راهنمای خرید بلیط کنسرت کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ + آموزش خرید بلیط

حتما تا به حال نام شهرام شب پره را شنیده اید. این شخص یکی از معروف ترین خواننده های ایرانی می باشد که سال ها پیش از کشور ایران خارج شده است. این خواننده معروف و پر طرفدار قرار است در روز های آینده یعنی تاریخ 29 اسفند ماه سال 1400 کنسرت هایی را در کشور ترکیه برگزار کند. اگر می خواهید از کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ اطلاع داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آیا شهرام شب پره در 29 اسفند 1400 کنسرت برگزار می کند؟

آیا شهرام شب پره در 29 اسفند 1400 کنسرت برگزار می کند؟

سوال های بسیار زیادی در رابطه با این که این شخص قرار است در چه تاریخی کنسرت های خود را برگزار کند وجود دارد. در این رابطه تحقیق ها و جست و جو های زیادی را انجام دادیم و متوجه شدیم که سایت های اینترنتی فروش بلیط برای تاریخ 29 اسفند ماه 1400 یعنی روز عید نوروز باز شده است. بنابراین می توانیم به این نتیجه برسیم که در تاریخ مشخص شده این شخص در کشور ترکیه و شهر استانبول کنسرت خود را برگزار می کند. اطلاعات کنسرت در روز های بعد را در اینستاگرام شهرام شب پره نیز می توانید دنبال نمایید.

قیمت بلیت کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ در جایگاه های مختلف چقدر است؟

همان طور که خود شما نیز از این موضوع آگاه هستید قیمت بلیت های کنسرت خوانندگان معروف بر اساس جایگاهی که مشخص می شود برای آن ها متفاوت می باشد. در این قسمت از مقاله می خواهیم در رابطه با قیمت بلیت های کنسرت این شخص به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم.

وی آی پی

جایگاه وی آی پی برای افرادی می باشد که دوست دارند جایگاهی نزدیک به خواننده را داشته باشند و بتوانند به راحتی و از نزدیک خواننده مورد علاقه خود را ببینند. این جایگاه شامل ردیف اول تا دهم می شود و قیمتی بالاتر از سایر جایگاه ها دارد.

معمولی

جایگاه معمولی که برای سایر افراد طراحی شده است از ردیف دهم تا الی آخر را شامل می شود و دارای قیمت کم تری می باشد. شما می توانید در سایت های مختلف این بلیت را به راحتی تهیه کنید.

اکونومی

در جایگاه اکونومی که یکی از جایگاه های معمولی می باشد قرار است پیش غذا به همراه کوکتل و نوشیدنی های متنوع به افراد حاضر داده شود. این جایگاه در طبقه اول قرار گرفته است و دارای قیمتی به نسبت بالاتر از جایگاه معمولی می باشد.

وی وی آی پی

جایگاه وی وی آی پی با جایگاه وی آی پی کاملا متفاوت می باشد و در طبقه دوم کشتی سوداتور قرار گرفته است. در این سالن برنامه های متنوع و شاد دیگری نیز اجرا می شود. جالب است بدانید که در این سالن پیش غذا به همراه سالاد فصل، کوکتل خوشامد گویی، میوه و انواع نوشیدنی ها وجود دارد.

چگونه بلیت کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ را خریداری کنیم؟

چگونه بلیت کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ را خریداری کنیم؟

برای این که بلیت های کنسرت این خواننده یعنی شهرام شب پره را تهیه کنید راه ها و روش های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های اینترنتی مختلف می باشد. شما می توانید با مراجعه کردن به این سایت ها و ثبت نام در آن ها بلیت مورد نظر خود را تهیه کنید. همچنین در شهر باجه های بسیار زیادی وجود دارد که این بلیت ها را می فروشد. برای تهیه کردن این بلیت ها به باجه مورد نظر خود مراجعه کنید و آن ها را تهیه کنید.

محل برگزاری کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ کجاست؟

یکی از رایج ترین سوال هایی که در رابطه با کنسرت شهرام شب پره وجود دارد این است که قرار است این کنسرت در چه شهری و در چه تاریخی برگزار شود؟ در این رابطه جست و جو ها و تحقیق های زیادی را انجام دادیم و به نتیجه هایی نیز دست پیدا کردیم. گفته می شود که این کنسرت در تاریخ 29 ماه اسفند و در سال 1400 برگزار می شود. محل برگزاری این کنسرت در شهر استانبول و کشور ترکیه می باشد. البته در سال آینده یعنی سال 1401 نیز کنسرت های دیگری قرار است برگزار شود. گفته می شود که در طی این گشت دریایی قرار است به موزه های دیدنی که در مسیر قرار دارد نیز مراجعه شود و افراد حاضر در این تور به مکان های تفریحی دیگر نیز مراجعه کنند.

ساعت شروع کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰

ساعت شروع کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰

در رابطه با سوال بالا جست و جو های زیادی را در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین پیج های بزرگ مختلف انجام دادیم. بنابراین به این نتیجه رسیدیم که ساعت برگزاری کنسرت شهرام شب پره 18 به وقت ترکیه مشخص شده است و در این ساعت افراد و دوست داران این خواننده در محل برگزاری کنسرت حضور پیدا می کنند. البته این آغاز کنسرت این شخص می باشد و آغاز سفر دریایی صبح زود انجام می پذیرد.

لیست کنسرت های شهرام شب پره در سال 1401

برخی از دوست داران و طرفداران این خواننده معروف این سوال را دارند که آیا قرار است شهرام شب پره در سال 1401 نیز کنسرت برگزار کند؟ اگر قرار است برگزار کند تاریخ آن چه زمانی می باشد؟ جالب است بدانید که اولین کنسرت این شخص در سال 1401 قرار است در تاریخ 3 فروردین ماه باشد و تاریخ بعدی آن نیز 6 ماه فروردی تعیین شده است. البته لیست کنسرت های این خواننده در سال 1401 هنوز هم کامل نشده است و نمی دانیم که بقیه این کنسرت ها قرار است در چه تاریخی و در چه ساعتی برگزار شود.

عکس این کنسرت ها

راه ها و روش های بسیار زیادی برای دیدن عکس ها و تصویر های کنسرت شهرام شب پره وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه کردن به سایت های اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در سایت ها و صفحه های مختلف اینترنتی این عکس ها را پیدا کرده و مشاهده کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه کردن به پیج های مختلف اینستاگرامی نیز عکس های زیادی را از این کنسرت ها ببینید. در این قسمت از مقاله می خواهیم یکی از عکس های جذاب و با کیفیتی که از کنسرت های شهرام شب پره برای شما تهیه کرده ایم را به شما نشان بدهیم. در ادامه شما می توانید این عکس را مشاهده کنید.

سالن محل برگزاری کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ کجاست؟

سالن محل برگزاری کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ کجاست؟

از بیشترین سوالاتی که دوست داران این شخص دارند این است که کنسرت ویژه تحویل سال این شخص قرار است در چه سالنی برپا شود؟ در این رابطه جست و جو های زیادی را انجام دادیم و به نتیجه های جالبی نیز دسترسی پیدا کردیم. جالب است بدانید که محل برگزاری این کنسرت کشتی سوداتور می باشد و افراد حاضر در این کنسرت نیز علاوه بر دیدن کنسرت به یک گشت دریایی هیجان انگیز دعوت می شوند.

تور استانبول برای کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰

همان طور که در قسمت بالاتر نیز به آن اشاره کردیم و خود شما نیز از این موضوع به صورت کامل آگاهی دارید این کنسرت قرار است در کشور ترکیه و شهر استانبول برگزار شود. تور های بسیار زیادی از کشور های مختلف قرار است که انجام این کار را بر عهده بگیرند و دوست داران شهرام شب پره و علاقه مندان به حاضر شدن در این کنسرت را تا این کشور همراهی می کنند. شما می توانید جهت حضور در این تور های تعیین شده به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کنید و بلیت رفت و برگشت به این کشور را تهیه کنید. البته در برخی از آژانس های هواپیمایی نیز این بلیت ها وجود دارد که شما می توانید جهت تهیه کردن آن ها اقدام کنید.

اطلاعات تور کنسرت سندی در ۱۴۰۱ و کنسرت اندی در سال ۱۴۰۱ نیز در بت سایت فارسی به روزرسانی شده است.

قیمت کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ به تومان چقدر است؟

قیمت کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ به تومان چقدر است؟

در رابطه با سوال بالا جست و جو های زیادی را در اینترنت انجام دادیم اما نتوانستیم به نتیجه ای دسترسی پیدا کنیم. این طور مشخص است که هنوز قیمت این بلیت تعیین نشده باشد. البته قیمت جایگاه وی آی پی برای هر نفر 80 دلار تا 150 دلار تعیین شده است. کودکان زیر 6 سال نیز به صورت رایگان می توانند حاضر شوند.

مهلت خرید بلیت کنسرت شهرام شب پره ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ چقدر است؟

برای این که بلیت های کنسرت شهرام شب پره را تهیه کنید به نظر می رسد که تا تاریخ 25 اسفند ماه فرصت باقی مانده باشد. فرصت تهیه کردن این بلیت ها نزدیک به 10 روز دیگر می باشد و فقط تا این تاریخ برای حضور در کنسرت شهرام شب پره فرصت باقی مانده است. در خصوص ددلاین کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول و کنسرت ۱ فروردین ۱۴۰۰ هنگامه در استانبول نیز برای شما صحبت شده است.

سوالات متداول

کنسرت شهرام شب پره در چه سالنی برگزار می شود؟

این کنسرت قرار است در کشتی سوداتور برگزار شود.

کنسرت شهرام شب پره در تاریخ 29 اسفند ماه 1400 در چه ساعتی برگزار می شود؟

گفته می شود که این کنسرت قرار است در ساعت 18 برگزار شود.

قیمت تهیه بلیت این کنسرت چقدر می باشد؟

ارزش و بهای این بلیت ها هنوز مشخص نمی باشد. البته قیمت جایگاه وی آی پی از 80 دلار تا 150 دلار تعیین شده است.

آیا این شخص در سال 1401 نیز کنسرت برگزار می کند؟

گفته می شود که در تاریخ 3 و 6 فروردین ماه 1401 این شخص کنسرت برگزار می کند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا