بیوگرافی آلتای بایندر و بررسی کارنامه ورزشی او

کشور ترکیه دارای تیم ملی می باشد. آلتای بایندر یکی از بازیکنان این تیم می باشد. تیم ملی هر کشوری نشان دهنده فرهنگ و نمادی از ورزش آن کشور به حساب می آید. تیم ملی در مسابقات بین المللی حضور دارد و به عنوان نماینده آن کشور معرفی می شود. در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از بازیکنان این تیم اطلاعاتی را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

  • شما کاربران محترم به سادگی و تنها با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” به معتبرترین سایت شرط بندی فوتبال هدایت خواهید شد.
آلتای بایندر کیست؟

آلتای بایندر کیست؟

آلتای در تاریخ 14 آوریل سال 1998 به دنیا آمده است. محل تولد این بازیکن بورسا شهری در ترکیه می باشد. او هم اکنون 24 سال سن دارد و فوتبالیست اهل ترکیه است. قد این بازیکن جوان 1 متر و 98 سانتی متر می باشد. برای اطلاعات بیش تر به، آلتای بایندر ویکی پدیا، مراجعه کنید.

به راحتی می توانید آموزش پیش بینی فوتبال را دریافت کنید و از این طریق سودهای خوبی کسب کنید.

آلتای بایندر در کدام تیم بازی می کند؟

آلتای بایندر در کدام تیم بازی می کند؟

آلتای بایندر هم اکنون در تیم ملی ترکیه بازی می کند. البته او در تیم باشگاه فوتبال فنر باغچه نیز فعالیت دارد. او در زمان جوانی و در ابتدای حرفه خود در باشگاه فوتبال بورسا اسپور حضور داشت. از سال 2007 تا سال 2011 در این تیم بازی می کرد و پس از آن از سال 2011 تا 2012 در تیم کاربد اسپور بازی می کرد. در سال های 2012 تا 2013 در باشگاه فوتبال بورسا یول اسپور بازی می کرد. از سال 2013 تا 2016 نیز در تیم فوتبال آنکارا گوچو حضور داشت.

آلتای بایندر در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

آلتای بایندر در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

او سابقه بازی در تیم های مختلفی را داشته است؛ در ادامه تیم هایی که او در آن ها بازیکن بوده است را معرفی و فعالیت او را بررسی خواهیم کرد.

باشگاه فوتبال آنکارا گوچو

در بیوگرافی آلتای بایندر آمده است که او بازی حرفه ای خود را از باشگاه فوتبال آنکارا گوچو شروع کرد. در سال 2016 او به این تیم ملحق شد و تا سال 2019 در این تیم حضور داشت. در این مدت آلتای در 28 بازی شرکت کرد.

باشگاه فوتبال فنر باغچه

پس از بازی در تیم آنکارا گوچو او به تیم فنر باغچه پیوست. از سال 2019 او در این تیم بازی می کند و تا کنون در 65 بازی شرکت کرده است.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جدول می خواهیم اطلاعات آلتای بایندر را به صورت خلاصه شده در اختیار شما قرار دهیم.

موضوعآلتای بایندر
تولد14 آوریل 1998
پستدروازه بان
شماره پیراهن1
تیم کنونیفنر باغچه

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی ترکیه انجام در کارنامه دارد؟

آلتای بایندر سابقه حضور در تیم ملی نوجوانان را در کارنامه خود دارد. او در سال 2014 در تیم ملی زیر 17 سال ترکیه حضور داشت و در 1 بازی شرکت کرد. در سال 2017 در تیم ملی زیر 19 سال ترکیه حضور داشت. او در 1 بازی حضور داشت. در سال 2018 در تیم ملی زیر 20 سال ترکیه بازی می کرد و در 2 بازی شرکت کرد. در سال 2018 تا 2020 در تیم ملی فوتبال زیر 21 سال ترکیه بود و در 10 بازی شرکت کرد. او از سال 2021 تا کنون نیز در تیم ملی ترکیه حضور داشته است و تا کنون فقط در یک بازی بین المللی حضور داشته است. او دروازه بان موفقی است که به سختی می توان دروازه او را باز کرد.

پست اصلی این بازیکن چیست؟

پست اصلی این بازیکن چیست؟

او دروازه بان تیم ملی ترکیه و تیم فنر باغچه است. البته سابقه او به این دو تیم محدود نمی شود با این حال این دو تیم معروف ترین تیم هایی است که او در آن ها نقش آفرینی کرده است.

شماره پیراهن آلتای بایندر چند است؟

پیراهنی که آلتای بایندر با او به زمین بازی می رود، 1 می باشد. آلتای بایندر اینستاگرام فعالی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

تصاویر آلتای بایندر را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر آلتای بایندر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر او می توان نام او را در گوگل نوشته و جست و جو نمایید. تصاویر زیادی با این کار برای شما پیدا خواهد شد که می توان ان ها را تماشا و دانلود کرد. در اینستاگرام این بازیکن تصاویر زیادی از او منتشر شده است که با دنبال کردن او می توان این عکس ها را تماشا کرد. آلتای در یوتیوب و توییتر نیز فعالیت هایی دارد که با رفتن به کانال های او می توان از آن ها مطلع شد. برخی از سایت ها نیز بیوگرافی و اطلاعاتی از بایندر را نوشته اند و تعدادی از عکس های او را هم به اشتراک گذاشته اند که با مراجعه کردن به این سایت ها می توان این تصاویر را مشاهده کرد. او یکی از بازیکنان تیم ملی ترکیه است.

آدرس پیج اینستاگرام آلتای بایندر را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس پیج اینستاگرام آلتای بایندر را چگونه پیدا کنیم؟

برای به دست آوردن آدرس پیج اینستاگرام او می توان نام او را در قسمت جست و جوی اینستاگرام خود با حروف انگلیسی نوشته و جست و جو نمایید. تعدادی پیج پیدا خواهند شد که بسیاری از آن ها فیک و فن پیج او هستند. اگر پیج این فوتبالیست جوان دارای تیک آبی باشد، پیدا کردن آن بسیار آسان می شود و در غیر این صورت باید به تعداد دنبال کننده های او توجه کرد. با دنبال کردن این دروازه بان موفق می توان از بازی ها و مسابقات و زندگی کاری او مطلع بود. البته می توان نام او را در اینترنت نیز نوشته و سرچ نمایید و آدرس صفحه او را به دست آورید.

سوالات متداول

  1. آلتای بایندرمتولد چه سالی است؟

    آلتای بایندردر تاریخ 14 آوریل سال 1998 متولد شده است.

  2. آلتای بایندر در چه شهری به دنیا آمده است؟

    زادگاه آلتای بایندر شهر بورسا در ترکیه می باشد.

  3. آلتای بایندر از چه سالی ورزش حرفه ای خود را آغاز کرد؟

    آلتای بایندر از سال 2016 ورزش خود را به صورت حرفه ای شروع کرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا