بازی فکری درهم سرا چگونه است؟ بررسی کلی شرایط بازی

اگر تمایل دارید تا در رابطه با یکی از بهترین بازی های فکری به نام بازی فکری درهم سرا اطلاعات مفیدی و کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

آموزش بازی فکری درهم سرا

بازی فکری درهم سرا چگونه است؟

درهم سرا داستان ورود سینما در عهد قجری است، شاه بابا تازگیا به همراه میرزا ابراهیم خان عکاس باشی از خارج برگشته است و با خود یک دستگاه سینماتوگراف سوغات آورده است. به میمنت این کار، تمام درباریان را دعوت کرده است تا تشریف بیاورند و شاهد این پدیده شگرف عصر جدید باشند. اما سالن کوچک است و جای این همه مشتاق را ندارد، حال هرکسی سعی می کند که به هر ترفندی جایی برای خودش دست و پا کند. به همین دلیل میرزا ابراهیم خان عکاس باشی دم در سینما وایستاده است و هر بار صف پنج نفر می شود، دو نفر اول صف را به سالن راه می دهد و آخرین نفر را از صف خارج می کند.

در این بازی جذاب بازیکنی که بیشترین تعداد افراد خودش را وارد سالن کند، برنده است و می تواند وارد سالن تاریک سینما شود.

آموزش بازی فکری درهم سرا

در رابطه با آموزش این بازی جذاب باید بگوییم که هر بازیکن 12 تا کارت از یک رنگ را بر می دارد و آن ها را بر میزند و چهار کارت دستش می گیرد و سایر کارت ها را بدون این که آن ها را نگاه کند جلوی خودش می گذارد. هر کدام از بازیکنان در نوبت خودشان، یک کارت از دستشان انتخاب می کنند و قابلیت آن کارت را اجرا می کنند و حسابی صف را بهم می ریزند تا شاید شانس ورود به داخل را پیدا کنند. بعد از انجام قابلیت آن کارت، باید یک کارت از کارت های خود را بکشند و به کارت های دستشان اضافه کنند و سپس نوبت به نفر بعدی می رسد.

در هر نوبت تعداد افراد در صف شمرده می شود، اگه تعداد آن ها کمتر از 5 نفر باشد، هیچ اتفاقی نمی افتد و مرحله بعد انجام می شود و اگر قرار است کارتی بکشد، آن را می کشد و نوبت به نفر بعدی می رسد. اما اگر تعداد کارت های وسط به 5 برسد در سینما باز می شود و دو نفر اول صف وارد سینما می شوند و نفر آخر هم با احترام به درب خروج هدایت می شود. می توانید با مراجعه به اینترنت به مشاهده آموزش تصویری بازی فکری درهم سرا نیز بپردازید.

آیا نرم افزار این بازی هم وجود دارد؟

از آن جایی که این روز ها بازی درهم سرا با مخاطبان بسیار زیادی رو به رو شده است، به همین دلیل برخی از افراد تمایل دارند تا به دانلود نرم‌ افزار این بازی بپردازند و آن را در گوشی‌ های هوشمند و یا سیستم خود بازی کنند. البته در این باره باید بگوییم که در حال حاضر نرم افزار این بازی ساخته نشده است و در اینترنت موجود نمی باشد.

محتویات بازی فکری درهم سرا چیست؟

در رابطه با محتویات بازی فکری درهم سرا باید بگوییم که محتویات این بازی شامل: 48 کارت در چهار رنگ که هر رنگ 12 تا کارکتر مختلف دارد، 4 کارت راهنما و هم چنین در جعبه و کفی جعبه می باشد.

قیمت خرید بازی فکری درهم سرا

عکس بازی فکری درهم سرا

خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس این بازی فکری جذاب بپردازند تا به این گونه در هنگام خرید به مشکلی برنخورند و هم چنین بیشتر با این بازی جذاب آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که به اینترنت مراجعه نمایید و نام این بازی را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

قیمت خرید بازی فکری درهم سرا چقدر است؟

این روز ها یکی از سوالاتی که برای خیلی از خریداران این بازی به وجود می‌ آید، این است که قیمت بازی فکری درهم سرا چقدر است؟ برای اطلاع از قیمت خرید این بازی کافیست تا به سایت های فروش بازی های فکری مراجعه نمایید. هم چنین می توانید به خرید بازی فکری درهم سرا دیجی کالا بپردازید و یا با مراجعه به این سایت از قیمت این بازی مطلع شوید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی جذاب مناسب گروه سنی 8 سال به بالا است، حال می توان این گونه بیان کرد که بازی فکری درهم سرا مخصوص بزرگسالان، نوجوانان و کودکان می باشد.

تعداد نفرات بازی فکری درهم سرا باید چقدر باشد؟

اگر می خواهید این بازی را انجام دهید، بهتر است که بدانید این بازی برای تعداد 2 تا 4 بازیکن مناسب است.

زمان این بازی چقدر است؟

برخی از افراد تمایل دارند تا این بازی را انجام دهد، اما سوالی که برای آن ها به وجود می آید، این است که زمان این بازی چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که معمولا زمان آن به نحوه بازی بازیکنان بستگی دارد، اما به طور معمول این بازی تقریبا یک ساعت زمان می‌ برد.

قوانین این بازی چیست؟

اگر تمایل دارید تا از قوانین این بازی مطلع شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا در ابتدا به آموزش این بازی بپردازید، چرا که زمانی که آموزش این بازی را یاد داشته باشید، قوانین آن را نیز می دانید. اما با این حال می توانید برای اطلاع از قوانین این بازی جذاب به دفترچه راهنمای بازی درهم سرا مراجعه نمایید.

سوالات متداول

بازی فکری درهم سرا چیست؟

یک بازی جذاب با موضوع رفتن به سینما است و در این بازی بازیکنی که بیشترین تعداد افراد خودش را وارد سالن کند برنده است و می تواند وارد سالن تاریک سینما شود.

محتویات این بازی فکری جذاب چیست؟

در رابطه با محتویات این بازی باید بگوییم که شامل: 48 کارت در چهار رنگ که هر رنگ 12 تا کارکتر مختلف دارد، چهار کارت راهنما و در جعبه و کفی جعبه می باشد.

بازی درهم سرا برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی مناسب گروه سنی 8 سال به بالا است، می توان این گونه بیان کرد که بازی فکری درهم سرا برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان مناسب است.

زمان این بازی فکری چقدر است؟

به طور معمول زمان این بازی به نحوه بازی بازیکنان بستگی دارد، اما معمولا این بازی محبوب یک ساعت زمان می‌ برد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا