بد ترین دست های پوکر کدامند؟ + استراتژی بازی با کارت های بدرد نخور پوکر

در همه مقاله ها به شما یاد می دهند که استراتژی بازی پوکر به چه صورت است و بهترین دست ها چه هستند و چگونه می توان با بهترین دست ها بازی کرد. در این مقاله بر خلاف همه جا می خواهیم در مورد بد ترین دست های پوکر برای شما صحبت کنیم که در ابتدا بد ترین دست های بازی را بشناسید و سپس در مواقعی که این دست ها را داشتیم، آیا تنها راه حل فولد دادن می باشد. با ما همراه باشید و این نکات را از یکی از برترین بازیکنان سایت ریور پوکر با توجه به تجربیات بالایش استفاده نمایید.

بد ترین دست های پوکر کدام دست ها می باشند؟

بد ترین دست های پوکر کدام دست ها می باشند؟

پیش از هر چیز بد نیست برخی از بد ترین دست های ممکن که دیلر ممکن است به شما پیش از شروع بازی و در هنگام کارت دادن بدهد را در زیر بررسی می کنیم:( توجه داشته باشید که موارد زیر برخی از بد ترین دست ها می باشند که با ذکر خال آن برگ ذکر می شود و جا به جایی اعداد با توجه به خال آن به عهده خودتان باشد.)

  • 3 خشت و 7 پیک
  • 2 پیک و 5 دل
  • شاه خاج و 7 دل
  • بی بی پیک و 3 دل
  • سرباز گشنیز و 6 خشت

توجه داشته باشید که تمام دست های بالا در صورتی که هر 2 از یک خال باشند و از دسته بد ترین ها به دسته متوسط رو به بالا تبدیل می شود. زیرا شانس آمدن فلاش یا رنگ برای شما زیاد می شود. این نکته مهم را فراموش نکنید.

مقایسه درصد باخت با بد ترین دست های پوکر و بهترین دست ها

مقایسه درصد باخت با بد ترین دست های پوکر و بهترین دست ها

برای اینکه درصد برد با دست های مختلف را به شما توضیح دهیم، پیش از هر چیز پیشنهاد می کنیم سری به مقاله پوکر هولدم بزنید و جدول درصد برد برای کارت های مختلف را در ابتدا ببینید.

در جدول به این پرداخته ایم که شما با دست رویال فلاش 100 دست احتمال برد دارید و با دست، high کارت که کم ترین حالت را دارا می باشد، 10 درصد شانس بردن در یک بازی پوکر هولدم دارید. حال بد نیست بدانید با دارا بودن کارت های بد تر از های کارت شاه یا بیبی، شما عملا زیر 9 درصد شانس پیروز شدن در دست های مختلف بازی را خواهید داشت. البته این مقیاس با اندکی خطا ممکن است همراه باشد.

استراتژی بازی با بد ترین دست های پوکر هولدم

ولی سوال این جاست که در صورتی که این کارت های بد به ما در بازی رسید باید فولد دهیم؟ برای پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که در ابتدا در نظر گرفتن موارد بسیار زیادی در این تصمیم گیری می تواند موثر باشد، برای مثال اگر در یک میز با استک سنگین هستید. برای مثال بیگ بلایند و اسمال بلایند مبالغ 250 هزار تومان و 500 هزار تومان می باشد و شما گیری نیستید ترجیها فولد دهید.

در میز های سبک تر، پس از شناختن سبک بازی رقبا، یعنی برای مثل یک بازیکن اتکر که از اول شروع به ریز دادن می کند و روی همه دست ها ریز می دهد بر روی میز شما نباشد. پیشنهاد ما به شما این است که اگر فکر می کنید کسی ریز سنگین نمی دهد، با همان کارت هایی که دارید بازی کنید، زیرا فلاپ ممکن است شما را شگفت زده سازد و با کارت های خوب شانس شما را تا 50 درصد زیاد نماید. توجه به اصل دو قطبی پوکر نیز در هنگام بازی با این دست کارت ها می تواند برای شما کمک زیادی باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

بد ترین دست های پوکر در بازی پوکر آنلاین کدامند؟

برگ هایی که هم خال نباشند، پاکت نباشند و فاصله اعداد آن ها بیش از 4 عدد باشد. مثال جک خشت و 3 دل.

اگر بخواهیم با کارت های ضعیف بازی کنیم، پیش از فلاپ چند درصد شانس برد داریم؟

پیش از فلاپ شما 9 درصد شانس برد خواهید داشت.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا