بررسی بیوگرافی ژیزلی بینچنی + بررسی جوایز و دساورد های این سوپر مدل

ژیزلی بینچنی یک مدل برزیلی است. بینچنی برای اولین بار در سال 1998 پس از رد شدن های فراوان در یک نمایش باند الکساندر مک کوئین انتخاب شد و به سرعت به یکی از شناخته شده ترین سوپر مدل های جهان تبدیل شد. تنها در سال 2000 ژیزلی بینچنی در بیش از 30 کشور روی جلد مجله Vogue ظاهر شد. ژیزلی بینچنی از سال 1999 تا 2006 یک فرشته ویکتوریا سیکرت بود و از سال 2001 تاکنون یکی از پر درآمدترین سوپر مدل های جهان بوده است.

ژیزلی بینچنی کیست؟

ژیزلی بینچنی کیست؟

بینچنی متولد هوریزنتینا، ریو گرانده دو سول است که از وانیا (با نام خانوادگی Nonnenmacher)، مستمری بگیر بانک، و والدیر بوبینچنی، جامعه شناس و نویسنده متولد شده است. پدربزرگ او، والتر بینچنی، زمانی به عنوان شهردار Horizontina خدمت می کرد. او با پنج خواهر به نام‌ های راکل، گرازیلا، گابریلا، رافائلا و دو قلوی برادرش پاتریشیا بزرگ شد. خانواده او کاتولیک رومی بودند. اگرچه پدر و مادرش آلمانی صحبت می کنند و بینچنی آلمانی را در مدرسه یاد گرفت، اما او دیگر به این زبان صحبت نمی کند. بینچنی به پرتغالی، انگلیسی، ایتالیایی، اسپانیایی و مقداری فرانسوی صحبت می کند. البته ناگفته نماند که این موضوعات تنها خلاصه ای از بیوگرافی ژیزلی بینچنی در دوران کودکی اش است. حال به سراغ این موضوع می رویم که اصلا چه شد که ژیزلی تصمیم گرفت تا در زمینه مدلینگ به فعالیت بپردازد.

سفر به سائوپائولو به عنوان یک نوجوان 14 ساله زندگی او را تغییر داد. یک مدل نوجوان قد بلند او را در یک مرکز خرید مشاهده کرد و به ژیزل پیشنهاد داد که به دنبال حرفه ای در زمینه مد باشد زیرا ژیزل در آن زمان قدی بلند داشت و بسیار لاغر بود. او ابتدا نپذیرفت، زیرا به والیبالیست شدن فکر کرده بود، اما پس از آن، با این فکر که کمی پول اضافی ممکن است ایده بدی نباشد، تجدید نظر کرد. اما با ورودش به عرصه مدلینگ، دیگر بحث تنها به یک ذره پول ختم نمی شد! ژیزل توسط مجله فوربس به عنوان موفق ترین و پر درآمدترین مدل تمام دوران نامگذاری شد، در سال 2005 بیش از 30 میلیون دلار درآمد داشت و او را به پردرآمد ترین مدل جهان تبدیل کرد.

ثروت او 150 میلیون دلار تخمین زده می شود که از طریق معاملات تبلیغاتی پرسود با برند هایی مانند ویکتوریا سیکرت، لویی ویتون، کریستین دیور، دولچه اند گابانا، رالف لورن، والنتینو و ساعت های ایبل به دست آمده است. فروش سری کفش های «Ipanema» خود این مدل نیز درآمد او را افزایش داده است.

ژیزل اوقات فراغت خود را به اسب سواری می پردازد و به گفته خود به نوعی عاشق این کار است. او در یکی از مصاحبه هایش اشاره کرده است که زمانی که در استراحت می باشد به شمال شهر نیویورک می رود و در خانه بسیار لوکسش به خوش گذرانی می پردازد. در زمینه زادگاهش اما اطلاعاتی را ارائه داده است که برای وی بسیار حاشیه ساز شده است که در ادامه به آن می پردازیم. نام وی همواره درلیست 50 مدل برتر جهان بوده است.

ژیزلی بینچنی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

ژیزلی بینچنی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

همان طور که اشاره کردیم، ژیزل بینچنی یکی از مدل های مطرح برزیلی می باشد که با برند های بسیاری از ابتدا کار خود به فعالیت پرداخته است و توانسته به خوبی در تمامی آن ها ظاهر شود. در این قسمت تعدادی از این برند ها را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

مایکل کورس Michael Kors

مایکل دیوید کورس یک طراح مد آمریکایی است. ژیزل یکی از انواع مدل های مطرحی می باشد که تا به امروز توانسته همکاری های بسیاری را برند مایکل کورس داشته باشد و بسیار نیز در این زمینه موفق عمل کند.

کریستین دیور Christian Dior

کریستین دیور اس ای که معمولا با نام دیور شناخته می شود، یک خانه مد لوکس فرانسوی است که توسط تاجر فرانسوی، برنارد آرنو، که هم چنین رئیس LVMH، بزرگترین گروه لوکس جهان، کنترل و ریاست آن را بر عهده دارد. خود دیور 42.36 درصد از سهام و 59.01 درصد حق رای در LVMH دارد.

والنتینو Valentino

Valentino S.p.A یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که در سال 1960 توسط والنتینو گاروانی و بخشی از گروه مد والنتینو تاسیس شد. از اکتبر 2008، مدیر خلاق پیرپائولو پیچیولی است. الساندرا فاچینتی طراح خلاق والنتینو از سال 2007 تا 2008 بود.

عکس های ژیزلی بینچنی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر این مدل مطرح برزیلی می توانید از چندین روش اقدام کنید. اگر دسترسی به اینستاگرام دارید، می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام وی که در ادامه مطلب به آن اشاره می کنیم، اقدام به مشاهده کردن تصاویر مربوط به این مدل مطرح کنید. روش بعدی نیز جست و جو نام وی در قسمت تصاویر گوگل می باشد. با مراجعه به این قسمت و جست و جو نام لاتین این مدل به صورت gisele bündchen اقدام به مشاهده کردن تصاویر مربوط به این شخص کنید. عکس های جدید را در اینستاگرام ژیزلی مشاهده نمایید.

پیج اینستاگرام ژیزلی بینچنی چیست؟

پیج اینستاگرام ژیزلی بینچنی چیست؟

همان طور که اشاره کردیم می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام این شخص اقدام به مشاهده کردن تصاویر مربوط به وی کنید. برای مراجعه به این پیج در ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و سپس با جست و جو عبارت gisele وارد پیج اینستاگرام این شخص شوید. این پیج به همراه یک تیک آبی از دیگر صفحات متمایز می باشد و هم چنین تا به امروز نیز دارای 19 میلیون دنبال کننده است. با دنبال کردن این پیج می توانید از جدید ترین اخبار مربوط به این فرد به راحتی مطلع شوید.

درآمد این مدل چقدر است؟

همان طور که اشاره کردیم، این مدل یکی از پر درآمد ترین مدل های مطرح برزیلی می باشد که تا به امروز توانسته به خوبی در زمینه های مختلف به فعالیت بپردازد. ژیزل بینچنی یک سوپر مدل برزیلی است که دارایی خالص 400 میلیون دلاری دارد. این ثروت جدا و مستقل از ثروت 250 میلیون دلاری شوهرش تام بردی است. ارزش ترکیبی بینچی و بردی تقریبا به 650 میلیون دلار می رسد. درآمد ماهیانه این مدل مطرح برزیلی نیز 40 میلیون دلار می باشد.

ژیزلی بینچنی چه حاشیه هایی داشته است؟

ژیزلی بینچنی چه حاشیه هایی داشته است؟

همان طور که اشاره کردیم، زمانی که این مدل در یکی از مصاحبه هایش از زادگاهش صحبت کرد، برای او مشکلات بسیاری به وجود آمد. او گفته بود که برخی از مواقع ترجیح می دهد تا اوقات فراغتش را در زادگاهش بگذراند اما زمانی که به این کشور مسافرت می کند باید چندین محافظ با خود به همراه داشته باشد زیرا مردم به او حمله ور شده و در کنار عکس گرفتن به وی به او بی احترامی می کنند که برای او بسیار ناراحت کننده است. این موضوع باعث شد تا بسیاری از مردم برزیل بر ضد وی شوند و از او بخواهند تا از مردم برزیل عذرخواهی کند زیرا هیچکس این گونه با مدلی که باعث افتخار کشورش می باشد رفتار نمی کند. حاشیه مدل های زن ایرانی و پر درآمد ترین مدل های ایرانی نیز در سایت بررسی شده اند.

همسر ژیزلی بینچنی کیست؟

همان طور که اشاره کردیم تام بردی همسر ژیزلی بینچنی می باشد. البته که ژیرلی بینچنی برای مدتی نیز با لئوناردو دیکاپریو در رابطه بود اما این رابطه به به جایی نرسید و سرانجام ژیزلی تصمیم گرفت تا با تام بردی ازدواج کند. توماس ادوارد پاتریک بردی جونیور (به انگلیسی: Thomas Edward Patrick Brady Jr) یک کوارتربک فوتبال آمریکایی برای تیم تامپا بای بوکانیرز لیگ ملی فوتبال است. او 20 فصل اول خود را با نیوانگلند پاتریوتز گذراند و یکی از بهترین ها بود.

ژیزلی بینچنی از چه سالی وارد عرصه مدلینگ شد؟

ژیزلی بینچنی از چه سالی وارد عرصه مدلینگ شد؟

اگر بخواهیم به این موضوع بپردازیم که ژیزلی از چه سالی تصمیم گرفت وارد عرصه مدلینگ شود، می توانیم به سال 1997 اشاره کنیم. سال 1997، سالی بود که ژیزلی بینچنی تصمیم گرفت به صورت حرفه ای در این زمینه قدم بگذارد و رویای والیبالیست شدن خود را برای همیشه فراموش کند که البته خیلی هم برای او بد نشد زیرا توانایی او در زمینه مدلینگ برای او ثروتی بسیار بالا را به وجود آورد.

ژیزلی بینچنی کجا زندگی می کند؟

ژیزلی در حال حاضر در کشور آمریکا شهر نیویورک زندگی می کند. او اشاره کرده است که زندگی در شهر نیویورک را بسیار دوست دارد و برایش بسیار دلنیشین است که می تواند در این شهر به خوبی به فعالیت بپردازد و هم چنین زندگی ای با آرامش را برای خود داشته باشد. ژیزلی بینچنی یکی از بهترین مدل ها می باشد که در نیویورک نیز طرفداران بسیاری را با خود به همراه دارد.

ژیزلی بینچنی قبل عمل

اگر اقدام به مشاهده کردن تصاویر قبل و بعد این مدل مطرح کنید، مشاهده می کنید که ژیزلی در صورت خود عمل بینی و هم چنین عمل زاویه سازی صورت را انجام داده است. می توانید با مشاهده کردن تصاویر بیشتر از این شخص به این موضوع پی ببرید و هم چنین به عمل های دیگری که بر روی صورت این شخص دیده می شود نیز نگاهی بی اندازید، مانند برداشتن پوست اضافی پشت پلک و یا انجام انواع بوتاکس.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. آیا ژیزلی بینچنی اینستا دارد؟

    این شخص در اینستاگرام دارای یک پیج به نام gisele می باشد. می توانید با دنبال کردن آن از جدید ترین اخبار مربوط به وی مطلع شوید.

  2. این شخص از چه زمانی وارد عرصه مدلینگ شد؟

    وی از سال 1997 تا به امروز در زمینه مدلینگ به فعالیت می پردازد.

  3. حواشی مربوط به این شخص در چه زمینه بود؟

    وی درمورد رفتار بد ساکنین کشور برزیل سخنانی را ارائه داده بود که باعث به وجود آمدن حواشی برای او شد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا