داستان مشهور شدن مهدی هجرتی بی حاشیه مدل ایرانی + عکس های اینستاگرام وی

در دنیای مدلینگ به دلیل محبوبیت بسیاری که این حرفه دارد، سالانه افراد بسیاری جذب آن می شوند و با تلاش بسیار سعی می کنند در این حرفه معروف شوند. این افراد از بین دختران و پسران جوان که ظاهر و اندام خوبی دارند انتخاب می شوند. زیرا یک مدل باید ظاهری خوب داشته باشد تا هم لباس بر تنش خوب بنشیند و هم به چشم بیننده عالی به نظر برسد. یکی از این مدل ها مهدی هجرتی است که در ادامه این مطلب قصد داریم درباره او زندگی کاری و حرفه ای آن بیشتر بدانیم.

مهدی هجرتی کیست؟

مهدی هجرتی کیست؟

مهدی هجرتی از آن دسته مدل هایی است که اکنون بسیار معروف شده است و طرفداران بسیاری را پیدا کرده است. او در تهران به دنیا آمده است و تحصیلات خود را در رشته معماری به پایان رسانده است. مهدی ظاهری بسیار متناسب با مدلینگ دارد و قد وی ۱ متر و ۹۰ سانتی متر و وزنش ۸۷ کیلوگرم است که این نشان دهنده بدن عالی و آماده او‌ برای حرفه مدلینگ است. مهدی هجرتی عقیده دارد که خوش پوشی یک هنر است و فرد باید تشخیص دهد که چه لباسی برای او مناسب است و این قسمت از زندگی یک مدل نیز بسیار مهم است.

زیرا یک مدل باید بداند که چه لباسی‌ را بپوشد و چه لباسی مناسب او نیست تا بتواند بهتر دیده شود. مهدی هجرتی نیز مانند بسیاری از مدل ها از اینستاگرام کار خود را آغاز کرده است و حالا نیز در این اپلیکیشن بسیار معروف شده است. این مدل آینده درخشانی نیز دارد و پیش بینی می شود که در آینده با برند های بین المللی نیز بیشتر کار کند و بتواند فعالیت خود را گسترش دهد. زیرا این مدل از نظر ظاهری و اندام استاندارد های مدل های جهانی را دارد و به همین دلیل می تواند در این زمینه نیز موفق شود.

مهدی هجرتی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

چهره عالی و ظاهر مناسب مهدی هجرتی باعث شده است تا این فرد بتواند برای برند های معتبری فعالیت کند. اما اگر به کار هایی که این فرد انجام داده است دقت کنیم، بیشتر فعالیت های او در زمینه ورزشی و مربوط به آن است و بیشتر به عنوان یک مدل ورزشی در نظر گرفته می شود. زیرا ظاهر او کاملا متناسب با کسی است که می تواند برای محصولات یا مکان های ورزشی یک مدل مناسب باشد. در زیر تعدادی از برند هایی که این فرد با آن ها کار کرده است را معرفی می کنیم.

ویستا رادین آپادانا

همان طور که گفتیم مهدی هجرتی بخاطر بدن ورزیده ای که دارد بیشتر در زمینه ورزشی و مرتبط به آن فعالیت مدلینگ را انجام می دهد. ویستا رادین آپادانا یکی از شرکت های بزرگ وارد کننده مکمل های ورزشی مخصوص ورزشکاران است که پودر های مکمل پروتئینی، چربی سوز و یا گینر را وارد می کند و مهدی هجرتی کار مدلینگ را برای تبلیغات محصولات این برند انجام می دهد. این برای او بسیار مفید است زیرا با تبلیغ محصولات دیده شده و می تواند فعالیت خود را گسترش دهد.

بلید اسپورت

یکی دیگر از شرکت های تولید کننده محصولات خوراکی برای ورزشکاران بلید اسپورت است. این شرکت البته در ایران نیست و آمریکایی است که مهدی هجرتی کارهای تبلیغات و مدلینگ را برای این شرکت در ایران انجام می دهد. این کار یک رزومه عالی را برای او ساخته است زیرا مهدی در سطح جهانی دیده می شود و می تواند با برند های ورزشی معتبر دیگر نیز همکاری کند.

ایزی موشن اسکین

ایزی موشن اسکین یک شرکت آلمانی است که در زمینه EMS که ورزش به همراه دستگاه و لباس های پیشرفته است فعالیت دارد. این شرکت آلمانی است و یک نمایندگی نیز در ایران دارد که مهدی هجرتی مدلینگ را برای نمایندگی ایران این محصول انجام می دهد. این شرکت باشگاه های ورزشی را تجهیز و راه اندازی می کند هم چنین استودیو های ورزشی و کلینک لاغری را نیز تجهیز می کند.

عکس های مهدی هجرتی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مهدی هجرتی را در کجا مشاهده کنیم؟

مهدی هجرتی از آن دسته از مدل ها است که عکس های زیادی را گرفته است و این عکس ها معمولا در سایت های مختلف اینترنتی هم برای آشنایی مخاطبان با این مدل و هم برای تبلیغات برای او استفاده می شود. پس اولین راهی که می توان عکس های این مدل را تماشا کرد مراجعه به این سایت ها است. راه دیگر نیز این است که شما به کوگل مراجعه کرده و نام این فرد را بنویسید سپس از طریق بخش تصاویر تمام عکس های او‌ را مشاهده کرده و حتی آن ها را دانلود کنید تا نیازی به دوباره جستجو کردن نباشد.

پیج اینستاگرام مهدی هجرتی چیست؟

مهدی هجرتی از آن دسته از مدل هایی است که در اینستاگرام بسیار پر طرفدار بوده و فعالیت خوبی نیز دارد. در واقع صفحه اینستاگرام برای او به صورت یک رزومه تصویری عمل کرده و تمام عکس های مربوط به مدلینگ او را نشان می دهد. آدرس این صفحه mahdihejrati است و بیشتر از ۳۳۵ هزار دنبال کننده نیز دارد. شما می توانید برای عکس های ا‌و کامنت نیز بگذارید و نظر خود را درباره کار های او بیان کنید. هم چنین با دیدن قسمت هایلایت ها می توان با کار مدلینگ او آشنا شد. در بیو مهدی سایت خود را نیز نوشته است که از این طریق نیز می توان با او‌ در ارتباط بود.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل چقدر است؟

مهدی هجرتی از آن دسته از مدل هایی است که با برند های زیادی کار کرده است به همین دلیل توانسته درآمد خوبی را برای خود کسب کند. اما از میزان دقیق این درآمد اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. زیرا معمولا تمام افراد در این باره صحبتی نمی کننند و اطلاعات مالی خود را لو‌ نمی دهند. اما از فعالیت های این مدل می توان میزان تقریبی درآمدش را حدس زد.

مهدی هجرتی چه حاشیه هایی داشته است؟

مهدی هجرتی با وجو حضور در لیست برترین مدل های مرد ایرانی تا به حال حاشیه ای نداشته است. زیرا این مدل تازه کار است و معمولا در زندگی خود بیشتر به این موضوع فکر کرده است که کار خود را چگونه گسترش داده و به این صورت در بین مردم معروف و دیده شود. این موضوع نیز مهم است که مهدی هنوز زیاد بین مردم معروف نشده است و معمولا افراد کمی نسبت به بقیه کسانی که معروف هستند، او را می شناسند. پس حواشی و جنجال برای او‌ کمتر است.

همسر مهدی هجرتی کیست؟

همسر مهدی هجرتی کیست؟

هجرتی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. این موضوع را می توان از عکس هایی که به اشتراک می گذارد فهمید و می توان گفت که او هنوز ازدواج نکرده است. ممکن ایت این مدل رابطه ای با شخصی داشته باشد اما از اینکه این رابطه را علنی کند امتناع می کند زیرا این یک موضثع شخصی برای او است.

مهدی هجرتی کجا زندگی می کند؟

مهدی هجرتی که یکی از مطرح ترین سوپر مدل های مرد ایرانی می باشد در تهران زندگی می کند. او‌ در این شهر متولد شده و در همان جا بقیه روز های عمر خود را تا به امروز گذرانده است. البته از محل دقیق زندگی او‌ اطلاعاتی در دسترس نیست اما می توان گفت که در بالا شهر تهران زندگی می کند. این لوکیشین را در پست های اینستاگرام او می توان دید. در کل با دقت به پست های اینستاگرامی افراد می توان اطلاعات خوبی را از آن ها به دست آورد که ممکن است خود افراد درباره آن صحبت نکنند.

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

با مهدی هجرتی تاکنون توسط بعضی از سایت ها که مربوط به بیوگرافی یا مدلینگ هستند صحبت شده است و او در این باره اطلاعاتی را از خود ارائه داده و سوال هایی از وی درباره زندگی و علایقش پرسیده شده است. مصاحبه 50 مدل برتر جهان نیز در سایت ارائه شده است.

آیا مهدی هجرتی عمل زیبایی داشته است؟

آیا مهدی هجرتی عمل زیبایی داشته است؟

مهدی هجرتی تا به حال چند عمل زیبایی انجام داده است که باید گفت این کار برای بیشتر مدل های ایرانی معمول است زیرا می خواهند صورت خود و یا اندام خود را بی نقص کنند و از این راه بتوانند پیشنهادات بیشتری را دریافت کنند.

سوالات متداول

  1. مهدی هجرتی هم اکنون چند سال دارد؟

    از سن و سال این مدل اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می رسد او تا به حال درباره این موضوع صحبتی نکرده است. اما با نگاه به پست های اینستاگرام او به پستی خواهیم رسید که او درباره خودش توضیحاتی را داده است و در این جا خواهیم دید که او متولد 1994 است و هم اکنون 28 سال دارد. پس این فرد هنوز راه زیادی را برای پیشرفت در مدلینگ دارد.

  2. آیا مهدی هجرتی ورزشکار است؟

    همان طور که در متن گفتیم در واقع یکی از فعالیت های مهمی که مهدی هجرتی انجام می دهد ورزش است و او ظاهری کاملا متناسب و ورزشکاری دارد و بیشتر تبلیغات و مدلینگ را نیز برای محصولات ورزشی انجام داده است به همین دلیل این مدل یک ورزشکار حرفه ای است.

  3. آیا مدل جذاب مهدی هجرتی مهاجرت کرده است؟

    همان طور که در متن گفتیم این مدل جذاب در تهران زندگی می کند و تا به حال مهاجرت نکرده است. ممکن است او در آینده مهاجرت کند و به کشور دیگری برود زیرا برای مدل ها فعالیت در خارج از کشور راحت تر است زیرا می توانند با برند های معتبری ارتباط داشته باشند و درآمد خود را بسیار بیشتر کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا