شیوه بازی بهترین بازیکن بازی انفجار با برداشت 500 میلیون در یک دست

بهترین بازیکن بازی انفجار چه کسی است و به راستی از چه استراتژی استفاده می کند که توانسته از این بازی خروجی های ملیونی داشته باشد. در این متن به بررسی برخی از شیوه های بازیکن های حرفه ای بازی انفجار می پردازیم. همچنین بهترین سایت های تخصصی بازی انفجار که ضرایب منطقی و مناسب تری ارائه می کنند را بررسی نموده ایم.

بهترین بازیکن بازی انفجار چه کسی است؟

بهترین بازیکن بازی انفجار چه کسی است؟

اگر تا به حال به پنل های انفجار در سایت های مختلف سر زده باشید، متوجه می شوید که در بالای نمودار 3 نفر اول هر سایت که بیشترین برداشت را داشته اند، نامشان برای شما آمده است که پی به واقعی بودن قضیه ببرید.

یکی از بزرگترین برداشت ها را فردی به اسم امیر کینگ از سایت انفجار تایم داشت. این فرد توانست با یک ضریب 2 در یک دست مناسب 250 ملیون خود را تبدیل به 500 ملیون کند و نکته جتالب تر بونوس این فرد بود که سود او را تا 550 ملیون افزایش داد.

استراتژی بازی بهترین بازیکن بازی انفجار

پس از بررسی و صحبت با بازیکنا حرفه ای Enfejar هر کدام یک شیوه برای بازی داشتند. برای مثال هیچ کدام همه پول خود را در یک دست از بازی انفجار نمی آوردند و با تقسیم پول در 3 یا 5 دست به بازی می پرداختند. توجه به تاریخچه بازی و پیدا کردن یک الگوی مناسب را می توان راز برد این افراد دانست.

ویژگی های یک پلیر انفجار حرفه ای

در زیر به برخی از مهم ترین ویژگی های بازیکن های انفجار برای شما می پردزایم:

  1. بازیکنان با حوصله و دقیق هستند.( اگر لازم باشد یک ساعت هم در پای نمودار صبر می کنند.)
  2. هیجانی و احساسی بازی نمی کنند.
  3. تاریخچه بازی انفجار را حتما بررسی می کنند.
  4. به چت های بی مورد دیگر بازیکن ها توجهی نمی کنند.
  5. با الگوی مشخص بازی می کنند و به همه چیز را به شانس واگذار نمی کنند و ضریب بازی انفجار را پیش بینی می کنند.

بهترین سایت هایی که بهترین بازیکن های بازی انفجار در آن بازی می کنند

سایت های شرط بندی و پیش بینی زیادی در این روز ها بازی انفجار را ارائه نموده اند. پیشنهاد ما به شما این است که در سایت های تخصصی و یا معروف بازی کنید تا در صورت برد بتوانید به صورت ایمن برداشت داشته باشید.

سایت انفجار تایم

این سایت یعنی سایت انفجار تایم، اولین و مرجع ترین سایت بازی انفجار می باشد که به صورت تخصصی با بونوس های ویژه بازی انفجار را طراحی نموده است و علاقه مندان زیادی به صوت روزانه در این بازی در حال فعالیت هستند. یک از ویژگی های این سایت این است که شما به هر طریقی که بخواهید می توانید از سایت برداشت داشته باشید.

سایت هات بت

این سایت متعلق به دنیا جهانبخت می باشد و با توجه به کاربران فعال زیائی که دارد، مورد توجه بسیاری بوده است و با توجه به ضرایب خوبش ما این سایت را بعد از انفجار تایم به شما پیشنهاد می کنیم.

سایت حضرات بت

سایت حضرات بت متعلق به پویان مختاری می باشد. این سایت علاوه بر ارائه بازی انفجار 1، بازی انفجار 2 را نیز ارائه نموده و با توجه به وجود درگاه های پرفکت مانی شرایط ایمنی را برای مخاطبان به وجود آورده است.

سوالات متداول

بهترین بازیکن بازی انفجار در سایت های ایرانی چه کسی می باشد؟

امیر کینگ بهترین بازیکن بازی enfejar می باشد.

بهترین سایت هایی که بازیکنان انفجار معرفی کردند چه سایت هایی هستند؟

سایت های انفجار تایم، سایت تاینی بت و سایت حضرات برخی از بهترین سایت های موجود در این زمینه هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا