لیست پردرآمدترین بلاگر های اینستاگرام که ایرانی هستند

در این مقاله قرار است به یکی از موضوعات بحث برانگیز و جنجالی که امروزه خیلی از افراد در مورد آن صحبت می‌ کنند یعنی بلاگر های اینستاگرام بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بلاگر های اینستاگرام چه افرادی هستند؟

بلاگر های اینستاگرام چه افرادی هستند؟

در عصر مدرن و با ظهور تکنولوژی شبکه‌ های مجازی زیادی به وجود آمده اند که یکی از این شبکه‌ ها اینستاگرام نام دارد. امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه های پر کاربرد و محبوب تبدیل شده است که مشاغل زیادی را نیز به وجود آورده است که یکی از آن ها بلاگری است. خیلی از افراد تمایل پیدا کردند تا فعالیت خود را در اینستاگرام و به عنوان بلاگر ادامه دهند و از این طریق به شهرت و در کنار آن به یک منبع درآمد خوب برسند. حال شاید برای شما هم سوال به وجود بیاید که بلاگر اینستاگرام به چه افرادی گفته می شود؟ بلاگر به کسی گفته می شود که در زمینه خاصی حرفی برای گفتن دارد و در آن زمینه در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهد.

بلاگر های اینستاگرام به طور معمول افرادی هستند که ارتباط خیلی خوبی با مردم دارند و خیلی سریع می توانند بر روی مخاطبان خود تاثیرگذار بگذارند. این موضوع را هم باید افزود که آن ها به دلیل دانشی که دارند می توانند مردم را برای انتخاب های گوناگون متقاعد کنند. یک بلاگر فردی است که محتوا تولید می کند و یا به اصطلاح بلاگ می کند. البته این موضوع را باید افزود که تولید محتوا در راستای هدفی است که بلاگر دنبال می کند.

درآمد بلاگر های اینستاگرام از کجا است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای افرادی که می‌ خواهند به عنوان بلاگر اینستاگرام فعالیت کنند و یا این که بلاگر های اینستاگرام را دنبال می‌ کنند، به وجود می‌ آید این است که درآمد آن ها چگونه است و از چه طریقی درآمدزایی می‌ کنند؟ در ابتدا باید بگوییم که امروزه بلاگری یکی از پردرآمد ترین شغل های دنیا به شمار می رود که این موضوع شامل ایران نیز می‌ باشد. البته باید افزود که نمی توان به طور دقیق بیان کرد که درآمد این بلاگرها چقدر است. اما به هر حال بلاگر ها از طریق تبلیغاتی که در صفحه اینستاگرام خود انجام می‌ دهند و هم چنین اسپانسر گرفتن درآمدزایی می‌ کنند.

این موضوع را هم باید افزود هرچقدر که یک بلاگر از میزان محبوبیت بالاتری در بین مخاطبان و فالوورانش برخوردار باشد و هم چنین فالووران زیادی داشته باشد و تعداد بازدید پیجش بالا باشد و پست های او از لایک ها و کامنت های زیادی برخوردار باشد، قطعاً درآمد بیشتری نسبت به سایر بلاگر ها خواهد داشت.

حاشیه های بلاگر های اینستاگرام درباره چه موضوعاتی است؟

به طور معمول اکثر افرادی که به عنوان بلاگر در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند و هم چنین تعداد نسبتا بالایی فالوور دارند در حاشیه هایی قرار می‌ گیرند که در این قسمت به موضوعات این حاشیه ها خواهیم، پرداخت همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

دعوا و درگیری

امروزه مشاهده می شود که برخی از بلاگرها بنا به دلایلی با یکدیگر کنار نمی آیند و این موضوع باعث می‌ شود تا درگیری های لفظی میان آن ها به وجود آید که این درگیری‌ ها گاهی اوقات حواشی زیادی را به وجود می آورد. البته این موضوع را هم باید افزود که گاهی اوقات بلاگر ها برای این که مخاطبان بیشتری را جذب کنند و بازدید پیج خود را بالا ببرند درگیری های ساختگی را به وجود می‌ آورند.

روابط شخصی

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای بلاگر ها می شود، روابط شخصی آن ها و این که با چه فردی در رابطه هستند، می باشد.

خرید فالووران فیک

امروزه یکی از حواشی که برای برخی از بلاگر ها به وجود آمده است، خرید فالووران فیک می باشد.

معروف ترین بلاگر های اینستاگرام چه کسانی می باشند؟

معروف ترین بلاگر های اینستاگرام چه کسانی می باشند؟

امروزه خیلی از افراد شغل بلاگری را انتخاب کرده اند و در این زمینه فعالیت می‌ کنند. حال در این قسمت به معرفی لیست بلاگر های ایرانی خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

صدف بیوتی یکی از بلاگر های اینستاگرام

صدف بیوتی مشهور ترین Blogger ایرانی است که نه تنها در کشور بلکه در سرتاسر دنیا شهرت دارد. او کلیپ های خودآرایی خود را در شبکه های مجازی منتشر می کند که باعث شهرت فراوان او شده است.

الناز گلرخ

یکی دیگر از بیوتی بلاگر های معروف الناز گلرخ نام دارد که در این زمینه فعالیت می کند و توانسته رنگ و استایل خاص خود را به وجود آورد.

ملینا تاج

از دیگر بلاگر هایی که در حوزه میکاپ فعالیت می کند و طرفداران زیادی را نیز بدست آورده است ملینا تاج نام دارد. از او به عنوان یکی از معروف ترین بیوتی بلاگر های اینستاگرام یاد می شود.

نایاد بیوتی

نایاد بیوتی یکی دیگر بلاگر هایی است که در حوزه میکاپ فعالیت می‌ کند و افراد زیادی او را دنبال می کنند و خیلی از طرفداران او بیان کرده اند که نایاد استعداد زیادی در میکاپ دارد.

گیسو دیبا

از مشهور ترین بیوتی بلاگرهای ایرانی گیسو دیبا است. او از بیوتی بلاگر های جذاب ایرانی به شمار می رود که با به اشتراک گذاری و آموزش های خودآرایی حرفه ای و حتی درست کردن ماسک خانگی طرفداران بسیاری را جذب کرده است.

لیلی قالیچی

از دیگر بیوتی بلاگر های سرشناس ایرانی لیلی قالیچی است. نیلوفر سید قالیچی که با نام لیلی قالیچی شناخته شده است، به باربی ایرانی نیز معروف است و امروزه به عنوان فشن بلاگر نیز فعالیت می کند.

شبنم نظیف یکی از بلاگر های اینستاگرام

شبنم نظیف از دیگر بیوتی بلاگر های ایرانی است که در زمینه میکاپ و آرایش عروس فعالیت می کند.

شل بیوتی

از دیگر بیوتی بلاگر های معروف ایرانی شل بیوتی نام دارد، او در پیج خود به آموزش انواع ماسک و آموزش آرایش می پردازد.

دنیز بیوتی 

دنیز بیوتی یکی دیگر از بیوتی بلاگر های مشهور ایرانی است که در پیج اینستاگرام خود فیلم های آموزش میکاپ حرفه ای و خودآرایی را قرار می دهد. 

شادی بیوتی

یکی دیگر از سرشناس ترین بیوتی بلاگر های ایرانی شادی بیوتی نام دارد. شادی مانند تمام بیوتی بلاگر های معروف دیگر در اینستاگرام فعالیت گسترده ای می کند و بیشتر در زمینه نکات مهم مراقبت از پوست و مو، پست منتشر می کند.

نگین میر صالحی

نگین میر صالحی

یکی از فشن بلاگر های معروف نگین میر صالحی نام دارد، او در پیج اینستاگرام خود چندین میلیون فالوور دارد و یکی از مشهور ترین افرادی است که دراین زمینه کار می کند.

مهسا غضنفری

یکی دیگر از فشن بلاگر های مشهور مهسا غضنفری نام دارد. بیان شده است که این Blogger یکی از اعضای تیم مشهور مد آرت نیز می باشد.

کاپیتان عرفان یکی از بلاگر های اینستاگرام

از معروف ترین فود بلاگر های ایرانی می توان به کاپیتان عرفان اشاره کرد که طرفداران زیادی دارد. کاپیتان عرفان پست های مختلف در مورد غذا منتشر می کند. او از سال 2015 تا به اکنون در این زمینه فعالیت می کند که امروزه به شهرت زیادی نیز رسیده است.

مهتابی فود

از مهتابی فود به عنوان بانوی تستر ایرانی یاد می شود که توانسته با مراجعه به رستوران های کشور و تست و تبلیغات غذا های آن ها به معروفیت زیادی برسد.

مستر تیستر

از مشهور ترین فود بلاگر های ایرانی که اکثر مردم با او آشنا هستند مستر تیستر است. حمید سپید نام معروف به مستر تیستر چندین سال است که در این حوزه فعالیت می کند.

امیر فود

از دیگر فودبلاگر های معروف ایرانی، امیر فود نام دارد، به احتمال زیاد تا به اکنون اسم امیر جابری را در اینستاگرام و یا شبکه های اجتماعی شنیده اید و یا عکس های او را با غذا های متنوع دیده اید.

میلاد کلانتری یکی از بلاگر های اینستاگرام

میلاد کلانتری که با نام میلاد تستر به معروفیت رسیده است، یکی دیگر از معروف ترین فود بلاگر های اینستاگرام است. او در سال 2015 در اینستاگرام فعالیت خود را شروع کرده است. میلاد یکی از فعالان درجه یک اینستاگرام به شمار می رود.

فرهاد (farhadpaz )

یکی دیگر از معروف ترین Food Blogger های ایرانی فرهاد (farhadpaz) است. جالب است که بدانید فرهاد یک شکموی شاد در اینستاگرام معرفی شده است که علاوه بر رستوران گردی بعضی اوقات آشپزی نیز می کند.

عمو روحی

عمو روحی از دیگر Food Blogger های معروف ایرانی است که با نام (amoo_roohi_foodlover) نیز شناخته شده است. او با معرفی بهترین رستوران ها و خوشمزه ترین غذا ها به شهرت زیادی رسیده است.

علی تیستی

علی تیستی از Food Blogger های مشهور ایرانی است. جالب است که بدانید او خواص خیلی از گیاهان و میوه ها و حتی ادویه جات و نحوه کاربرد آن ها را به مخاطبانش معرفی می کند.

مائده

یکی دیگر از Food Blogger های معروف ایرانی مائده است. او علاوه بر تبلیغ رستوران ها و کافه ها بعضی اوقات آشپزی نیز می کند. می توانید از دستور پخت غذا های مائده استفاده کنید و غذا های خوشمزه و لذیذی را درست کنید.

علی داورزنی یکی از بلاگر های اینستاگرام

از دیگر Food Blogger های معروف ایرانی علی داورزنی است. این Blogger معروف گاهی اوقات علاوه بر تست غذا، طرز پخت و پز آن ها را نیز در پیجش به اشتراک می گذارد.

نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی معروف ترین فردی است که در زمینه آشپزی فعالیت می کند. او پست های مختلف در مورد غذا های گوناگون منتشر می کند. این بلاگر در سال 69 متولد شده است و در مقطع راهنمایی طریقه پخت تمام غذا های ایرانی را یاد گرفته است.

محمد امین کریم پور

اگر طرفدار کلیپ های سرگرمی هستید، حتما محمد امین کریم پور را می شناسید. او در این زمینه معروف ترین فردی است که فعالیت می کند و هم چنین در حال حاضر بیشترین تعداد فالوور را در بین سایر بلاگر های ایرانی در اینستاگرام دارد. بیان شده است محمد امین کریم پور به برای هر تبلیغاتی که در پیجش می گذارد ماهانه 100 میلیون تومان از آن درآمد دارد.

جواد خواجوی

یکی از بلاگر های معروف مشهدی جواد خواجوی نام دارد که کلیپ های طنز و خنده داری با ترجمه مشهدی را در صفحه مجازی خود منتشر می‌ کند. جواد خواجوی امروزه فالووران بسیار زیادی را به دست آورده است.

آندیا بابایی

آندیا بابایی

آندیا بابایی یکی از Blogger هایی که در زمینه طنز و سرگرمی کلیپ های متعددی را منتشر می کند.

عرفان براتی

عرفان براتی یکی از بلاگر های بسیار خوشرویی است که تا به اکنون کلیپ های طنز زیادی را منتشر کرده است.

میلاد خواه

وی به عنوان واینر کار های خوبی را عرضه می کند.

کامران

او در ابتدا در کلیپ های خنده دار میلاد خواه حضور داشت و رفته رفته حضور خود را کمرنگ تر کرد.

عرفان علیرضایی

او نیز در ابتدا با میلاد خواه کار می کرد و پس از مدتی پیج مجزای خود را راه اندازی کرد.

شقایق محمدی یکی از بلاگر های اینستاگرام

از شقایق محمودی به عنوان یکی دیگر از بلاگر های با استعداد یاد می‌ شود که کلیپ های طنز زیادی را منتشر کرده است.

نگین فضلی

امروزه اکثر افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، نگین فضلی را می‌ شناسند، او یکی از Blogger های معروفی است که در زمینه طنز و سرگرمی فعالیت می کند.

محمد روشنفکر

محمد روشنفکر

محمد روشنفکر یکی دیگر از Blogger هایی است که در زمینه طنز کلیپ های زیادی را منتشر کرده است.

امیر روز

از امیر روز به عنوان یکی دیگر از Blogger های معروف ایران یاد می‌ شود که کلیپ های متنوعی را منتشر می کند.

متین

امروزه متین به یکی از بلاگر های معروفی تبدیل شده است که در بین جوانان و نوجوانان ایرانی طرفداران زیادی بدست آورده است و در حوزه طنز فعالیت می کند.

الناز قاسمی

الناز قاسمی یکی از بلاگر های معروف ایرانی است که در حوزه آموزش رقص فعالیت می کند.

فرزاد پارسایی

از دیگر بلاگر هایی که در زمینه سرگرمی فعالیت می‌ کند، می توان به فرزاد پارسایی اشاره کرد.

شادی خانزاده یکی از بلاگر های اینستاگرام

شادی خانزاده یکی از بلاگر های معروفی است که در زمینه فشن فعالیت می‌ کند و در این زمینه آموزش های زیادی را برای مخاطبان خود قرار داده است.

آذین هخامنش

یکی از مشهور ترین بلاگر هایی که در زمینه طنز و سرگرمی فعالیت می کند آذین‌ هخامنش نام دارد.

رویا وحدتی

رویا وحدتی

یکی از بلاگر های معروف که در زمینه لایف استایل فعالیت می کند رویا وحدتی می باشد.

رومینا

رومینا نیز در حوزه طنز و سرگرمی تا به امروز کلیبپ ها متعددی را از خود منتشر کرده است.

آذر ماهی صفت

آذر ماهی صفت یکی از بلاگر های خوب ایرانی است که در سبک زندگی فعالیت می کند.

آتنا بی باک

آتنا بی باک از بلاگر هایی است که در زمینه ورزش و تندرستی فعالیت می‌ کند و آموزش های زیادی را برای مخاطبان خود منتشر کرده است.

الناز کمپانی یکی از بلاگر های اینستاگرام

الناز کمپانی نیز یکی دیگر از بلاگر هایی که در زمینه سلامت و تندرستی آموزش های زیادی را در پیج خود قرار می دهد.

ارسلان

ارسلان از بلاگر های معروف ایرانی است که در زمینه طنز و سرگرمی فعالیت می کند.

امیر سلیمانی

یکی دیگر از معروف ترین بلاگر هایی که در حوزه طنز فعالیت می‌ کند امیرسلیمانی می باشد.

سپیده توکلی

سپیده توکلی از بلاگر های معروفی است که در حوزه ورزش فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد.

لیلا رجبی

لیلا رجبی

یکی از معروف ترین بلاگر هایی که در زمینه تندرستی و ورزش فعالیت می‌ کند لیلا رجبی نام دارد.

وحید دهقان

از دیگر بلاگر های که در زمینه سرگرمی فعالیت می‌ کند می توان به وحید دهقان اشاره کرد، از او به عنوان یکی از بلاگر های جدید اینستاگرام یاد می شود.

مهدی شرافت

یکی دیگر از بلاگر هایی که در زمینه تندرستی و ورزش فعالیت می‌ کند، مهدی شرافت می باشد.

کدام بلاگر های اینستاگرام در ایران حضور دارند؟

از آن جایی که بلاگر ها در ایران درآمد بسیار خوبی دارند، به همین دلیل اکثر آن ها در ایران حضور دارند. البته باید افزود که تعداد خیلی کمی از آن ها فعالیت خود را از همان ابتدا در کشور های دیگر آغاز کرده اند و یا این که بعد از شهرت به کشور های دیگر مانند استانبول مهاجرت کرده اند.

عکس های بلاگر های اینستاگرام را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های هر کدام از بلاگر های مورد نظرتان کافیست تا به پیج آن ها مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که برای پیدا کردن آدرس پیج آن ها نیز می توانید به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و نام آن ها را به انگلیسی جستجو کنید تا به این گونه یا نتایح دلخواه خود رو به رو شوید.

دستگیری برخی از بلاگر های اینستاگرام به چه علت است؟

دستگیری برخی از بلاگر های اینستاگرام به چه علت است؟

در ایران برای بلاگر ها محدودیت‌ ها و قوانینی در نظر گرفته شده است که برای فعالیت در اینستاگرام باید آن ها را بدانند و رعایت کنند. برخی از بلاگر ها که این قوانین را رعایت نکرده‌ اند دستگیر شده‌ اند و از آن ها تعهد گرفته شده است.

بلاگر های اینستاگرام در ترکیه چه افرادی هستند؟

امروزه برخی از بلاگرها در ترکیه ساکن هستند و در این کشور فعالیت می‌ کنند که از معروف ترین آن ها می توان به نگین، رکسانا، امیر روز، محمد روشنفکر و برخی از بلاگر های دیگر اشاره کرد. برای مشاهده اسم بلاگر های اینستاگرام ایران ساکن ترکیه می توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

هزینه تبلیغات بلاگر های اینستاگرام چقدر است؟

به یاد داشته باشید که هزینه تبلیغ بلاگرها در اینستاگرام بسیار متفاوت است و به مواردی مانند: تعداد فالوور، میزان محبوبیت، تعداد بازدید از استوری ها، تعداد لایک ها و کامنت ها و برخی از موارد دیگر بستگی دارد.

بلاگر های اینستاگرام در کدام یک از حوزه ها فعالیت می کنند؟

بلاگر های اینستاگرام در کدام یک از حوزه ها فعالیت می کنند؟

بلاگر به کسی گفته می شود که در یک حوزه حرفی برای گفتن داشته باشد. امروزه خیلی از افراد در حوزه‌ های مختلفی به عنوان بلاگر فعالیت می کنند. بلاگر های اینستاگرام در حوزه‌ هایی مانند: فود، تراول، فشن، بیوتی، سرگرمی، بوک و … فعالیت می کنند.

معروف ترین بیوتی بلاگر ایرانی کیست؟

یکی از بیوتی بلاگر های معروف ایران صدف بیوتی نام دارد که علاوه بر ایران در خیلی از کشور های دیگر نیز شهرت و معروفیت زیادی بدست آورده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید امروزه صدف علاوه بر میکاپ در حوزه‌ های دیگری مانند فشن و لایف استایل نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد. صدف یکی از محبوب ترین و سرشناس ترین بلاگر های ایرانی است که اکثر افرادی در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند او را می‌ شناسند.

بلاگر های اینستاگرام چگونه جذب فالوور می کنند؟

امروزه بلاگر ها برای این که بتوانند فالووران زیادی را جذب کنند، مطالب جذاب و آموزشی را در پیج خود قرار می دهند. هم چنین گاهی اوقات بلاگرها به تبادل پیج یکدیگر می‌ پردازند که این موضوع نیز به افزایش فالوورانشان کمک شایانی می‌ کند.

راه های بلاگر شدن در اینستاگرام چیست؟

برای این که بتوانید بلاگر شوید باید برخی از نکات مانند: تعیین موضوع مشخص، تولید محتوای با کیفیت، انتخاب یک طرح مشخص، همکاری با سایر بلاگر ها، ارتقا دادن مهارت های اینستاگرام و خیلی از موارد دیگر را بدانید و این نکات را انجام دهید. امروزه راه های زیادی برای بلاگر شدن وجود دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینترنت مراجعه نمایید. برای ثبت نام در سایت اینستاگرام روی این لینک کلیک کنید.

تفاوت ولاگر با بلاگر های اینستاگرام چیست؟

در واقع به فردی که از یک شغل، سبک، تفریح و … شروع به فیلم گرفتن در حجم زیاد و توضیح درباره آن می‌ کند ولاگر گفته می شود و در نهایت آن را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند. حال افرادی که در فضای مجازی وجود دارند که شروع به نوشتن حالات روحی و زندگی خود یا یک سبک خاص و حتی نوشتن یک شغل و درکل در مورد یک موضوع شروع به نوشتن و هم چنین تولید محتوا می‌ کنند به این افراد بلاگر گفته می‌ شود. با این توضیحات داده شده می توانید به راحتی تفاوت بین ولاگر و بلاگر را متوجه شوید.

سوالات متداول

به چه افرادی بلاگر های اینستاگرام گفته می شود؟

بلاگر به فردی گفته می شود که در زمینه خاصی حرفی برای گفتن دارد و در آن زمینه در اینستاگرام فعالیت می کند.

بلاگر های اینستاگرام چگونه درآمدزایی می کنند؟

بلاگر های اینستاگرام با تبلیغاتی که در پیج های خود قرار می‌ دهند درآمدزایی می‌ کنند.

میزان درآمد بلاگر های اینستاگرام به چه نکاتی بستگی دارد؟

میزان درآمد هر بلاگر متفاوت است و به برخی از نکات مانند: میزان محبوبیت بلاگر، میزان بازدید از استوری، تعداد لایک ها و کامنت ها و برخی از نکات دیگر بستگی دارد.

معروف ترین بیوتی بلاگر ایرانی کیست؟

از معروف ترین و مشهورترین بیوتی بلاگر ایرانی می‌ توان به صدف بیوتی اشاره کرد که علاوه بر ایران در خیلی از نقاط دنیا طرفداران زیادی را به دست آورده است.

5/5 - (3 امتیاز)

baba voos

مدرک فوق لیسانس فناوری اطلاعات خود را از دانشگاه آلمان دریافت کردم. همچنین به تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا