بیوگرافی  شهد باتال به همراه جدیدترین عکس های این بیوتی بلاگر

یکی از تاثیرگذارترین اینفلوئنسر های فعال در شبکه های اجتماعی شخصی به نام شهد باتال می باشد که علاوه بر فعالیت در زمینه بیوتی بلاگری (بلاگر چیست؟) اطلاعات مفیدی در زمینه مد و لایف استایل و سفر و همچنین نکات زیبایی را برای طرفدارانش ارائه می کند. در این مطلب اطلاعاتی را در رابطه با این بیوتی بلاگر از جمله بیوگرافی شهد باتال و فعالیت های او ارائه خواهیم کرد.

شهد باتال بیوگرافی

شهد باتال بیوگرافی

شهد باتال از بیوتی بلاگر های اینستاگرام است که اهل کشور سودان می باشد اما در کشور ایالات متحده بزرگ شده و زندگی می کند. او از ۱۶ سالگی فعالیت بلاگری خود را آغاز کرده با بیش از ۱۰ سال است که به عنوان یک بیوتی بلاگر در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند. بیشتر کلیپ های او در زمینه زیبایی و آموزش های میکاپ می باشد. او تمام تکنیک ها و اصول آرایشگری را به صورت تجربی آموخته و نزد کسی آموزش ندیده است. امروزه او برای بسیاری از کاربران مرجع اطلاعاتی  در زمینه آرایشگری محسوب می شود.

شهد باتال در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

Shahdbatal کسی است که به عنوان بلاگر در شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و انتشار کلیپ های متنوع در زمینه های مختلف که اکثر آنها در زمینه مد و زیبایی هستند کاربران زیادی را از شبکه های مختلف اجتماعی از جمله اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک برای خود جذب کرده است.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

کلیپ های این بیوتی بلاگر از بلاگر های معروف خارجی در یوتیوب از بازدید زیادی برخوردار می ‌شود که همین امر موجب شده تا او درآمد زیادی از این شبکه به دست آورد. علاوه بر این او یکی از بلاگرهای تبلیغاتی محسوب می‌شود که برندهای معتبر و معروفی را که در زمینه تولید محصولات زیبایی و آرایشی فعالیت دارند را تبلیغ می کند و برای این کار مبالغ زیادی را برای او اختصاص می دهد.

شهد باتال با چه برند هایی همکاری کرده است؟

Shahd Batal  علاقه زیادی به سبک های آرایشی و زیبایی دارد و به همین خاطر است که به عنوان یک بیوتی بلاگر توانسته در کار خود موفق باشد. او در کلیپ های آموزشی خود برند های لوکس و با ارزش که در سراسر جهان معروف هستند را معرفی و تبلیغ می کند؛ از جمله این برندها Covergirl و Sir John هستند.

پیج اینستاگرام شهد باتال را چگونه پیدا کنیم؟

پیج اینستاگرام شهد باتال را چگونه پیدا کنیم؟

 Shahdbatal آیدی پیج اینستاگرام بیوتی بلاگر در شبکه پرطرفدار اینستاگرام می باشد. او علاوه بر اینکه کلیپ های خود را در یوتیوب به اشتراک می‌ گذارد در اینستاگرام هم فعالیت دارد و برخی از کلیپ های خود را در این شبکه برای فالوورانش منتشر می کند. بیش از ۴۱۰ هزار نفر دنبال کننده پیج اینستاگرام این بیوتی بلاگر هستند و حدود ۳۰۰ هزار نفر از پست های او در یوتیوب بازدید می کنند.

تصاویر این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده تصاویر این بیوتی بلاگر می توانید به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید. چرا که او علاوه بر فعالیت در زمینه بیوتی بلاگری در زمینه مد و لایف استایل هم فعالیت دارد و به همین خاطر عکس های زیادی از خود در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. همچنین می توان عکس های او را در سایت های گوگل نیز مشاهده کرد.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

این شخص معمولا کلیپ های خود را ابتدا در پیج یوتیوب خود به اشتراک می‌ گذارد و سپس آن را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تیک تاک منتشر می‌ کند. بنابراین اگر کاربر هر کدام از این شبکه ‌های اجتماعی باشید می توانید از طریق آن کلیپ های این بلاگر را مشاهده کنید.

آموزش میکاپ شهد باتال

شهد باتال بیوتی بلاگر حرفه ای است که میکاپ و آرایشگری را به صورت تجربی یاد گرفته است. او این تجربیات خود را با طرفداران و دنبال کنندگانش در قالب کلیپ های آموزشی به اشتراک می گذارد. با مشاهده ی کلیپ های آموزشی این بلاگر می توانید آرایشگری را به صورت حرفه‌ای و اصولی یاد بگیرید.

این بیوتی بلاگر چه حاشیه هایی داشته است؟

شهد باتال بیوتی بلاگری است که در همه شبکه های اجتماعی بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد. به همین خاطر هم نمی تواند رابطه با او حاشیه ای در این شبکه ها پیدا کرد. چرا که رفتار درست و با صداقت رمز اصلی موفقیت او به عنوان بیوتی بلاگر بوده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. شهد باتال در کدام کشور زندگی می کند؟

  شهد باتال در کشور آمریکا زندگی می کند.

 2. شهد باتال فعالیت بلاگری خود را از طریق کدام شبکه آغاز کرده است؟

  شهد باتال اولین بار از طریق یوتیوب فعالیت بلاگری خود را آغاز کرد.

 3. شهد باتال در شبکه های اجتماعی چه تعداد دنبال کننده دارد؟

   بیش از ۴۱۰ هزار نفر در شبکه اینستاگرام و ۳۰۰ هزار نفر دنبال کننده در شبکه یوتیوب دارد.

 4.  فعالیت های شهد باتال به عنوان بلاگر در چه زمینه ای است؟

   شهد باتال به عنوان بیوتی بلاگر و همچنین بلاگر مد و لایف استایل فعالیت دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا