آموزش انجام درست پوکر فیس در بازی پوکر به همراه تکنیک ها

پوکر فیس در بازی پوکر به چه معناست و چرا باید در بازی poker سعی کنیم از این تکنیک استفاده کنیم. در این مقاله تخصصی بازی پوکر به بررسی این موضوع برای شما به صورت کامل خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

پوکر فیس در بازی پوکر چیست؟

پوکر فیس در بازی پوکر چیست؟

پوکر فیس بودن به معنی بی تفاوت بودن در همه حالات بازی است. به بیان ساده تر زمانی که دیلر یا کارت دهنده به بازیکن ها کارت می دهد، بازیکن های آماتور با دیدن کارت خوب مثل 2 شاه یا پاکت آس که همان 2 عدد آس با هم ( در سبک تگزاس یا هولدم ) است زود لبخند روی صورتشان می آید که این اشتباه است.

شما باید Poker face بودن را در همه حالات داشته باشید. چه دست خوب و چه دست بد به شما رسید باید حالت صورتتان به یک شکل باشد. خب البته باید بدانید که این توضیحات برای بازی کردن پوکر بر روی میز های لایو و زنده می باشد و در بازی های آنلاین این توضیحات کاربرد زیادی ندارد.

مزایای پوکر فیس بودن در بازی پوکر

در صورت پوکر فیس بودن شما هیچ کس نمی تواند از روی حالات صورت شما از شما نقطه ضعف بگیرد. شما با ماهر شدن بر روی این روش می توانید به حالات صورت دیگر بازیکنان دقت نمایید و با توجه به حالات صورتشان به بازی خود شانس بالاتری برای برد هدیه دهید.

حالت های صورت یک آدم پوکر فیس

حالت های صورت یک آدم پوکر فیس

حالت های زیر برخی از حالت های اصلی این استایل می باشد:

  1. لبخند نزدن و جدی بودن
  2. زدن عینک آفتابی یا عینک تیره برای پوشاندن چشم ها
  3. آرام کارت ها را نگاه کردن و دیر سر بالا آوردن
  4. به اعصاب مسلط بودن و بازی نکردن با ابرو ها
  5. استفاده از کلاه لبه دار در صورت امکان برای پنهان کردن صورت در بیشتر حالات

پوکر فیس در بازی پوکر آنلاین هم ممکن است؟

عملا در بازی های آنلاین نمی توان حالات چهره را دید ولی با زود بازی کردن، با عجول بودن، تند تند ریز دادن به نوعی دست خود را لو می دهید.

نکته مهم در بازی های آنلاین که نقش poker face را برای شما ایفا می کند تغییر استراتژی در دست های مختلف است. سعی کنید همیشه با دست ها خوب به بازی بروید ولی هر 10 دست، یک بار شانس خود را با بلوف بر روی مبالغ پایین امتحان کنید. با تکرار این روش مهارت شما زیاد می شود و می توانید در بهترین زمان ممکن بهترین خروجی ممکن را دارا باشید.

اگر نتوانیم احساسات را بروز ندهیم چه کنیم؟

اگر نتوانیم احساسات را بروز ندهیم چه کنیم؟

سعی کنید سر به زیر باشید و در صورت امکان از کلاه و یا عینک استفاده کنید و با تمرین در بازی های آنلاین می توانید به این مهارت دست یابید. سعی کنید در هنگام ریز در پوکر به خصوص آرام عمل کنید تا دیگران هیچ برداشتی از شما نداشته باشند. در صورتی که علاقه مند به بررسی بهترین سایت های پوکر هستید سری به مقاله سایت شرط بندی پوکر نیز بزنید.

سوالات متداول

بهترین بازیکن ایرانی که پوکر فیس در بازی پوکر است چه کسی است؟

حسین انسان و آنتونیو اسفندیاری بهترین های این شاخه هستند.

اگر این مهارت را بلد نبودیم چه کنیم؟

از کلاه و یا عینک استفاده نمایید و سر به زیر باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا