کنسرت زدبازی 24 شهریور در استانبول تمدید شد + خرید و پخش آنلاین

اگر طرفدار گروه زدبازی هستید و به کنسرت زدبازی در تاریخ 17 شهریور نرسیدید، خبر خوشی برای شما داریم. کنسرت زدبازی برای 24 شهریور 1400 در استانبول تمدید شده است. این خبر را اعضای این گروه پیش از شب اول کنسرت منتشر کردند. در ادامه اطلاعات بیشتری آورده ایم.

کنسرت زدبازی 17 شهریور

در کنسرت زدبازی چه کسانی حضور دارند؟

در کنسرت دوم این گروه که در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد، شاهد حضور سیجل، سهراب ام جی، سپهر خلسه، نسیم و علیرضا جی جی خواهیم بود. این گروه در فاصله کمتر از 8 روز دو کنسرت برگزار خواهند کرد و دلیل اقدام آنها برای کنسرت دوم، بازدید فوق العاده از اجرای 17 شهریور بوده است. تمام بلیط های کنسرت 17 شهریور در استانبول زدبازی 5 روز زودتر فروش رفته است.

چه کسان دیگری در استانبول کنسرت دارند؟

در فاصله کمتر از 20 روز، شاهد کنسرت های بسیاری در استانبول خواهیم بود. شهر استانبول ترکیه به نوعی تبدیل به مرکزیت کنسرت های ایرانی ها شده است. دلیل این موضوع هم بی شک حضور گسترده مردم ایران در این شهر می باشد. اما در همین فاصله، روز 16 شهریور محمدرضا شایع در این شهر کنسرت داشته و کمی بعد تر نیز کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور در استانبول برگزار خواهد شد.

جالب تر آن می باشد که 15 شهریور شاهد کنسرت وانتونز در استانبول بودیم و یک ماه بعد هم کنسرت مهم و البته پرطرفدار امیر تتلو برگزار خواهد شد. در این مورد مقاله راهنمای خرید بلیط کنسرت تتلو استانبول ۱۴۰۰ را حتما بخوانید.

خرید بلیط کنسرت زدبازی در استانبول

قیمت خرید بلیط کنسرت زدبازی در استانبول چقدر است؟

بلیط کنسرت زدبازی 24 شهریور در استانبول از 80$ شروع شده و بسته به جایگاه شما متفاوت می باشد. در مورد کنسرت های رپی ایرانی نکته که حائز اهمیت بوده این است که سالن های برگزار کننده این کنسرت ها، عموما کیفیت خیلی بالایی نداشته و رپرها نیز جایی را مد نظر میگیرند که افراد بتوانند فضای رپی بهتری ایجاد کنند. از همین رو احتمالا بلیط های کنسرت استانبول زدبازی نهایتا 3 پلن مختلف داشته باشند.

راهنمای خرید بلیط کنسرت زدبازی 24 شهریور در استانبول

برای خرید بلیط ها، دو شماره در عکس بالا وجود دارد. این شماره ها به صورت رسمی توسط اعضای گروه زدبازی برای ارتباط و خرید بلیط کنسرت مشخص شده اند. از همین رو فقط و فقط از این منابع اقدام به خرید بلیط کنید.

سایت خرید بلیط کنسرت زدبازی کدام است؟

زدبازی بستر مناسبی برای فروش بلیط کنسرت خود ندارد. اگر مدیران این گروه تصمیم دارند حرفه ای برخورد کنند، باید یک سایت درخور و شایسته این گروه داشته باشند. با توجه به فعالیت ضعیف سایت این گروه، به مدیران آن پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرند!

چند نفر در این کنسرت حضور دارند؟

احتمالا شاهد حضور حداقل هزار نفر در کنسرت زدبازی 24 شهریور در استانبول خواهیم بود. باید تیم در کنسرت اول این گروه چند بلیط فروخته شده است و همین مقدار احتمالا کنسرت دوم فروش خواهد داشت. البته باید گفت هیچ آمار رسمی از تعداد بلیط های فروخته شده توسط مدیر برنامه این گروه منتشر نشده است.

خلسه و علیرضا جی جی

لایو و پخش آنلاین کنسرت زدبازی را از کجا ببینیم؟

از پیج های اینستاگرامی اعضای این گروه و همچنین فن پیج هایی که در این کنسرت حضور دارند می توانید به تماشا کنسرت بپردازید. این کنسرت به صورت رسمی پخش آنلاین ندارد. در صورتی که خبر بیشتری منتشر شد، از دسته بندی اخبار سلبریتی ها آن را دنبال کنید.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا