جری آنسر جونیور به په معروف است؟+ آشنایی با داستان های مسابقات وی

از جمله ورزش های پرطرفدار و محبوب در میان جوانان ورزش هیجان انگیز اتومبیلرانی می باشد. سری مسابقات این ورزش همه ساله در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می‌شود و به برندگان جوایز با ارزشی تعلق می گیرد. بازیکن های اتومبیلران زیادی در این مسابقات شرکت می‌ کنند و برخی از آنها به خاطر جوایز و پیروزی های زیادی که در این مسابقات به دست آوردند چهره هایی معروف و شناخته شده هستند. یکی از این چهره های معروف در ورزش اتومبیل رانی شخصی به نام جری آنسر جونیور می باشد. این بازیکن در مسابقات متعددی شرکت کرده و به همین خاطر در بین علاقه مندان به این رشته چهره ای سرشناس دارد. در این مطلب به بیوگرافی جری آنسر جونیور و شرح عناوین قهرمانی او می پردازیم بنابراین برای آشنایی با این بازیکن رالی تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

معرفی جری آنسر جونیور

معرفی جری آنسر جونیور

جری مایکل آنسر جونیور از رانندگان معروف آمریکایی که در پانزدهم سال ۱۹۳۲ در شهر کلرادو متحده آمریکا متولد شده بود. او در یک خانواده کامل ورزشی متولد شد که نه تنها او بلکه پدر، برادران و برادرزاده های او همگی از رانندگان حرفه‌ای اتومبیلرانی هستند و در مسابقات متعددی حضور یافته اند. اما جری از سال ۱۹۵۶ به صورت حرفه‌ای در مسابقات اتومبیل رانی حضور یافت و اولین عضو این خانواده ورزشی بود که مسابقات مهم ایندیاناپلیس حضور یافت اما متاسفانه موفق به دریافت جوایز این مسابقات نشد. برای اطلاع از کارنامه ورزشی او به طور کامل می توانید به صفحه جری آنسر جونیور ویکی پدیا وارد شوید و از جزئیات فعالیت های ورزشی او مطلع شوید.

جری آنسر جونیور چه افتخاراتی در مسابقات اتومبیل رانی دارد؟

در کشور ایالات متحده آمریکا ایندیاناپولیس ۵۰۰ یکی از مسابقات جهانی بسیار مهم و حساس محسوب می شد و بخشی از مسابقات جهانی FIA بود. از آنجایی که در آن سال‌ ها یعنی در سال های۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰ فقط رانندگانی اجازه حضور در مسابقات جهانی اتومبیلرانی را داشتند که در مسابقات ایندیاناپولیس ۵۰۰ شرکت کرده  و موفق به کسب عنوان قهرمانی شده باشند. به همین خاطر جری آنسر جونیور در این مسابقات حضور یافت و به خاطر پیروزی در آن موفق شد بازیکن در مسابقه جهان حضور یابد اما او در این مسابقات توانست هیچ عنوان قهرمانی را از آن خود کند. به طور کلی او در دو مسابقه گراند پری شرکت کرد اما موفق به کسب امتیاز نشد و آنجایی که دوران حرفه‌ ای این بازیکن بسیار کوتاه بود افتخارات زیادی در کارنامه او وجود ندارد. افتخارات قهرمان فرمول یک نیز در بت سایت بررسی شده است.

این راننده عضو کدام تیم است؟

جری آنسر جونیور در طی سال ‌های ۱۹۵۶ تا ۱۹۵۹ در رشته اتومبیلرانی فعالیت داشت. اولین تیمی که این بازیکن با آن قرارداد بست تیم هاکوزما بود. اما پس از مدت کوتاهی حضور در این تیم به عضویت تیم کرتیس کرافت درآمد و به عنوان بازیکن این تیم در مسابقات حضور یافت. تیم های مانی آیولو و زیگفرید اشتور نیز در سایت بررسی شده اند.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

بسیاری از جوانان بخصوص آقایان علاقه مند به سرعت و هیجان هستند و این علاقه و اشتیاق آنها در ماشین سواری و اتومبیلرانی ایجاد می شود. به همین خاطر است که رشته اتومبیلرانی یکی از رشته های جذاب و پرطرفدار در میان جوانان می باشد و رانندگان فرمول یک مسابقات همواره مورد توجه افراد مختلف و جوانان قرار دارند. با توجه به این طرفداران عکس های زیادی از رانندگان اتومبیل رانی از جمله جری آنسر جونیور توسط خبرنگاران مختلف ثبت شده و این عکس ها در نشریات ورزشی سایت های مختلف گوگل و مجلات چاپ و منتشر شده اند که برای مشاهده عکس های این بازیکن می توانید به این منابع مراجعه کنید.

علت فوت این اتومبیل ران چه بود؟

این بازیکن اتومبیل با وجود استعداد و توانایی های زیادی که در زمینه اتومبیلرانی داشت اما سال‌ های فعالیتش بسیار کوتاه بود و در جریان یک حادثه جان خود را از دست داد. علت مرگ او به این صورت بود که در دومین روز انتخابی مسابقات ایندیاناپولیس او در حال تمرین و آماده سازی خود برای مسابقه بود که کنترل اتومبیل از دست می دهد و اتومبیل از مسیر اصلی خارج می شود و پس از چرخیدن های متعدد به دیوار برخورد می کند و در همین زمان خودرو دچار آتش سوزی می شود. مسئولین امداد رسان به سرعت خود را به او می رسانند اما تا آن زمان او دچار شکستگی گردن و سوختگی درجه ۳ در هر دوپا و یک بازو می شود و در جریان این حادثه ۳۶ درصد از بدن خود را در نتیجه سوختگی از دست می دهد. او پس از یک هفته در حالت کما بودن بالاخره در ۱۷ مه سال ۱۹۵۹ به دلیل جراحات وارد شده و ذات الریه جان خود را از دست می دهد و او را در محل زادگاهش دفن می کنند. بعد از این جریان به طور کل استفاده از لباس رانندگی مقاوم در برابر آتش زیر برای تمامی رانندگان اتومبیل رانی اجباری می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1.  جری آنسر جونیور متولد کدام کشور می باشد؟

  این بازیکن در شهر کلارادو آمریکا متولد شده است.

 2. این بازیکن در چه سال هایی در مسابقات حضور یافت؟

  جری آنسر جونیور در طی سال های ۱۳۵۶ تا ۱۳۵۹ در مسابقات حضور یافت.

 3. مهمترین افتخارات جری آنسر جونیور چیست؟

  این راننده در طول دوران خود مقام خاصی کثب نکرده است.

 4. علت مرگ این راننده چه بود؟

  جری آنسر جونیور در سال ۱۳۵۹ در حال تمرین رانندگی دچار صانحه شد و بعد دو روز درگذشت.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا