نیم نگاهی به دستاورد های ماریو دی آرائوجو کابرال در مسابقات اتومبیل رانی

ماریو دی آرائوجو کابرال رانندهٔ سابق مسابقات اتومبیل‌ رانی اهل پرتغال است که معمولا با نام مستعار (نیشاً کابرال) شناخته می‌ شود. او با توجه به مهارت و استعداد خوبی که در این ورزش داشت و هم چنین افتخاراتی که بدست آورده بود، در طول دوران حضورش در این ورزش بسیار معروف شده بود.

ماریو دی آرائوجو کابرال کیست؟

ماریو دی آرائوجو کابرال کیست؟

در رابطه با بیوگرافی ماریو دی آرائوجو کابرال بهتر است که بدانید ماریو ویل‌ اوزو دی آرائوجو کابرال (Mário Veloso de Araújo Cabral) متولد 15 ژانویهٔ 1934 در سدوفیتا است و رانندهٔ سابق مسابقات اتومبیل‌ رانی اهل پرتغال است که بیشتر با نام (نیشاً کابرال) شناخته می‌ شود. نیشاً کابرال از 23 اوت 1959 در پنج گراند پری از مسابقات جهانی فرمول یک شرکت کرد، اما موفق به کسب هیچ امتیازی نشد. او یک راننده بسیار با تجربه و با مهارت بوده است، به همین دلیل حضور ماریو دی آرائوجو کابرال فرمول یک و کسب هیچ امتیازی باعث انتقاداتی از او شد.

کابرال در سال 1964 دوباره در مسابقات قهرمانی جهان، دوباره در مونزا، با تیم مسابقه‌ ای درینگتون- فرانسیس شرکت کرد. این خودروی تک سرنشین A-T-S D-F بود که تکاملی از A-T-S است. او در موقعیت ماقبل آخر، بیش از 5 ثانیه عقب تر از پولمن جان سورتس، واجد شرایط شد و در بیست و چهارمین دور از 78 دور بازنشسته شد.

ماریو دی آرائوجو کابرال تا کنون چه افتخاراتی کسب کرده است؟

ماریو دی آرائوجو کابرال تا کنون چه افتخاراتی کسب کرده است؟

کابرال علاقه زیادی به سرعت و هیجان داشت، به همین دلیل فعالیت خود را در مسابقات اتومبیلرانی شروع کرد و توانست بعد از مدت زمان کوتاهی به یکی از رانندگان برجسته و معروف تبدیل شود. او در طول دوران فعالیت خود به عنوان راننده افتخاراتی را نیز کسب کرده است. حال اگر می‌ خواهید تا در رابطه با این افتخارات اطلاعات دقیق و کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به ماریو دی آرائوجو کابرال ویکی پدیا مراجعه نمایید. افتخارات فیلیپ آدامز و فیلیپه آلیوت نیز در بت سایت فارسی بررسی شده است.

این راننده عضو کدام تیم است؟

این راننده معروف و سرشناس اهل پرتغال در تیم Derrington-Francis حضور داشته است و برای این تیم به رقابت و مسابقات می‌ پرداخته است. او با توجه به حضورش در این تیم توانست به شهرت خوبی برسد و عناوین متعددی را نیز به دست آورد. حال در رابطه با تیم Derrington-Francis بهتر است که بدانید یک تیم فرمول یک از انگلیس بود که مدت زمان کوتاهی فعالیت کرد.

عکس های این راننده را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که ماریو دی آرائوجو کابرال راننده خوبی در این ورزش به شمار می رفته است و در طول فعالیت خود توانسته بود افتخاراتی را از آن خود کند، به همین دلیل جایگاه ویژه‌ ای را در بین سایر رانندگان مسابقات اتومبیل رانی به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده تصاویر این راننده بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا نام او را در موتور جستجوی گوگل سرچ کنید تا عکس های مختلفی از کابرال برای شما نمایش یابد. هم چنین می توانید با مراجعه به شبکه های مجازی همچون یوتیوب و اینستاگرام نیز به مشاهده تصاویر و فیلم هایی از این راننده معروف بپردازید.

پیج اینستاگرام ماریو دی آرائوجو کابرال را چگونه پیدا کنیم؟

پیج اینستاگرام ماریو دی آرائوجو کابرال را چگونه پیدا کنیم؟

کابرال از آن دسته از افرادی است که هیچگونه فعالیتی در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام انجام نمی‌ دهد و تا به امروز هیچ صفحه کاربری در اینستاگرام راه اندازی نکرده است. البته ناگفته نماند که برخی از پیج ها در شبکه اینستاگرام مطالب، عکس و یا فیلم هایی از مسابقات این راننده معروف را در صفحات خود برای علاقه مندان و طرفداران او منتشر می‌ کنند که تمام این پست ها از لایک ها و کامنت های زیادی برخوردار شده اند. حال برای پیدا کردن آدرس این پیج ها می توانید به قسمت جستجوی این شبکه مجازی مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 1. ماریو دی آرائوجو کابرال کیست؟

  او متولد 15 ژانویهٔ 1934 در سدوفیتا است و رانندهٔ سابق مسابقات اتومبیل‌ رانی اهل پرتغال است که با نام (نیشاً کابرال) هم شناخته می‌ شود. وی از اوت 1959 در پنج گراند پری از مسابقات جهانی فرمول یک شرکت کرد، اما موفق به کسب هیچ امتیازی نشد.

 2. ماریو دی آرائوجو کابرال عضو کدام تیم بوده است؟

  این راننده معروف اهل پرتغال در تیم Derrington-Francis حضور داشته است و برای این تیم به رقابت و مسابقات می‌ پرداخته است.

 3. چگونه می توان به مشاهده عکس های ماریو دی آرائوجو کابرال پرداخت؟

  برای مشاهده تصاویر این راننده اهل پرتغال کافیست تا به موتور جستجوی گوگل و یا حتی شبکه های مجازی مراجعه کنید.

 4. آیا او در اینستاگرام فعالیت می کند؟

  این راننده اهل پرتغال در اینستاگرام هیچ گونه فعالیتی ندارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا