آموزش بازی فکری دفینه به همراه بررسی قوانین و ترفند ها

یکی از بهترین بازی های فکری که امروزه در دسترس می باشد بازی فکری دفینه است. این بازی قوانین خاص خود را دارد که به پاس این قوانین شما م یتوایند تجربه جذابی را برای خود رقم بزنید. در ادامه اطلاعات خوبی از این بازی را ارئه کرده ام. با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

بازی فکری دفینه

بازی فکری دفینه چگونه است؟

بازی فکری دفینه، یک بازی بسیار جذاب، هیجان انگیز و هم چنین سراسر خنده و مزاح می‌ باشد که بازیکن باید با زیرکی و سرعت عمل طلا های خود را به روشی هوشمندانه دور بیندازید. این امکان وجود دارد که بازیکن بعضی از سکه‌ ها را نگه دارد، اما باید شخصی باشد که کمترین آن ها را داشته باشد، در غیر این صورت داروغه قصه، بازیکن را نابود خواهد کرد. بهتر است که بدانید بازی دفینه یک بازی رقابتی شیرین و دورهمی است که برای هر جمع دوستانه و خانوادگی پیشنهاد می شود.

حال شاید برای شما هم جالب باشد در رابطه با این بازی بدانید که سبک آن دورهمی- خانوادگی، تعداد بازیکنان 3 الی 5 نفر، این بازی باعث می شود تا  تمرکز و تصمیم گیری افراد بالا رود، مکانیزم این بازی برنامه ریزی و شانس است. این روز ها این بازی در بین مردم بسیار جذاب و محبوب شده است و خیلی از افراد در دورهمی ها با دوستان و آشنایان خود به این بازی می پردازند.

آموزش بازی فکری دفینه

اگر شما هم طرفدار این بازی جذاب هستید و تمایل به یادگیری این بازی را دارید، در رابطه با آموزش آن باید بگوییم که در ابتدا کارت داروغه را وسط میز بگذارید و سپس بقیه کارت‌ ها را بر زده و روی کارت داروغه قرار دهید. به هر بازیکن بیست عدد سکه داده می شود و سایر سکه‌ ها به خزانه بر می گردند. از بالای دسته کارت‌ ها به هر نفر، چهار عدد کارت تعلق می‌ گیرد. کارت‌ های این بازی 2 مدل هستند: کارت‌ های عکس العمل با آیکن سپر و کارت‌ های مردم با آیکن سکه.

در هرنوبت بازی باید کارت‌ هایی که در اختیار دارید چهارعدد و یا بیشتر باشد. هر بازیکن می تواند هر تعداد کارت مردم را بازی کند و تعدادی را نیز بسوزاند. زمانی که یک بازیکن بازی می کند، سایر بازیکنان می توانند کارت های خلاف را بازی کنند تا عملکرد فعلی وی را لغو و یا اصلاح کنند، در حالی که همزمان به دنبال کسب سود نیز هستند. به همین دلیل بازیکن نباید نگران شکست خوردن باشد. بهتر است که بدانید بازی بسیار سریع است و هم چنین موقعیت های زیادی برای انتقام گرفتن وجود دارد.

در ادامه روند بازی با کارت‌ های مردم، عکس العمل و اکشن ها تا جایی ادامه پیدا می کند که کارت‌ های وسط تمام شده باشند و یا یک بازیکن بتواند سریع تر سکه های دست خود را خارج کند. به همین دلیل برنده بازی شخصی است که تعداد کمتری سکه داشته باشد. از نکات مهم این بازی می توان به این که نباید سکه ها از دید بقیه پنهان باشد، اشاره کرد. اگر به دنبال بازی های رقابتی و کلکل کردن هستید، خرید این بازی را پیشنهاد می‌ کنیم.

آموزش بازی فکری دفینه

آیا نرم افزار این بازی هم وجود دارد؟

از آن جایی که این روز ها بازی دفینه به یکی از بازی های جذاب و هیجان انگیز تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل به دانلود بازی دفینه را دارند تا به این گونه بتوانند در سیستم و یا گوشی خود به راحتی و در هر زمانی به این بازی‌ جذاب بپردازند و از بازی کردن آن لذت ببرند. در این باره باید بگوییم که در حال حاضر برای این بازی نرم افزاری ساخته نشده است. البته بیان شده است که در آینده نه چندان دور قطعاً نرم افزار این بازی برای علاقه مندان و مخاطبان آن ساخته می‌ شود و لینک دانلود آن در اینترنت برای علاقه مندان قرار داده می شود تا به این گونه بتوانند در سیستم و یا گوشی های هوشمند خود این بازی را انجام دهند و از آن لذت ببرند.

بازی فکری دفینه را چگونه دانلود کنیم؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، در حال حاضر نرم افزار این بازی موجود نمی باشد و به همین دلیل لینک دانلود این بازی در اینترنت در دسترس نمی باشد. البته بیان شده است که در آینده نزدیک قرار است نرم افزار این بازی برای علاقه مندان ساخته و در اینترنت منتشر شود. حال این موضوع را هم باید افزود که لینک دانلود دفترچه آموزش این بازی برای علاقه مندان در اینترنت موجود می باشد که با دانلود و مشاهده این دفترچه می‌ توانید به راحتی به آموزش این بازی بپردازید و از بازی کردن آن لذت ببرید.

عکس بازی فکری دفینه

عکس بازی فکری دفینه

این روز ها برخی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس این بازی فکری جذاب و محبوب بپردازند تا به این گونه بتوانند به راحتی به خرید این بازی بپردازند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را مانند بازی فکری دفینه را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس‌ های متعددی از این بازی برای شما نمایش خواهد یافت.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که برخی از پیج ها در اینستاگرام که مخصوص بازی هستند، تصاویر این بازی جذاب را برای علاقه مندان و فالووران خود منتشر کرده اند. حال با مراجعه به این پیج ها در اینستاگرام نیز می توانید به راحتی به مشاهده این عکس ها بپردازید و به این گونه با این بازی بیشتر آشنا شوید.

قیمت خرید بازی فکری دفینه چقدر است؟

امروزه خیلی از افراد تمایل دارند تا به خرید این بازی فکری جذاب بپردازند و آن را در کنار خانواده، دوست و آشنایان خود بازی کنند. البته یکی از سوالاتی که برای برخی از آن ها به وجود می‌ آید، این است که قیمت بازی فکری دفینه چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که برای اطلاع از قیمت دقیق این بازی بهتر است که به سایت های فروش آنلاین که این بازی را به فروش می‌ رسانند مراجعه نمایید. هم چنین بهتر است که بدانید با مراجعه به مغازه ها نیز می توانید از قیمت دقیق این بازی مطلع شوید.

این موضوع را هم باید افزود که برای خرید این بازی می توانید به سایت های آنلاین معتبر مانند سایت دیجی کالا مراجعه کنید، چرا که این روز ها بازی فکری دفینه دیجی کالا با قیمت استثنایی برای علاقمندان قرار داده شده است.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

یکی از نکات مثبت در این بازی جذاب در رابطه با رده سنی آن است، چرا که رده سنی آن از هشت سال به بالا است و کودکان نیز می‌ توانند به راحتی به این بازی فکری جذاب بپردازند و با این بازی قدرت تصمیم‌ گیری و تمرکز خود را بالا ببرند.

قیمت خرید بازی فکری دفینه

تعداد نفرات بازی فکری دفینه باید چقدر باشد؟

یکی از سوالاتی که برای افرادی که می‌ خواهند به این بازی‌ بپردازند به وجود می‌ آید، این است که تعداد بازیکنان دفینه چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که تعداد بازیکنان سه الی پنج نفر است. البته این موضوع را هم باید افزود که در دفترچه راهنمای این بازی تعداد بازیکنان نوشته شده است.

زمان این بازی چقدر است؟

بهتر است که بدانید در این بازی جذاب، سرعت عمل بازیکنان بسیار مهم است و بازیکنان باید با سرعت بالا و زیرکی خود و با روشی هوشمندانه طلا های خود را دور بیندازند و کمترین سکه را نگه دارند. حال بهتر که بدانید زمان این بازی فکری جذاب حدود 15 الی 40 دقیقه است. البته زمان آن بیشتر به نحوه بازی بازیکنان بستگی دارد.

فواید این بازی چیست؟

این بازی جذاب و هیجان انگیز فواید بسیار زیادی دارد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که در رابطه با مهم ترین فواید این بازی بیشتر بدانید. در این باره باید بگوییم که انجام این بازی باعث می شود تا افراد بتوانند قدرت تصمیم گیری و تمرکز خود را افزایش دهند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که این بازی باعث می‌ شود تا بازیکنان لحظات خوش و سراسر خنده و مزاح داشته باشند و به این گونه در کنار دوستان و آشنایان خود خوش بگذرانند.

سوالات متداول

بازی فکری دفینه چیست؟

بازی دفینه، یک بازی هیجان انگیز، جذاب و هم چنین سراسر خنده و مزاح می‌ باشد که بازیکن باید با زیرکی و سرعت عمل طلا های خود را به روشی هوشمندانه دور بیندازید. بازی دفینه یک رقابتی دورهمی است که برای هر جمع دوستانه و خانوادگی پیشنهاد می شود.

آیا نرم افزار این بازی وجود دارد؟

خیلی از افراد تمایل به دانلود بازی دفینه را دارند تا به این گونه بتوانند در سیستم یا گوشی خود به راحتی به این بازی‌ جذاب بپردازند. البته در این باره باید بگوییم که در حال حاضر برای این بازی نرم افزاری ساخته نشده است.

فواید این بازی چیست؟

انجام این بازی فکری باعث می شود تا افراد بتوانند قدرت تمرکز و تصمیم گیری خود را افزایش دهند، هم چنین این بازی باعث می‌ شود تا بازیکنان لحظات خوش و سراسر خنده و مزاح داشته باشند.

زمان این بازی فکری هیجان انگیز چقدر است؟

زمان این بازی فکری هیجان انگیز حدود 15 الی 40 دقیقه می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا