ان سی تی کره را چه کسانی تشکیل داده اند؟ + معرفی آهنگ ها

ان سی تی یا NCT یکی از نوین ترین و جدید ترین نوع گروه موسیقی در جهان است که تمامی افراد گروه را پسران تشکیل داده اند و از سلبریتی های کره ای محسوب می شوند. این عجیب و نوین بودن باعث شده تا در بین تمامی افراد طرفداران بسیاری را برای خود دست و پا کنند. در این قسمت قصد داریم شما را با این گروه بیشتر آشنا کنیم. بیوگرافی آن را به شما ارائه دهیم و هم چنین نگاهی نیز به برترین آهنگ های آن بی اندازیم. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

بیوگرافی ان سی تی

بیوگرافی ان سی تی

در اولین مرحله قصد داریم شما را به صورت کاملا اختصاصی با بیوگرافی nct آشنا کنیم. NCT، که در فضای مجازی به دو صورت ان سی تی و انسیتی نیز نوشته می شود، مخفف Neo Culture Technology) است. این یک گروه پسرانه کره جنوبی می باشد که توسط SM Entertainment تشکیل شده است.

این گروه در ژانویه 2016 به تمامی جهان معرفی شد. ان سی تی از آوریل 2021 از 23 عضو تشکیل شده است که در محدوده سنی هفده سالگی شروع شده تا اواسط دهه بیست ادامه دارد. این گروه به صورت مستقل به چهار زیر واحد مختلف تقسیم شده می شود.

اولین گروه واحد فرعی خود، NCT U نام دارد. این گروه اولین آهنگ خود را در 9 آوریل 2016 منتشر کرد. اولین گروه فرعی، با تک ‌آهنگ دیجیتالی دوگانه (به صورت میکس شده ) “The 7th Sense” و “Without You” که ارائه داد، فعالیت خود را آغاز کرد.

پس از آن، دومین گروه NCT 127 مستقر در سئول در 7 ژوئیه 2016 راه اندازی شد. سومین گروه واحد فرعی NCT Dream در 24 آگوست 2016 با تک‌ آهنگی که آن هم به صورت دیجیتالی بود به نام «جویدن آدامس» به تمامی جهان معرفی شد. Wayv نیز یک گروه واحد فرعی هفت نفره مستقر در چین می باشد. این گروه، اولین واحد فرعی NCT در خارج از کشور است. وِی وی در 17 ژانویه 2019 با تک آلبوم The Vision شروع به کار کرد.

هر واحد فرعی به طور جداگانه تبلیغ می کند. اما تمامی گروه های NCT دو بار به عنوان یک گروه برای ضبط دو آلبوم کامل، Empathy (2018) و Resonance (2020) متحد شده اند. در عرض دو ماه پس از انتشار، آلبوم دوم بیش از 2.6 میلیون نسخه در دو قسمت خود فروخت. اطلاعات بیشتر در مورد دیگر گروه با کلیک بر روی کلمه آبی اخبار سلبریتی ها ممکن می شود.

اعضای ان سی تی

اعضای ان سی تی

همان طور که اشاره کردیم، این گروه یکی از نوین ترین گروه های کره جنوبی می باشد. به این صورت که اعضای این گروه محدودیت ندارد و گاهی می تواند به بالای چهل نفر نیز برسد. زیرا همان طور که اشاره کردیم، این گروه دارای زیر واحد های بسیاری است. اگر بخواهیم به تعدادی از افراد و اعضای این گروه اشاره کنیم می توان به مون ته ایل یکی از جذاب ترین سلبریتی های کره، وین وین nct، شوتارو NCT، یوتا ناکاموتو، مارک، جیهون، دویونگ، کان، تائیل و بسیاری از اعضای دیگر. می توانید با جست و جو در گوگل با عنوان های بیوگرافی اعضای گروه wayv و یا بیوگرافی اعضای گروه nct dream، نام اعضای هر گروه را به صورت جداگانه مشاهده کنید.

آهنگ های ان سی تی را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود آهنگ های گروه ان سی تی می توانید با جست و جوی آن ها در گوگل شروع کنید. با جست و جو نام این گروه در گوگل، وارد صفحه ویکی پدیا این گروه می شوید. در این صفحه می توانید تمامی آهنگ های این گروه را مشاهده کنید. با جست و جوی نام این آهنگ ها در گوگل و یا انواع ربات های تلگرامی به راحتی می توانید وارد صفحه ی دانلود آهنگ مورد نظرتان بشوید و آن ها را با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید.

عکس های ان سی تی را در کجا ببینیم؟

عکس این گروه را به راحتی می توانید از طریق صفحه اینستاگرام این گروه مشاهده کنید. با جست و جوی تنها نام NCT در اینستاگرام، اولین صفحه ای که برای شما نمایان می شود و نشانه آن دارا بودن تیک آبی است، صفحه ان سی تی نام دارد. اگر بخواهید از دیگر طریق ها عکس های این گروه را مشاهده کنید، می توانید از جست و جوی تصاویر گوگل کمک بگیرید. هم چنین می توانید به صورت جداگانه، نام خوانندگان گروه را جست و جو کنید و عکس های مختص آن ها را مشاهده کنید.

بهترین آهنگ های ان سی تی کدامند؟

بهترین آهنگ های ان سی تی کدامند؟

حال که نحوه دانلود کردن آهنگ های این گروه را به شما ارائه دادیم، بهتر است نگاهی به بهترین آهنگ های گروه ان سی تی بی‌اندازیم. این آهنگ ها از نظر طرفداران، جزء بهترین ها بوده و همواره در صدر جدول های بیل بورد قرار گرفته اند.

The 7th Sense

« The 7th Sense» اولین تک‌ آهنگ گروه پسران کره جنوبی NCT U، اولین زیر واحد NCT است. این آهنگ در 9 آوریل 2016 از طریق SM Entertainment منتشر شد. از نظر موسیقی، ” The 7th Sense” به عنوان یک ژانر باس آینده بر اساس شیارهای هیپ هاپ، با صداهای باس سنگین و آوازهای رویایی و رپ توصیف شد است.

Baby Don’t Stop

“Baby Don’t Stop” آهنگی است که توسط گروه پسرانه کره جنوبی NCT U، اولین واحد NCT تحت مدیریت SM Entertainment ضبط شده است و به عنوان دومین تک آهنگ از اولین آلبوم استودیویی NCT 2018 Empathy عمل می کند. این آهنگ یک دونوازی است که توسط دو تن از اعضای NCT به نام تن و تهیونگ خوانده شده است.

Boss

“رئیس Boss” آهنگی است که توسط گروه پسر های کره جنوبی NCT U ضبط شده است. اولین گروه واحد NCT تحت مدیریت SM Entertainment است. این آهنگ به عنوان تک آهنگ اصلی اولین آلبوم استودیویی NCT 2018 Empathy می باشد. از نظر موسیقایی، “رئیس” به عنوان آهنگی پویا و الکترو هیپ هاپ با آواز خواندنی رقص و باس سنگین توصیف شد که با یک سینت سنگین به پایان می رسد.

این گروه چه زمانی شکل گرفت؟

همان طور که در ابتدای این مطلب به آن اشاره کردیم، این گروه در ژانویه 2016 به تمامی جهان معرفی شد. این معرفی باعث شد تا تمامی مردمان جهان با این گروه آشناییت کامل داشته باشند. زیر گروه ها نیز به ترتیب از سال 2016 تا 2020 تشکیل شدند. البته ناگفته نماند که زیر واحد های دیگری نیز می تواند در آینده تشکیل شود و این گروه را گسترش دهد.

بهترین موزیک ویدیو ان سی تی چیست؟

اگر نگاهی به بیوگرافی گروه wayv بی اندازیم، می فهمیم که بهترین موزیک ویدیو ها برای این زیر واحد فرعی می باشد. شما می توانید این موزیک ویدیو ها را از طریق یوتیوب ان سی تی با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. معمولا این گروه با ارائه آهنگ ها، موزیک ویدیو را نیز در کنار آن ارائه می کنند.

پس می توان گفت تاریخ ارائه آهنگ ها با ارائه موزیک ویدیو ها تقریبا برابر می باشد. این گروه ها هم چنین با یک دیگر نیز تا به آهنگ های بسیاری را همخوانی کرده اند که موزیک ویدیو های آن ها را نیز منتشر کرده اند.

آدرس پیج اینستاگرام ان سی تی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام ان سی تی چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، یکی از راه های مشاهده کردن عکس های این گروه، استفاده از صفحه اینستاگرام آن ها می باشد. حال چگونه می توانید به این صفحه دست پیدا کنید؟ با جست و جوی نام این گروه در اینستاگرام، همان طور که در عنوان های قبلی به آن اشاره کردیم. برای دسترسی به اینستاگرام NCT می توانید با کلیک وارد صفحه رسمی 13 ملیونی شوید.

صفحه ی این گروه در این اپلیکیشن مجازی دارای تیک آبی می باشد. این به این منظور است که از طریق اینستاگرام کاملا تایید شده است. هم چنین، اگر در این اپلیکیشن عضو نیستید، به هیچ عنوان نگران نباشید!. صفحه رسمی این گروه در اینستاگرام به صورت عمومی می باشد. شما می توانید با جست و جو در گوگل، از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام، بدون نیاز به ثبت نام، وارد صفحه رسمی این گروه شوید. برای دسترسی به اینستاگرام سلبریتی های کره بر روی کلمه مد نظر کلیک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا این گروه به صورت واحد می باشد؟

گروه ان سی تی، تنها گروه کره ای است که به صورت واحد عمل نمی کند. این گروه دارای زیر مجموعه های بسیار زیادی می باشد. گروه NCT، اولین گروه کره جنوبی می باشد که اعضای آن بدون محدودیت هست. این اعضا گاهی به 40 نفر نیز می رسد.

چگونه می توان عکس های این اعضا را نگاه کرد؟

با جست و جو در گوگل و اینستاگرام دو راه بسیار ساده و سریع برای رسیدن به عکس های اعضای این گروه با جست و جوی نام آن ها در گوگل می توانید عکس های این گروه را مشاهده کنید. هم چنین با جست جوی نام آن ها در اینستاگرام نیز وارد صفحه رسمی آن ها شوید.

از چه طریقی می توان آهنگ های این گروه را دانلود کرد؟

با جست و جوی نام این آهنگ ها در گوگل می توانید آن ها را با کیفیتی بسیار عالی دانلود کنید. هم چنین می توانید از انواع ربات های تلگرامی نیز کمک گرفته و این آهنگ ها را با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید و از گوش دادن به آن ها لذت ببرید.

از چه طریقی می توان موزیک ویدیو های این گروه را مشاهده کرد؟

با جست و جوی نام آهنگ های این گروه در یوتیوب می توانید موزیک ویدیو های آهنگ های انواع گروه های ان سی تی را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید و در صورت نیاز با استفاده از ابزار های مختلف آن ها را دانلود کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا