ترین بلاگر می باشد.

جکی آینا در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

Jackie Aina یک بلاگر و میکاپ آرتیست و گریمور حرفه ای و معروف است که توانسته برای هر رنگ پوست سایه با رنگ های مختلف را مطرح کند و هر میکاپ را با توجه به رنگ پوست انجام دهد کاری که قبلا در مورد رنگین پوستان نادیده گرفته می شد و قابل توجه نبود. هم اکنون جکی اینا با برترین شرکت های لوازم ارایشی همکاری دارد و تبلیغات آنان را انجام می دهد.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

جکی آینا نیز مانند سایر بلاگر های که در زمینه میکاپ فعالیت دارند از درآمد ماهیانه بسیار قابل توجهی برخوردار هستند او حتی به دلیل همکاری با برند های آرایشی روزدنیا و فعالیتی که در میکاپ دارد در آمد قابل قبولی را اخذ کرده که شاید نتوان مقدار مشخصی را برای او بیان کرد.

جکی آینا با چه برند هایی همکاری کرده است؟

جکی آینا با چه برند هایی همکاری کرده است؟

خانم جکی آینا با اکثر شرکت های خاص لوازم آرایشی مانند MAk که جز برند های روز دنیا به حساب می رود همکاری دارد او حتی یک برند تجاری با نام آنستازیا نیز به وجود آورده است که جز یکی از بهترین لوازم آرایشی به حساب می آید البته او با برند های کوچک نیز کار کرده است که اسم آن ها بسیار به چشم نمی آید.

آیدی Jackie Aina اینستا چیست؟

تمامی بلاگر ها و چهره های مشهور دارای صفحه های اجتماعی ای مثل اینستاگرام هستند که جکی آینا نیز از این امر مستثنی نیست و آیدی این بلاگر معروف را می توانید با سرچ نام خود او پیدا کنید که دارای فالور های قابل توجهی است و تمامی عکس های خود را در پیج خود قرار داده است.

تصاویر این بیوتی بلاگر را در کجا پیدا کنیم؟

از چهره های مشهور عکس های زیادی در دسترس است و از آن جایی که خانم جکی آینا نیز یکی از بلاگر های معروف است عکس های خوبی از او وجود دارد و شما می توانید با جست و جویی ساده در گوگل و یا رفتن به پیج اینستاگرام ایشان عکس های او را مشاهده کنید البته از طریق تلگرام نیز می توانید با استفاده از کانال های مخصوص این بلاگر عکس های او را مشاهده کنید.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

همه میکاپ آرتیست ها از تمام میکاپ هایی که انجام می دهند کلیپ و فیلم هایی تهیه می کنند و آن ها را در صفحه های اجتماعی خود از جمله یوتیوپ ، اینستاگرام و گوگل قرار می دهند تا بقیه افراد هنر دست آنان را ببینند این بلاگر نیز تمامی کلیپ های خود را صفحه های اجتماعی خود قرار می دهد و با سرچی ساده می توانید آن ها را به راحتی پیدا کنید.

آموزش میکاپ جکی آینا را در کجا مشاهده کنیم؟

آموزش میکاپ جکی آینا را در کجا مشاهده کنیم؟

میکاپ آرتیست های حرفه ای از تمامی مراحل میکاپی که انجام میدهند فیلم گرفته و برای آموزش آن به دیگران این فیلم هارا در صفحه شخصی یوتیوب و یا در صفحه اینستاگرام شخصی خود قرار می دهند و می توانید با رفتن به پیج آن و جست و جویی راحت و سریع به تمامی این کلیپ ها دسترسی پیدا کنید و آن ها را در اختیار داشته باشید.

این بیوتی بلاگر چه حاشیه هایی داشته است؟

جکی آینا بک بلاگر و چهره مشهور ست و مسلم است که دارای حاشیه هایی باشد و کم و بیش دارای حاشیه هایی است ولی مثل بقیه بلاگر ها آن چنان خود را درگیر حاشیه نکرده است و به آن ها دامن نزده است و همین امر باعث شده زیاد بحث و حاشیه ای پیرامون او نباشد.

سوالات متداول

  1. جکی آینا کیست؟

    جکی آینا یک مدل یوتیوبری آمریکایی نیجریه ای است.

  2. جکی آینا متولد چه سالی است؟

    جکی آینا متولد سال 4 آگوست 1987 می باشد.

  3. جکی آینا در چه صنعتی کار می کند؟

    آینا در فضای مجازی به عنوان یک مدل مشغول فعالیت است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا