چه در زندگی شخصی لوکا بادوئر می گذرد؟ + عکس های 2022 این راننده

مسابقات فرمول یک که به مسابقات اتومبیل‌ رانی جایزه بزرگ نیز مشهور است، بالاترین رده از مسابقات بین‌ المللی خودرو ها چرخ‌ باز می باشد که توسط فدراسیون بین‌ المللی اتومبیل‌ رانی سازمان‌ دهی و برگزار می‌ شود. در سرزمین فرمول یک شما راه ها زیادی برای جاودانه شدن ندارید. اما باید دانست که تنها راه جاودانه شدن و کسب نام در این عرصه مردن در پیست یا کسب افتخارات نیست و تنها گاهی با بدترین بودن نیز می توانید نام خود را در ذهن طرفداران فرمول یک ثبت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با لوکا بادوئر یکی از بدترین رانندگان فرمول یک بیشتر آشنا کنیم. در ادامه بد نیست سری به مقاله قهرمان فرمول یک نیز بزنید.

لوکا بادوئر کیست؟

لوکا بادوئر کیست؟

لوکا بادوئر در ۲۵ ژانویهٔ سال۱۹۷۱ در مونته‌ بلونا ایتالیا به دنیا آمد. وی رانندهٔ سابق مسابقات اتومبیل‌ رانی فرمول یک است که در فصل‌ های ۱۹۹۳، ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۶، ۱۹۹۹ و ۲۰۰۹ در مجموع در ۵۸ گراند پری شرکت کرد، اما موفق به کسب هیچ امتیازی نشد. او در طول فعالیت حرفه ای خود به عنوان راننده در تیم‌ها اسکودریا ایتالیا، میناردی، فورتی، فراری عضویت داشت. اولین ورود او به مسابقات جایزه بزرگ دنیا مسابقات جایزه بزرگ آفریقای جنوبی بود که در سال ۱۹۹۳برگزار شد و آخرین ورود او به این مسابقات مربوط می شود به مسابقات جایزه بزرگ بلژیک که در سال ۲۰۰۹برگزار شد.

مهم ترین افتخارات لوکا بادوئر کدامند؟

شاید عجیب باشد که قهرمان سابق فرمول ۳۰۰۰ و فردی که بیشترین زمان را در پست رانندگی تست فراری گذرانده را در لیست بدترین رانندگان تاریخ فرمول یک بگذاریم اما این آمار هستند که درباره رانندگان قضاوت می کنند. بادوئر بیش تر از هر راننده ای در تاریخ فرمول یک در این رقابت ها شرکت کرده و در کسب امتیاز ناموفق بوده است. راننده ایتالیایی رقابت خود را از تیم BMS آغاز کرد و در ادامه راننده تست فراری شد و ۱۰ سال در این جایگاه ایستاد. در 3 می 2006، لوکا بادوئر برای آماده شدن برای گرندپری اروپا در پیست نوربرگ رینگ ، هر سه خودرو فرمول یک فراری را در پیست فیورانو ، شیک داون انجام داد. بادوئر در آن زمان راننده آزمایشی تیم فرمول 1 فراری بود، در حالی که رانندگان اصلی مایکل شوماخر و فیلیپه ماسا بودند.

بعد ازمصدومیت شدید فلیپه ماسا در گرند پری مجارستان راننده اصلی تیم شد و با عملکرد بسیار بد در دو رقابت والنسیا و بلژیک با فراری موفق به کسب امتیاز نشد و جیانکارلو فیزیکلا جای او را در تیم گرفت. افتخارات یوجی ایده و جنسون باتن نیز در سایت بررسی شده است.

فیلم مسابقات لوکا بادوئر را در کجا ببینیم؟

فیلم مسابقات لوکا بادوئر را در کجا ببینیم؟

علاقه مندان به دیدن مسابقات بادوئر این راننده باسابقه و باتجربه فرمول یک، می توانند مسابقات او را از طریق یوتیوب و یا گوگل پلی و شبکه ها اجتماعی دیگر مشاهده کنند.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

بادوئر به عنوان یکی از رانندگان فرمول یک جهان شناخته شده است و جزو با سابقه ترین و شاید یکی از بد ترین رانندگان فرمول یک به شمار می آید. شما از طریق گوگل پلی و جستجو نام او در گوگل می توانید به عکس ها فراوانی از او دسترسی پیدا کنید و عکس ها این راننده نام آشنا فرمول یک را ببینید.

اصلیت لوکا بادوئر کجایی است؟

لوکا بادوئر در ۲۵ ژانویهٔ سال۱۹۷۱ در مونته‌ بلونا ایتالیا به دنیا آمد و اصالتا یک راننده فرمول یک ایتالیایی است. او قهرمان سابق فرمول ۳۰۰۰ و فردی است که بیش ترین زمان را در پست رانندگی تست فراری گذرانده است. وی در مجموع در ۵۸ گراند پری شرکت کرده ، اما موفق به کسب هیچ امتیازی نشده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. لوکا بادوئر در چه فصل هایی از مسابقات فرمول یک شرکت داشته است؟

  لوکا بادوئر رانندهٔ سابق مسابقات اتومبیل‌ رانی فرمول یک است که در فصل‌ های ۱۹۹۳، ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۶، ۱۹۹۹ و ۲۰۰۹ در مجموع در ۵۸ گراند پری شرکت کرد، اما موفق به کسب هیچ امتیازی نشد.

 2. چرا لوکا بادوئر را جزو یکی از بدترین رانندگان فرمول یک می دانند؟

  بعد ازمصدومیت شدید فلیپه ماسا در گرند پری مجارستان لوکا بادوئر راننده اصلی تیم شد و با عملکرد بسیار بد در دو رقابت والنسیا و بلژیک با فراری موفق به کسب امتیاز نشد و جیانکارلو فیزیکلا جای او را در تیم گرفت.

 3. لوکا بادویر در طول دوران رانندگیش حرفه ای خود در چه تیم هایی عضو بوده است؟

  لوکا بادوئر در طول فعالیت حرفه ای خود به عنوان راننده در تیم‌ها اسکودریا ایتالیا، میناردی، فورتی و فراری عضویت داشت.

 4. آخرین ورود لوکا بادویر در مسابقات جایزه بزرگ در چه سالی بوده است؟

  آخرین ورود لوکا بادوئر به این مسابقات مربوط می شود به مسابقات جایزه بزرگ بلژیک که در سال ۲۰۰۹برگزار شد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا