لیست خوانندگان رپ فارس از ابتدا تا اکنون

همان طور که می دانید خوانندگان زیادی در سبک رپ در حال فعالیت هستند که ما در این مقاله لیست خوانندگان رپ فارس را برای شما ارائه می دهیم ونحوه فعالیت و حواشی آن ها را به چالش می کشیم. بسیاری از خوانندگان رپ فارس در صنعت موسیقی رکورد های بسیار زیادی را جا به جا کرده اند و در برخی از موارد به دلایل بسیار زیادی مجبور به شروع حرفه خود از نو شده اند، البته نا گفته نماند بسیاری از رپر ها دارای نقطه اوج می باشند و ما می توانیم در این بخش تمامی مراحل و نقاط قوت آن ها را به چالش بکشیم با ما همراه باشید.

برترین ها در بین لیست خوانندگان رپ فارس

در صنعت موسیقی رپ فارس بسیاری از خوانندگان هستند که توسط عموم مردم بهترین خوانندگان معرفی شده اند که بسیاری از آن ها شروع کننده سبک رپ در ایران بوده اند، البته نا گفته نماند بسیاری از رپر ها کار های مثبت کرده اند وبه واسطه این عمل ها القاب بسیاری به ان ها نسبت داده شده است. البته ملاک انتخاب برای بهتربن بستگی به تعداد دنبال کننده ها، فروش آهنگ ها دارد. شما می توانید خودتان یکی از افرادی باشید که خواننده مورد علاقه شما در این لیست نباشد اما از نظر شما بهترین رپر باشد، ما در ادامه به برخی از خصوصیات این خوانندگان می پردازیم.

یاس

یاسر بختیاری معروف به یاس در سال 1361 به دنیا امد و در سال 1380 شروع به فعالیت در صنعت موسیقی کرد.وی تنها رپری است که با مجوز رپ خوانده است و موضوعات شعر های ان بیشتر از رابطه با موضوعات اجتماعی و مشکلات مردمی می باشد واین امر باعث معروفیت آن شد. یاس در این اواخر دارای رکورد جالبی شده است و ان در باره همکاری ان با تک ناین رپر معروف جهان می باشد. وی یک گروه به نام فریاس را در سال 96 الی 97 تاسیس کرد که که در آن گروه خوانندگانی مانند موئر در حال فعالیت هستند.

رضا پیشرو

محمد رضا ناصری ازاد یکی از قدیمی ترین رپر های ایرانی می باشد که در حرفه خود بسیار تبهر دارد. وی در سال 1366 به دنیا امده است و در زمینه های آهنگسازی، ترانه سرایی و تهیه کنندگی تبهر دارد. یکی از خصوصیات اخلاقی آن در این است که بسیار جدی وترسناک می باشد و آن لقب رضا شاه را در رپ فارس از آن خود کرده است. رضا پیشرو تا به امروز کار های بسیار زیادی را در اختیار مردم گذاشته است وبا همکاری خود با دیگر رپر ها خود را رپر مردمی جلوه داده است.

سروش هیچکس

سروش لشکری زاده تهران معروف به هیچکس می باشد و در سبک رپ آن، را پدر رپ فارس می نامند و علت این لقب به خاطر زحمات بسیار زیاد آن برای رپ ایرانی می باشد. وی دارای آلبوم های بسیار معروفی می باشد واخیرا گروه هایی مانند صامت وملتفت را تشکیل داده است که در حال حاضر گروه ملتفت یکی از بزرگ ترین گروه های رپ فارس می باشد.

حصین ابلیس

حسین رحمتی یا حصین ابلیس یکی از رپ های جوان وبا استعداد رپ فارس می باشد ودر گذشته با نام حسین ابلیس معروف بوده داشت. حصین در سال 1366 به دنیا آمده است و فعالیت خود را در سال 1381 در صنعت موسیقی شروع کرد. وی در گروه کاغذ در حال فعالیت است ودلیل رپر شدن خود را توپاک می داند. حصین برای تحصیل به ارمنستان می رود و با صادق رپر معروف آشنا شد وترک بی همتا را منتشر می کنند که سرو صدای زیادی به راه انداخت.

آهنگ برترین های لیست خوانندگان رپ فارس

برای انتخاب برترین آهنگ های رپ فارس باید به نکات بسیار زیادی توجه کرد، چرا که هر کس برای انتخاب بهترین آهنگ معیار های خاص خود را دارد اما برترین آهنگ هایی که در ادامه به آن می پردازیم بیشترین شنونده را داشته است وبسیاری از افراد از شنیدن این ترک ها لذت می برند. ما در این بخش به برترین آهنگ های رپ فارس می پردازیم.

اختلاف

این آهنگ در سال 1385 منتشر شد واین آهنگ متعلق به هیچکس پدر رپ فارس می باشد. وی بعد از انتشار این آهنگ هرگز انتظار این حجم از شنونده را نداشت، اما به دلیل تلاش بسیار زیادی که در عرصه رپ کرد می توان گفت نتیجه دلخواه خود را بدست اورد. هیچکس دارای ترک های بسیار زیادی می باشد وتقریبا نیم بیشتر ترک های ان دوست داشتنی است اما اولین ترک ان که بیشترین شنونده را داشت ترک اختلاف بود.

مجنون شهر

این ترک یکی از بهترین ترک های رپ فارس می باشد که متعلق به علی سورنا می باشد که در سال 1392 منتشر شد واهنگسازی آن را ارتور انجام داد. این ترک توانایی سورنا را در زمینه رپ به رخ همه میکشد. شما در این ترک شاهد واج آرایی بسیار زیبایی هستید و می توان به جرئت گفت این ترک باعث شد بسیاری از افراد علی سورنا را بشناسند.

تابستون کوتاهه

این ترک یکی از بهترین ترک های رپ در صنعت موسیقی می باشد و در سال 1386 منتشر شده است. ومحبوب ترین آهنگ رپ فارسی می باشد که اثر گروه زد بازی می باشد. این آهنگ تقریبا آخرین اثر سامان ویلسون با گروه زد بازی می باشد و موضوع این آهنگ بیشتر درباره فصل تابستان ولذت بردن از این فصل با دوستان خود می باشد.

لیست خوانندگان رپ فارس که با رپر های خارجی همکاری داشته اند؟

در حال حاضر تنها رپری که با دیگر رپر ها ی خارجی همکاری کرده است یاس می باشد که در آهنگ اتحاد با تک ناین رپر اهل ایالات متحده همکاری کرده است. این آهنگ بعد از انتشار باعث تعجب بسیاری از کاربران شد چرا که تک ناین از ویژگی های بارز یاس در رسانه ای تعریف می کند وخبر از یک دوستی بی پایان می دهد. در حال حاضر یاس، پیشرو تک ناین در حال آماده کردن ترک جدیدی می باشند و این امر به دلیل طرفدار های پیشرو می باشد که در زیر پست تک ناین نام رضا پیشرو را کامنت کرده اند. مونتیگو نیز با خوانندگان معروف خارجی همکاری داشته است.

رده بندی لیست خوانندگان رپ فارس

رده بندی لیست خوانندگان رپ فارس به دو صورت انجام می شود که در مرحله اول به دلیل کیفیت آهنگ و میزان شنوندگان آهنگ می باشد ودر رده بندی دوم به صورت نام های آن ها انجام می شود که ما در این بخش مرحله دوم را برای شما بازگو می کنیم. همان طور که می دانید در حال حاضر مقام بهترین رپر ایرانی به یاس تعلق می گیرد، چرا که از نظر کیفیت اهنگ و طرفدار های زیاد این مقام را از آن خود کرده است. در مقام دوم حصین قرار دارد که با شخصیت جالب خود رنگ دیگری به رپ فارس داده است و در مقام سوم پدر رپ فارس هیچکس قرار دارد و همه می دانند وی خود را در اوایل کار رپی نشان داده است. مقام چهارم به رضا شاه یا پیشرو تعلق دارد که با شخصیت دیوانه وار خود همه را شیفته طرز رپ کردن خود کرده است.

لیست خوانندگان رپ فارس نسل 1

در نسل یک رپ فارس بسیاری از خوانندگان معروف مشهور قرار دارند که پایه گذار سبک رپ بوده اند که می توان آن ها را به این گونه نام برد که در این نسل حصین، هیچکس، پیشرو، یاس، علی اوج، بهرام، سامان ویلسون، سهراب ام جی، مهراد هیدن وسیجل و جی جی قرار دارند که بعد از مدت کوتاهی غرفان به این نسل پیوسته شد. جالب است بدانید که سبک رپ کردن تمامی افراد نسل یک با هم متفاوت است و بسیاری از سبک ها را وارد عرصه موسیقی کرده اند که در نسل های بعدی مورد استفاده دیگر افراد قرار گرفته است.

لیست خوانندگان رپ فارس نسل 2

رپر های نسل دوم با استعداد فوق العاده ای وارد صنعت موسیقی شدند وپیشرفت چشمگیری داشتند که می توان از صادق، شایع، تی دی، جی دال، پایا، رض،سوگند، جاستینا، سپهر خلسه، لیتو نام برد و همان طور که می دانید با ورود این نسل به رپ فارس، این سبک شکل جدیدی به خود گرفت که بسیار دارای مخاطب بود.

لیست خوانندگان رپ فارس نسل 3

در نسل سوم رپ فارس سبک های بسیار نوینی ارائه شد و بسیاری از افرادی که در این نسل در حال فعالیت هستند جز ثروتمند ترین خونندگان می باشند که می توان از سامی لو، پدی ای، آرتا، کوروش وانتونز، رها، گروه اپیکور، خشایار اس آر،سینا ساعی، سینا مافی، پوبون نام برد و این افراد دارای سبک های بسیار متفاوتی از دیگر نسل ها می باشند وروز به روز در حال پیشرفت های چشمگیری هستند وبسیاری از رکورد ها را از ان خود کرده اند.

لیست خوانندگان رپ فارسی در داخل کشور

در این قسمت ما خوانندگانی که هنوز در ایران زندگی می کنند و با فعالیت زیر زمینی کار های خود را منتشر می کنند را معرفی می کنیم وبسیاری از حواشی ان ها را به چالش می کشیم. می توانید از رض شروع کنیم که یکی از بهترین رپر های نسل دومی باشد، که طرفدارای بسیار زیادی را برای سبک رپ کردن خود به دست آورده است. نفر دوم سینا ساعی می باشد که در حال حاضر در ایر ان زندگی می کند ویکی رپر های با استعداد در این زمی نه می باشد. شایع یکی از بهترین رپر ها وبا استعداد ترین ها در نسل دو رپ فارس می باشد و تا به امروز شخصیت جالبی از خود را به نمایش گذاشته است.

لیست خوانندگان رپ فارس در خارج کشور

بسیاری از خوانندگان رپ فارس در کشور های دیگر زندگی می کنند ودر حال فعالیت در شهر های کشور هایی مانند لندن، آمریکا، انگلیس می باشند که می توان از مهراد هیدن، پیشرو، یاس، عرفان پایدار و دیگر رپر های معروف نسل یک صحبت کرد. بسیاری از این خوانندگان به دلیل سختی های بسیار زیادی که در راه رپ کشیده اند ترجیح به زندگی در دیگر کشور ها را داده اند.

سوالات متداول

رپر های نسل سوم رپ فارس چه کسانی هستند و فعالیت آن ها چگونه است؟

بسیاری از رپر های نسل سوم بسیار باهوش عمل کرده و در حال حاضر بسیار موفق بوده اند که از جمله می توان به گروه وانتونز، اپیکور، خشایار اس ار وپوبون اشاره کرد که فعالیت جالبی در رپ فارس دارند.

رپر های نسل دو چه کسانی هستند؟

می توان در این نسل از لیتو، صادق، شایع، رض، سوگند و جاستینا نام برد که در عرصه موسیقی ترک های چشمگیری را منتشر کرده اند و خود را با نام های متفاوتی به مردم معرفی می کنند.

بهترین خواننده رپ فارس چه کسی می باشد؟

در حال حاضر نسبت به نظر سنجی ها یاس بهترین رپر ایرانی می باشد، چرا که همیشه ترک های با کیفیت با مضمون جالبی را منتشر می کند که بسیاری از مردم را جذب می کند.

بهترین آهنگ رپ کدام ترک است؟

بهترین آهنگ در صنعت رپ فارسی تابستون کوتاهه مشخص شده است، چرا که بسیاری از مردم آن را گوش داده و به آن امتیاز 10 از 10 را داده اند به همین دلیل بهترین آهنگ رپ فارس نام دارد.

2.6/5 - (77 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل