سوگند قدرت شناس کیست؟ عکس های سوگند و دوست پسرش

سوگند قدرت شناس یکی از فشن بلاگر های جوان اینستاگرام می باشد که به تازگی مورد توجه بسیاری از کاربران اینستاگرامی قرار گرفته اسا. باید بدانید که وی در حال حاضر یکی از بهترین بلاگر ها و تیک تاکر های ایرانی محسوب می شود که به تازگی تنها در صنعت مدلینگ فعالیت می کند. ما در این مقاله سعی بر آشنایی شما با این بلاگر جوان را داریم. با ما همراه باشید.

سوگند قدرت شناس کیست؟

سوگند قدرت شناس کیست؟

وی یکی از جوان ترین بلاگر های ایرانی می باشد که در حال حاضر خارج از ایران زندگی می کند. sogand متولد مرداد ماه می باشد و به همین دلیل خود را یکی از مغرور ترین افراد می داند. باید بدانید که سوگند در حال حاضر تنها زندگی می کند و معتقد است که زندگی با خانواده با خانواده مشغله زیادی دارد. باید بدانید که این بلاگر جوان در صنعت مدلینگ در حال فعالیت است. بیوگرافی سوگند قدرت شناس مدل ایرانی را در این مقاله به طور کامل شرح می دهیم.

سوگند قدرت شناس چگونه معروف شد؟

از زمانی که اینستاگرام وارد ایران شد، سوگند یکی از افرادی بود که به شدت به این برنامه علاقه داشت. در آن زمان اینستاگرام هیچ فیلتری نداشت و افراد برای زیبا تر کردن چهره خود از نرم افزار های فتوشاپ استفاده می کردند. سوگند هم هر روز تعداد زیادی از تصاویر خود را با فتوشاپ تغییر می داد و آن ها را در لوکیشن های مختلف قرار می داد و سپس پست می کرد.

سوگند که صورت بسیار زیبایی دارد به سرعت توانست نظر افراد زیادی را به خود جلب کند و کمی معروف شد. او کم کم به دنبال انجام عمل های زیبایی رفت و با تزریق ژل و عمل های مختلف، چهره خود را زیبا تر کرد سپس فعالیت خود را بیش تر کرد. او دابسمش های بسیاری تولید می کرد و با این کار توانست به سرعت معروف شود.

می توانید چند نمونه از دابسمش های بسیار زیبای این تیک تاکر را در پلتفرم تیک تاک مشاهده نمایید و به حرفه ای بودن این دختر جوان پی برید. بسیاری از افراد سعی می کنند که دابسمش های او را تقلید کنند تا بتوانند مخاطبان بیش تری را به دست بیاورند.

سوگند قدرت شناس در کدام کشور زندگی می کند؟

وی در حال حاضر در کشور آلمان زندگی می کند اما در آینده برنامه هایی برای مهاجرت به دیگر کشور ها را دارد. باید بدانید که سوگند در عرصه مدلینگ بسیار موفق بوده است و قد و وزن سوگند قدرت شناس به شدت با معیار های مدلینگ جور در می آید. سوگند قدرت شناس ویکی پدیا توضیحات مختصری راجع به این مدل جوان ایرانی داده است، اما شما در این بخش اطلاعات مفیدی را راجع به آن می فهمید.

سوگند قدرت شناس بدون آرایش هم زیباست؟

باید بدانید که سوگند اصالت متعلق به شهر اصفهان می باشد و بعد از مدتی به تهران منتقل شد تا بتواند به راحتی به کار خود بپردازد. باید بدانید که این مدل جوان ویدیو های زیادی را از خودش منتشر کرده است که در آن ها آرایش نداشته است و می توان گفت یکی از زیبا ترین مدل ها بدون آرایش می باشد. سوگند قدرت شناس و پویان حواشی زیادی را بعد از مهاجرت سوگند با هم ساختند که در ادامه به آن می پردازیم. سوگند قدرت شناس باحجاب، عکس هایی را منتشر کرده بود که در حال حاضر از پیج خود پاک کرده است.

دابسمش های سوگند قدرت شناس

سوگند با بسیاری از ترانه ها و یا صحنه هایی از فیلم ها، دابسمش تولید می کند. او با ساخت دابسمش های ترند توانسته است به معروفیت بالایی برسد. برای این که بتوانید چند نمونه از دابسمش های او را ببنید می توانید به گوگل مراجعه نمایید.

او یک تیک تاکر بسیار حرفه ای است که در زمینه تهیه دابسمش بسیار کار بلد می باشد. با به دست آوردن آیدی تیک تاک او می توانید به صفحه او بروید و دابسمش های او را مشاهده کنید.

سوگند قدرت شناس چه عمل هایی انجام داده است؟

سوگند قدرت شناس چه عمل هایی انجام داده است؟

باید بدانید که سوگند در سن بسیار پایینی دست به عمل زد و در آن زمان هنوز 18 ساله نشده بود. باید بدانید که در حال حاضر بینی خود را عمل رده و با استفاده از تزریق ژل فک و لب خود را فرم داده است. البته نا گفته نماند که چشم های خود را به حالت کشیده در آورده است و این یکی از جذابیت های این مدل ایرانی شده است. باید بدانید که وی معتقد است عمل زیبایی برای از بین بردن نقص ها می باشد اما سوگند قدرت شناس قبل از عمل هیچگونه نقصی نداشت. دکتر بینی سوگند قدرت شناس به واسطه این بلاگر بسیار معروف شد. او در عرصه فعالیتش با الناز گلرخ مقایسه می شود.

عکس های این مدل را در کجا ببینیم؟

شما می توانید برای دیدن عکس های جدید این مدل به پیج اینستاگرام او سر بزنید و اگر تمایل دارید که عکس های قدیمی او را ببینید بهتر است از طریق لینک های موجود در سایت ها اقدام کنید. ما دراین سایت عکس های قبل از عمل این مدل را برای شما گرد اوری کرده ایم. باید بدانید که قد سوگند قدرت شناس برخلاف عکس ها و ویدیو های خود، بلند نمی باشد و تنها در عکس آن قدر بلند دیده می شود.

دسترسی به پیج اینستاگرام سوگند قدرت شناس آسان است؟

شما می توانید از طریق مرورگر خود با جستجو نام این مدل، پیج آن را فالو کرده و یکی از دنبال کننده های پیج آن شوید. بسیاری از افراد روزمره خود را با سوگند می گذرانند چرا که مدام در حال بازی ئسرگرم کردن فالوور های خود می باشد. شما می توانید صفحه های دیگر این مدل را فالو کنید. باید بدانید که سوگند قدرت شناس اینستا خود را آلبومی می داند که در آن عکس های مورد علاقه خود را منتشر می کند و با پخش تیک تاک های خود فالوور های خود را سرگرم می کند. بسیاری از افراد فن پیج های این مدل را زده اند و به دنبال جمع آوری حاشیه از آن هستند.

رقص های سوگند قدرت شناس

سوگند برای جذب فالوور و برای سرگرم کردن آن ها گاهی اوقات می رقصد. او که یک مدل بسیار زیبا و جوان است، او با رقص های دلربای خود افراد زیادی را به صفحه اش جذب کرده است. برای مشاهده کردن رقص های این دختر جوان می توانید به آدرس اینستاگرام او مراجعه نمایید.

سپس او را دنبال کرده و استوری ها و پست های او را مشاهده نمایید. البته سوگند در یوتیوب نیز فعالیت دارد و کانالی را در آن ایجاد کرده است که ویدئو ها و فیلم های رقص خود را در آن قرار می دهد. با مراجعه کردن به کانال یوتیوب او می توانید رقص های زیبای او را تماشا کنید.

یوتیوب سوگند فعال است؟

یوتیوب سوگند فعال است؟

باید بدانید که یوتوب این مدل در حال حاضر فعال نمی باشد چرا که تمامی فعالیت آن در اینستاگرام است. اما برخی از فن پیج ها، لایو های این مدل را جمع آوری کرده و به طور کامل در یوتوب قرار داده اند تا شما بتوانید به راحتی به دیدن آن ها بپردازید. باید بدانید که در حال حاضر هیچ فعالیتی از طرف خود سوگند در این اپ صورت نمی گیرد. کلاب هاوس سوگند قدرت شناس یکی دیگر از اپ های فعال می باشد که در آن با مردم ارتباط برقراد می کند و در باره مسائل شخصی خود و یا مد و مدلینگ صحبت می کند. شما می توانید از طریق اپ کلاب هاوس صفحه سوگند را به راحتی پیدا کنید و در بحث های آن شرکت کنید.

دوست پسر سوگند قدرت شناس کیست؟

باید بدانید که تا به امروز سوگند با افراد زیادی دوست شده و بعد از مدتی کات کرده است، اما یکی از طولانی ترین روابط آن با مهران رشادی مدل جوان ایرانی نیز می باشد. باید بدانید که این دو با هم ارتباط خوبی داشتند و به راحتی مسائل رابطه خود را در فضای مجازی منتشر می کردند اما بعد از مدتی دیگر با هم عکس نذاشتند و یک دیگر را از اینستاگرام خود آن فالو کردند. بسیاری از افراد بعد از پرسیدن سوال راجع به جدایی آن ها به این پاسخ رسیده اند که ما در باره کار با هم به مشکل خورده بودیم.

سوگند قدرت شناس و رلش چه مدت است که با هم در رابطه اند؟

سوگند و رلش مدت زیادی را با یک دیگر در ارتباط نبودند و در حال حاظر از هم جدا شدند. آن ها در گذشته یک رابطه عاشقانه و احساسی با یک دیگر داشتند. آن ها قبل از مهاجرت هم رابطه بسیار خوبی داشتند و در زمینه مدلینگی کمک زیادی به یک دیگر می کردند.

اما پس از مدتی آن ها رابطه خود را قطع کردند و فعالیت کمی در اینستا داشتند. اما سوگند پس از گذشت چند هفته توانست دوباره مانند گذشته رفتار کند و فعالیت خود را بیش تر کرد. اما بسیاری از افراد معتقد هستند که سوگند به رل خود خیانت کرد و همین دلیل باعث جدایی آن ها شد.

مهران هم پس از اتمام رابطه خود تمامی تصاویر سوگند را از صفحه های خود پاک کرد و پیجش را قفل کرد. گفته می شود که سوگند با فردی به نام هاکان رابطه داشت. این رابطه لو می رود و رابطه سوگند و مهران به هم می خورد. سوگند با هکان نیز رابطه اش را تمام می کند.

لایو های sogand ghodrat shenas درباره چه موضوعاتی است؟

بعد از فیلم تولد سوگند قدرت شناس حواشی زیادی راجع به افرادی که در آن جا حضور داشتند اتفاق افتاد، سوگند بعد از آن در لایو برای همه توضیحاتی راجع به آن شب داد. باید بدانید که بیشتر لایو های سوگند موضوع خاصی ندارد و در برخی از موارد در باره حواشی صحبت می کند. وی در حال حاضر مدام در حال گذاشتن لایو می باشد و مردم را با سرگرمی های خود به لایو دعوت می کند. بیشتر لایو های سوگند قدرت شناس و مهران در پیج سوگند گذاشته می شد.

سوگند قدرت شناس و مهران ارشادی چه رابطه ای با هم دارند؟

سوگند قدرت شناس و مهران ارشادی چه رابطه ای با هم دارند؟

در حال حاضر هیچ گونه ارتباطی با هم ندارند اما در گذشته با هم رابطه احساسی داشته اند. سوگند قدرت شناس و رلش قبل از مهاجرت سوگند رابطه خوبی با هم داشتند و در صنعت مدلینگ با هم همکاری داشتند، اما بعد از لو رفتن رابطه، سوگند قدرت شناس و هاکان مشکلاتی در رابطه آن ها به وجود آمد و با هم کات کردند. بعد کات کردن این دو نفر با هم سوگند فعالیت خود را در دنیای مجازی تمام کرد و برای بیشتر طرفداران او سوال پیش آمده بود که سوگند قدرت شناس کجاست؟ و بعد از یک ماه به زندگی عادی خود برگشت. باید بدانید که مهران ارشادی صفحه عمومی خود را بسته است.

آیا سوگند قدرت شناس ازدواج کرده است؟

سوگند قدرت شناس یکی از بلاگر های جوان و زیبای ایرانی است که در برنامه تیک تاک نیز فعالیت زیادی دارد. سوگند در خارج از ایران زندگی می کند. او مجرد است و تنها زندگی می کند و علاقه ای به زندگی با خانواده ندارد. نا گفته نماند که او در زمینه مدلینگ هم فعالیت هایی دارد.

سوگند با پسر های بسیاری رابطه داشته است اما بعد از زمان کمی از آن ها جدا شده است. او با فردی به نام مهران رشادی دوست بود که نسبت به سایر دوستی های او، زمان بیش تری طول کشید. مهران هم یکی از مدل های ایرانی بود. این دو نفر رابطه بسیار خوبی داشتند و در مورد مسائل زیادی با هم در اینستاگرام صحبت می کردند.

اما پس از مدتی دیگر عکسی از این دو نفر منتشر نشد و متوجه شدیم که آن ها یک دیگر را آنفالو کرده اند. افراد بسیاری در مورد این موضوع کنجکاو بودند که در نهایت آن ها ادعا کردند که در مورد مسائلی با یک دیگر تفاهم نداشتند.

مصاحبه سوگند قدرت شناس چگونه بود؟

در حال حاضر رسانه رسمی با این مدل مصاحبه نکرده است وت نها رسانه های اینستاگرامی با او مصاحبه کرده اند. شما می توانید برای دیدن لایو ها و مصاحبه های آن به صفحه رسمی آن سر بزنید و یا با استفاده از لینک های موجود در مرورگر خود از طریق سایت های آپارات و یوتوب به دیدن آن بپردازید.

رابطه این اینستاگرامر با خانواده اش به چه صورت است؟

سوگند رابطه زیاد صمیمی و وابسته ای به خانواده اش ندارد. او بلافاصله بعد از به دست آوردن مقداری پول از آن ها جدا شد و کار هایش رابه تنهایی انجام می داد. پس از آن که توانست در زمینه مدلینگی فعالیت داشته باشد، خانواده اش را رها کرد و به اتریش سفر کرد.

البته گفته می شود که او با خانواده اش در ارتباط است اما رابطه آن ها زیاد گرم و صمیمی نیست و به همین دلیل سوگند توانست به راحتی از آن ها دور شود. اما اطلاعات بیش تری از خانواده سوگند در دسترس نمی باشد چرا که او نمی خواهد در مورد خانواده اش اطلاعات زیادی را منتشر کند و تصمیم دارد این موضوع شخصی باقی بماند.

سوالات متداول

 1. آیا سوگند در ایران حامله شده بود؟

  باید دانید که شایعه زیادی راجع به این موضوع در صفحات مجازی پخش شد، اما تمامی آن ها دروغ بوده و سوگند به طور رسمی آن ها را رد کرد. باید بدانید که بسیاری از پیج های برای بازید و ویو شروع به ساختن حواشی می کنند.

 2. آیا سوگند با مهران ازدواج کرده بود؟

  بعد از سفر شمال این دو نفر، حواشی زیادی راجع به ازدواج آن ها پخش شد اما در حال حاضر بعد از تمام شدن رابطه خود مشخص شد که شایعه ای بیش نبوده چرا که این زوج به راحتی از هم جدا شدند. باید بدانید که افراد زیادی بعد از کات کردن این دو نفر شروع به حاشیه سازی کزده اند اما به گذشت چند ماه تمامی آن ها تمام شد و این دو نفر به زندگی عادی خود برگشتند.

 3. بعد مهاجرت این مدل چه اتفاقاتی رخ داد؟

  باید بدانید که بعد ار مهاجرت این بلاگر جوان حاشی زیادی راجع به ارتباط آن با پویان مختاری در فضای مجازی پر شد و در این باره نیلی افشار زن پویان مختاری ویدیو ای با مزمون تو هنوز خیلی کوچولویی که بخوای پویانو بدوزدی، پخش کرد.

 4. عکس های این مدل ایرانی را از کجا ببینیم؟

  شما می توانید تمامی عکس های این مدل ایرانی را در سایت های متفاوت و یا کانال تلگرامی نیز مشاهده کنید ویا با دسترسی به پیج شخصی خود آن در اینستاگرام، جدید ترین عکس ها و ویدیو ها را تماشا کنید. باید بدانید که بسیاری از افراد عکس های قدیمی آن را از طریق فن پیج های او نگاه می کنند، چرا که آن ها عکس های قدیمی این مدل را پاک نکرده اند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا