دلیل از هم پاشیدن گروه محبوب 4 مینت چه بود؟ + بررسی کنسرت ها و آلبوم ها

امروزه علاقه مندان بسیاری در زمینه موسیقی وجود دارند و با توجه به استقبال مردم از انواع موسیقی ها روز به روز تعداد خواننده ها و گروه های موسیقی بیشتر می شود. در گذشته امکانات کمی برای خواننده ها وجود داشت و همین باعث شده بود که تعداد کمی در این زمینه فعالیت داشته باشند، اما با گذشت زمان و پیشرفت های صنعت موسیقی بسیاری توانستند استعداد های خود را در این زمینه پیدا کنند و در راه موسیقی قدم بگذارند و خیلی هم موفق عمل کردند و به شهرت های زیادی در زمینه موسیقی دست پیدا کردند. گروه موسیقی 4 مینت یکی از گروه های موسیقی دخترانه محبوب است که در زمان خود طرفداران زیادی را داشته است و هم چنان از آن ها به عنوان حرفه ای ترین خوانندگان کره ای یاد می شود. در ادامه بیشتر به گروه موسیقی ۴ مینت می پردازیم.

بیوگرافی گروه 4 مینت به چه صورت است؟

بیوگرافی گروه 4 مینت به چه صورت است؟

این گروه موسیقی دخترانه کره ای از ۵ نفر تشکیل شده است که این پنج نفر دختران دبیرستانی بودند و با علاقه ای که به خوانندگی داشتند تصمیم گرفتند گروهی با نام 4 مینت تشکیل دهند و در کنار هم به خوانندگی بپردازند. این دختران با نام های Jihyun- Gayoon- Jiyoon- Hyuna- Sohyun شناخته می شوند و موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند. سبک این گروه در خوانندگی Dance-pop, hip hop, K-pop, R&B می باشد که طرفداران زیادی علاقه مند به این سبک هستند. گروه موسیقی ۴ مینت در کره جنوبی از سال ۲۰۰۹ شروع به فعالیت کردند و تا سال ۲۰۱۶ به صورت حرفه ای به فعالیت خود ادامه دادند. در ادامه راجب سن اعضای گروه ۴ مینت هم توضیحاتی خواهیم داد.

اعضای گروه 4 مینت

اعضای تشکیل دهنده این گروه پنج دختر کره ای می باشند که این پنج نفر را به شما معرفی می کنیم. Jeon Ji Yoon یکی از دختر های خواننده این گروه است که نقش Vocalist, Rapper را در گروه دارد و متولد سال ۱۹۹۰ میلادی است. Kim Hyuna یکی دیگر از خواننده های این گروه است و نقش آن Main Rapper, Vocalist در گروه می باشد و متولد سال ۱۹۹۲ است. Kwon So Hyun نام دیگر عضو این گروه است و نقش آن در گروه Vocalist, Rapper می باشد و در سال ۱۹۹۴ متولد شده است.

Heo Ga Yoon دختر دیگر عضو این گروه است که نقش آن در گروه Vocalist است و تولد آن در سال ۱۹۹۰ بوده است. آخرین عضو این گروه موسیقی Nam Ji Hyun می باشد که در سال ۱۹۹۰ متولد شده و نقش آن در گروه Leader, Vocalist است. معرفی اعضای دیگر گروه در دسته بندی اخبار سلبریتی ها قرار داده شده است.

آهنگ های گروه 4 مینت را از کجا دانلود کنیم؟

آهنگ های گروه 4 مینت را از کجا دانلود کنیم؟

این گروه چندین آهنگ مختلف را با کمک یک دیگر منتشر کرده اند و نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کردند. اگر می خواهید آهنگ های این گروه را دانلود کنید و به موسیقی های آن ها گوش دهید می توانید به سایت هایی که لینک دانلود آهنگ های این گروه وجود دارد مراجعه کنید و یا از طریق کانال هایی که خود ارائه داده اند لینک آهنگ هارا می توانید پیدا و دانلود کنید. آهنگ های این گروه در برخی از کتنال های تلگرامی مخصوص آهنگ ها و برخی نرم افزار های موسیقی قابل دانلود می باشد.

عکس های گروه 4 مینت را در کجا ببینیم؟

اگر قصد دارید عکس های اعضای این گروه را مشاهده کنید می توانید به اینستاگرام آن ها که عکس های بسیاری از خود و حتی بخشی از موزیک ویدیو های خود را در آن به اشتراک گذاشته اند مراجعه کنید. هم چنین برخی از عکس های این گروه و اعضای آن ها در بعضی از سایت های مختلف وجود دارد که می توانید با سرچ کردن نام آن ها در مرور گر خود عکس های گروه ۴ مینت را مشاهده نمایید. اعضای این گروه علاوه بر پیج گروهی خود دارای صفحه های اینستاگرام اختصاصی خود هستند و با سرچ کردن نام هرکدام از آن ها در اینستاگرام می توانید صفحه اختصاصی آن هارا نیز دنبال کنید.

بهترین آهنگ های گروه 4 مینت کدامند؟

این گروه موسیقی که یکی از مشهور ترین گروه های گروه های موسیقی کشور کره جنوبی می باشد از آغاز فعالیت خود چندین آهنگ در سبک خود منتشر کرده است که نام سه نمونه از این آهنگ ها را در ادامه توضیح خواهیم داد و به شما معرفی می کنیم.

آهنگ crazy

این آهنگ که در زبان فارسی به معنای دیوانه می باشد از نمونه کار های سال 2015 گروه موسیقی ۴ مینت است که توانست نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند و یکی از بهترین آهنگ های این گروه بوده است. این گروه در سال 2015 در این آهنگ حرفه ای تر از آهنگ های اوایل فعالیت خود عمل کردند و همین باعث شهرت بیشتر آن ها شد.

آهنگ Whatcha Doin’ Today

این آهنگ را گروه موسیقی ۴ مینت در سال ۲۰۱۴ منتشر کردند و توانستد در این سال شهرت بیشتری کسب کنند. پس از منتشر کردن آهنگ Whatcha Doin’ Today در همان سال موزیک ویدیو این آهنگ را هم ساختند و افراد بسیاری از این موزیک ویدیو دیدن کردند و به آن علاقه مند شدند.

آهنگ Hot Issue

نمونه ای دیگر از افتخارات این گروه آهنگ Hot Issue می باشد که در اوایل فعالیت خود یعنی در سال ۲۰۱۰ این آهنگ را همراه با یک موزیک ویدیو انتشار دادند و با استقبال نسبتا خوبی که از این آهنگ و موزیک ویدیو شد تصمیم گرفتند که به صورت حرفه ای تر فعالیت خود را ادامه دهند و بیشتر مورد توجه افراد قرار گیرند.

این گروه چه زمانی شکل گرفت؟

این گروه که در ابتدا آن قدر مشهور نبود توسط دختران دبیرستانی که بسیار علاقه مند به موسیقی و خوانندگی بودند شکل گرفت. این پنج نفر تصمیم گرفتند که با یک دیگر گروه موسیقی تشکیل دهند و با کمک هم به شهرت در این زمینه برسند و موفق هم شدند که در سال ۲۰۰۹ گروه خود را تشکیل دهند و در این گروه به فعالیت خود در خوانندگی ادامه دهند.

بهترین موزیک ویدیو گروه 4 مینت چیست؟

بهترین موزیک ویدیو گروه 4 مینت چیست؟

این گروه در طی سال های فعالیت خود موزیک ویدیو های بسیاری منتشر کرده اند و از همین طریق به شهرت رسیدند. طبق نظراتی که از سمت طرفداران این گروه منتشر شده است بهترین موزیک ویدیو آن ها برای طرفدارانش به نسبت دیگر موزیک ویدیو های این گروه، موزیک ویدیو hate می باشد که در سال ۲۰۱۶ و در اواخر فعالیت آن ها منتشر شده است. درست است که این موزیک ویدیو آن ها بسیار بیننده داشته است اما این گروه موزیک ویدیو های دیگری دارند که بسیار برای آن ها نیز تلاش کرده اند و هر کدام از آن ها طرفداران خود را دارد.

بد نیست بدانید کلیپ های این گروه از نظر کیفیت با گروه هایی چون تی وی ایکس کیو و سی ان بلو مقایسه شده است.

آدرس پیج اینستاگرام گروه 4 مینت چیست؟

این گروه خواننده کره ای نام اینستاگرام خود را با نام گروه خود انتخاب کرده اند و در صفحه اینستایی که دارند بیشتر از فعالیت ها و آهنگ های خود محتوا هایی به اشتراک گذاشته اند. اگر علاقه مند به این گروه هستید می توانید در صفحه اینستاگرام آن هارا دنبال کنید. گروه کره ای 4 مینت استوری ها و پست هایی از روزمره خود نیز با طرفدارنی که دارد به اشتراک گذاشته است و در این صفحه بسیار از طرفداران خود حمایت می کنند و مردم به همین دلیل این گروه دخترانه را بسیار دوست دارند و آن هارا دنبال می کنند. برای دسترسی به صفحات دیگر گروه ها حتما سری به اینستاگرام سلبریتی های کره ای بزنید.

کاپل های گروه 4 مینت

این گروه تشکیل شده از پنج دختر خواننده است که به عنوان چند دوست و همکار در کنار یکدیگر فعالیت می کنند اما شایعاتی وجود دارد که می گوید دو نفر از افراد این گروه با هم رابطه احساسی دارند و کاپل هستند در صورتی که هیچ کدام از این شایعات واقعی نمی باشد و تنها این اخبار بیهوده توسط سود جویانی که قصد دارند از ساختن این اخبار درآمد کسب کنند و برای این افراد مشهور حاشیه درست کنند پخش شده است و بسیار بی ارزش می باشد.

کنسرت های گروه 4 مینت

کنسرت های گروه 4 مینت

گروه پنج نفره دخترانه ۴ مینت توانسته اند در مدت زمان فعالیت خود کنسرت هایی را هم برای طرفداران خود برگزار کنند. آن ها علاوه بر اجرای موسیقی به صورت گروهی اجرای رقص هماهنگ هم داشتند که از این کنسرت ها استقبال بسیار خوبی شد. کنسرت های این گروه همواره با گروه هایی چون گرلز جنریشن و بلک پینک مقایسه شده است.

سوالات متداول

آیا گروه 4 مینت اینستا دارند؟

این گروه برای به اشتراک گذاشتن تمامی کار ها و روزمره خود صفحه اینستاگرامی ساخته اند و از طریق آن لحظات خود را با طرفداران خود به اشتراک می گذارند. درآمد اصلی آن ها از تبلیغات در اینستاگرام است.

آیا صفحه یوتیوب گروه 4 مینت فعال است؟

گروه 4 مینت پس از آن که فعالیت خود را در این گروه کم تر کردند در صفحه یوتوب نیز فعالیت آن ها محدود شد و دیگر به صورت فعال در این صفحه حضور نداشتند. در این اکانت برخی از موزیک ویدیو ها منتشر شده است.

میانگین سن اعضای این گروه چه مقدار است؟

میانگین سن افراد گروه 4 مینت به این گونه است که آن ها متولد سال 1990 تا 1994 می باشند و تفاوت سنی بین کوچ کترین و بزرگ ترین عضو این گروه نهایتا چهار سال است. آن ها از نظر سنی با یک دیگر فاصله ای ندارند.

آیا این گروه 4 مینت معروف است؟

این گروه که در سال 2099 شروع به فعالیت کردند تا سال 2016 شهرت زیادی در بین افراد مخصوصا در کشور کره جنوبی کسب کردند و هم چنان برخی هنوز از آن ها و آهنگ های این گروه یاد می کنند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا