آیا فیلیپه استرف بهترین راننده فرانسوی تاریخ فرمول 1 است؟

اتومبیلرانی یکی از ورزش های زیبا است که بیننده های زیادی را به خود جذب کرده است فیلیپه استرف یکی از افرادی است که به این مسابقات علاقه داشته است به همین خاطر با تلاش های فراوان موفق به شرکت در مسابقات شده و پیروزی های زیادی کسب کرده است. اگر می خواهید در مورد این اتومبیل ران معروف بیشتر بدانید تا انتها مطلب با ما همراه باشید.

معرفی فیلیپه استرف

معرفی فیلیپه استرف

فیلیپه استرف راننده فرمول یک اهل فرانسه است. او در سال 1984 برنده مسابقات بزرگ و ارزشمند فرمول یک با 11 امتیاز شد. با عرض تاسف فیلیپه استرف در سال 1989 در مسابقات فرمول یک برزیل تصادف کرد و قطع نخاع شد و پس از سه سال که در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بود مرخص شد اما همچنان به صورت نیمه فلج مانده بود. استرف هم اکنون برای بچه ها در پاریس مسابقات کارتینگ را سازمان می دهد. بیوگرافی لانس استرول و نظیف استفانو نیز در سایت بررسی شده است.

فیلیپه استرف چه افتخاراتی در مسابقات اتومبیل رانی دارد؟

فیلیپه استرف در سال 1984 برنده مسابقات بزرگ و با افتخار فرمول یک شد او با امتیاز 11 این افتخار را کسب کرد. افتخارات قهرمان فرمول یک نیز در سایت بررسی شده است.

این راننده عضو کدام تیم است؟

متاسفانه فیلیپه استرف بعد از این که در سال 1089 قطع نخاع شد دیگر نتوانست این کار را ادامه دهد به همین دلیل دیگر در هیچ تیمی فعالیت نمی کند و هم اکنون برای بچه ها در پاریس مسابقات کارتینگ را سازمان می دهد.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنید؟

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنید؟

این راننده به دلیل پیروزی با عظمتی که کسب کرد شهرتش چندین برابر شد و عکس های او در بیشتر نرم افزار ها منتشر شد. یکی از این نرم افزار ها اینستا گرام بود که به دلیل پرطرفدار بودن این نرم افزار بازدید های زیادی از عکس هایش شد بنابراین شما می توانید در اینستاگرام عکس های او را مشاهده کنید. علاوه بر اینستاگرام گوگل هم می تواند عکس های زیادی از این چهره به شما نشان دهد.

آدرس پیج فیلیپه استرف در اینستاگرام چه می باشد؟

اینستاگرام در عین حال که پرطرفدار است و افراد زیادی از طریق آن کسب درآمد می کنند، برای خیلی از افراد نیز شهرت بسیاری کسب کرده است. همچنین افراد به راحتی از طریق این نرم افزار با یکدیگر آشنا می شوند و ارتباط برقرار می کنند. استرف نیز مانند تمام رانندگان فرمول یک، یکی از افرادی است که در اینستاگرام فعالیت می کند و از این طریق یاد خود را در دل طرفدارانش نگه می دارد. جالب است بدانید پس از اینکه فیلیپه استرف در مسابقات فرمول یک در سال 1989 تصادف کرد و فلج شد شهرت بیشتری در اینستاگرام کسب کرد زیرا این خبر به شدت و با سرعت در اینستاگرام پخش شد. البته طرفداران سرسخت او تا زمانی که این اتومبیلران هنوز تحت درمان بود فلج شدن او را باور نمی کردند اما پس از مرخص شدن او به صورت فلج دیگر نا امید شده بودند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. فیلیپه استرف از جه طریقی یاد خود را در دل ها نگه داشته است؟

  همانطور که گفته شد فیلیپه استرف نیز مانند تمام رانندگان فرمول یک در اینستا گرام فعالیت می کند و از این طریق یاد خود را در دل تمام طرفدار هایش زنده نگه داشته است. بسیار جالب است بدانید پس از اینکه فیلیپه استرف در مسابقات فرمول یک در سال 1989 تصادف کرد و فلج شد شهرت بیشتری در اینستاگرام کسب کرد زیرا این خبر به شدت و با سرعت در اینستاگرام پخش شد.

 2. چه چیزی باعث شد که عکس های فیلیپه استرف در بیشتر نرم افزار ها پخش شود و شهرتش بیشتر شود؟

  فیلیپه استرف راننده به دلیل پیروزی با عظمتی و بزرگی که کسب کرد شهرتش چندین برابر شد و عکس های او در بیشتر نرم افزار ها منتشر شد. یکی از این نرم افزار ها اینستاگرام بود که به دلیل پرطرفدار بودن این نرم افزار بازدید های زیادی از عکس هایش شد بنابراین شهرتش چند برابر شد.

 3. فیلیپه استرف به چه دلیل قطع نخاع شد؟

  با عرض تاسف بسیار باید بگویم که استرف در سال 1989 در مسابقات فرمول یک برزیل تصادف کرد و قطع نخاع شد و پس از سه سال که در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بود مرخص شد اما همچنان به صورت نیمه فلج مانده بود و دیگر هیچ امیدی برایش باقی نمانده بود.

 4. فیلیپه استرف بعد از فلج شدن به چه کاری روی آورد؟

  استرف بعد از تصادف وحشتناکی که کرد سه سال در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بود و پزشک ها به او امید می دادند که می تواند خوب شود اما پس از سه سال دیگر نتوانستند کاری کنند و او را مرخص کردند او در نا امیدی بود تا اینکه تصمیم گرفت کاری کند. او هم اکنون برای بچه ها در پاریس مسابقات کارتینگ را سازمان می دهد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا