برترین خوانندگان راک مرد و راکر های برتر زن در طول تاریخ چه کسانی بوده اند؟

یکی از بهترین سبک های موزیک در بین سبک های موجود در دنیا، سبک راک است. این سبک دارای طرفداران بسیاری است و این طرفداران همواره به دنبال برترین خوانندگان راک هستند تا بتوانند با این دنیای موسیقی بیشتر آشنا شده و شناخت خود را از خوانندگان این سبک از موسیقی بیشتر کنند.

با توجه به نحوه ی خواندن موسیقی توسط این خوانندگان و همچنین تعداد فروش موزیک های آن ها در سال باعث می شود تا جزء برترین خوانندگان راک قرار بگیرند. در این مطلب قصد داریم به تمامی موضوعات پیرامون این سبک موسیقی و خوانندگان آن بپردازیم.

برترین خوانندگان راک چه افرادی هستند؟

برترین خوانندگان راک چه افرادی هستند؟

هر ساله در بسیاری از نظر خواهی که از طرفداران سطح موسیقی راک انجام می شود، برترین خوانندگان این زمینه معرفی می شوند. این خوانندگان به لحاظ نوع موسیقی، تنظیم و آهنگسازی از دیگر خوانندگان این سطح جایگاه بالاتری دارند و کنسرت هایی که برگذار می کنند نیز به طبع دارای جمعیت بسیاری نسبت به دیگر کنسرت ها توسط دیگر خواننده ها است.

در این قسمت تعدادی از برترین خوانندگان راک اند رول را معرفی می کنیم تا شما به عنوان یک طرفدار با خوانندگان نام آشنا و بسیار سرشناس در این سبک از موسیقی بیشتر آشنا شوید.

بونو از گروه U2

این خواننده از اواخر دهه 70 میلادی وارد صحنه ی موسیقی راک شد و با انتشار آهنگ هایی همچون war و the joshua tree توانست شهرت خود و گروه خود را جهانی کند. این گروه به ویژه در کشور انگلستان دارای طرفداران بسیاری است.

میک جَگر از گروه the rolling stones

کمتر کسی است که طرفدار موسیقی راک اند رول باشد و با بهترین گروه راک یعنی رولینگ استون آشنا نباشد. خواننده ی این گروه جزء بهترین های راک تاریخ است و موزیک های بسیار پر قدرتی را در این زمینه ارائه داده است.

فردی مرکوری از گروه gueen

بهترین، مشهور ترین و پر قدرت ترین فرد موسیقی راک که زندگینامه او الهام بخش بسیاری از خواننده های این زمینه از موسیقی بود، فردی مرکوری است. او با خواند آهنگ های بسیار قوی باعث تغییر تحول جهانی در این سبک از موسیقی شد. او نیز جزء بهترین های تاریخ راک می باشد.

التون جان

التون جان یکی از بهترین خواننده های سبک راک در انگلستان است. وی تنها فردی است که این سبک از موسیقی را با پیانو برای اولین بار تلفیق کرد. پر فروش ترین موسیقی وی، تک آهنگی بود که برای درگذشت پرنسس دایانا اجرا کرد.

ادی ودر از گروه pearl jam

این خواننده از سال 1990 شروع به کار کرد و در همان دهه توانست بسیاری از طرفداران را از آن خود کند. او با اجرای موسیقی هایی در سبک راک اند رول توانست شهرت بسیاری برای خود جمع کند و همین موضوع باعث ماندگاری او در این سبک شد.

بهترین آهنگ های برترین خوانندگان راک چیست؟

بهترین آهنگ های برترین خوانندگان راک چیست؟

اگر شما جزء آن دسته از افراد باشید که به تازگی جزء طرفداران سبک موسیقی راک شده اید، در این قسمت ما قصد داریم شما را با بهترین آهنگ های برترین خوانندگان راک آشنا کنیم تا شما برای شروع با بهترین نوع راک آشنا شوید.

در بین تمامی خواننده های سبک راک، بهترین آهنگ هایی را برای شما در نظر گرفتیم تا با موسیقی راک به بهترین نحو آشنا شوید. پس به هیچ عنوان اگر می خواهید بهترین آهنگ های برترین خوانندگان راک را بشناسید و آن ها را به دوستان خود معرفی کنید و از شنیدن آن ها لذت ببرید، این قسمت را اصلا از دست ندهید. در یکی از برنامه های هیدن تاک در خصوص خواننده های راک کامل صحبت شده است.

آهنگ BEAUTIFUL DAY از بونو خواننده گروه U2

این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های گروه U2 می باشد که بونو خواننده ی معروف و سرشناس این گروه با قدرت تمام این موزیک را اجرا کرده. گروه U2 جزء بهترین گروه های راک و متال است. به راحتی موزیک های این گروه را با دو کیفیت 128 و 320 می توانید دانلود کنید و لذت ببرید.

آهنگ JUMPIN JACK FLASH از میک جَگر خواننده گروه THE ROLLING STONES

این موزیک یکی از پر فروش ترین آهنگ های این گروه می باشد. با گوش دادن به این موزیک، این احساس در شما رقم می خورد که چقدر یک تنظیم درست در ساخت یک موزیک باعث می شود تا طرفداران یک سبک از موسیقی تا چه اندازه می توانند پیشرفت کنند.

آهنگ WE WILL ROCK YOU از فردی مرکوری خواننده گروه QUEEN

کمتر کسی در دنیا وجود دارد که این موزیک را نشنید باشد. یکی از بهترین، معروف ترین و پر فروش ترین آهنگ های انگیزشی سبک راک می باشد. انتشار همین موزیک باعث شد تا فردی مرکوری جزء برترین خوانندگان راک باشد و نام او همواره در بین بهترین های تاریخ راک ذکر شود.

آهنگ CAN YOU FEEL THE LOVE TONIGHT از التون جان

یکی از قوی ترین آهنگ های سبک راک کلاسیک می باشد. در بسیاری از فیلم های هالیوود، بسیاری از انیمیشن ها و حتی برنامه های تلویزیونی، این موزیک پخش شده و یا از آن استفاده شده تا به جلوه‌ی برنامه بسیار اضافه شود. التون جان این موزیک را هم همچنین با پیانو نواخته است.

آهنگ LONG NIGHTS از ادی ودر خواننده گروه PEARL JAM

یکی از فوق العاده ترین آهنگ های ادی ودر، آهنگ LONG NIGHT می باشد که باعث شده این خواننده جایگاه بسیار ویژه ای را در بین برترین خوانندگان راک به خود اختصاص دهد. شنیدن این موزیک بی نظیر به تمامی افرادی که طرفدار این سبک از موسیقی هستند به شدت توصیه می شود، زیرا به این موزیک دارای تنظیم فوق العاده ای است و قدرت صدای خواننده را به راحتی نمایش می دهد.

برترین خوانندگان راک زن چه کسانی هستند؟

برترین خوانندگان راک زن چه کسانی هستند؟

خوانندگان زن نیز همانند خوانندگان مرد در این سبک از موسیقی بسیار خوش درخشیده اند و باعث شدند. در بین خوانندگان زن راک، خیلی کم دیده می شود که خوانندگان با گروه ها کار کنند. به همین خاطر است که در تاریخ موسیقی راک اند رول، تعداد گروه های راک اند رول که خواننده اصلی زن باشد نسبت به تعداد گروه های راک اند رول که خواننده اصلی مرد باشد کمتر است.

اما این به این معنی نیست که زن ها نمی توانند در این زمینه بدرخشند. حال شما را با تعدادی از بهترین خواننده های زن راک و بهترین گروه های راک و متال که دارای خواننده ی زن هستند آشنا می کنیم. اطلاعات ببشتر در این راستا به زودی در اخبار سلبریتی ها منتشر خواهد شد.

PINK

یکی از قدیمی ترین خواننده های زن سبک راک، پینک می باشد. پینک با انتشار آهنگ های مانند so what یا perfect توانست بیشتر طرفداران را از آن خود کند و همواره جایگاه خود را در اول جدول برترین خوانندگان زن راک حفظ کند. پیک همچنین با دیگر خواننده هایی nate ruless همکاری های فوق العاده ای داشته و قدرت صدای بی نظیر خود را در کنار خوانندگان مرد راک را به خوبی نشان داده.

JANET JACKSON

خانواده ی جکسون ها، جزء موفق ترین خانواده های هنرمند در آمریکا به شمار می روند. معروف ترین آن ها مایکل جکسون است که به عنوان ستاره ی موسیقی پاپ شناخته می شود. جنت جکسون، یکی از خواهر های مایکل جکسون نیز جایگاه بسیار ویژه ای را در موسیقی راک اند رول از آن خود کرده و موزیک های فوق العاده ای را در این زمینه انتشار داده است.

GWEN STEFANI

این خواننده سبک راک اند رول امروزی، با بسیاری از خوانندگان مطرح سال آهنگ های بسیار فوق العاده و قدرتمندی را ارائه کرده است. صدای بی نظیر این خواننده زن راک باعث شده تا توانایی او در این سبک از موزیک بسیار دیدنی باشد.

CHER

یکی از قدیمی ترین خواننده های زن سبک راک، چِر نام دارد. وی جزء برترین خوانندگان زن راک قرار دارد و قدرت صدای او در صحنه های استیج بسیار ستودنی است. طرفداران این سبک از موسیقی او را ملکه ی راک می نامند.

AMY LEE

یکی از بهترین خواننده های گروه های راک، امی لی می باشد. قدرت صدای امی لی در گروه EVANESCENCE به قدری بالاست که شنونده با شنیدن صدای او به بی نقص بودن سبک موزیک راک اطمینان پیدا کرده و باعث ترقیب شدن به این سبک از موسیقی می شود.

برترین خوانندگان راک چه کسانی هستند؟

برترین خوانندگان راک چه کسانی هستند؟

حال که با بسیاری از برترین خوانندگان راک آشنا شدید، در این قسمت به صورت جمع بندی برای شما سه مورد از بهترین خوانندگان این سبک از موسیقی را جمع آوری کردیم که در بین آن ها خوانندگان راک ایرانی نیز به چشم می خورد که صدای فوق العاده و بی نظیری دارند.

البته ناگفته نماند که این سه مورد فقط درصد کمی از برترین خوانندگان راک را در بر می گیرد. از گذشته تا به امروز در این سبک از موسیقی بسیاری از خوانندگان وجود دارند که صدای فوق العاده ی آن ها باعث شده تا لقب بهترین خواننده ی سبک موسیقی راک را از آن خود کنند. جالب است بدانید گروه های مانند AC DC که از سلبریتی های استرالیایی می باشند همواره در زمره بهترین های راک جهان بوده اند.

کوروش یغمایی، برترین خواننده راک ایرانی

یکی از برترین خوانندگان راک ایرانی که از گذشته تا به حال بهترین آهنگ های راک ایرانی را انتشار داده و صدایی کاملا بی نقص دارد، کوروش یغمایی می باشد. پسر وی، کاوه یغمایی نیز راه پدر خود را در پیش گرفت و او نیز در حال حاضر در بین برترین خوانندگان راک ایرانی قرار گرفته و کنسرت های آن با صد ها نفر در تمامی شهر های کشور ایران برگذار می شود.

از موزیک های پر فروش کوروش یغمایی می توان به گل یخ اشاره کرد که در زمان خود باعث تحویل بسیار خوبی در سبک موسیقی راک ایرانی شد.

AVRIL LAVIGNE، برترین خواننده راک زن

آوریل لاوین، یکی از قدیمی ترین و بهترین خواننده ی زن در سبک راک می باشد که طرفداران بسیار زیادی در تمامی جهان مخصوصا در ایران بین دختر ها دارد. نوع پوشش او و همچین صدای فوق العاده آوریل باعث شده تا همواره در جدول برترین خوانندگان راک زن، جزء اولین نفرات باشد. از برترین آهنگ های آن می توان به آهنگ 17 اشاره کرد که امتیاز بالایی را به هنگام انتشار از آن خود کرد. اینستاگرام آوریل لاویگن با کلیک مستقیما باز خواهد شد.

ELVIS PRESLEY، برترین خواننده راک مرد

محال است که شما طرفدار سبک موسیقی راک باشید و الویس پرسلی را نشناسید. وی به عنوان پادشاه سبک موسیقی راک شناخته می شود و توانسته سبک موسیقی راک را با بهترین موزیک هایی که خوانده و ساخته است، به تمامی جهانیان نشان دهد و نام خود را زبان زده تمامی افراد کند. او در سال 1977 در سن 42 سالگی به دلیل ایست قلبی ناگهانی از دنیا رفت.

بهترین گروه راک در جهان چیست؟

با توجه به سلایق مختلف، باید گفت که چندین گروه معرکه ی راک در جهان وجود دارد و این موضوع فقط مختص به یک گروه نیست. به عنوان مثال، بهترین گروه راک با خوانندگی زن تعلق می گیرد به گروه EVANESCENCE با خوانندگی محشر AMY LEE که توانسته بهترین جایگاه را در بین بهترین خوانندگان راک در گروه های راک از آن خود کند.

در باب دیگر سلیقه ها، بهترین گروه راک در جهان با خواننده مرد، در گذشته بر می گشت به گروه QUEEN با خوانندگی فردی مرکوری که بهترین موزیک های سبک راک را انتشار می دادند، اما امروزه این لقب به گروه های مانند IMAGINE DRAGONS یا KISS داده می شود.

پس بهترین گروه راک در جهان بیشتر با توجه به سلیقه ی طرفداران این موسیقی انتخاب می شوند و یک مشخصات کلی در اینباره وجود ندارد که بخواهیم بگوییم گروه راک برتر در جهان دارای این مشخصات بوده تا به این درجه از موسیقی رسیده است.

کدام یک ازبرترین خوانندگان راک خودکشی کرده اند؟

کدام یک ازبرترین خوانندگان راک خودکشی کرده اند؟

برخی از خوانندگان راک به طور عجیبی اقدام به خودکشی کردند که خبر آن برای طرفدارانشان بسیار ناراحت کننده و شوک آور بود. خوانندگانی همچون امی واین هوس، کرت کوبین، ریکی ادواردز، ژان میشکل باسکت، جیمی هندریکس و برایان جونزهستند.

اما به تازگی آخرین خواننده سبک راک که به دلیل ابتلا به افسردگی دست به خودکشی زد چستر بنینگتون از گروه لینکین پارک بود. خبر خودکشی وی در یک شب در تمامی جهان پیچید و باعث شوک در طرفداران این گروه راک فوق العاده و این خواننده ی بی نظیر شد.

تقریبا بسیاری از خواننده های راک، به دلیل ابتلا به افسردگی دست به خودکشی زده‌اند. هنور تا به حال پزشکان نتوانسته اند این موضوع را دریابند که چرا این خوانندگان دست به خودکشی زده اند، اما با مصاحبه با برخی از دوستان این خوانندگان، به نتیجه ای رسیده اند که بسیاری از خوانندگان این سبک که با این روش به زندگی خود پایان دادند به مصرف انواع مواد مخدر و مشروبات الکلی معتاد بوده و همین موضوع باعث شده تا بیشتر به سمت خودکشی پیش بروند.

تفاوت موسیقی راک با متال چیست؟

تفاوت موسیقی راک با متال چیست؟

یکی از بهترین سوال ها و در عین مهم ترین سوال ها در بین کسانی که با تازگی با موسیقی راک آشنا شده اند، این است که تفاوت موسیقی راک با متال چیست. به صورت مختصر و راحت به پاسخ این سوال می پردازیم. در موسیقی متال، صدای خواننده یا به صورت زیر مانند جیغ زدن به گوش می رسد و یا به صورت کاملا بم شنیده می شود.

اما در موسیقی راک، تمام کلماتی که خواننده بیان می کند با صدای اصلی وی به راحتی شنیده می شود. ریتم هایی که در موسیقی های متال هستند، ریتم های بسیار تند و سریعی می باشند، اما در سبک موسیقی راک، این ریتم ها شمرده و با توجه به نحوه ی خواندن خواننده رو به جلو حرکت می کنند.

در سبک متال، بیشتر از گیتار های الکترونیکی که صدای خش داری دارند استفاده می شود، اما در سبک راک از گیتار های کلاسیک بیشتر استفاده می شود. از دیگر تفاوت های سبک موسیقی راک و متال می توان حتی به نحوه ی پوشش خواننده اشاره کرد. یعنی شما با توجه به نوع لباسی که خواننده به تن دارد می توانید موسیقی راک را از متال تشخیص دهید.

خوانندگان موسیقی متال، معمولا دارای یک سبک پوشش مشخص هستند که بیشتر از رنگ های تیره و مشکی در آن ها استفاده می شود.

چه کسی به عنوان پدر راک در بین برترین خوانندگان راک شناخته شده است؟

چه کسی به عنوان پدر راک در بین برترین خوانندگان راک شناخته شده است؟

تمامی سبک های موسیقی دارای یک پدر می باشند. پدر سبک یک موسیقی به فردی گفته می شود که توانسته در آن سبک تغییر و تحول بی شماری را به وجود بی آورد و این تغییر باعث شده تا به طرفداران این سبک از موسیقی بسیار اضافه شود و دیگران به قدرت این سبک بیشتر پی ببرند.

پدر سبک موسیقی راک اند رول لیتل ریچارد نام دارد. این فرد، بنیانگذار موسیقی راک در آمریکا بود و توانست نوع موسیقی مردمان آفریقایی تبار را به مردمان سفید پوست در تمامی جهان ارائه دهد. طرفداران سبک راک، او را با مدل موهای عجیب و لباس هایی که از چند متری برق می زد می شناسند.

آواز خواندن منحصر به فرد لیتل ریچارد و همچنین تبحر بسیار زیاد در نواختن پیانو باعث شد تا به او لقب پدر موسیقی راک را بدهند. وی در سن 87 سالگی به دلیل ابتلا به سرطان استخوان در گذشت. خبر در گذشتن او را یکی از دوستان نزدیک او اعلام کرد و بعد پسر او توسط مجله موسیقی رولینگ استون خبر مرگ پدر خود را تایید کرد.

بزرگترین کنسرت راک تاریخ متعلق به چه کسی بود؟

بزرگترین کنسرت راک تاریخ متعلق به چه کسی بود؟

هیچ کدام از گروه های سبک راک مانند rolling stones، metalica و یا AC/DC نتوانسته اند کنسرت های بالای دو میلیون جمعیت برگذار کنند. تنها فردی که تواند کنسرتی با جمعیت 4 میلیون برگذار کند، rod stewart بود. کنسرت او در سال 1994 در شهر ریودوژانیرو برگذار شد. در این کنسرت فوق العاده هیجان انگیز، که همراه با آتش بازی برای جشن سال نو نیز بود، rod stewart توانست رکورد گینتس را از آن خود کند.

نام این خواننده در کتاب گینتس به عنوان برگذار کننده بزرگ ترین کنسرت راک رایگان در جهان مکتوب شده است. هنوز تا به امروز پس از گذشت 22 سال هیچ خواننده ای نتوانسته است تا به این حد جمعیت را برای کنسرت خود ببیند که این موضوع نشان دهنده قدرت rod stewart در خوانندگی به سبک راک بود.

سواات متداول

برترین خوانندگان راک از دیدگاه طرفداران کدامند؟

برترین خوانندگان راک را می توان به دو دسته ی خوانندگان زن و مرد تقسیم کرد. این خوانندگان شامل آوریل لوین، امی لی، التون جان، کوروش یغمایی، التون جان، فردی مرکوری و غیره می باشند. تمامی این خوانندگان توسط امتیاز طرفداران خود به این مقام رسیده اند. شما می توانید موزیک های مربوط به این خوانندگان را با دو کیفیت 128 و 320 دانلود کنید.

تفاوت اصلی بین موسیقی سبک راک و موسیقی سبک متال چیست؟

یکی از مهم ترین تفاوت که می توان گفت اصلی ترین تفاوت نیز می باشد، نوع خواندن خواننده ها در این سبک هاست. در سبک راک، شما به عنوان شنونده، تمامی کلماتی که خواننده بیان می کند را متوجه می شوید و تغییری در صدای وی احساس نمی کنید، اما در موسیقی متال، خواننده دو دو تن صدا موزیک را می خواند. یا تن صدای ریز که مانند جیغ شنیده می شود و یا تن صدای خیلی بم

بنیانگذار سبک موسیقی راک چه کسی است؟

لیتل ریچارد، پدر موسیقی راک و بنیانگذار این موسیقی شناخته شد. او با پوشیدنه انواع لباس های پر ذرق و برق و مدل موهای متفاوت در بین طرفداران خود شناخته می شود. لیتل ریچارد، سبک موسیقی راک را جهانی کرد و جزء آن دسته از خواننده هایی بود که در کنار موسیقی راک از پیانو نیز در این ساخت آهنگ ها استفاده کرد. وی در سال های آخر زندگی خود از سرطان استخوان رنج می برد و در آخر در یکی از روز های 87 سالگی خود از دنیا رفت. خبر فوت او توسط پسرش، چند ساعت پس از مرگ وی تایید شد.

چرا در بین خوانندگان راک، طریقه فوت به روش خودکشی بسیار زیاد است؟

بسیاری از خوانندگان راک مانند چستر بنینگتون و یا امی واین هاوس، از بیماری افسردگی رنج می برند. این بیماری در بین آن ها اصلا دیده نمی شد و حتی نزدیک ترین دوستان آن ها هم از این موضوع با خبر نبودند، اما تمامی افرادی که جزء خوانندگان سرشناس سبک موسیقی راک بودند، به طریق خودکشی جان خود را از دست دادند و باعث شوک در بین طرفداران خود شدند. آخرین خواننده ی راک که اقدام به خودکشی کرد، چستر بنینگتون از گروه بسیار موفق لینکینگ پارک بود. وی در یکی از قسمت های فیلم اَره نیز ایفای نقش کرده بود و بسیار در آن زمان درخشیده بود.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا