آر ام کیست و چرا پر طرفدار ترین سلبریتی کره ای می باشد؟

حتما اسم گروه بی تی اس به گوشتان خورده است بی تی اس یکی از گروه های کرهای است که در سال 2013 شروع به فعالیت کرده است. آر ام یکی از اعضای این گروه می باشد و از مطرح ترین سلبریتی های کره ای نیز به شمار می آید. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با رپر محبوب آر ام آشنا کنیم.

بیوگرافی آر ام بی تی اس

هر یک از اعضای گروه بی تی اس به طور خاصی استعداد دارند و ترکیبی از خوانندگان رپ، رقصنده و خواننده می باشد. یکی از این رپر ها آر ام است. هر عضو این گروه از ویژگی های خاصی برخوردار هستند. لقب این خواننده رپ را هیولا رپ گذاشته اند. نام اصلی این خواننده کیم نام جون است که نام هنری او آر ام می باشد. قد او 181 سانتی متر و وزنش 73 کیلوگرم می باشد.

وی در سئول متولد شده است و در سن 4 سالگی به ایسلان، کیونگی دو، کره جنوبی مهاجرت کرد. خواهر آر ام بی تی اس از خودش کوچک تر است و نام او کیم کیونگ مین است. وی در دبیرستانی معروف تحصیل کرده است و در دانشگاه جهانی سایبر رشته مهندسی الکترونیک را خوانده است. او در نیوزلند تحصیل کرده است و با گذشت 6 ماه در آن جا زندگی کرده است و اقامت داشته است.

عکس آر ام بی تی اس

گروه بی تی اس از سال 2010 تصمیم به فعالیت کردن داشته است اما این گروه به دلیل تغییر مداوم اعضای خود در سال 2013 شروع به فعالیت کرده است. جالب است بدانید آر ام تنها عضو اصلی این گروه است که باقی مانده است. برای دیدن عکس های بیشتر این خواننده می توانید او را در سایت های مختلف اینترنتی و در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و عکس های جدید او را تماشا کنید. عکس های بروز این خواننده را می توانید از اینستاگرام آر ام دنبال نمایید.

اینستاگرام آر ام بی تی اس

اینستاگرام آر ام بی تی اس

آر ام رهبر گروه بی تی اس است و در کنار خوانندگی تراسته سرا و تهیه کننده هم می باشد. باید در نظر داشته باشید که این خواننده در کشور خودش و دیگر کشور ها بسیار محبوب است و طرفداران زیادی دارد. امروزه افراد زیادی در کشور های مختلف در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و به طور روزانه عکس ها و فیلم های زیادی از خودشان به اشتراک می گذارند آر ام در این شبکه های مجازی و در اینستاگرام بسیار فعال است. می توانید برای دیدن عکس های بیشتر و مطلع شدن از اخبار جدید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

کراش آر ام بی تی اس

آر ام بر خلاف چهره خشن و جدی که دارد بسیار بازیگوش و آرام است و از سرگرمی هایی مانند وبگردی وقت های خالی اش را می گذراند. او علاقه زیادی به رنگ های سیاه صورتی و بنفش دارد. شماره مورد علاقه او عدد 1 است و علاقه زیادی به خرید لباس و کتاب های مختلف دارد. او تا امروز 140 آهنگ را به صورت مشترک ساخته و منتشر کرده است. در چند سال اخیر در شبکه های مجازی اخباری به وجود آمده بود که آر ام علاقه زیادی به رقصنده گروه بی تی اس به نام جی مین داشته است اما این اخبار از طرف این خواننده تایید و یا تکذیب نشده است.

درآمد آر ام چقدر است؟

درآمد آر ام چقدر است؟

آر ام یکی از پولدار ترین مردان در گروه بی تی اس می باشد. او تا امروز در رشته خوانندگی و موسیقی فعالیت داشته است و از همین طریق توانسته است کسب درآمد بسیار زیادی داشته باشد. در چند سال اخیر او یکی از جذاب ترین و ثروت مند ترین خواننده در گروه بی تی اس شناخته شد. او گفته است که در رابطه با رشته تحصیلی اش پیشنهادات کاری بسیار خوبی داشته است اما چون از کودکی علاقه زیادی به خوانندگی و موسیقی داشته است در این رشته تحصیل کرده است.

دوست دختر آر ام بی تی اس کیست؟

آر ام در طی سال های اخیر رابطه های ناموفق زیادی داشته است او بیشتر به فکر کار و موقعیت شغلی اش است و طبق گفته های خودش برای وارد شدن رابطه فرد ایده آلش طوری است که با او صداق باشد و زیبایی برایش اهمیت زیادی دارد. هم چنین او اولین میکس تیپ خودش را با نام آر ام در تاریخ 17 مارس 2015 منتشر کرده است و در تاریخ 13 نوامبر 2017 پیامی در کافه رسمی طرفداران گروه نوشت و اعلام کرد که نام هنری خود را رپر هیولا به آر ام تغییر داده است. او رتبه 79 را در 100 چهره خوش قیافه سال 2018 کسب کرده است.

مصاحبه با آر ام بی تی اس

مصاحبه با آر ام بی تی اس

در طی سال هایی که این خواننده فعالیت داشته است مصاحبه های زیادی با او انجام شده است. در یکی از مصاحبه هایش از او راجب گروه بی تی اس پرسیدند و او پاسخ داد گروه بی تی اس برای من ارزش بسیار زیادی دارد و نام این گروه به معنای پسران ضدگلوله می باشد. گروه ما در سال 2018 در عرض دوسال تبدیل به سریع ترین گروه زمان بیتلز شد. تمام اعضای گروه بی تی اس و من به عنوان سفیران برند های مشهور مانند لویی ویتون هیوندا و برند مشهور بستنی بسکین رابینز معرفی شدیم.

حاشیه های آر ام

آر ام یکی از خوانندگان کره ای بی حاشیه ای در گروه بی تی اس بوده است. او یکی از خیرین کره ای است و در سال 2020 او به عنوان یکی از 10 حامی برتر معرفی شد. هم چنین او تا امروز مبلغ 100 میلیون وون را به موزه ملی هنر های معاصر اهدا کرده است و به این منظور است که چاپ و توزیع کتاب های مختلف هنری کمیاب در مدارس و کتاب خانه ها در مناطق روستایی انجام شود و آن ها در رفاه باشند.

آهنگ آر ام

این خواننده تا امروز آهنگ های زیادی را به صورت مشترک و تنها خوانده است. او در سال 2009 برای کمپانی بیگ هیت تست داد و پذیرفته شد. وی از ضریب هوشی بسیار بالایی برخوردار است و در مدرسه ضریب هوشی 148 داشته است. او یکی از باهوش ترین خواننده های کیپاپ محسوب می شود.

یوتیوب آر ام بی تی اس

آر ام از زمانی که دانش آموز بود شعر می سرود و جوایز بسیار زیادی هم در این زمینه کسب کرده بود. همین علاقه او به موسیقی باعث شد تا امروز یکی از شناخته ترین و بهترین رپر های کره ای به شمار برود. کانال رسمی یوتیوب آر ام فعال است می توانید در یوتیوب موزیک ویدئو های جدید او را تماشا کنید.

دانستنی های بی تی اس

در مورد این هنرمند دانستی های زیادی وجود دارد او با دومین میکس تیپ خودش با نام مونو تبدیل به یک رپر حرفه ای کره ای شد. نام این خواننده در اول جدول هنرمندان نوظهور ایالات متحده قرار گرفته است. هم چنین او در سال 2018 در رتبه 11 مورد علاقه ترین هنرمندان کیپاپ قرار گرفت و از حامیان دگرباشان جنسی است. وی علاقه زیادی به حیوانات خانگی دارد و چنید سال است که سگ دارد، نام سگ تو رپمان می باشد.

کنسرت آر ام بی تی اس

آر ام در طی سال هایی که فعالیت داشته است در شهر و کشور های مختلف به اجرای کنسرت پرداخته است، هم چنین او تا کنون با برخی از گروه های مختلف کره ای هم فعالیت داشته است. او در سال 2018 در یک ریمیکس راک هم شرکت داشته است و این ریمیکس با استقبال زیادی روبه رو شده است.

آیا این خواننده در زمینه رپ زمینی فعالیت کرده است؟

این خواننده بعد از راضی کردن پدر و خانواده اش در سن 13 سالگی به فعالیت های جدی در زمینه های رپ پرداخت، پدر او تاکید بر این داشت که او در رشته تحصیلی اش فعالیت کند، اما او علاقه زیادی به خوانندگی پیدا کرده بود. او در همان دوران با گروه های زیرزمینی و رپر مشهور زیکو فعالیتش را آغاز کرد.

آیا این خواننده رقاص اصلی تیم بی تی اس است؟

این خواننده محبوب رهبر و رپر اصلی گروه بی تی اس است و رقصنده این گروه جیمن است، جیمین از کودکی به رقصیدن علاقه زیادی داشت و در دوره راهنمایی در کلاس های آکادمی رقص حضور پیدا کرد و رقص پاپینگ و لاکینگ را یاد گرفت.

سوالات متداول

پدر آر ام چه کاره است؟

همان طور که در این مقاله بازگو کردیم آر ام در شهر دونگجاک متولد شده است و تنها یک خواهر کوچک تر از خودش دارد، پدر او مردی با بهت و قانون مند است، اما از زمان های قدیم پسرش را حمایت کرده است، پدر او کارمند اپراتور مخابرات اس کی تلکام است و مادر او مشاور املاک بوده است.

آیا آر ام در لیست مردان جذاب خواننده قرار دارد؟

جالب است بدانید او رتبه 79 را در 100 چهره خوش قیافه سال 2018 کسب کرده است. او یکی از پسران جذاب و خوش قیافه در گروه بی تی اس است که در کشور کره دختران زیادی به او علاقه مند هستند.

علایق آر ام چیست؟

او علاقه زیادی به غذا های گوشتی مانند سامگیوپسال و کالگوکسو دارد. جالب است بدانید این خواننده محبوب به طور خود آموز زبان انگلیسی را یاد گرفته است و می تواند به خوبی انگلیسی صحبت کند. هم چنین او به ورزش و شنا هم علاقه زیادی دارد.

آر ام چه زبان هایی را بلد است؟

وی در کودکی با کمک تماشای سریال فرندز به زبان انگلیسی و در مدرسه زبان ژاپنی را فرا گرفت. هم چنین در سن 11 سالگی با شنیدن آهنگی از گروه اپیک های به موسیقی هیپ هاپ علاقه زیادی پیدا کرد و از طریق معلمش با رپر آمریکایی امینم آشنا شد و شروع به ترانه سرایی کرد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا