بیوگرافی مهشید بیوتی + عکس های جدید او در اینستاگرام

مهشید شیرازی نام اصلی مهشید بیوتی است که یک بلاگر بسیار معروف در ایران و متولد فروردین ۱۳۶۷ می باشد. محل زندگی مهشید بیوتی در ایران و در شهرهای اصفهان و تهران بود. او اکنون به همراه همسرش در فرانسه زندگی می‌کند و چند سالی به فرانسه مهاجرت کرده است. مهشید بیوتی در حال حاضر در اینستاگرام و یوتیوب در زمینه زیبایی فعالیت می‌کند.

مهشید بیوتی کیست؟

مهشید بیوتی کیست؟

مهشید بیوتی از بلاگر های اینستاگرام بسیار معروف ایرانی ساکن فرانسه متولد فروردین ۱۳۶۷ می باشد. محل زندگی مهشید بیوتی در ایران بود اما به دلایل مختلف چند سالی به فرانسه مهاجرت کرده است. این بلاگراز نوامبر سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی شروع کرد. او در صفحه اینستاگرامی خود به معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی پرداخته است. آموزش‌ های زیادی در زمینه آرایشی و مراقبت پوستی به طرفداران خود می‌ دهد. این بلاگر گفته است که، عاشق آرایش‌ های رنگی و شاد می باشد، اما سبک کاری و آموزشی مینیمال را بیشتر پسند می کند. پیج کاری این بلاگر یک بار در سال ۲۰۱۹ مدتی از از بین رفت که باعث نگرانی او و طرفدارانش شد. مهشید در حال حاضر ۶۵۷۰۰۰ فالوور دارد. همسر این بلاگر معروف هم در تولید محتوا به او کمک می‌ کند. این بلاگر فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده و قصد دارد در کانال یوتیوب خود در مورد مسائل مختلف مانند: زیبایی، مهاجرت و روزمرگی صحبت کند. این بلاگر طرفداران خیلی زیادی دارد.

مهشید بیوتی در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

یکی از فعالیت‌ هایی با مهشید بیوتی از مشهور ترین بلاگر های ایرانی در در پیج خود انجام می ‌دهد، میکاپ‌های سریالی می باشد. او تا الان سه سری میکاپ سریالی در پیج خود داردکه اولین سریال میکاپ سلبریتی است. این بلاگر معروف در هر ویدیو خود را شبیه به یکی از سلبریتی ‌های خارجی درست می کند. این بلاگر تا الان میکاپ ‌های کیم کارداشیان، آرایانا گرانده، کایلی جنر، سلینا گومز، مونیکا بلوچی و خیلی از افراد معروف دیگر را انجام داده است که موزد پسند بسیاری از طرفداران شده است. این بلاگر به دلیل طرفداران خود سراغ میکاپ بازیگران ترک مانند: هانده را هم انجام داده است. این بلاگری معروف به جز میکاپ افراد معروف، دو سریال دیگر به نام‌ های لاو استوری و ۵ هفته، ۵ میکاپ عروس را در پیج انجام داده. باید بدانید که لایو های این بلاگر معروف در اینستاگرام بسیار جذاب است و شما می توانید از مدل آرایشی او استفاده کنید. همچنین آموزش میکاپ با مهشید بیوتی را می توانید از پیج های مختلف دنبال کنید.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

درآمد این بلاگر از آنجایی که هنوز اول راه بود کم بود اما خود او از لحاظ مالی مشکلی ندارند. مهشید بیوتی کم کم درآمد خود را بیشتر کرد و با تلاش های بیشتر موفقیت های بیشتری را در کارنامه شغلی خود ثبت کرد. این بلاگر همیشه دوست داشت که درآمد زیادی داشته باشد و برای همین در این شغل بسیار تلاش کرد تا بتواند درآمد های خود را بیشتر کند و او یک بلاگر معروف آرایشی در اینستاگرام است. مدل های آرایشی انجام می دهند و از طریق افزایش فالوور نیز درآمد کسب می کنند، او رتبه خوبی دارد و تقریباً در بین جوانان و نوجوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است. او در ابتدا با عکس های خود سعی در جذب فالوور داشت و رفته رفته با کار میکاپ به این فکر افتاد که این راه هم ساده تر است و هم زودتر او را به شهرت می رساند. باید بدانید که شغل بلاگری و مدلینگ الان از آن شغل هایی است که درآمد خیلی زیادی دارد و می توان گفت که افراد خیلی راحت می توانند به درآمد بالایی دست پیدا کنند. البته برای همه سوال است که این شغل چرا تا این حد درآمد دارد که همه افراد به سمت این کار کشیده شده اند.

آدرس پیج اینستاگرام مهشید بیوتی چیست؟

اینستاگرام مهشید بیوتی به نام می باشد و او در اینستاگرام بسیار فعال است. او نیز فالورهای زیادی دارد و تا الان بسیاری از طرفداران او در ایران و خارج او فالو کرده اند و اگر هم دوست دارید می توانید پیج های دیگر او را از گوگل هم پیدا کنید و حتی می توانید در قسمت سرچ اینستاگرام خود اسم مهشید بیوتی را سرچ کنید و پیج این بلاگر را پیدا و دنبال کنید. این بلاگر در اینستاگرام خیلی فعالیت دارد و شما می توانید پیج او را داشته باشید و عکس ها و کلیپ های این بلاگر و زندگی خصوصی ایشان با خبر شوید. پیج مهشید بیوتی معروف بسیار جذاب است و خیلی از طرفداران، او را بسیار دوست دارند البته ناگفته نماند که تیپ این دختر بسیار خاص است و شاید به خاطر همین است که طرفدار دارد. بسیاری از جوانان دوست دارند که مانند این دختر باشند و حتی در فرانسه بعضی از جوانان این دختر را به عنوان الگوی خود می شناسند و دوست دارند تا این حد در کار خود موفق باشند. مهشید بلاگر اینستا خود را باز گذاشته است.

عکس های این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس مهشید بیوتی را می توانید در اینستاگرام و همچنین در گوگل مشاهده کنید. این فرد از آن جایی که در اینستاگرام بسیار معروف است تمام کلیپ ها و عکس هایی که می گیرد را در پیج شخصی و پیج کاری خود می گذارد تا علاقه مندان بتوانند این عکس ها را ببینند. البته ناگفته نماند که عکس های او و شوهرش را هم در گوگل منتشر کرده اند و شما خیلی راحت می توانید از زندگی شخصی ایشان با خبر شوید. عکس های این بلاگر را می توانید در گوگل نگاه کنید. این بلاگر تا الان عکس های خیلی زیادی را از خود در سایت های مختلف منتشر کرده است و به گفته خودش عکس های بی حجاب او کاملاً با اجازه خودش منتشر شده است و گفته است که زیاد حجاب برایش معنا ندارد.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این بلاگر را می توانید در گوگل و یا در سایت های مختلف و یوتیوب مشاهده کنید. این بلاگر درآمد خیلی زیادی دارد و همه جوانان دوست دارند که جای او باشند البته او فقط کار کلیپ نمی کند بیشتر الان تبلیغات قبول می کند تا درآمد خود را بیشتر کند. اگر وارد پیج او شوید قطعاً به کلیپ های او علاقه مند می شود. این بلاگر معروف که همه دنیا او را به میکاپ آرایشی اینستاگرام می شناسند تا الان به خاطر تیپ و مدل مو و رفتاری که داشته است همه به سمت او جذب شده اند. اگر دوست دارید این فرد را بیشتر بشناسید می توانید پیج های او را دنبال کنید و زندگی او را به صورت خیلی مستقیم دنبال کنید. در این مقاله به بیوگرافی مهشید بیوتی می پردازیم.

آموزش میکاپ مهشید بیوتی

فیلم های مهشید بیوتی دریوتیوب به اشتراک گذاشته شده است. او در یوتیوب فعالیت می کنند و کلیپ ها و پیج های تبلیغاتی خود را به اشتراک می گذارند تا طرفداران خود به سمت خود جذب کند. البته او از آنجایی که در کار تبلیغات و مدلینگ تخصص خاصی دارند کم و کان ویدئو های خود را در یوتیوب به اشتراک می گذارد و می توانم بگویم او یک بلاگر فوق العاده است. کلاب هاوس این بلاگر فعال است و البته که امروزه بسیاری از افراد معروف از این برنامه اجتماعی می کند و می توان گفت یک برنامه اجتماعی است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. کلاب هاوس مهشید بیوتی فعال است و او در این شبکه اجتماعی فعالیت می کند و در مورد بسیاری از فعالیت های خود توضیح می دهد و با طرفداران خود ارتباط برقرار می کند و اگر در مورد این برنامه باید گفت که کلاب هاوس یک برنامه چت است که بسیاری از سلبریتی ها در آن عضو هستند. این بلاگر هم برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود در این برنامه عضو شده است تا بتواند خیلی راحت با طرفداران خود ارتباط برقرار کند.

همسر مهشید بیوتی کیست؟

همسر مهشید بیوتی کیست؟

همسر این بلاگر معروف نوید طاهری ۳۸ ساله و آرشیتکت می باشد. آنها ۱۳ سال پیش باهم آشنا شدند و بعد از چند سال ازدواج کردند اما هنوز هیچ فرزندی ندارند و با سگ‌ هایشان به نام‌های ادی و لونا وقت می گذرانند. همسر این بلاگر در اینستاگرام پیجی در زمینه معماری دارد که دنبال کننده‌ های او ۷۹۰۰۰ نفر هستند.

مهشید بیوتی چه حاشیه هایی داشته است؟

ایشان هم مانند تمام افراد معروف حاشیه های زیادی دارند و می توان گفت که تمام سلبریتی ها حاشیه دارند و اما چیزی که مهم است کسی نمی داند که چقدر از این حاشیه ها درست و یا غلط است. حاشیه های این خانم در مورد ازدواج و یا کار ایشان بوده است که بسیاری از این حاشیه ها را خودشان تکذیب کرده اند.

مهشید بیوتی کجا زندگی می کند؟

مهشید بیوتی کجا زندگی می کند؟

این بلاگر معروف بیوتی در فرانسه زندگی می کند و چند سالی است که از ایران مهاجرت کرده است. این بلاگر از زندگی کردن در فرانسه بسیار راضی است و تا الان درآمد خیلی زیادی داشته است.

این بیوتی بلاگر با چه برند هایی همکاری کرده است؟

مهشید بیوتی نی نی سایت معروف با برندهای آرایشی و بهداشتی معروف ایرانی و خارجی همکاری می کنند. این بلاگر با برند هایی مانند هدی بیوتی، فنتی بیوتی برند متعلق به خواننده معروف ریانا، تارت، آناستازیا بورلی هیلز، شارلت تیلبری و هاوس لبز برند لیدی گاگا همکاری می کند. این بلاگر خوب در میکاپ ‌های خود از محصولات این برند ها و بسیاری برند های مشهور دیگر در دنیای آرایشی و زیبایی استفاده می کند. باید بدانید که این بلاگر مهشید با برندهای معروف ایرانی مانند: برند کالیستا زیر مجموعه شرکت معتبر آریان کیمیا تک و همچننین این برند یکی از برندهای مشهور لوازم آرایشی ایرانی می باشد همکاری می کند. آموزش آرایش مهشید شیرازی یا همان مشهید بیوتی را می توانید در سایت های مختلف ببینید.

سوالات متداول

 1. مهشید بیوتی قصد دارد به ایران برگردد؟

  مهشید بیوتی در فرانسه کار می کنند و قصد بازگشت ندارد.

 2. آیا مهشید بیوتی قصد دارد بازیگر شود؟

  مهشید بیوتی در این مورد هنوز چیزی نگفته است.

 3. مهشید بیوتی فرزند دارد؟

  مهشید بیوتی هنوز فرزندی ندارند.

 4. آیا مهشید بیوتی در کار تبلیغات لباس هم است؟

  مهشید بیوتی بیشتر کار آرایش تبلیغ می کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا