بیوگرافی ریویل (Reveal) رپر ایرانی اینگلیسی گروه ملتفت

ریویل یکی از خوانندگان ایرانی تبار در انگلیس می باشد و در صنعت خوانندگی، رپ را برای ادامه راه خود انتخاب کرده است. بهتر است بدانید که در این مقاله ما بیوگرافی ریویل را به طول کامل توضیح می دهیم و از شما می خواهیم برای دانستن همکاری های این خواننده با رپرهای ایرانی و حواشی او با ما همراه باشید. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر یکی از خوانندگان رپ مطرح در انگلیس می باشد.

ریویل کیست؟

ریویل کیست؟

سید مهرک تقوی شناسی و یا مهرک گلستان با نام هنری Reveal در حال حاضر در سبک رپ فعالیت دارد و باید بدانید که او فرزند کاوه گلستان و هنگامه گلستان می باشد. وی درباره همکاری خود با ایرانی ها بسیار کنجکاو بود در آهنگی، هیچکس و قاف و ریویل با یک دیگر همکاری کردند. باید بدانید که وی در سال 2011 مشهور شد و علت آن خواندن ترکی برای شورش های انگلستان شد و دلیل آن آهنگی سیاسی بود که مورد توجه همه قرار گرفت.

عکس های ریویل را در کجا ببینیم؟

شما می توانید عکس های این خواننده ایرانی را در پیج شخصی او در اینستاگرام ببینید و یا با استفاده از سایت های متفاوت عکس های او را ببینید. بهتر است بدانید که وی درحال حاضر در اینستاگرام خود بسیار فعالیت دارد و شما با استفاده از آن جا نیز می توانید با روش خواندن او نیز آشنا شوید. یوتیوب ریویل نیز بسیار فعال می باشد و موزیک ویدیو های او در این سایت منتشر می شود.

اینستاگرام ریویل چند فالوور دارد؟

ریویل اینستا خود را بدون طراحی به جلو می ببرد و در لحظه امکان پست کردن 4 الی 5 عکس را دارد. فالوور های او تا به امروز 28.4k می باشند و فالووینگ های او 503 نفر می باشد. بهتر است بدانید که او هیچکس و تیم ملتفت را فالو دارد و با یک دیگر مدام در حال ارتباط هستند. مهرک ریویل ارادت خاصی به هیچکس دارد.

کلاب هاوس ریویل فعال است؟

وی در حال حاضر در کلاب هاوس فعالیت می کند و دربرخی از موارد در آن جا رپ بتل نیز می کند. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر بیشترین فعالیت خود را در اینستاگرام دارد. برای دانلود اهنگ هیچکس ریویل می توانید از طریق لینک های پایین اقدام به دانلود کنید. ترجمه اهنگ کی میگه ریویل در سایت موجود می باشد و شما می توانید با تکست های آهنگ های او آشنا شوید.

درامد ریویل چقدر است؟

درامد ریویل چقدر است؟

وی دارای اصالت زیادی می باشد و پشتوانه مالی خوبی دارد. وی از خوانندگی به ثروت رسیده است. ثروت ریویل تنها از راه رپ کردن می باشد و باید بدانید که رپر های خارجی دارای درآمد های زیادی می باشند. وی در حال حاضر به دنبال ساخت ترکی زیبا می باشد که در آینده ای نه چندان دور در پلتفرم های معتبری مانند اسپاتیفای نیز پخش می شود. بهتر است بدانید که رپر های زیادی به دنبال همکاری با ریویل می باشند اما او تنها گروه ملتفت را برای همکاری انتخاب کرده است.

ریویل در کدام کشور ساکن است؟

وی در حال حاضر در لندن زندگی می کند اما به دلیل همکاری های زیادی که دارد مدام در حال مسافرت است تا بتوانند موزیک ویدیو خود را ضبط کنند. بهتر است بدانید که او دارای دوستان زیادی در رپ می باشد و مدام در حال خواندن فری استایل و یا ترک جدید می باشد.

حاشیه های این رپر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

باید بدانید که وی در رپ فارس حواشی را نساخته است تنها در برخی از موارد در حاشیه رپ بتل های خود حاشیه زیادی درست می کند. بهتر است بدانید که در حال حاضر این رپر قصد همکاری دوباره با هیچکس را دارد و می خواهد به واسطه هیچکس با دیگر رپر ها آشنا شود و با آن ها همکاری داشته باشد. وی درباره رپ فارس می گوید، هرگز فکر نمی کردم آن قدر پیشرفت داشته باشند و این همه رپر خوب در این صنعت در حال فعالیت باشند. یکی دیگر از رپر هایی که او به صدا و نوع رپ کردن او دقت کرده است و از نظر او رپر خوبی می باشد، پیشرو نیز می باشد.

آیا تا بحال مصاحبه با ریویل انجام شده است؟

بهتر است بدانید که وی تا به امروز مصاحبه های زیادی انجام داده است که شما می توانید برای دیدن آن ها به یوتوب این خواننده سر بزنید و تمامی مصاحبه های آن ها را ببینید. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به دنبال ساخت ترکی جدید و بسیار سنگین می باشد که بعد از انتشار آن توجه تعداد زیادی کاربر قرار می گیرد. وی در این باره می گوید که من به دنبال پیشرفت زیاد در رپ هستم و جایگاه خودم را دوست ندارم.

دانلود اهنگ های جدید ریویل چگونه ممکن می شود؟

دانلود اهنگ های جدید ریویل چگونه ممکن می شود؟

شما می توانید با استفاده از لینک های زیر به دانلود آهنگ های این خواننده ایرانی باشید. بهتر است بدانید شما می توانید با استفاده ازلینک های موجود درسایت به دانلود اهنگ هیچکس ریویل به نام زنده باد فلسطین نیز بپردازید و با سبک رپ کردن او آشنا شوید. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به دنبال آشنایی با رپر های دیگر ایرانی می باشد و شاید در آینده با برخی از رپر ها مانند رضا پیشرو فیت داشته باشد.

فول آلبوم ریویل را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید فول آلبوم این خواننده را از طریق پلتفرم های متفاوتی گوش دهید و از سبک رپ کردن آن لذت ببرید. وی در حال حاضر یکی از رپر های مطرح در لندن می باشد وعامه مردم آن را دنبال می کنند. وی درباره فعالیت خود مدام در حال استوری گذاشتن می باشد.

دوست دختر این رپر کیست؟

وی در حال حاضر عکسی ازدوست دختر خود منتشر نکرده است و به دنبال این حواشی نمی باشد. بهتر است بدانید که وی به مراسمات ایرانی بسیار اعتقاد دارد و تمامی آن ها را به تنهایی جشن می گیرد. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به دنبال انتشار ترک جدید خود می باشد.

Reveal به چه رپر هایی دیس داده است؟

باید بانید که وی با رپر های زیادی درگیر شده است و به صورت رپ بتل با آن ها شروع به دیس و دیس بک کرده اند. باید بدانید که این خوانده دارای فیت و دیس های زیادی می باشد که به برخی از خوانندگان رپ انگلیسی می باشد و تا به امروز به هیچ رپر یرانی دیس نداده است.

ریویل تا به حال با کدام یک از رپر های معروف همکاری داشته است؟

وی در حال حاضر با هیچکس پدر رپ فارس همکاری داشته است ویکی از دوستان نزدیک او محسوب می شود و باید بدانید که به واسطه این هنرمند با دیگر اعضا گروه ملتفت نیز آشنا شده است و ترک هایی را منتشر کرده اند. وی با قاف نیز دارای ترک می باشد و می توان گفت با دوستی با این خوانندگان به انتشار موزیک های مشترک زیادی رسیده اند.

موزیک ویدیو های ریویل

برای دانلود و یا دیدن موزیک ویدیو های این خواننده می توانید از طریق کانال یوتوب آن اقدام کنید و تمامی موزیک ویدیو های این خواننده خوش صدا و خلاق را ببینید. بهتر است بدانید که وی دارای موزیک ویدیو های زیادی می باشد.

فری استایل های ریویل چگونه است؟

بهتر است بدانید که وی درفری استایل تبحر زیادی دارد و دارای ترک های فری استایل زیادی می باشد. وی دارای فری استایل های بداهه گویی می باشد و به طور بداهه رپ می خواند. وی دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد.

خانواده این رپر در کدام کشور زندگی می کنند؟

بهتر است بدانید که این رپر خانواده خود را ازدست داده است و پدر و مادراو یکی ازافراد معروف در ایران می باشند. باید بدانید که خانواده او از زمان انقلاب اسلامی به کشور های دیگر پناهنده شده اند و تا به امروز به ایران برنگشتند.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا این خواننده معروف به ایران سفر کرده است؟

بهتر است بدانید که او تا به حال به ایران نیامده است و تنها عکس های او را می بیند و برخی از مراسم های ایرانی را انجام می دهد. وی عاشق ایران می اشد و به گفته خود یک روز به عنوان توریست به ایران سفر می کند.

آیا خانواده این خواننده در ایران زندگی می کنند؟

بهتر است بدانید که خانواده این رپر فوت کرده اند و در اواخر عمر خود در لندن نیز زندگی می کذدند. بهتر است بدانید که تبار این خواننده از زمان انقلاب اسلامی در کشور های دیگر ساکن بوده اند و تا به امروز نیز در کشور های دیگر مانده اند.

آیا این رپر به دنبال همکاری با رضا پیشرو می باشد؟

بهتر است بدانید که وی درحال حاضر به دنبال آشنایی بیشتر با خوانندگان رپ ایرانی می باشد. وی درباره پیشرو تعریفات زیادی شنیده است اما هنوز با یک دیگر همکاری نداشته اند و باید بدانید که در آینده امکان همکاری آن ها وجود دارد.

آیا ریویل دارای فرزند می باشد؟

بهتر است بدانید که او تا به امروز ازدواج نکرده است و به صورت مجردی به ادامه زندگی خود پرد اخته است. وی دراین باره می گوید فعلا قصد ازدواج ندارم چرا که جایگاه اجتماعی من در حال حاضر راضی کننده نمی باشد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا