پر درآمد ترین مدل های ایرانی زن و مرد در سال 1401 چه کسانی می باشند؟

مدلینگ اگر به صورت حرفه ای دنبال شود می تواند شغل پر درآمدی باشد. زیرا معمولا از طریق این شغل مدل با برند ها معروف و بسیار قدرتمند ارتباط برقرار می کند و ضمن کار برای آن ها قرارداد های عالی نیز با آن ها می بندد. فرقی ندارد که مدل اهل کدام کشور باشد، حتی مدل های ایرانی نیز درآمد بالا دارند. به همین دلیل پر درآمد ترین مدل های ایرانی را در این مطلب معرفی می کنیم تا شما نیز اگر به مدلینگ علاقه دارید، راز افزایش درآمد آن ها را بدانید.

پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی کدامند؟

پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی کدامند؟

علاوه بر اینکه زنان ایرانی زیادی در زمینه مدلینگ فعالیت دارند، مردان ایرانی نیز به حرفه مدلینگ روی آورده و گاهی خیلی بیشتر از زنان دیده شده و در سطح بین المللی فعالیت می کنند. تعدادی از این افراد درآمد بسیار بالایی نیز از این حرفه کسب می کنند و به اصطلاح مدل های با ارزشی هستند. در زیر تعدادی از سوپر مدل های مرد پر درآمد را معرفی می کنیم و با آن ها آشنا خواهیم شد.

حمید فدایی

حمید فدایی همسر الناز گلرخ دیگر مدل ایرانی معروف است. او کار خود را در ایران آغاز کرد و برای برند های معتبر ایرانی مدلینگ انجام می داد. عکس این مدل در بیلبورد های سطح نیز چاپ شده بود. این مدل هم اکنون در دبی زندگی می کند و درآمد بسیار بالایی را از مدلینگ با برند های خارجی معتبر به دست می آورد.

سام اصغری

سام اصغری همسر بریتنی اسپیرز خواننده بسیار معروف آمریکایی است. او به صورت حرفه ای فعالیت مدلینگ را انجام می دهد و قبل از ازدواج با بریتنی نیز همین کار را انجام داده است. او در زمان زندگی با بریتین بسیار معروف شد و به همین خاطر توانست با برند های لوکس بیشتری کار کند و درآمد بیشتری را کسب کند.

محمد رضا گلزار

گلزار علاوه بر اینکه بازیگر است و در فیلم ها و سریال های بسیاری بازی کرده است، مدل نیز هست و قبل از بازیگری نیز این کار را انجام داده است. گلزار یکی از پر درآمدترین مدل های مرد ایرانی است که برای برند های مختلف ایرانی از لباس گرفته تا خوراکی، تبلیغات زیادی را انجام داده است و عکس های مدلینگ او همه جا چاپ شده اند.

امیر حسین آرمان

امیر حسین آرمان نیز مانند محمد رضا گلزار یک بازیگر بسیار عالی در سینما و تلویزیون ایران است. اما ظاهر خوب و چهره جذاب وی باعث شده است که مدل نیز بشود و برای فعالیت مدلینگ مبلغ زیادی را نیز دریافت کند. در واقع محبوبیت بازیگر بودن وی باعث می شود که توجه بیشتری به محصولی که او تبلیغ می کند شود و به همین خاطر آرمان یکی از مدل های گرانقیمت ایرانی است.

فرزان اطهری

اطهری یک ایرانی سوئدی است که بازیگر، مجری تلویزیون و مدل است. او در ۲۳ کشور دنیا فعالیت مدلینگ انجام داده و با بیش از ۱۰۰ برند همکاری کرده است. او نیز یکی از پر درآمدترین مدل های مرد ایرانی محسوب می شود.

پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی کدامند؟

پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی کدامند؟

اگر به مدل های زن ایرانی که معروف هم هستند توجه کنیم، در می یابیم که بسیاری از این افراد معمولا درآمد های بالایی دارند و گاهی حتی به ثروت زیادی نیز از این راه دست پیدا می کنند. در زیر تعدادی از مدل های معروف زن ایرانی که درآمد بالا دارند اشاره می کنیم.

نگین میرصالحی

نگین میر صالحی یکی از بهترین و پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی محسوب می شود. او بلاگر نیز هست و میزان بسیار زیادی از درآمد خود را از این راه به دست آورده است. او در کشور هلند زندگی می کند و در آن جا با برند های بسیار معتبری کار می کند.

الناز گلرخ

الناز یکی از بلاگر های بزرگ آرایشی است که در صفحه خود تعداد بسیار زیادی دنبال کننده دارد. هم چنین او فعالیت مدلینگ نیز انجام می دهد و مانند همسر خود یکی از پر درآمد ترین مدل های ایرانی است. الناز برای برند های مهم کار می کند و در ایران نیز مدلینگ را انجام داده است.

مه لقا جابری

مه لقا مدل بسیار معروف ایرانی در آمریکا زندگی می کند. همین مورد باعث می شود که او به برند های بزرگ دسترسی داشته باشد و بتواند با آن ها همکاری کند. هم چنین چهره زیبای او باعث شده است که مورد توجه برند های بزرگ قرار گرفته و پیشنهادات بزرگ کاری به همراه درآمد بالا داشته باشد.

الهام حمیدی

الهام حمیدیی یکی از بازیگران خوب کشور است که در فیلم های سینمایی زیاد و سریال هایی بازی کرده است. او مدتی است که در حرفه بازیگری کم کار شده و به مدلینگ روی آورده است. معمولا برای برند های بزرگ در زمینه لباس و موارد دیگر فعالیت می کند. این بازیگر از اعتبار بازیگری خود استفاده کرده و به همین دلیل درآمد بسیار بالایی دارد.

لیندا کیانی

بازیگران زن در ایران نیز فعالیت مدلینگ انجام می دهند و گاهی تعدادی از آن ها مانند لیندا کیانی در این زمینه حرفه ای نیز کار می کنند. کیانی با برند های بزرگ در زمینه پوشاک فعالیت داشته و مدلینگ لباس های آن ها را انجام می دهد. او از این راه درآمد بسیار بالا حتی به اندازه بازیگری خود به دست آورده است.

عکس پر درآمد ترین مدل های ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس پر درآمد ترین مدل های ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس پر درآمد ترین مدل های ایرانی بهترین راه این است که به گوگل مراجعه کنیم. عکس های بسیاری از این افراد در سایت های مختلف اینترنتی موجود است. اما این که بخواهیم به هر سایت مراجعه کرده و عکس ها را تماشا کنیم، کار سخت و طاقت فرسایی است. به همین دلیل گوگل قسمت تصاویر خود را طراحی کرده است تا شما نام فرد مورد نظر را در آن نوشته و تمام عکس های موجود از او‌ را در صفحه نتایج گوگل تماشا کنید. هم چنین می توانید به صفحه اجتماعی این افراد مراجعه کرده و عکس ها را تماشا کنید. جدید ترین عکس های 10 مدل برتر ایران را با کلیک در اختیار خواهید داشت.

پیج اینستاگرام پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی چیست؟

برای اینکه به پیج اینستاگرام پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی دسترسی پیدا کنیم، می توانیم به گوگل مراجعه کنیم. تقریبا تمام این مدل های مرد در اینستاگرام برای خود صفحه ای دارند تا هم با مخاطبان و طرفداران خود در ارتباط باشند و هم بتوانند عکس های مدلینگ خود را به اشتراک بگذارند. برای پیدا کردن صفحه آن ها باید نام آن ها را سرچ گوگل نوشته و در کنار آن کلمه اینستاگرام را بنویسید، در صفحه نتایج می توانید صفحه ای که از همه بیشتر فالوور و‌ یا تیک آبی دارند انتخاب کرده و آن را فالو کنید.

پیج اینستاگرام پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی چیست؟

پیج اینستاگرام پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی چیست؟

تقریبا تمام مدل های زن پر درآمد ایرانی اینستاگرام دارند و در آن بسیار فعال هستند. زیرا بیشتر این افراد بلاگری نیز می کنند و به همین دلیل باید حتما در اینستاگرام عضو باشند تا بتوانند این کار را انجام دهند. هم چنین صفحه آن ها جایی برای نشان دادن فعالیت های مدلینگ نیز هست. برای اینکه به صفحه این افراد دسترسی داشته باشید، می توان نام آن ها را در گوگل یا اینستاگرام سرچ کرد و معمولا اولین صفحه ای که ظاهر می شود مربوط به این بازیگران است.

پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

معمولا حواشی برای پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی زیاد نیست. زیرا این افراد تمرکز خود را روی کاری که انجام می دهند گذاشته اند و کمتر می خواهند به این صورت در صدر خبر ها قرار بگیرند. به غیر از سام اصغری و محمد رضا گلزار که معمولا بخاطر روابط و یا کار های دیگری که انجام می دهند، حواشی ایجاد کرده اند که در خبر ها آمده است اما این خبر ها بیشتر اوقات فراموش شده و حواشی پایان می یابند.

پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی همیشه حواشی و جنجال هایی را داشته اند. درواقع آن ها از این حواشی استفاده کرده و سعی می کنند فالوور بیشتری جمع کنند. با این کار می توانند فعالیت خود را در اینستاگرام بیشتر کرده و درآمد بسیار زیادی داشته باشند.

درآمد پر درآمد ترین مدل های ایرانی چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد مدل هایی که درآمد بسیاری دارند، اطلاعاتی در دسترس نیست. فقط می توان حدس زد که درآمد بسیار بالایی دارند. اما تا به حال درباره اینکه درآمد واقعا چقدر است، صحبتی نکرده اند.

پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی کجا زندگی می کنند؟

بیشتر پر درآمد ترین مدل های مرد ایرانی در کشورهای دیگر زندگی می کنند. به عنوان مثال سام اصغری در آمریکا زندگی می کند، حمید فدایی در دبی زندگی می کند. اما محمدرضا گلزار و امیر حسین آرمان در تهران زندگی می کنند.

پر درآمد ترین مدل های زن ایرانی کجا زندگی می کنند؟

بعضی از مدل های زن ایرانی در خارج از کشور زندگی می کنند. این افراد در ترکیه، هلند یا انگلیس هستند و برای اینکه بهتر بتوانند کار کنند، این کشور ها را انتخاب کرده اند. مقاله های حاشیه مدل های زن ایرانی و مدل های ویکتوریا سیکرت را حتما مطالعه نمایید

سوالات متداول

  1. پر درآمد ترین مدل های ایرانی چند سال دارند؟

    معمولا بیشتر مدل های پر درآمد ایرانی بالای 30 سال سن دارند.

  2. چرا پر درآمد ترین مدل های ایرانی در اینستاگرام خود فعال هستند؟

    مدل هایی که درآمد بالایی دارند معمولا از طریق اینستاگرام خود نیز به عنوان بلاگر درآمد بالایی را کسب می کنند.

  3. کدام مدل پر درآمد با فردی غیر ایرانی ازدواج کرده است؟

    سام اصغری مدل پر درآمد ایرانی با بریتنی اسپیرز ازدواج کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا