آشنایی با زندگینامه جواد یساری + معرفی مطرح ترین کار های این خواننده کوچه بازاری

جواد یساری، این خواننده ای که سبک بسیار جذابی به نام کوچه بازاری را روانه خانه ها کرد و توانست با خواندن موسیقی در این سبک طرفداران بسیار زیادی را برای خود جمع کند، امروز موضوع اصلی مقاله ی ما می باشد.

اگر شما نیز با آهنگ های این خواننده بسیار آشنا هستید و خاطرات خوب و خوشی را در کنار آهنگ های این خواننده برای خود و آشناهایتان ساخته اید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب قصد داریم به طور کامل به بیوگرافی شخصی و هنری این خواننده اشاره کنیم، شما را با آهنگ های برتر او آشنا کنیم و نگاهی نیز به صفحات اجتماعی که او در آن ها عضو می باشد و به طور مستقیم با مردم ارتباط دارد بی‌اندازیم. پس تا انتهای این مطلب در کنار ما بماند.

جواد یساری کیست؟

جواد یساری کیست؟

شاید هنوز عده ای وجود داشته باشند که با این خواننده آشناییتی نداشته باشند و یا به صورت اختصاصی زندگینامه وی را نخوانده اند، در این قسمت می خواهیم به بیوگرافی جواد یساری بپردازیم و شما را با این خواننده بیشتر آشنا کنیم.

جواد یساری متولد 23 اسفند ماه در سال 1323 در تهران می باشد. او از سال 1352 شروع به خواندن ترانه ها در سبک های کوچه بازاری کرد و اولین آهنگ او به نام پول سیاه نیز در همین سال منتشر شد. او پس از مشهور شدن در زمینه ی موسیقی، در قبل از انقلاب اسلامی، آلبوم های بسیار معرکه ای را روانه ی بازار کرد که یکی از آن ها به نام سپیده دم هم اکنون با کیفیت بسیار خوب در سایت های معتبر برای دانلود موجود می باشد.

پس از انقلاب اسلامی، تا به اکنون در شهر های کشور عربستان و شهر های اروپایی کنسرت های بی نظیری را نیز برگزار کرده است. وی دارای سه فرزند می باشد که یکی از آن ها در سال 1374 در خارج از کشور فوت کرد.

عکس های جدید جواد یساری را در کجا ببینیم؟

این خواننده مطرح در اینستاگرام صفحات طرفداری بسیار زیادی دارد و همچنین یک صفحه ی رسمی نیز که توسط پسرش اداره می شود نیز موجود است. با مراجعه به این صفحه ها که در ادامه ی این مقاله آن را به شما معرفی می کنیم، می توانید عکس های جدید این خواننده را مشاهده کنید.

همچنین برای سهولت کار نیز می توانید از جست و جوی تصاویر گوگل استفاده کنید و عکس های قدیمی تا جدید وی را در آن جا مشاهده کنید.

برترین آهنگ های جواد یساری کدامند؟

برترین آهنگ های جواد یساری کدامند؟

این خواننده ی کوچه بازاری که صدای بی نظیری دارد، آهنگ ها و آلبوم های معرکه ای را روانه ی بازار کرده، اما در بین این آهنگ ها، برخی از آن ها هستند که زمان انتشار، با استقبال بی نظیری از سوی مردم رو به رو شدند و جزء برترین ها قرار گرفتند. ما در این قسمت قصد داریم شما را با این دسته از آهنگ های جواد یساری آشنا کنیم.

جواد یساری صبر ایوب

آهنگ صبر ایوب از این خواننده یکی از بهترین آهنگ ها می باشد که در زمان انتشار خود در بین طرفداران وی بسیار خوش درخشید و تا به امروز نیز در کنسرت های این خواننده توسط خود او به عنوان کی آهنگ پر طرفدار بسیار اجرا می شود.

الهی الهی

آهنگ الهی الهی که توسط آلبوم سپیده دم منتشر شد، از آن دسته از آهنگ ها می باشد که افراد به هنگام شنیدن این آهنگ برای اولین بار، سریعا به او علاقمند شده و بارها و بارها نیز آن را گوش می دهند. این آهنگ را می توانید با کیفیتی بسیار خوب از سایت های معتبر دانلود کنید.

وطن

یکی از برترین آهنگ های جواد یساری، آهنگ وطن از آلبوم ای عشق می باشد. این آهنگ یکی از معروف ترین آهنگ هایی است که ترانه سرایی آن را معصومه تقی پور انجام داده و آهنگسازی آن توسط سعید مهناویان انجام شده است.

جواد یساری زیر گنبد کبود

آهنگ زیر گنبد کبود نیز جزء آن دسته از آهنگ ها می باشد که تا به امروز بین دسته ی برترین ها قرار گرفته است و طرفداران این خواننده این آهنگ را به عنوان یکی از بهترین آهنگ های او می دانند. می توانید این آهنگ را با کیفیتی بسیار خوب از سایت های معتبر دانلود کنید.

آدما آی آدما

و در آخر، آهنگ آدما آی آدما، از آلبوم بابام همیشه مست بود نیز جزء برترین آهنگ های این خواننده قرار دارد. این آهنگ با ترانه سرایی و آهنگسازی سعید مهناویان جزء بهترین آهنگ های سبک کوچه بازاری می باشد.

چه حاشیه های برای جواد یساری به وجود آمد؟

با انتشار فیلم دشمن زن و نوشته شدن نام این خواننده در تیتراژ این فیلم و همچنین صدای وی، حاشیه هایی مبنی بر صدور مجوز برای این خواننده به وجود آمد و عده ای نیز به عنوان مخالف با صدای این خواننده نظر های خود را عمومی کردند.

محمد حسین فرحبخش، یکی از تهیه کنندگان فیلم دشمن زن است که اعلام کرد هیچ فردی تا به حال جواد یساری را ممنوع الکار نکرده و او اجازه دارد تا در هر فیلم و سریالی به عنوان خواننده وجود داشته باشد.

آیا تابحال مصاحبه ای با جواد یساری انجام شده است؟

با این خواننده ی مطرح ایرانی، تا به حال مصاحبه های بسیاری قبل از انقلاب و بعد از انقلاب انجام شده است. با جست و جوی یوتیوب جواد یساری می توانید تمامی این مصاحبه ها را با کیفیتی بسیار خوب در این سایت مشاهده کنید.

این خواننده در چه شهر هایی کنسرت برگزار کرده است؟

این خواننده در چه شهر هایی کنسرت برگزار کرده است؟

قبل از انقلاب این خواننده بیشتر تمرکز خود را بر روی منتشر کردن آلبوم قرار می داد. با جست و جوی جواد یساری ویکی پدیا می توانید این آلبوم ها را مشاهده کنید. اما از بعد از انقلاب، بیشتر تمرکز وی بر روی کنسرت هایی که در خارج از ایران برگزار می کرد بود.

همانطور که اشاره کردیم این کنسرت ها در کشور های عربی ماننده امارات و اروپایی مانند کانادا برگزار شده و با استقبال بی نظیری از طرفداران این خواننده نیز رو به رو شده است. کنسرت های روزبه نعمت‌ الهی و محمدرضا علیمردانی نیز در سایت بررسی شده است.

آدرس اینستاگرام جواد یساری چیست؟

با جست و جوی نام این خواننده و یا جواد یساری اینستا در اینستاگرام با بسیاری از صفحات طرفداری برای وی مواجه می شوید اما در بین آن ها یک صفحه به عنوان امید یساری وجود دارد که به عنوان تنها صفحه ی رسمی این خواننده فعالیت می کند و توسط پسر این خواننده اداره می شود.

برای دانلود آهنگ های جواد یساری چه کاری باید انجام دهیم؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده مطرح می توانید از کانال اهنگ جواد یساری در تلگرام استفاده کنید و یا با جست و جوی نام این خواننده در کنار نام آهنگ های وی مانند جواد یساری سپیده دم، جواد یساری شاد قدیمی محراب، دانلود اهنگ جواد یساری معتاد، جواد یساری کس هستی و چی هستی و جواد یساری دم مار آهنگ های این خواننده را دانلود کنید.

اما اگر آهنگ خاصی مد نظرتان نبود و قصد داشتید که به صورت گلچین آهنگ های این خواننده را برای خود داشته باشید، می توانید با جست و جوی جواد یساری شاد جدید 98 برای رقص، جواد یساری شاد عروسی و یا ریمیکس جواد یساری، آهنگ های این خواننده را به صورت گلچین دانلود کنید.

همسر جواد یساری کیست؟

در مصاحبه هایی که با این خواننده انجام شده است، از نام همسر وی استفاده نشده و تا به امروز نیز به آن پرداخته نشده. اما این خواننده ی مطرح دارای سه فرزند می باشد که هر سه نیز پسر هستند، به نام های علیرضا، مهدی و مجید.

مجید و علیرضا به خارج از کشور سفر کردند. مجید در سال 1376 فوت کرد و علیرضا نیز در سال 1396 در بلژیک پس از سال ها مبارزه با سرطان نیز از دنیا رفت. تنها فرزند وی که در قید حیات می باشد مهدی است که در تهران زندگی می کند و مدیریت صفحه ی رسمی پدر خود را در اینستاگرام بر عهده دارد.

جواد یساری در کدام شهر زندگی می کند؟

جواد یساری در کدام شهر زندگی می کند؟

این خواننده ی مطرح در حال حاضر در شهر تهران، همان شهری که در سال 1323 در آن به دنیا آمد زندگی می کند. تنها پسر وی نیز در کنار پدر خود در همین شهر زندگی می کند. وی تنها برای اجرای کنسرت های خود به خارج از کشور سفر می کند و قصد مهاجرت ندارد.

درآمد این خواننده از کجاست؟

تا قبل از انقلاب درآمد این خواننده از طریق منتشر کردن آلبوم های مختلف بود اما امروزه که وی بسیار کم کار شده است و صدای جواد یساری کمتر از مراکز موسیقی به گوشمان می رسد، گمانه زنی ها بر این موضوع حاکی است که وی دارای شغل آزاد نیز باشد اما جزئیات این موضوع مشخص نیست.

آهنگ جدید جواد یساری چه نام دارد؟

آخرین آهنگ این خواننده که منتشر شد و بسیار نیز سر و صدایی برپا کرد، آهنگ تیتراژ دشمن زن بود که با حاشیه های مجوز این خواننده نیز رو به رو شد. این آهنگ را می توانید با کیفیتی بسیار خوب از سایت های معتبر دانلود کنید. برترین آهنگ های عباس مهرپویا و مهرداد نصرتی نیز در سایت برای شما بررسی شده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. از دیگر آهنگ های برتر این خواننده به کدام یک از موزیک های وی می توان اشاره کرد؟

  تعدادی از آهنگ های برتر این خواننده را در ابتدای این مقاله به شما معرفی کردیم، اما اگر بخواهیم تعدادی دیگر نیز را برای شما ارائه دهیم می توانیم به آهنگ جواد یساری بچه ها، دانلود آهنگ محراب جواد یساری اشاره کنیم.

 2. آیا این خواننده مطرح در دیگر شبکه های اجتماعی نیز فعالیت دارد؟

  خیر. برخی از افراد از وجود داشتن کلاب هاوس جواد یساری خبر هایی را داده اند که تکذیب می شود. وی تنها یک صفحه ی رسمی در اینستاگرام دارد که توسط پسر وی یعنی مهدی مدیریت و گردانده می شود.

 3. جواد یساری الان کجاست و چه می کند؟

  این خواننده ی مطرح ایرانی در حال حاضر در شهر تهران زندگی می کند و هر از گاهی به فعالیت در زمینه ی موسیقی می پردازد. آخرین فعالیت این خواننده، خواندن تیتراژ فیلم دشمن زن می باشد که می توانید آن را دانلود کرده و با بهترین کیفیت آن را گوش دهید.

 4. اهنگ پسر جواد یساری کدام است؟

  برخی از افراد بر این باورند که پسر جواد یساری نیز در حیطه ی موسیقی فعالیت دارد و آهنگ هایی را منتشر کرده است. صحت و یا تایید این خبر در هیچ یک از مصاحبه های این خواننده و یا پسرش وجود نداشته است.

5/5 - (4 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا