معرفی 20 زن برتر دنیا در همه زمینه ها در سال 2022 + بررسی حواشی این افراد

همان طور که مردان همیشه در زمینه های مختلف در سراسر دنیا درخشیده اند و موفقیت های بسیاری به دست آو‌رده اند. زن ها نیز پا به پای مردان در کنار مسئولیت هایی که در زندگی دارند، در اجتماع و فضاهای مختلف در سراسر دنیا توانایی های خود را نشان داده اند و گاهی از مردان نیز جلو زده اند. این زنان همیشه شایسته تحسین هستند و عده زیادی از افراد دوست دارند آن ها را بشناسند. پس بر آن شدیم تا درباره 20 زن برتر دنیا صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

20 زن برتر دنیا در زمینه مدلینگ چه کسانی هستند؟

20 زن برتر دنیا در زمینه مدلینگ چه کسانی هستند؟

زنان در عرصه مدلینگ بسیار فعال تر از مردان هستند. با اینکه مردان زیادی نیز در این زمینه کار می کنند اما همیشه هر وقت صحبت از مدل و فعالیت مدلینگ می شود، اولین فردی که نام او به ذهن می آید یک زن است. جی جی حدید در صدر جدول 20 زن برتر دنیا قرار دارد بعد از او به ترتیب کندال جنر، کارا دلوینگ، بلا حدید، مونیکا بلوچی، هایدی کلوم، کیت آپتن، اولگا کوریلنکو، نائومی کمپل، رزی هانتینگتون، سندی کرافورد، آدریانا لیما، کیت ماس، میراندا کر، کارلی کلاس، بار رفالی، بروکلین دکر و کایلی جنر قرار گرفته اند.

تمام این افراد در زمینه مدلینگ بسیار معروف هستند و تعدادی از آن ها نیز به درجه سوپر مدلی رسیده اند. به این معنی که درآمد آن ها از بقیه مدل ها بیشتر است و برند ها برای داشتن آن ها باید هزینه های بسیار بالا پرداخت کنند. هم چنین این مدل ها در زمینه بازیگری نیز ممکن است فعالیت داشته باشند. گاهی این مدل ها اینفلوئنسر نیز می شوند که برای برند ها فرصت بسیار عالی است که از طریق آن ها و قدرت تاثیر گذاری آن ها محصولات خود را بفروشند.

20 زن برتر دنیا در زمینه سیاست چه افرادی هستند؟

همان طور که مردان زیادی در دنیا در زمینه سیاست و رهبری کار می کنند و تصمیمات مهم درباره یک کشور را می گیرند، زنان نیز در این زمینه پیشرو هستند و در بعضی از کشور های پیشرفته در دنیا، زنان مقامات بسیار بالایی دارند و یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین افراد آن کشور یا دنیا محسوب می شوند. این زنان ممکن است رئیس جمهور، صدراعظم، نخست وزیر، سخنگوی دولت، ملکه، رهبر یا وزیر باشند.

نفر اول در لیست 20 زن برتر دنیا در زمینه سیاست در دنیا آنگلا یا آنجلا مرکل صدر اعظم اسبق آلمان است. بعد از او به ترتیب هیلاری کلینتون وزیر اسبق امور خارجه آمریکا، دیلما روسوف رئیس جمهور سابق برزیل، سونیا گاندی رئیس حزب کنگره ملی هند، میشل اوباما بانوی اول کشور آمریکا در زمان رئیس جمهوری اوباما، ملکه الیزابت دوم ملکه انگلیس، کاتلین سبلیوس وزیر بهداشت آمریکا، جانت ناپولیتانو وزیر اسبق امنیت داخلی آمریکا، کریستینا فرناندز رئیس جمهور اسبق آرژانتین، مارگارت هامبورگ کمیسرایای غذا و دارو در آمریکا، میشل بکمن کاندید ریاست جمهوری در آمریکا، جولیا گیلارد نخست وزیر انگلیس، آنگ سان سوچی رهبر و دبیر کل اتحادیه ملی برای دموکراسی، نانسی پلوسی رهبر دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، ملکه رانیا ال عبدالله ملمه لبنان، یینگلاک شیناواترا نخست وزیر تایلند، الن جانسون رئیس جمهور لبریا، لورا چینچیالا رئیس جمهور کاستاریکا و ناگوزی اوکنجو وزیر اقتصاد نیجریه هستند.

20 زن برتر دنیا در زمینه آشپزی چه کسانی هستند؟

20 زن برتر دنیا در زمینه آشپزی چه کسانی هستند؟

بسیار از افراد معتقد هستند که معمولا بهترین آشپز های دنیا مرد هستند. درست است که این امکان وجود دارد که یک مرد از زنان در زمینه آشپزی پیشی بگیرد و این هم انکار ناپذیر است اما باز هم زنانی وجود دارند که نه تنها در زمینه آشپزی در رستوران های بسیار معروف دنیا کار می کنند، بلکه برنامه های تلویزیونی پر طرفدار و محبوب هم دارند که این برنامه ها درآمد عالی را برای آن ها در کنار محبوبیت به وجود آورده است.

20 زن برتر دنیا در زمینه آشپزی نیز بدین شرح هستند، نادیا سانتینی آشپز ایتالیایی، گاریما آرورا سرآشپز هندی و بهترین سرآشپز آسیا در سال ۲۰۱۹، اپریل بلومفیلد آشپز انگلیسی و رستوان دار بزرگ، آلیس واترز سرآشپز، نویسنده و رستوان دار بزرگ آمریکایی، کریستینا کمفورد آشپز فرانسوی، امبیندر سندهو سرآشپز هندی، کاترین آن کورا سرآشپز فرانسوی، دنیلا سوتو اینس آشپز مکزیکی، لیزا گودوین آلن آشپز انگلیسی، کریستینا باورمن سرآشپز ایتالیایی، الیزابت فالکنر سراشپز آمریکایی، لانشو چن سرآشپز تایوانی، هلنا ریزو آشپز آمریکایی، ماری برجوس سرآشپز فرانسوی، دومنیک کرن سراشپز فرانسویو جولیا چایلد سرآشپز فرانسوی. تمام این افراد به قدری در دنیای آشپزی معروف هستند و مهم که تقریبا همه دنیا آن ها را می شناسند و برنامه های آن ها را تماشا می کنند.

پرحاشیه ترین زنان در عرصه مدلینگ چه افرادی هستند؟

معمولا 20 زن برتر دنیا که در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند بخاطر اینکه تمرکز افراد زیادی بر آن ها است و اینکه حرفه آن ها به سرگرمی نیز مربوط است حواشی بسیاری دارند. بعضی از آن ها مانند کایلی جنر، جی جی حدید، هایدی کلوم، نائومی کمپل میراندا کر و بلا حدید نیز از همه بیشتر حواشی دارند. این افراد معمولا حاشیه هایی در زمینه روابط دوستی یا زناشویی و یا روابط خانوادگی خود دارند.

پرحاشیه ترین زنان در عرصه سیاست چه افرادی هستند؟

در زمینه سیاست نیز تعدادی از زنان بسیار حاشیه برانگیز می شود. درواقع حواشی این افراد نیز به سیاست باز می گردد و عمدتا به سیاست بین الملل و صحبت هایی که در این زمینه می کنند بستگی دارد. به عنوان مثال آنگ سان سوچی رهبر برمه مدت زیادی در صدر اخبار بود زیرا صحبت های وی و دفاع او از کشورش همیشه مورد بحث و درگیری بوده است. ملکه الیزابت هم به همین صورت است. سبک زندگی شاهانه وی و اطرافیانش همیشه برای همه حاشیه برانگیز بوده و در صدر اخبار است. میشل اوباما نیز با فعالیت هایی که انجام داده است حواشی مثبتی را برای خود به ارمغان آورده است.

پرحاشیه ترین زنان در عرصه آشپزی چه افرادی هستند؟

معمولا زنانی که در زمینه آشپزی فعالیت دارند حواشی زیادی ندارند. این افراد معمولا بیشتر تمرکز خود را روی کاری که انجام می دهند می گذارند تا موفقیت خود را روز به روز بیشتر کنند. گاهی برای آشپز هایی که برنامه تلویزیونی دارند و یا در زمینه یوتیوب فعالیت دارند و معروف هستند حواشی به وجود می آید ولی این حاشیه ها خیلی زود از یاد می رود.

عکس های این افراد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این افراد را در کجا مشاهده کنیم؟

این افراد همان طور که گفتیم بسیار معروف هستند و تقریبا تمام سایت هایی که درباره زمینه کاری آن ها فعالیت دارند، عکس هایی را از این افراد به اشتراک می گذارند و مطالبی را می نویسند. شما برای دسترسی به این عکس ها می توانید نام این افراد را در موتور جستجوی گوگل قسمت تصاویر سرچ کنید و در صفحه نتایج عکس ها را تماشا کنید.

این افراد چه حاشیه هایی داشته اند؟

همان طور که در بالا گفتیم این افراد مخصوصا 20 زن برتر دنیا که در زمینه مدلینگ فعالیت دارند، حواشی بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال رابطه جی جی حدید با همسرش زین مالک مدتی بود که در صدر اخبار قرار داشت و بعد از مدتی آن ها از هم جدا شدند و این رابطه به پایان رسید. خبر جدایی آن ها با وجود فرزندی که دارند حواشی زیادی داشت و باعث شد که در صدر اخبار و زیر ذره بین پاپاراتزی ها قرار بگیرند. هیلاری کلینتون هم در زمینه سیاست باعث بروز حواشی شده بود. به عنوان مثال زمانی که به همراه دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری شده بود، کری هایی که با ترامپ برای یکدیگر می خواندند در صدر خبر ها بسیار حاشیه ساز شده بودند. حاشیه های مدل های فندی و مدل های لویی ویتون را در بت سایت فارسی بخوانید.

پیج اینستاگرام این افراد را چگونه پیدا کنیم؟

معمولا 20 زن برتر دنیا که در زمینه مدلینگ و آشپزی فعالیت دارند، پیج اینستاگرام دارند و به نوعی این صفحه برای آن ها به عنوان یک معرفی درباره کار آن ها و صفحه ای برای تعامل با مخاطبان و یا اینکه یک صفحه کاری در نظر گرفته می شود. اما برای سیاست مداران ممکن است به این صورت نباشد. این افراد معمولا کار بسیار زیادی دارند و فرصت چک کردن رسانه هایی مانند اینستاگرام را ندارند و یا اینکه اجازه ساختن چنین صفحاتی را ندارند چون زندگی خصوصی آن ها باید پنهان بماند. برای اینکه شخص مورد نظر خود را در اینستاگرام پیدا کنید، کافی است نام او را در گوگل و یا در خود اینستاگرام سرچ کنید. معمولا اولین صفحه ای که ظاهر می شود و تعداد دنبال کننده بالایی دارد، صفحه اصلی این افراد است.

درآمد 20 زن برتر دنیا در زمینه مدلینگ چقدر است؟

درآمد 20 زن برتر دنیا در زمینه مدلینگ چقدر است؟

20 زن برتر دنیا که در زمینه مدلینگ فعالیت دارند، درآمد بسیار بالایی را کسب می کنند. این افراد معمولا سوپر مدل هستند و بسیاری از آن ها از این راه به ثروت هنگفتی رسیده اند. اما از میزان دقیق این ثروت اطلاعاتی در دسترس نیست. گاهی اوقات رقم قرار داد این افراد اعلام می شود اما ممکن است این عدد دقیق نباشد و فقط یک احتمال یا تصور باشد. بیوگرافی مدل های آمریکایی نیز در سایت قرار داده شده است.

درآمد 20 زن برتر دنیا در زمینه سیاست چقدر است؟

درآمد تمام زنانی که در زمینه سیاست کار می کنند و بسیار معروف هستند بالا است. اما معمولا از گفتن آن امتناع می ورزند و به ندرت میزان دقیق این درآمد آشکار می شود. اما با وجود سمتی که در زمینه سیاسی دارند می توان میزان تقریبی درآمد و ثروت این افراد را حدس زد.

درآمد 20 زن برتر دنیا در زمینه آشپزی چقدر است؟

درآمد 20 زن برتر دنیا در زمینه آشپزی چقدر است؟

20 زن برتر دنیا که در زمینه آشپزی فعالیت دارند و بسیار معروف هستند. معمولا برنامه های تلویزیونی متعدد را اجرا می کنند، یا اینکه مالک چند رستوران معروف و یا نویسنده یک کتاب آشپزی محبوب هستند. از این طریق می شود میزان ثروت و درآمد این افراد را حدس زد و فهمید. 50 مدل برتر جهان نیز در مقاله ای به شما معرفی شده اند.

سوالات متداول

  1. اسامی 20 زن زیبای جهان را از کجا ببینیم؟

    معمولا این افراد هر ساله تغییر می کنند به همین دلیل باید عبارت 20 زن زیبای جهان را به همراه سالی که در آن هستیم در گوگل وارد کنیم.

  2. رده سنی 20 زن برتر در عرصه سیاست چقدر است؟

    معمولا این افراد میانسال هستند و بالای 40 سال دارند. اما پیرترین آن ها ملکه الیزابت است.

  3. برنامه های زنان معروف در زمینه آشپزی را کجا ببنیم؟

    بیشتر برنامه های آن ها در اینترنت و سایت های ارائه دهنده برنامه های ویدیویی مانند یوتیوب موجود است.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا