داستان حاملگی الهه نیتی چه بوده است؟ + جدید ترین عکس های 2022

همان طور که در دنیا رشته مدلینگ بسیار پر طرفدار است و زنان و مردان زیادی به آن مشغول هستند، باید گفت در ایران نیز به همین منوال پیش می رود. درواقع رشته مدلینگ و مدل شدن در میان بیشتر جوانان آن قدر معروف است که با وجود سختی هایی که این حرفه در ایران دارد باز هم تعدادی از افراد به علت علاقه زیاد به این حرفه سعی می کنند در آن پیشرفت قابل توجهی داشته باشند و حتی به صورت تخصصی آموزش ببینند. یکی از این مدل ها الهه نیتی است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا درباره او بیشتر بدانید.

الهه نیتی کیست؟

الهه نیتی کیست؟

همان طور که گفتیم رشته و‌ حرفه مدلینگ در ایران نیز جریان دارد. تعداد بسیار زیادی از جوانان ایرانی وارد این حرفه شده اند که بعضی از آن ها از طریق آموزش هایی که دیده اند حرفه ای تر از بقیه به نظر می رسند و به همین دلیل کار های بیشتری به آن ها پیشنهاد می شود. عده ای هم به صورت تجربی این کار را یاد می گیرند و با عکاسی های مختلف و انتشار عکس ها در صفحه اجتماعی خود، فعالیت مدلینگ را ادامه می دهند. الهه نیتی اما از آن دسته است که مدلینگ را آموزش دیده است. الهه نیتی متولد چهارم اردیبهشت ۱۳۷۴ در ظفر تهران، آموزش دیده مدلینگ از موسسه بهپوشی است. درواقع بهپوشی به افرادی که مستعد فعالیت در حرفه مدلینگ هستند آموزش می دهد تا این حرفه را یاد بگیرند.

سپس به عنوان آژانس مدلینگ عمل کرده و اگر برندی به مدل احتیاج داشته باشد، این موسسه افرادی که در آن آموزش دیده اند و مناسب برند هستند را معرفی می کند. الهه نیتی از این طریق وارد دنیای مدلینگ شده است و توانسته با برند های خوبی در ایران کار کند. البته او لیسانس فناوری اطلاعات نیز دارد اما علاقه او به حرفه اش باعث‌ شده که بیشتر به سمت کار برود تا اینکه تحصیلاتش را ادامه دهد. در این حرفه افراد باید قد و وزن مناسب داشته باشند، زیرا لباس ها باید به صورت عالی در بدن آن ها ظاهر شود. الهه نیز این ویژگی را دارد. او با قد ۱ متر و ۷۰ سانتی متر وزن ۵۰ کیلوگرم را دارد که نشان دهنده بدن خوب و آماده و ورزشکار است. اینستاگرام الهه نیتی با کلیک در اختیار شما خواهید بود.

الهه نیتی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

مدل های ایرانی یعنی کسانی که در داخل ایران فعالیت مدلینگ را انجام می دهند، خیلی کم امکان ارتباط با برند های خارجی را دارند و توسط آن ها کمتر دیده می شوند. با این حال این افراد توسط برند های ایرانی بسیار دیده شده و‌ پیشنهاد های همکاری به آن ها داده می شود. در واقع روال کار به این صورت است که نمایندگان برند مربوطه به مدل ایمیل زده و با او ارتباط برقرار می کنند و‌ یا اینکه با آژانس تبلیغاتی که مدل در آن عضو هست مراجعه می کنند. الهه نیتی نیز به همین صورت است. در زیر چند برند که الهه با آن ها کار کرده است را به اختصار توضیح می دهیم.

صافی فشن استدیو

برند صافی مربوط به لباس عروس و لباس های مراسم هایی که مربوط به عقد و‌ عروسی هستند می شود. الهه نیتی برای این برند کار کرده و به عنوان مدل عروس چند عکس را برای این برند گرفته است. هم چنین در شوی عروس این برند هم شرکت کرده و کاری شبیه به کت واک را انجام داده است.

کنلیتا

کنیلتا یک برند مربوط به تهیه شکلات های رژیمی است. به این صورت که شکلات های پروتئینی بدون شکر و مناسب افراد وگن تولید کرده است که محصولی طبیعی هستند. الهه نیتی برای این برند عکاسی کرده است و تبلیغات آن را انجام داده است.

شقایق میکاپ آرتیست

علاوه بر اینکه الهه نیتی مدل لباس و پوشاک شده است، به دلیل چهره خوش آرایشی که دارد برای آرایشگاه های محبوب و معروف زنانه هم کار کرده است و مدل آرایش شده است.

عکس های الهه نیتی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های الهه نیتی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های الهه نیتی، راه های مختلفی برای ما وجود دارد. معمولا کسانی که مدلینگ انجام می دهند، عکس های زیادی از آن ها گرفته می شود. در واقع این عکس ها رزومه کاری این افراد محسوب می شود. به همین دلیل در سایت های مختلف و معتبر که درباره مدلینگ هستند گذاشته می شود تا بقیه برند ها نیز آن ها را ببینند. این عکس ها معمولا در پروفایل رسانه های اجتماعی این افراد بیشتر از بقیه سایت ها است. شما می توانید هم از موتور جستجوی گوگل و نوشتن نام این فرد در قسمت تصاویر استفاده کرده و عکس های او را مشاهده کنید و یا اینمه صفحه اجتماعی او را پیدا کرده و عکس های او را تماشا کنید.

پیج اینستاگرام الهه نیتی چیست؟

الهه نیتی به عنوان یک مدل باید حتما در اینستاگرام برای خود صفحه ای داشته باشد و عکس های خود را به استراک بگذارد. در واقع همان طور که گفتیم اینستاگرام مانند یک رزومه برای او عمل کرده و نشان می دهد که تا به حال برای کدام برند ها و در چه زمینه ای کار کرده است. آدرس صفحه الهه نیتی هم _elahe_nt است که بیشتر از هزار و هفتصد نفر نیز دنبال کننده دارد. او به عنوان یک بلاگر نیز در نظر گرفته می شود و در این صفحه بلاگری هم انجام می دهد. هم چنین عکس های زیادی از او در این صفحه وجود دارد که می توانید آن ها را تماشا کنید.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد الهه نیتی عدد و اطلاعاتی در دسترس نیست و به خودش هم در این باره اطلاعاتی را ارائه نداده است و صحبتی نیز نکرده است. اما با توجه به کار هایی که با برند های خوب انجام داده است، به نظر می رسد این فرد یکی از مدل های با درآمد بالا در ایران باشد. در واقع این موضوع را فقط می توان حدس زد و نمی توان دقیق درباره آن صحبت کرد. مقاله پر درآمد ترین مدل های ایرانی نیز در سایت به روز رسانی شده است.

الهه نیتی چه حاشیه هایی داشته است؟

معمولا افرادی که معروف هستند و در شبکه های اجتماعی زیاد دیده می شوند حواشی را پیرامون خود دارند. این افراد چون از بقیه بیشتر دیده می شوند پس کار های آن ها هم زیر ذره بین مردم قرار می گیرد. اما الهه نیتی تا به حال حاشیه ای نداشته است. در واقع این مدل بیشتر تمرکز خود را بر روی کارش گذاشته است و حواشی را در این زمینه برای خود ایجاد نکرده است. حاشیه های پریسا امامی و ونوس کامرانی نیز در بت سایت ارائه شده است.

همسر الهه نیتی کیست؟

از وضعیت تاهل و یا مجرد بودن الهه نیتی اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می رسد که این فرد مجرد باشد. او تاکنون عکس هایی با همسر و یا پارتنرش در اینستاگرام منتشر نکرده است که این دو حالت دارد. یا الهه علاقه ای به علنی کردن روابط ندارد به همین دلیل چیزی از آن منتشر نمی کند یا اینکه رابطه ای با کسی به عنوان همسر یا پارتنر ندارد به همین دلیل اطلاعاتی از این قبیل از او موجود نیست.

الهه نیتی کجا زندگی می کند؟

همان طور که در بالا بیان کردیم الهه نیتی در تهران و محله ظفر متولد شده است و در همان جا نیز بزرگ شده است. اما اگر به صفحه اینستاگرام او‌ مراجعه کنید می فهمید که عکس هایی را در کرج نیز گرفته است. ممکن است الهه هم در تهران و هم در کرج زندگی کند و یا اینکه به کرج برای عکاسی یا مدلینگ رفته باشد. به هر حال الهه یک تهرانی است و این را بار ها در لوکیشن عکس هایی که از خود در اینستاگرام منتشر می کند، بیان کرده است.

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

تاکنون با الهه نیتی مصاحبه ای صورت نگرفته است و با او درباره خودش یا زندگی کاری اش صحبتی نشده است. تمام اطلاعاتی که از او ارائه شده است یا در صفحه اینستاگرامش خودش درباره آن ها صحبت کرده است و یا اینکه توسط اشخاص نزدیک به او این اطلاعات بیان شده است. شاید در آینده که این فرد معروف شود، مصاحبه هایی با او انجام شود و این مصاحبه ها در سایت های مختلف یا در صفحه اینستاگرام او منتشر شود.

الهه نیتی قبل عمل زیبایی

به نظر نمی رسد که الهه نیتی عمل زیبایی انجام داده باشد. او چهره ای طبیعی دارد اما بعضی از طرفداران او بر این عقیده هستند که الهه عمل زیبایی انجام داده است. اما عکسی مبنی بر اینکه الهه قبل عمل یا بعد از عمل داشته باشد موجود نیست. ممکن است او فقط تزریق ژل لب داشته باشد. با این حال برای اینکه از این موضوع مطلع شوید باید عبارت الهه نیتی قبل از عمل را در اینترنت جستجو کرده و عکس ها را مشاهده کنید.

سوالات متداول

  1. الهه نیتی چند سال دارد؟

    الهه نیتی متولد سال 1374 است و هم اکنون 27 سال دارد.

  2. آیا الهه نیتی جز مدل های زن معروف ایرانی است؟

    الهه نیتی جز کسانی است که در زمینه مدلینگ بسیار پیشرفت کرده اند و در موسسات معتبر آموزش دیده اند. این مدل ها معمولا بیشتر توسط برند ها انتخاب می شوند. زیرا می توانند بهتر کار خود را انجام دهند.

  3. قد و وزن الهه نیتی چقدر است؟

    قد و وزن الهه نیتی همان طور که در متن به آن اشاره کردیم 1 متر و 70 سانتی متر و 50 کیلوگرم است.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا