راز جوان ماندن داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ چیست؟ + عکس های جنجالی وی

همه ما تا به حال نام عمو پورنگ را شنیده ایم، مجری محبوب کودکان و نوجوانان که از دهه شصت تا دهه هشتاد همگی با او آشنایی دارند و کودکان نیز خاطرات خوبی با او دارند. درواقع نام اصلی وی داریوش فرضیایی است و سال ها است که در زمینه کودک برای صدا و سیما فعالیت می کند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با این مجری معروف آشنا شوید و درباره زندگی وی بیشتر بدانید.

داریوش فرضیایی کیست؟

داریوش فرضیایی کیست؟

حتما تا به حال برنامه های عمو پورنگ را دیده اید و یا حداقل یکبار هم که شده نام او را شنیده اید. مجری بسیار معروفی که کار خود را در زمینه کودک از سال ها پیش آغاز کرده است. در این قسمت به بیوگرافی او می پردازیم. داریوش فرضیایی متولد ۱ مرداد ۱۳۵۲ در محله جوادیه تهران است. مادر عمو پورنگ شمالی و مربوط به خطه گیلان است و پدر او مربوط ترک است و در خانواده ای ۱۰ نفره متولد شده است. وی پنج براد‌ر دارد که یکی از آن ها سال ها پیش از دنیا رفته است.

فرضیایی در رشته گرافیک با مدرک کارشناسی فارغ التحصیل شده است ولی این رشته را ادامه نداده و وارد مجری گری کودک شده است. داریوش فرضیایی در ابتدا مجری رادیو بوده است و در آن جا گزارشگری کرده است اما بعد وارد تلویزیون می شود و کار خود را در زمینه کودک آغاز می کند. البته او در این حیطه بی تجربه نبوده و قبل از آن در مهد کودک ها اجراهایی را داشته است. سپس وی تصمیم گرفت تا برنامه ای در تلویزیون برای خودش داشته باشد و عمو پورنگ را شکل داد و برنامه ای را با همین نام آغاز کرد.

این برنامه بسیار مورد توجه همه کودکان قرار گرفت و تا سال ها بعد نیز ادامه داشت. همه داریوش فرضیایی را به نام عمو پورنگ می شناسند. او ارتباط بسیار خوبی را با کودکان دارد و در کار خود نیز با کودکان زیادی کار کرده است. دو تن از معروف ترین آن ها فاطیما بهارمست و امیر محمد متقیان بوده اند که هم اکنون نیز فعالیت می کنند و طرفداران بسیاری نیز دارند.

داریوش فرضیایی مجری چه برنامه هایی بوده است؟

داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ برنامه های بسیار زیادی را در کارنامه خود دارد که تقریبا همه آن ها مربوط به کودکان و نوجوانان است. از این برنامه ها می توان به تورنگ و پورنگ 1378، کودک و نوجوان 1380، شبکه کودک شبکه کوچک، فوق برنامه عمو پورنگ، هزار و شصت و شونزده، محله گل و بلبل، عیدانه عمو پورنگ، بالش ها، بچه محل و کلبه عموپورنگ اشاره کرد. عمو پورنگ هم اکنون نیز فعالیت دارد اما کمرنگ تر از قبل شده است. ممکن است در آینده نیز باز هم برنامه هایی را بسازد.

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

داریوش فرضیایی شخصیت بسیار معروفی است که سایت های زیادی درباره او‌ و برنامه هایی که ساخته و مجری گری کرده است، مطلب نوشته اند. هم چنین عکس های زیادی از برنامه های تلویزیونی او منتشر شده است. این عکس ها در این سایت های اینترنتی موجود است و شما می توانید با ورود به این سایت ها به عکس ها دست پیدا کنید. هم چنین می توان نام داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ را در موتور جستجوی گوگل نوشت و در صفحه نتایج تمامی عکس های او را نگاه کرد و حتی می توان این عکس ها را در گوشی یا رایانه خود ذخیره کرد تا بعدا هم دید.

پیج اینستاگرام داریوش فرضیایی چیست؟

داریوش فرضیایی در اینستاگرام صفحه ای برای خود دارد که در آن عکس های خود را به اشتراک می گذارد و حضور بسیار فعالی نیز در آن صفحه دارد. درواقع صفحه رسانه اجتماعی برای افرادی مانند عمو پورنگ عاملی برای ارتباط با مخاطبان و طرفدارن او است. آدرس این صفحه dariushfarziaee است که بیشتر از ۴/۵ میلیون دنبال کننده نیز دارد و از اینستاگرام تیک آبی نیز گرفته است. او در این صفحه ویدیو های مختلفی از زندگی خود و کارش را به اشتراک می گذارد و در قسمت استوری نیز می توان از آخرین اخبار درباره او اطلاع پیدا کرد.

هم چنین عکس های زیادی از او نیز در این صفحه وجود دارد. در قسمت هایلایت های صفحه او می توان تمام استوری های جالبی که عمو پورنگ برای مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است را تماشا کرد. هم چنین می توان با او از طریق دایرکت یا کامنت گذاشتن نیز در تماس بود و نظرات خود را نسبت به کارهایی که انجام می دهد بیان کرد.

درآمد این مجری چقدر است؟

درآمد این مجری چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این مجری اطلاعاتی در دسترس نیس و خود عمو پورنگ هم تا به حال درباره این موضوع صحبتی نکرده است اما به نظر می رسد که درآمد او بالا است زیرا تا به حال برنامه های زیادی را اجرا کرده و جدا از این برنامه ها اجراهایی نیز در جشن های مختلف در سراسر کشور داشته است. درآمد مجری های ورزشی نیز در بت سایت فارسی محاسبه شده است.

این مجری برای هر برنامه چقدر دستمزد دریافت می کند؟

از میزان دستمزد داریوش فرضیایی در برنامه هایش نیز اطلاعاتی در دسترس نیست زیرا معمولا این اطلاعات در رسانه ها پخش نمی شود و افراد سعی می کنند آن را مخفی نگه دارند. با این حال به نظر می رسد دستمزد بالایی را دریافت می کند. حاشیه های مجری های ایران نیز برای شما بررسی شده است.

داریوش فرضیایی چه حاشیه هایی داشته است؟

داریوش فرضیایی چه حاشیه هایی داشته است؟

داریوش فرضیایی نیز دارای حواشی بوده است و گاهی در خبر های رسانه ها نامی از او دیده می شود. درواقع زندگی افراد معروف مانند او همیشه زیر ذره بین است و اگر کاری را انجام دهند مردم می توانند آن را به حاشیه تبدیل کنند. مدتی بود که حواشی پیرامون ازدواج عمو پورنگ با یکی از دختران خانواده آمیتاب پاچان پخش شده بود و صحبت های او در اینستاگرام و استوری هایش خبر ساز می شد. با این حال این حواشی چون مهم نبودند سریعا فراموش شدند و مردم زیاد دنبال آن ها را نگرفتند. حاشیه های مبینا نصیری و فرشید منافی نیز در سایت برای شما بررسی شده است.

همسر داریوش فرضیایی کیست؟

همان طور که گفتیم برای ازدواج داریوش فرضیایی شایعات زیادی مطرح شده بود و حتی عده ای بر این عقیده بودند که او با نعیمه نظام دوست ازدواج کرده است و این در حالی بود که آن ها هر دو این شایعه را رد کردند و نعیمه نظامدوست در صفحه خود گفت که او با داریوش فقط دوست است و همکاری هایی با او داشته است و ارتباط دیگری بین آن ها نیست. به همین دلیل عمو پورنگ هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

داریوش فرضیایی از چه سالی وارد عرصه مجری گری شد؟

داریوش فرضیایی از چه سالی وارد عرصه مجری گری شد؟

داریوش فرضیایی از سال ۱۳۷۶ با برنامه ما و شما مجری گری را آغاز کرد اما همان طور که در بالا بیان کردیم او در سال ۱۳۷۸ در برنامه تورنگ و پورنگ بود که بسیار معروف شد و باعث شد تا توجهات زیادی به او جلب شود. کودکان نیز او را با همان برنامه شناختند و همه از او صحبت می کردند. درواقع این برنامه سکوی پرتاب عمو پورنگ بود و باعث شد تا موفقیت های بسیاری را به دست آورد.

داریوش فرضیایی کجا زندگی می کند؟

داریوش فرضیایی به همراه مادر خود در تهران زندگی می کند. از محل دقیق زندگی او اطلاعاتی موجود نیست اما کلیپ هایی را می سازد و آن ها را در اینستاگرام خود قرار می دهد که مادر او هم در کلیپ هایش حضور دارد و فضای جالبی را ایجاد کرده است. این موضوع نشان می دهد که داریوش به همراه مادر خود زندگی می کند و هنوز مجرد نیز هست. محل زندگی ژیلا صادقی و مهدی رستم پور نیز در سایت برای شما بررسی شده است.

برنامه های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

برنامه های عمو پورنگ بسیار معروف هستند و کودکان زیادی به این برنامه ها علاقه دارند به همین دلیل اوایل به صورت سی دی پخش می شدند تا بچه ها بتوانند علاوه بر تلویزیون آن ها را به صورت دیگری نیز نگاه کنند. اما امروزه این برنامه ها در سایت های مختلف اینترنتی که آرشیو برنامه های تلویزیون هستند و یا برنامه های پر طرفدار را عرضه می کنند، برای دانلود ‌و یا تماشا کردن آنلاین وجود دارد. شما می توانید نام برنامه مورد نظر خود را در اینترنت نوشته و از سایت های مربوطه آن ها را تماشا کنید. هم چنین اگر اجازه برتی دانلود داشتید آن ها را دانلود نیز کنید. سایت هایی مانند آپارات نیز این برنامه ها را ارایه می دهند.

سوالات متداول

  1. سن داریوش فرضیایی چقدر است؟

    همان طور که در متن گفتیم داریوش فرضیایی متولد 1352 است و هم اکنون 49 سال سن دارد. درواقع سن او به ظاهرش نمی خورد و بنابراین عده زیادی سن او را باور نمی کنند ولی او خودش بارها گفته است که متولد چه سالی است و همیشه این نظر را داشته که کار کردن برای کودکان باعث شادابی و سرزنده بودن او شده است.

  2. قد داریوش فرضیایی چقدر است؟

    قد عمو پورنگ همیشه برای همه سوال بوده است زیرا این مجری قد و قامت متوسطی دارد و مردم دوست دارند که از آن با خبر شوند. او تقریبا 1 متر و 67 سانتی متر است.

  3. چرا داریوش فرضیایی ازدواج نمی کند؟

    داریوش فرضیایی بارها گفته است که شرایط ازدواج را ندارد و دوست دارد که با مادر خود زندگی کند. البته او سه بار نیز به خواستگار رفته است ولی هر سه بار خواستگاری خب پیش نرفته است. با این حال ممکن است که او درآینده ازدواج کند.

5/5 - (7 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا